PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر کننده فایلهای خراب ویدیویی Mkv

Free Spirit
13-01-2019, 00:14
سلام

بعضی وقتها فایلهای سنگین ویدیویی با فرمت mkv گرفتم که حجم کامل فایل رو نشون می ده ولی پخش نمی شه و باید از نو برم فایل رو دنلود کنم. آیا برنامه تعمیر کننده ای برای این فایل ها و فرمت هست که فایل آسیب دیده رو درست و ترمیم کنه و بشه پخش کنه؟

مرسی

afceaglee2013
13-01-2019, 01:46
جواب سوالتون رو من ندارم ولی با آزمایش و خطا میشه یه کارایی کرد ولی حوصله میخواد
من قبلا یه کارایی کردم در این مورد ولی الان با توجه به حجم اینترنت که ارزون شده برای یکی دو گیگ بصرفه نیست
اگه اشکال از سایت منبع و خود فایل باشه کاریش نمیشه کرد (من راهی نمیدونم) ولی اگه موقع دانلود مشکلی ایجاد شده شاید با روش زیر بشه کاری کرد

Segment Downloader یه نرافزار برای اشکال یابی و دانلود دوباره قسمت های مشکل دار فایل های RAR هست ولی هر نوع فایل رو میشه با این دانلود کرد

هدف پیدا کردن جاییه که موقع دانلود خراب شده
من اینکارو میکردم
کپی از فایل میگرفتم و نسخه کپی رو میدادم به Segment Downloader که قسمت هایی با طول مثل یک یا ده کیلو بایت رو در سراسر فایل دانلود کنه
بعد که دانلود شد احتمالا یه قسمتی که موقع دانلود خراب شده در نسخه کپی فایل با نسخه اصلی دانلود شده متفاوته .. این تفاوت رو باید با یه نرمافزار که دو تا فایل رو بایت به بایت مقایسه کنه انجام داد
اگه بایتی متفاوت پیدا شد از اونجا یه مقدار میدیم به Segment Downloader تا درستشو دانلود کنه و تمام اگه پیدا نشد باید کمی اون لیت دانلود رو شیف بدیم به جلو و دانلود و مقایسه کنیم و این کارو تا جایی انجام بدیم که حداقل یه بایت متفاوت پیدا کنیم و ....
همونطور که عرض کردم حوصله بره و فقط اگه حجم اینترنت کم و وقت زیاد دارید بصرفه س

dione
13-01-2019, 11:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])