PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ا .... خب كمك كنيد ديگه ! پس من چي كار كنم ؟

arezou
30-09-2006, 01:46
يه لب تاب 13 يا 12 اينچي مي خوام ( براي كار تايپ و گشت و گذار هاي اينترنتي ) باطري اش مهم نيست چون اغلب به برق دسترسي دارم ظاهرش هم زياد مهم نيست وضوح تصويرش قابل تحمل باشه و سرعت اش كند نباشه ( سيستم دسكتاپ ام بالا بود تحمل سرعت پائين رو ندارم ) و بالاخره قيمت اش هم بالاتر از 700 نباشه خيال بافي مي كنم ؟ :blush: اگه اين طوره مي تونم اينچ رو بالاتر ببرم در ضمن نمي دونم براي اينكه حروف رو واضح تر ببينم بايد به كارت گرافيك توجه كنم يا به ال سي دي لب تاپ :sad: ( من مي نويسم و گاهي مدت ها بري پيدا كردن چيزي براي نوشتن به خطوط قبلي نگاه مي كنم ) شايد بتونم قيمت رو هم كمي بالا ببرم
يه پاكت پي سي ايسر دارم خيلي بلا ها سرش آوردم ولي هيچ رفيق نيمه راه نبود . ظاهر خيلي بي ادعائي هم داره ( از قيافه ي دماغ فيل افتاده ي سوني بدم مي آد ) ارزون هم هست . خلاصه دل خوشي از ايسر دارم ولي رو اين مارك اصرار ندارم
يه مرد يا زنِ مؤمن به من چند تا پيشنهاد بده كه حسابي در اين وادي غريبم :blush:

kevin
30-09-2006, 03:08
عزیز یکم کوچیکتر مینوشتی
در ضمن عضویت شما رو تبریک میگم نگران نباشید بچه ها کمک میکنند

مومن خدا
30-09-2006, 11:27
خب من فکر میکنم اولا مارکش باید سونی باشه در ضمن مدل خاصی مدنظر ندارم اما این ادرسهارو بهت میدم اینطور باشه یه سونی هستش که شارژ اضافی داره و بی سیم میشه ارتباط قوی داره و یه چیز کامل هستش...بعدم اگه از سونی بدت میاد برو تو کار دل البته مراقب باش بازار مشترک نباشه...

arezou
30-09-2006, 22:51
من تو اين آدرس ها هيچي مرتبط با لب تاپ نديدم . بابا من عجله دارم
كسي نيست ؟
من قهر كنم برم ؟
كسي نيست بازار لب تاپ دستش باشه ؟

arezou
01-10-2006, 11:04
خب من فكر كردم همه مثل خودم با خوندن حروف روي مانيتور مشكل دارند و چشم شون درد مي گيره :blush: ( با kevin بودم )