PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فریمور پرسرعت TF-I60 ایرانسل

Javad0111
04-01-2019, 07:01
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام دوستان عزیز سایت پی سی ورلد

از انجایی که دوستانی همیشه و همواره خواهان بهترین و سریعترین فریمور شخصی سازی شده هستند بر این امدم که تلاش های زیادی را صرف این خواسته انجام بدهم تا این دسته از دوستان بتوانند حداکثر کارایی و سرعت را از این مودم داشته باشند

باید در نظر داشت که این فریمورها شخصی سازی شده هستند و انتظار هرگونه کمی و کاسته پیش بینی میشود تا ان شاالله با توجه به زمان مشکلات ان برطرف و بهینه تر بشوند

نکته : مسئولیت و عواقب هرگونه مشکل در مودم به عهده خود شخص بوده است

فریمور ادیت شده ایرانسل :

نسخه : بتا

ویژگی :

بستن حداکثر سرعت کاری

دسترسی ADB + TELNET

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شرط استفاده : سه صلوات بر محمد و ال محمد

MMDFullHD
04-01-2019, 15:24
ما که ازین مودما نداریم ولی
صلوات رو برات میفرسیتم
خداقوت

Ehsan-Dadash
04-01-2019, 16:19
بسم الله الرحمن الرحیم

از انجایی که دوستانی همیشه و همواره خواهان بهترین و سریعترین فریمور شخصی سازی شده هستند بر این امدم که تلاش های زیادی را صرف این خواسته انجام بدهم تا این دسته از دوستان بتوانند حداکثر کارایی و سرعت را از این مودم داشته باشند

باید در نظر داشت که این فریمورها شخصی سازی شده هستند و انتظار هرگونه کمی و کاسته پیش بینی میشود تا ان شاالله با توجه به زمان مشکلات ان برطرف و بهینه تر بشوند

ویژگی :

بستن حداکثر سرعت کاری

دسترسی ADB + TELNET

لینک دانلود :

سلام
خداقوت
لطفا چند تا اسکرین شات از محیط فریمور و تنظیمات و مشخصاتش بذارید.
ممنونم

ahmadtah12
04-01-2019, 20:57
سلام دوست عزیز
دست شما درد نکنه که زحمت کشیدی
اگه ممکنه فریمور جدیدتر ایرانسل رو قرار بده.ورژن 195 یا 196
این 192 هست

Javad0111
04-01-2019, 22:26
سلام
خداقوت
لطفا چند تا اسکرین شات از محیط فریمور و تنظیمات و مشخصاتش بذارید.
ممنونم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
دست شما درد نکنه که زحمت کشیدی
اگه ممکنه فریمور جدیدتر ایرانسل رو قرار بده.ورژن 195 یا 196
این 192 هست

سلام دوستان

باشه

vbigdeli
05-01-2019, 01:10
دوستان میشه توضیح بدین چرا هنوز 192 ؟ میپرسم چون پایه ورژن ایشون 192ه
192 که قابلیت های اصلی مودم مثل ca فعال نیست و کلا با توجه به توضیحاتی که خواندم هر ورژن جدیدش یه سری اطلاعات نمایشی و قابلیت ها بهتر شده

saber73
05-01-2019, 01:31
بسم الله الرحمن الرحیم

ویژگی :

بستن حداکثر سرعت کاری

دسترسی ADB + TELNET

لینک دانلود :

لطفا از تغییرات ایجاد شده و اضافه شده توسط خودتون عکس بزارید تا اگاهانه رو مودم نصب کنیم و اگر امکان داره یه توضیحی بدید چطوری به فریم ویر adb و telnet اضافه کردید ؟ اقای بلوچی عزیز یه سری اموزش و توضیحات در تاپیک زیر دادن ولی من و چند نفر از دوستان هر چی تلاش کردیم نشد که نشد و اخر کار علت رو هم نفهمیدم از چی هست که اضافه نمیشه با تشکر از زحمات شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saber73
05-01-2019, 01:33
دوستان میشه توضیح بدین چرا هنوز 192 ؟ میپرسم چون پایه ورژن ایشون 192ه
192 که قابلیت های اصلی مودم مثل ca فعال نیست و کلا با توجه به توضیحاتی که خواندم هر ورژن جدیدش یه سری اطلاعات نمایشی و قابلیت ها بهتر شده
چرا میشه اضافه کرد و فعال هم میشه ولی قابلیت سوییچ بین ca و mimo رو نمیشه انتخاب کرد که اونم نیاز به تجربه و تخصص داره . مگر نه خودم رو 192 ایرانسل ca رو فعال کردم سرعت شد عینه ورژن 196 ایرانسل :n02:

Javad0111
05-01-2019, 12:52
با سلام دوستان عزیز

از انجایی که بنده شغلم تعمییرات موبایل ( نرم افزار و سخت افزار ) است اجازه بدید و کمی حوصله کنید تا ما هم مثل شما به زندگی روزمره خودمون برسیم در کنارش برای شما هم زحمت بکشیم ....

