PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کندی عجیب غریب سرعت رایانه !

وحیدکونانی
29-11-2018, 12:53
سلام دوستان

رایانه رومیزی من اخیرا با مشکلی روبرو شده که وقتی فایلی را کپی میکنم کم کم سرعتش کم میشه و به صفر میرسه اما وقتی که یک فایل دیگه رو همزمان با اون کپی میکنم سرعت اونم میره بالا یا مثلا وقتی که یک کار دیگر رو همزمان انجام میدم مثلا یک برنامه رو باز میکنم سرعتش باز میره بالا و بعد دقایقی یت لحظاتی صفر میشه
خیلی تلاش کردم این وضعیت درست بشه اما نشد البته نمیدونم مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری
دوستان لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم

mansia
29-11-2018, 13:17
لطفا پاک شود. با تشکر

tanha26
29-11-2018, 16:04
ببخشید چیو پاک کنم؟ چرا پاک کنم؟

Ehsan-l-able
17-01-2019, 15:39
این قبیل مشکلات اگه از جنبه نرم افزاری نگاه کنیم مشکل از ویندوز است که دلیلش میتونه یکی از موارد زیر باشه :
ویروس ، ریجستری ، فرگ هارد دیسک ، زیاد بودن برنامه های در حال اجرا با درصد بالای مشغول کردن cpu و...
و سخت افزاری هم از حافظه Ram گرفته تا نشستن زیاد گرد و غبار بر روی قطعات.
برنامه زیر رو نصب کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا ابزارهای بهینه سازی این بخش رو یه نگاه بندازید ک
دانلود نرم افزارهای بهینه سازی - کافی نت IR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dione
18-01-2019, 15:18
سلام دوستان

رایانه رومیزی من اخیرا با مشکلی روبرو شده که وقتی فایلی را کپی میکنم کم کم سرعتش کم میشه و به صفر میرسه اما وقتی که یک فایل دیگه رو همزمان با اون کپی میکنم سرعت اونم میره بالا یا مثلا وقتی که یک کار دیگر رو همزمان انجام میدم مثلا یک برنامه رو باز میکنم سرعتش باز میره بالا و بعد دقایقی یت لحظاتی صفر میشه
خیلی تلاش کردم این وضعیت درست بشه اما نشد البته نمیدونم مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری
دوستان لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم

اول از همه ی شات با این برنامه بگیرین

cpuid hwmonitor

خمیر سیلیکون رو هم چک کنین

alorayaneh98
23-04-2019, 11:07
بنظر میرسه که با عوض کردن ویندوز و تمیز کردن قسمت های سخت افزاری بتونی این مشکلت رو حل کنی!
اگر هم بعدش درست نشد با اینجا تماس بگیر سریع میتتونن راهنماییت کنن:n19:
02151077