PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ظاهر شدن دسکتاپ خالی سیاه رنگ بعد از لوگوی ویندوز سون

ARAM44
16-01-2019, 01:32
با سلام

من در سیستمم 2 تا ویندوز دارم . در درایو c ویندوز ایکس پی نصبه و در درایو e ویندوز سون نصب شده است . دیروز با نرم افزار pconpoint ریجستری ویندوز سون را اسکن کردم بالای 1000 تا ارور پیدا شد . قبل از پاک کردن انها ازم پرسید بکاپ بگیرم . زدم بلی . و سپس ریجستری رو پاکسازی کرد .ویندوز یک بار ری استارت شد . الان وینوز xp بالا میاد ولی سون رو که انتخاب میکنم فقط لوگوی سون و بعدش صفحه سیاه با مکان نما ظاهر میشه . صفحه کلید کلا کار نمیکنه . قسمت advance بوت هم مثل safe mode و همه منوهای زیرینش اصلا کار نمیکنه . با dvd ویندوز هم که بوت میکنم تو اون قسمت انتخاب ویندوزها برای ریپیر میگه این dvd برای ویندوز درایو e مناسب نیست . dvd ویندوز دیگری قرار دهید . از دستور sfc / scannow/offbotdir .... هم استفاده کردم اما نتیجه ای نگرفتم. من الان این سوال برام مطرحه که الان من بکاپ گرفته شده رو توسط نرم افزار pconpoint رو توسط ویندوز xp میبینم. ایا راهی یا نرم افزاری هست که بشه با اون از طریق ویندوز سالم قسمت ریجستری ویندوز خراب رو تعمیر کرد . چه طوری فایل بکاپ گرفته شده توسط نرم افزار pconpoint رو به ریجستری ویندوز خراب سون اضافه کنم ؟ مرصی

afceaglee2013
16-01-2019, 17:25
برای اینکه ویندوز رو ریپیر کنید باید با همون دیسکی که ویندوز نصب کردید اقدام کنید (یا دیسک مشابه)
فرمت بکاپ هاتون چیه؟

ARAM44
16-01-2019, 21:08
برای اینکه ویندوز رو ریپیر کنید باید با همون دیسکی که ویندوز نصب کردید اقدام کنید (یا دیسک مشابه)
فرمت بکاپ هاتون چیه؟

سلام. عرض کنم خود برنامه pconpoint بکاپ هارو تو یک فایل فشرده جمع میکنه . با winrar که اون فایل رو باز میکنم تعداد زیادی فایل ریجستری (*.reg) توش هست. الان اگه میتونستم در ویندوز xp یک برنامه نصب کنم که از طریق اون برنامه بکاپ موجود رو به ریجستری ویندوز سون اضافه کنم ویندوز سون دوباره فعال میشد. فقط نمیدونم ایا راهی هست که بشه ریجستری یک ویندوز خراب رو از طریق ویندوز دیگر ادیت یا اپدیت کرد .

dione
17-01-2019, 08:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])