پروسه اماده شدن هم زحمت فراوان دارد هم خطر ریسک بالایی دارد

در حال حاضر هم دیشب مودم ایرانسل انلاک شده را مشتری ساعت 9 شب امد و خرید و برد و بنده فعلا فقط یک مودم مبین نت لاک 196 دارم

لطفا صبور باشید ...

با تشکر از همه دوستان خوب ....

Ali1456
27-02-2019, 00:21
با سلام دوستان عزیز

از انجایی که بنده شغلم تعمییرات موبایل ( نرم افزار و سخت افزار ) است اجازه بدید و کمی حوصله کنید تا ما هم مثل شما به زندگی روزمره خودمون برسیم در کنارش برای شما هم زحمت بکشیم ....

در حال حاضر هم دیشب مودم ایرانسل انلاک شده را مشتری ساعت 9 شب امد و خرید و برد و بنده فعلا فقط یک مودم مبین نت لاک 196 دارم

لطفا صبور باشید ...

سلام اقا جواد
مودم i60 دارم متاسفانه بخاطر یک اشتباه ic مودم سوخته و روشن نمی شه ایا امکان تعمیرش هست؟
در صورت امکان تعمیر،هزینه تعمیر رو در تلگرام برام بفرستین ممنون می شم
ایدی تلگرامم : combobox@

xshya
27-02-2019, 21:03
لطفا از تغییرات ایجاد شده و اضافه شده توسط خودتون عکس بزارید

من هم مثل شما واقعا دوست دارم بدونم چه چیزی واقعا تغییر کرده و با جزئیات بیشتر باشد مخصوصا اگر با استفاده از سورس فریمور که هواوی قرار داده ماژولها رو بازنویسی یا افزایش دادن لطفا توضیح بیشتری ارائه کنند و خب بیزحمت تست حداکثر سرعت با و بدون انتن هم بگزارند

جناب saber73 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگر کاربر حرفه ای لینوکس هستین پیشنهاد میدم با kali بجای ubuntu کار کنید چون ب شما کاربر با دسترسی روت کامل در سیستمعامل و شبکه میدهد و یوزرها خاص دیگر... حتما پیشنهاد میکنم. جناب بلوچی هم فقط برای اشنایی مختصر و راهنمایی جزئی فقط با اوبنتو به انشکل مثال زدند
البته اون فایلهای CRT داخل فرمویرو این ابزار Qhuawei نشون نمیده که در ترمینال کالی با همون binwalk با دستور Me- جواب میدهد و کافیه و بنظرم شماها هم مثل جناب بلوچی وقت بیشتر برای مطالعه و یادگیری بگزارین خیلی بهتره و حتما از امثال ما هم جلو میزنی

balouchi
28-02-2019, 20:36
من هم مثل شما واقعا دوست دارم بدونم چه چیزی واقعا تغییر کرده و با جزئیات بیشتر باشد مخصوصا اگر با استفاده از سورس فریمور که هواوی قرار داده ماژولها رو بازنویسی یا افزایش دادن لطفا توضیح بیشتری ارائه کنند و خب بیزحمت تست حداکثر سرعت با و بدون انتن هم بگزارند

پیشنهاد میدم با kali بجای ubuntu کار کنید چون ب شما کاربر با دسترسی روت کامل در سیستم عامل و شبکه میدهد
درسته. چند وقت پیش به پیشنهاد دوستمون xshya، سیستم kali رو تجربه کردم. همونطور که دوستمون گفتند، چون سیستم کالی به صورت پیشفرض در حالت روت هستش، کسانی که برای اضافه کردن adb و Telnet از طریق ترمینال اوبونتو و فرمان ها مشکل دارند، می تونند در کالی بدون ترمینال فایل مورد نظر رو در پوشه سیستم کپی و پست کنند.

momi133
05-03-2019, 20:47
با سلام دوستان عزیز

لطفا صبور باشید ...

