PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی بهترین سایت مترجم با کیفیت و دقت بالا و قیمت مناسب برای ترجمه کتاب و مقالات

Cyberlife
12-01-2019, 21:42
درود بر شما

لطفاً بهترین سایت مترجم با کیفیت و دقت بالا و قیمت مناسب برای ترجمه کتاب و مقالات را معرفی کنید.

سایتهای زیادی توی اینترنت پیدا کردم ولی نمیدونم کار کدوم بهتره،

به بعضی هاشون هم که اسمشون بزرگه مثل شبکه مترجمین ایران کار سپردم اما ترجمه اونها معادل یابی

خوبی نداشت و از کارشون زیاد راضی نبودم.

سایتهایی که پیدا کردم اینها هستن:

transis.me

tarjomic.com

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

irantranslator.ir

MVGroup
13-01-2019, 17:40
سلام.
مترجمی که باسابقه و کارش درست باشه، تو این سایت ها عضو نیست. چون کار از بیرون میگیره و مشتریش رو داره.
افرادی که تو اینجور سایت ها عضون و ترجمه میکنن معمولا افراد تازه کار و کم تجربه ان.

pro_translator
24-04-2019, 18:40
سلام.
مترجمی که باسابقه و کارش درست باشه، تو این سایت ها عضو نیست. چون کار از بیرون میگیره و مشتریش رو داره.
افرادی که تو اینجور سایت ها عضون و ترجمه میکنن معمولا افراد تازه کار و کم تجربه ان.

مخالفم.

من خودم توی یکی از سایت‌های ترجمه عضو هستم و ۷ سال سابقه‌ی ترجمه‌ی متون تخصصی دارم. :n40:

تاکید خاصی هم روی بحث معادل‌یابی دارم شخصا :n39:

Rahpooyan
28-05-2019, 15:49
درود بر شما

لطفاً بهترین سایت مترجم با کیفیت و دقت بالا و قیمت مناسب برای ترجمه کتاب و مقالات را معرفی کنید.

سایتهای زیادی توی اینترنت پیدا کردم ولی نمیدونم کار کدوم بهتره،

به بعضی هاشون هم که اسمشون بزرگه مثل شبکه مترجمین ایران کار سپردم اما ترجمه اونها معادل یابی

خوبی نداشت و از کارشون زیاد راضی نبودم.

سایتهایی که پیدا کردم اینها هستن:

transis.me

tarjomic.com

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

irantranslator.ir
تایپیک قدیمی بود ولی چون ممکن است بکار کاربر دیگری هم بیاید، پیشنهاد می کنم یه نمونه در سایت parscoders ارایه بدهید و بعد با بررسی ترجمه ها پروژه ترجمه را به فرد کار بلد بدید.

لینگو ترجمه
14-09-2020, 14:26
تیم ترجمه لینگو با سالها سابقه فعالیت در حوزه ترجمه متون دانشگاهی و شرکتی در خدمت دوستان عزیز می باشد. کل فرآیند از قیمت گذاری تا تحویل کار به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام میشود.
سریع ترین و با کیفیت ترین ترجمه را با مناسب ترین قیمت از تیم متخصص لینگو بخواهید.

ترجمه کتاب، مقالات دانشگاهی و تخصصی، ISI، ترجمه رزومه و CV، بروشور، کاتالوگ، قرارداد و مکاتبات شرکتی
برای کسب اطلاعات بیشتر به پیج ما مراجعه کنید.
خودتان کیفیت کار را مقایسه کنید.:cool:

استعلام قیمت به صورت رایگان و فوری انجام می شود (کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])