PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تیکه تیکه پخش شدن موسیقی در ایکس پی

dione
31-12-2018, 14:17
همه فایل های موسیقی و آهنگ رو تیکه تیکه پخش میکنه با هر پلیری مشکل چیه؟

shaahani
31-12-2018, 17:30
ممکنه مشکل از درایور های سخت افزار باشه
پیشنهاد میکنم یک مرتبه تمام درایور ها را پاک کنید و از ابتدا به ترتیب مادربورد و بعد کارت صدا ، گرافیک و غیره را نصب کنید .
بعضی اوقات ریستارت ناگهانی باعث آسیب خوردن به درایور ها و در نتیجه درست کار نکردن سخت افزار می شود.

dione
01-01-2019, 20:05
از درایور نیست ی بار ویندوز رو عوض کردم و با درایور پک نصب کردم باز هم همون جوریه

- - - Updated - - -

سیستم دی دی آر وان هست

dione
01-01-2019, 20:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shaahani
01-01-2019, 23:59
به هرحال بنظر میرسه یک ایراد سخت افزاری و درست عمل نکردن سخت افزار باعث ایجاد مشکل شده
نسخه های دیگه درایورها رو هم امتحان کنید ، یا بعضی از درایورها را بطور شانسی پاک کنید و بعد دوباره امتحان کنید .

با نرم افزار های تست سخت افزار پردازنده ، رم و گرافیک رو تست کنید
داخل تنظیمات بایوس را چک کنید ، سعی کنید کلاک تمام قطعات را در حداقل ممکن بگذاربد و اگه گزینه اتوماتیک دارند ، برای تست از حالت اتوماتیک خارج کنید و در سرعت های پایین تر قرارشون بدین .

اگه یک فراید صحیح و خطا در مورد قطعات سخت افزاری انجام بدید احتمال پیدا کردن مشکل وجود داره .

dione
07-01-2019, 11:12
ی کیس جمع کردم

اینم مشکلات پخش داره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])