شما اگه تعمیرکار موبایل آشنا داری و ایشون باکس sigma (فول اکتیو) دارن یه امتحانی برا انلاک کردن بکنید ببنید جواب میده یا نه . با این باکس فلش هم میشه کرد .

اقا جواد عزیز! با مودم مبین نت کاری کردی؟ شما که تعمیرکار موبایل هستی راهی برای دانگرید با باکس هایی مثل سیگما هستش یا نه؟

Javad0111
05-03-2019, 23:23
اقا جواد عزیز! با مودم مبین نت کاری کردی؟ شما که تعمیرکار موبایل هستی راهی برای دانگرید با باکس هایی مثل سیگما هستش یا نه؟

سلام دوست عزیز

متاسفانه باکس سیگما ندارم و روی ان کار کنم!

Hossein jabbar
10-03-2019, 14:22
اقا جواد اون مودمی رو که تو ایسام می فروشی چه فریموری روش هست لینکش رو لطف کنین لطفا سپاس:n16::n16::n16::n16:

Javad0111
10-03-2019, 19:59
اقا جواد اون مودمی رو که تو ایسام می فروشی چه فریموری روش هست لینکش رو لطف کنین لطفا سپاس:n16::n16::n16::n16:

سلام دوست عزیز

ان فریمور سفارشی مختص مشتری است و ان شاالله از کارهای دیگران استفاده ببرید

موفق باشید.

Hossein jabbar
10-03-2019, 21:10
اقا جواد منم گیج شدم که چه فریموری حداکثر سرعت را دارد لطفا راهنمایی کنید

Hossein jabbar
10-03-2019, 21:12
بعد نسخه 196 ایرانسل چطوره با سیم رایتل نسخه بتا ی شما لطفا راهنماییم کنید:n40::n40::n40::n40:

Javad0111
10-03-2019, 21:18
اقا جواد منم گیج شدم که چه فریموری حداکثر سرعت را دارد لطفا راهنمایی کنید

سعی کنید جدیدترین را استفاده کنید

Hossein jabbar
10-03-2019, 21:25
آقا جواد سلام خسته نباشی برادر
ببخشید پرسرعت ترین فریمور برای tf-i60کدام است راهنماییم کنید
1-فریمور196ایرانسل نسخه بتا
2-فریمور196هواوی
3-فریمور195جنرال هواوی
4-فریمور های وب
5-ویرایش سوم آقای موسوی
6-ویرایش دوم
7-فریمور 196 محیط ایرانسل وبا آرم شرکت هواوی
8-فریمور192باروش قبلی
لطفا با ذکر گزینه راهنمایی لازم را انجام دهید
زندباشید آقای جواد شما یکی از بهترین کاربران مشکل گشا در انجمن می باشید
سپاس:n12:
یدونیی:n12::n12::n12:

Javad0111
10-03-2019, 21:46
آقا جواد سلام خسته نباشی برادر
ببخشید پرسرعت ترین فریمور برای tf-i60کدام است راهنماییم کنید
1-فریمور196ایرانسل نسخه بتا
2-فریمور196هواوی
3-فریمور195جنرال هواوی
4-فریمور های وب
5-ویرایش سوم آقای موسوی
6-ویرایش دوم
7-فریمور 196 محیط ایرانسل وبا آرم شرکت هواوی
8-فریمور192باروش قبلی
لطفا با ذکر گزینه راهنمایی لازم را انجام دهید
زندباشید آقای جواد شما یکی از بهترین کاربران مشکل گشا در انجمن می باشید
سپاس:n12:
یدونیی:n12::n12::n12:

حسین اقای بزرگوار ، بنده روی کارهای پایه و معمول کار نمیکنم و در حال حاضر از فریمور شخصی خود استفاده میکنم!

در مورد مقایسه امکانات و کارایی فریمور ها لطفا از دیگر دوستان انجمن که مقایسه کردند و استفاده میکنند بپرسید....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hossein jabbar
10-03-2019, 22:19
آقا جواد شماره یا ایدی ات را بده تا در تگرام بهتر حرف بزنیم من چیزی سر در نمی اورم:n03::n03::n03:

Javad0111
11-03-2019, 09:47
آقا جواد شماره یا ایدی ات را بده تا در تگرام بهتر حرف بزنیم من چیزی سر در نمی اورم:n03::n03::n03:

حسین اقا سردرگمی شما کاملا منطقی است

این فریمورهایی که شب میخوابید و صبح بلند میشوید میبینید یکی دیگر متولد شده! و کپی و پست شده و در انجمن گذاشتند هیچ بدردتان نمیخورد و جز سرگرم شدن فایده ای برای شما ندارد

بنده میتوانم به شما فریموری بدهم که مثل خارجی ها هیچ یک گزینه های اضافی ما را ندارد ولی سرعتش با ما هیچ تفاوتی ندارد!

