PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیرات و آنلاک مودم 4G+ ایرانسل مدل CA60

Hamid1920
29-01-2019, 23:43
سلام عزیزان
به درخواست دوستان مودم CA60 رو انلاک کردم و مشکلاتی که براش وجود داشت رو بررسی کردم تا دوستانی که هزینه کردن و مودم رو خریدن و بلا استفاده مونده بتونن مجدد از مودمشون استفاده کنن
همونطور که محمد تو تاپیک خود CA60 گفتن هزینه ها بصورت زیر هست

روی ولکام موندن یا خاموش شدن بعد از ولکام 50 هزارتومن
روشن نشدن مودم 80 هزارتومن
آنلاک مودم هم 70 هزار تومن که اگر با موارد بالا همراه باشه با تخفیف همراهه

انلاک رو با مسئولیت شرعی خودتون درخواست بدید چون من نمیدونم ایرانسل مشکلی با انلاک داره یا نه ولی با توجه به خسارتی که به مردم زده فک نمیکنم مشکلی داشته باشه

در مورد مشکلات مودم CA60 هم باید بگم که مشکلاتش بیشتر ناشی از Nand flash بی کیفیتی هست که توش به کار رفته برای همین این نکته رو باید قبل از اینکه تعمیر بکنید بگم که ممکنه بعد ار تعمیر هم مجددا بعد از مدتی مشکل پیدا کنه البته یه سری موارد مثل اینکه مودم رو کمتر خاموش روشن کنید و ار شارژر خودش یا شارژر با توان حداکثر یک میلی امپر استفاده کنید مشکل کمتر پیش میاد یا ممکنه اصلا پیش نیاد

نکته بعدی که باید خدمتتون بگم وقتی مشکل برای مودمتون پیش میاد در واقع بخشی از Nand فلش دچار badblock شده و موقعیت و حجم این بد بلاک ها در تعمیر موثره اگر حجم و جای مناسبی نباشه ممکنه قابل تعمیر نباشه در صورتی که به این شکل باشه من فقط هزینه وقتی رو که گذاشتم میگرم که 20 هزار تومن هست

برای ارسال مودمتون هم چون من کاسب و مغازه دار نیستم میتونید به محل کارم ارسال کنید یا تو مترو تئاتر شهر قرار بزاریم که هزینه پیک براتون نیفته

در مورد هزینه ها هم خدمتتون عرض کنم که من اصلا نه دنبال انلاک این مودم و نه تعمیرش برای پول دراوردن بودم محمد جان برای اینکه مشکل بچه ها حل بشه به من پیشنهاد دادن با هزینه براشون این کار رو انجام بدم و در واقع این مبالغ جبران هزینه ایشون هستش

در ضمن مودم برای انلاک اصلا باز نمیشه و اینکه برای ارتباط هم میتونید تو سایت پیام بدید یا از طریق آیدی تلگرام Hamid_1920 در ارتباط باشید

saber73
30-01-2019, 09:41
من مودم رو میفرستم برا انلاک خدمتتون فقط من تهران نیستم و باید با پست براتون بفرستم . خصوصی پیغام دادم . با تشکر از شما .

Hamid1920
30-01-2019, 11:35
صابر جان پاسخ دادم
فقط دوستان تو تلگرام بهم پیام بدید سریعتر میتونم جواب بدم

MH.Mousavi
31-01-2019, 13:05
ویدئوی آنلاک مودم CA60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو که حمید انجام داده از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید ببنید

saber73
07-02-2019, 15:03
تشکر ویژه از آقا حمید و ممنون بابت زحمت آنلاک مودم و اپدیت مودم به فریمور اورجینال اسکی :

دوستان با خیال راحت میتونید مودم خودتون رو برای آنلاک و حل مشکلات این مودم نزد دوست عزیزمون آقا حمید بفرستید و در اسرع وقت مودم آنلاک شده با بهترین فریمور رو تحویل بگیرید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid1920
13-02-2019, 23:59
ممنون صابر جان من چند روز مسافرت بودم نرسیدم به سایت سر بزنم تشکر کنم بابت فیدبک، USSD رو هم که بهم گفته بودید تست کردم رو فریمور اسکی داشت

saber73
14-02-2019, 00:06
ممنون صابر جان من چند روز مسافرت بودم نرسیدم به سایت سر بزنم تشکر کنم بابت فیدبک، USSD رو هم که بهم گفته بودید تست کردم رو فریمور اسکی داشت

تشکر پیدا کردم . فقط مثل ماله ایرانسل شورت کات در صفحه اصلی نداره برا همین منم فکر کردم کلا وجود نداره . ولی با راهنمایی شما پیدا کردم .

alishok53
01-03-2019, 14:38
اقا بسیار ممنونم ، زحمت کشید . در حداقل زمان و با حداکثر کارایی انجام دادید . بسیار عالی آنلاک شد و تشکر میکنم

Hamid1920
01-03-2019, 15:01
اقا بسیار ممنونم ، زحمت کشید . در حداقل زمان و با حداکثر کارایی انجام دادید . بسیار عالی آنلاک شد و تشکر میکنم

خواهش میکنم انجام وظیفه بوده از آشناییتون خیلی خوشحال شدم

dverbame
20-07-2019, 12:19
سلام. دوستان. منم به حمید اقا زحمت دادم. لطف کردند و به نحو احسنت همه جوره راهنمایی کردند. حتی موردی که روی سیستمم داشتم هم ریموت حل کردند که واقعا ممنونم از ایشون. من هم بسیار ممنون و از اشنایی ایشون خوشبخت و خوشحالم.

rasoul_p8
22-08-2019, 23:04
سلام دوستان کار اقا حمید حرف نداره من دو تا مودم ca60 و d100 که داشتم و جاهای دیگه نتونستن درست کنن ایشون برام درست کردن و مدتی هست دارم استفاده میکنم
من تو پرشین تول ز با ایشون اشنا شدم و چون نوشته بودن اینجا فعالن خواستم اینجا ازشون تشکر کنم

ka_zadeh
13-10-2020, 15:09
سلام وقت همگی بخیر
از دوستان کسی میدونه باتری مودم CA60 رو از کجا میشه پیدا کرد؟
کسی آدرسی داره یا حتی خود باتری رو؟
با حتی کسی میدونه آیا میشه با باتری مشابهی که موجود است تعویض کرد؟
کسی میتونه تعویض کنه؟

ka_zadeh
13-10-2020, 15:11
سلام وقت همگی بخیر<br>از دوستان کسی میدونه باتری مودم CA60 رو از کجا میشه پیدا کرد؟<br>کسی آدرسی داره یا حتی خود باتری رو؟<br>با حتی کسی میدونه آیا میشه با باتری مشابهی که موجود است تعویض کرد؟<br>کسی میتونه تعویض کنه؟<br><br>