PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اینترنت ایرانسل TD-LTE

haghshenasmahdi
13-12-2018, 13:54
سلام . وقت بخیر دوستان
من مودم TD-LTE ایرانسل دارم . با وجود اینکه تنظیمات پورت فوروارد و (دی ام زد) رو انجام دادم چرا نمی تونم ریموت دسکتاپ بزنم و یا به روتر میکروتیکم وصل شم ؟؟؟ آیا ایرانسل پورت ها رو مسدود کرده ؟؟؟ در واقع تا زمانی که مودم قطع و وصل نشده بایستی بتونم با ای پی داینامیکی که گرفتم ریموت دسکتاپ بزنم دیگه ، اما نمیشه . داستان چیه ؟؟ لطفا راهنمایی کنید

radarz
15-12-2018, 18:13
نه مسدود نکرده ی مشکلی تو تنظیماتتونه

haghshenasmahdi
16-12-2018, 11:46
آخه من تنظیمات DMZ و Virtual Server در مودم ایرانسل (TF-I60) رو انجام دادم . اما به نتیجه ای نرسیدم . الان با ADSL کاملا درست کار میکنه
شما مطمئن هستین . ایرانسل تو روتر ها NAT نکرده و یا پورت ها رو مسدود نکرده ؟؟؟

kenshikan
05-02-2019, 13:44
آخه من تنظیمات DMZ و Virtual Server در مودم ایرانسل (TF-I60) رو انجام دادم . اما به نتیجه ای نرسیدم . الان با ADSL کاملا درست کار میکنه
شما مطمئن هستین . ایرانسل تو روتر ها NAT نکرده و یا پورت ها رو مسدود نکرده ؟؟؟

بنده هم با ايرانسل و هم مبين نت روي هر دو سرويس وايمکس و ال تي ئي چنين مشکلي داشتم. به نظر مي رسيد از فرم ور هاي هوآوي باشه که روي مودم هاشون استفاده مي کنن. يک زماني مي گفتند بريد فرم-ور رو به روز کنيد. ولي ما با اين کار جواب نگرفتيم.

احتمال ديگر، بسته شدن پورتهاي سمت کاربران در اين گونه سرويس ها به دست اپراتورها هست. چون سرعت هايي که براي ال تي ئي باز شده تا چند ده مگابيت آپلود رو اجازه مي ده و اينها نمي خوان کسي بتونه روي اين پهناي باند سرويس خونگي هوا کنه.

اگه کسي خبرهاي موثق تري از اين داستان داره بگه.