بنده قبلا هم در مورد این مودم با سند و مدرک اظهار نظر کردم و دوستانی که قبول نکردند بعد چندین ماه به حرف بنده رسیدند!

بهترین اش برای شما در حال حاظر 196 بدون هیچ گزینه اضافی که فقط اپدیت اتوماتیک ان (کاربردش احتمالی است) غیرفعال شده است میباشد ولاغیر.

hamedxx1
11-03-2019, 11:47
دم اونای گرم که شب نمیخوابن و صبح یه ورژن جدید متولد میکنن

Hossein jabbar
15-03-2019, 15:04
آقا جواد ببخشید در مودم tf-i60با سیم معمولی همراه اول وایرانسل 4G+ گرفت:V22::V22::V22:

- - - Updated - - -

آقا جواد ببخشید در مودم tf-i60با سیم معمولی همراه اول وایرانسل 4G+ گرفت:V22::V22::V22:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

MH.Mousavi
16-03-2019, 00:48

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

داداش شما واقعا این سوالا برات پیش میاد یا فقط این تاپیکو میخوای بیاری بالا:n08:
یه مطالعه کوچیک بکنی جواب همه سوالاتو میتونی بگیری

ALIRK
16-03-2019, 17:35
الان 10تا تاپیک بیشتر در مورد فریمور i60هست بهتر نیست همگی ادغام بشن
مدیریت سایت مدیربخش بررسی کنید

Hossein jabbar
16-03-2019, 21:44
ببخشید آقا جواد فایل adbرا لینکشو لطف می کنید:n12::n12::n12:

Javad0111
16-03-2019, 22:49

دوست عزیز فایل adb را میخواهید چیکار کنید ؟

اگر بنده جواب شما را نمیدم بخاطر توهماتی هست که بعضی کاربراهای اینجا نسبت بنده پیدا کردند و قابل مشاهده هست. ضمنا شما اگر سوالی دارید لطفا تو قسمت مربوطه بپرسید کاربران محترمی همچون "
آقای بلوچی" جواب میدهند ان شاالله

موفق و موید باشید دوست عزیز

Javad0111
16-03-2019, 22:59

بفرمایید :

برای اکسترکت کردن فایل bin بالا در لینوکس از دستور زیر استفاده کنید :

MH.Mousavi
17-03-2019, 00:00
آقا جواد فک میکنم شما کمی دچار توهم شده باشید تا دیگر کاربر ها
وقتی بچه ها به شما معترض میشن دلیلش این هست که با هر سوالی که این بنده خدا میپرسه شما دلت از هر کی پره چند تا حرف سنگین نثارش میکنی و فک میکنی هیچکس حواسش به کارای شما نیست یک مقدار ادب تو هر کاری نیازه و شما پست های اینجارو سعی کن محل انتقام گیری شخصی نکنید
اگر با کسی مشکل دارید مستقیم مشکلتون رو مطرح کنید و حل کنید این که تیکه بندازید شب میخوابید صبح فریمور متولد شده و متوهم خطاب کردن دیگران دور از ادب هست
نکته بعدی که برای من حداقل جالبه من به شخصه که پست های بچه هارو دنبال میکنم از شما کار مفیدی ندیدم این که تایتل های با آب رنگ برای پستاتون بزارید دلیلی بر محتوای مفید پستتون نیست همینطور که تو شروع همین گفتگو یک فریموری رو فقط adb , تلنت که کار 5 دقیقه بیشتر نیست رو اضافه کردید بدون اینکه حتی اپدیت و tr069 رو ببندید منتشر کردید و البته با کلی منت که با توجه به تعریفاتی که همیشه از خودتون و فریمورهاتون میکنید دوستان چند بار ازتون سوال کردند که چه ویژگی فریمورتونن داره که جوابی برای هیچکدومشون نداشتید
کلا پیشنهاد من به شما این هست که شما بیشتر به سخت افزار که تخصصتون هست بپردازید و انقدر فوروم رو به حاشیه نبرید تنها شخصیکه همه رو متوهم در نظر میگیره شما هستید و کسی همچین فکری رو راجه به کسی دیگه نمیکنه

