PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف شدن خودکار پست های اینستاگرام!!!!؟؟؟

hamid3369
05-12-2018, 18:35
دوستان همه پستام حذف شده فقط 5 تا عکس باقی مونده موقعی داشتم به پیجم نگاه میکردم یک صفحه باز شد گفت شماره موبایلت را وارد چندین مرتبه وارد کردم اونم یک کد فرستاد اینستاگرام خودش وارد میکرد و بعد وارد میشد نسخه 75 دارم arm هست حالا منم پسوردمو عوض کردم ولی چند تا پیغام ریپورت و بلاک برام میاد چرا باید پستام بی دلیل حذف بشه؟؟ کمک کنین

V E S T A
05-12-2018, 18:38
خب احتمالا پستای شما ریپورت شده و اگر پست ها مشکل دار باشن و یا تعداد زیادی ریپورت بدن حذف میشن.

hamid3369
05-12-2018, 18:51
خب احتمالا پستای شما ریپورت شده و اگر پست ها مشکل دار باشن و یا تعداد زیادی ریپورت بدن حذف میشن.

چند کلیپ تو باشگاه گرفته بودم از خودم 2 ماه بود اپلود کرده بودم هشتگ داشتن و یکسری عکس خودم بودن یعنی ریپورت کردنم یا یک باگ یا خرابکاری بوده

V E S T A
05-12-2018, 19:09
چند کلیپ تو باشگاه گرفته بودم از خودم 2 ماه بود اپلود کرده بودم هشتگ داشتن و یکسری عکس خودم بودن یعنی ریپورت کردنم یا یک باگ یا خرابکاری بوده

اینستا به دلایل مختلف ممکنه از شما Security Code رو بخواد یعنی بعد از دریافت شماره موبایل به همون شماره یه کدی رو بفرسته و تا زمانی که کد رو وارد نکنید نمیتونید هیچ کاری تو ایسنتا انجام بدین تا اینجا با توجه به توضیحاتی که دادین به نظر میاد روال عادی بوده (احتمالا از v . p . n استفاده کردین و چند بار ip تغییر دادین یا دلایل دیگه که من اطلاع ندارم ..)

مورد دوم مربوط به پستاتون هست که چون گفتین پست ها حذف شده و براتون پیغام بلاک و ریپورت اومده به نظر میرسه پست های شما ریپورت شدن. میتونید متن پیغام ها رو بخونید ببینید به پست هایی که پاک شدن مربوط میشه یا نه .

hamid3369
05-12-2018, 19:12
اینستا به دلایل مختلف ممکنه از شما Security Code رو بخواد یعنی بعد از دریافت شماره موبایل به همون شماره یه کدی رو بفرسته و تا زمانی که کد رو وارد نکنید نمیتونید هیچ کاری تو ایسنتا انجام بدین تا اینجا با توجه به توضیحاتی که دادین به نظر میاد روال عادی بوده (احتمالا از v . p . n استفاده کردین و چند بار ip تغییر دادین یا دلایل دیگه که من اطلاع ندارم ..)

مورد دوم مربوط به پستاتون هست که چون گفتین پست ها حذف شده و براتون پیغام بلاک و ریپورت اومده به نظر میرسه پست های شما ریپورت شدن. میتونید متن پیغام ها رو بخونید ببینید به پست هایی که پاک شدن مربوط میشه یا نه .
چند باری v p روشن بود بروز سانی میکردم اینستا هم نگاه میکردم پست هام به سرعت محو شدن

V E S T A
05-12-2018, 19:17
اون پیغام هایی که برای ریپورت و بلاک بود رو اینجا میذارین ؟ یا خودتون دقیق بخونید چی نوشته به اضافه اینکه متوجه نشدم کد امنیتی رو خودتون وارد نکردین ؟

من تجربه اینکه پست ها دیده نشن یا ارسال نشن یا بعضی فالور ها ببینن بعضیا نه رو داشتم ولی بعدا مشکل حل شد و پست ها تو صفحه برای همه نمایش داده میشد..
یه بار فقط با ip اصلی خودتون که ثبت نام کردین و پست گذاشتین وارد شین بدون vpn

atilla_xan
10-07-2019, 20:46
شاید هم اکانت شما رو یک اسپمر میشاسه