دوست عزیز شما اگر یه فریمور خوب ارائه کنید مطمئنا بدون نیاز به این همه حاشیه که ایجاد میکنید از فزیمورتون استقبال میشه اگر که میبیند استقبال نشده ببینید کجای کار رو اشتباه کردید
و در آخر ادب ادب و ادب

Javad0111
17-03-2019, 09:43
آقا جواد فک میکنم شما کمی دچار توهم شده باشید تا دیگر کاربر ها
وقتی بچه ها به شما معترض میشن دلیلش این هست که با هر سوالی که این بنده خدا میپرسه شما دلت از هر کی پره چند تا حرف سنگین نثارش میکنی و فک میکنی هیچکس حواسش به کارای شما نیست یک مقدار ادب تو هر کاری نیازه و شما پست های اینجارو سعی کن محل انتقام گیری شخصی نکنید
اگر با کسی مشکل دارید مستقیم مشکلتون رو مطرح کنید و حل کنید این که تیکه بندازید شب میخوابید صبح فریمور متولد شده و متوهم خطاب کردن دیگران دور از ادب هست
نکته بعدی که برای من حداقل جالبه من به شخصه که پست های بچه هارو دنبال میکنم از شما کار مفیدی ندیدم این که تایتل های با آب رنگ برای پستاتون بزارید دلیلی بر محتوای مفید پستتون نیست همینطور که تو شروع همین گفتگو یک فریموری رو فقط adb , تلنت که کار 5 دقیقه بیشتر نیست رو اضافه کردید بدون اینکه حتی اپدیت و tr069 رو ببندید منتشر کردید و البته با کلی منت که با توجه به تعریفاتی که همیشه از خودتون و فریمورهاتون میکنید دوستان چند بار ازتون سوال کردند که چه ویژگی فریمورتونن داره که جوابی برای هیچکدومشون نداشتید
کلا پیشنهاد من به شما این هست که شما بیشتر به سخت افزار که تخصصتون هست بپردازید و انقدر فوروم رو به حاشیه نبرید تنها شخصیکه همه رو متوهم در نظر میگیره شما هستید و کسی همچین فکری رو راجه به کسی دیگه نمیکنه

دوست عزیز شما اگر یه فریمور خوب ارائه کنید مطمئنا بدون نیاز به این همه حاشیه که ایجاد میکنید از فزیمورتون استقبال میشه اگر که میبیند استقبال نشده ببینید کجای کار رو اشتباه کردید
و در آخر ادب ادب و ادب

1.- ببینید دوست عزیز اتفاقا نظر بنده از افرادی که نسبت به بنده توهم پیدا کرده اند یکی خود شما بودید که فکر کردید این کاربر (
Hossein jabbar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) بنده هستم که میخواهم کارهای دیگران را ضعیف جلوه بدهم و کارهای خودم را سطح بالا و ایدی دیگر من است! در صورتی که بنده ضعف ندارم که بخواهم اینکارهای بچه گانه را انجام بدهم . ضمنا منظور بنده از بعضی کابراها 2 نفر بودند نه همه کاربرها. پس سعی نکنید یک موضوع را به همه کاربرها تعمیم بدهید و مغلطه کنید.

2.-
وقتی بچه ها به شما معترض میشن دلیلش این هست که با هر سوالی که این بنده خدا میپرسه شما دلت از هر کی پره چند تا حرف سنگین نثارش میکنی و فک میکنی هیچکس حواسش به کارای شما نیست یک مقدار ادب تو هر کاری نیازه و شما پست های اینجارو سعی کن محل انتقام گیری شخصی نکنید"

کسی به بنده متعرض نشد و نیست و این فقط شما هستید که عقده در دل دارید ظاهرا. دل بنده از کسی پر نیست ولی جواب هرکسی که چه مستقیم و غیر مستقیم سعی میکند بنده را مورد خطاب قرار دهد و حقوق را رعایت نکند میدهم نمونه اش خود شما. و اگر شما خیلی خیر خواه هستید چرا جواب این کاربر محترم را ندادید؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جالب است تمام این حرف هایی که میگید نیت و فعل خود شماست. ولی شما به بنده نسبت میدهید!

3.- "این که تیکه بندازید شب میخوابید صبح فریمور متولد شده و متوهم خطاب کردن دیگران دور از ادب هست"

اگر توجه کنید این پست ویراش شده است! چرا ؟
چون که بنده در وهله اول جواب سوال مربوطه را به کاربر نسبتا فعال اینجا و ان هم در کمال احترام ارجاع دادم که دیدم ان کاربر بجای اینکه جواب کاربر سوال پرسیده را بدهد حرف هایی را در مورد بنده نوشت که باعث تعجب بنده شد! و بعد از ان بنده هم پست خود را ویرایش کردم و انگونه در جوابش نوشتم.

4.- "نکته بعدی که برای من حداقل جالبه من به شخصه که پست های بچه هارو دنبال میکنم از شما کار مفیدی ندیدم این که تایتل های با آب رنگ برای پستاتون بزارید دلیلی بر محتوای مفید پستتون نیست همینطور که تو شروع همین گفتگو یک فریموری رو فقط adb , تلنت که کار 5 دقیقه بیشتر نیست رو اضافه کردید بدون اینکه حتی اپدیت و tr069 رو ببندید منتشر کردید و البته با کلی منت که با توجه به تعریفاتی که همیشه از خودتون و فریمورهاتون میکنید دوستان چند بار ازتون سوال کردند که چه ویژگی فریمورتونن داره که جوابی برای هیچکدومشون نداشتید"

اتفاقا شما که با بنده مشکل دارید حداقل اینکار را باید مفید میدید و همانطور که قطعا ان پست را دیدید و خواندید به درخواست کاربری انجام شده بود و کاربر مورد نظر هم از بنده تشکر عمیقی کرده است که میتوانید ببینید. در اول هر پست ویژگی های مطلب مورد نظر نوشته شده است و سوال های تکراری جواب تکراری نمیخواهید!

3.- "کلا پیشنهاد من به شما این هست که شما بیشتر به سخت افزار که تخصصتون هست بپردازید و انقدر فوروم رو به حاشیه نبرید تنها شخصیکه همه رو متوهم در نظر میگیره شما هستید و کسی همچین فکری رو راجه به کسی دیگه نمیکنه"

شما حتی 1 مورد هم در مورد بنده نمیتوانید بیارید که بنده شروع کننده جدل بوده باشم و بحث را وارد حاشیه کرده باشم و همانطور که در بالا گفتم بنده هیچ وقت همه کابرای محترم را مورد خطاب قرار نداده ام و مطمئنا شما با مغلطه کردن راه بجایی نخواهید برد دوست عزیز

4.- "دوست عزیز شما اگر یه فریمور خوب ارائه کنید مطمئنا بدون نیاز به این همه حاشیه که ایجاد میکنید از فزیمورتون استقبال میشه اگر که میبیند استقبال نشده ببینید کجای کار رو اشتباه کردید
و در آخر ادب ادب و ادب"

همانطور که قبلا گفته شد بنده بدلیل اینکه کاربری شروع به انجام اینکار کرده ، دست نگه داشته ام و سعی دارم اگر قرار باشد مطلبی ارئه بدهم کاری باشد که متفاوت باشد

پیشنهادات :

1. = سعی کنید پست هاتون را در مورد بنده بی قصد و غرض باشد چرا که دیگران میفهمند و میدانند

2. = اگر فکر میکنید شایستگی قضاوت را دارید سعی کنید که حرف هر 2 طرفین را خوب و با دقت ببینید و بخوانید بعد شروع به اظهار نظر شخصی کنید

3. = سعی کنید واقعت را ببینید و جانب داری شخصی نکنید و عقده در دل نداشته باشید)

4. = ارزش هر انسان به مقدار علم و عمل اوست. و سعی کنید که اگر علمش را دارید به عمل بیاورید نه اینکه ارزش کار و دقیقه برای کاری مشخص کنید

5. = صداقت داشته باشید و مغلطه را برای اهداف خویش بر نگزنید

6. = در مسیر درست موفق باشید

Hossein jabbar
17-03-2019, 11:05
آقا جواد من شخصا از شما عورض می خواهم
تکی جواد خان:n16::n16::n16:

MH.Mousavi
17-03-2019, 11:10
عقده ؟؟؟؟؟ باز هم عدم رعایت ادب ؟؟؟؟
به هر حال با خراب کردن من نمیتونید کارتون رو توجیح کنید تقریبا تو هر پستتون دارید یک نفر رو خراب میکنید
من با خوندن پستتون فقط میتونم شما رو توصیه کنم به تحصیل ادب

Hossein jabbar
17-03-2019, 20:18
آقا جواد لطفا فریمور خودتون برام بفرستید در تلگرام09393488236
فریموری که در ایسام روی مودم شخصی سازی شده بود خواهش میکنم
تشکر اجزانه از شما آقای جواد خان لطف بی نهایت
تکی:n12: