PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ناگهانی فلش مموری

amir hamzeh
16-11-2018, 20:58
سلام به همه
من داشتم یک سری فیلم روی فلش کپی میکردم و پاک کردم بعش ناگهانی دیگه اون فلش کار نمیکنه نه میشه چیزی از روش پاک کرد نه میشه فرمتش کرد چرا یهو اینطور شده؟ چطور حلش کنم ؟ ممنون

afceaglee2013
16-11-2018, 22:54
موقع کپی یا فرمت چه خطایی میده
میتونی فایلا رو کپی کنی؟

amir hamzeh
18-11-2018, 10:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موقع کپی یا فرمت چه خطایی میده
میتونی فایلا رو کپی کنی؟
این ارور را میده

afceaglee2013
18-11-2018, 20:22
تصویری که فرستادین مال فرمت ه
منظورم این بود که میتونی فایلایی که فعلا تو فلش هست رو به کامپیوتر کپی کنی؟

این لینک 7-8 تا راه حل مختلف اراِه داده که ممکنه برای سیستمتون پیش اومده باشه به ترتیب و با دقت همه رو چک کن و انجام بده ایشالا مشکلت حل میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر حل نشد با مستندات و توضیحات کامل اینجا مشکلات رو مطرح کن .. هر چقدر توضیحاتت کامل باشه به جواب رسیدنت راحتتر و زودتر میشه

amir hamzeh
18-11-2018, 20:38
تصویری که فرستادین مال فرمت ه
منظورم این بود که میتونی فایلایی که فعلا تو فلش هست رو به کامپیوتر کپی کنی؟

این لینک 7-8 تا راه حل مختلف اراِه داده که ممکنه برای سیستمتون پیش اومده باشه به ترتیب و با دقت همه رو چک کن و انجام بده ایشالا مشکلت حل میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر حل نشد با مستندات و توضیحات کامل اینجا مشکلات رو مطرح کن .. هر چقدر توضیحاتت کامل باشه به جواب رسیدنت راحتتر و زودتر میشه

ازتون خیلی ممنونم دوست عزیز بله میتونم فایل را ازش کپی کنم ولی پاکش نمی تونم بکنم

محمد7966
20-11-2018, 09:35
سلام به همه
من داشتم یک سری فیلم روی فلش کپی میکردم و پاک کردم بعش ناگهانی دیگه اون فلش کار نمیکنه نه میشه چیزی از روش پاک کرد نه میشه فرمتش کرد چرا یهو اینطور شده؟ چطور حلش کنم ؟ ممنون

سلام این مشکل رایت پروتکت هست.تو اینترنت جستجو کنید براش چندتا راهکار دادند که من چندتاییش رو امتحان کردم و الکی بود.هیچ کاری نکرد.البته من برای رم اس دی موبایل sandisk انجام دادم و هیج کاری نکرد

اینو بگم خود فلش ها یا رم اس دی ها محدودیت خواندن و نوشتن دارند.عدد دقیقش رو نمیدونم ولی فکر کنم زیر 1000 نباشه یعنی شما 1000 بار می تونید توش فایل بریزید یا ازش فایل کپی کنید بنابراین بعد از چند سال استفاده عمرشون تموم میشه .اما گاهی اوقات ظاهرا مشکلشون نرم افزاری و با نرم افزار قابل تعمیره

تو اینترنت یا حتی تو همین انجمن دیدم که برای هر فلشی یه سری نرم افزار شرکت مخصوص خود همون فلش گذاشته تا این مشکل رایت پروتکت رو حل کنه

این تایپیک قدیمیه ولی یه امتحانی بکنید ببینید لیست نرم افزارها کمکی میکنه بهتون

===> حل مشکلات Disk Write Protected فقط در این تاپیک <=== ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.Behnambnm
11-12-2018, 20:29
سلام.من ی فلش32گیگ apacer دارم که وقتی به سیستم وصل میکنم صدای اتصالو ویندوز میده ولی تو my computer هیچ اثری ازش نیس رو ی سیستم دیگه هم امتحان کردم اونجا هم همیجوری بود راه حلی براش وجود داره؟

afceaglee2013
12-12-2018, 02:37
ببینید تو قسمت computer management و disk manage نشون میده یا نه
لطفا یه عکس هم از اونجا بذارید

.Behnambnm
12-12-2018, 11:19
[QUOTE=afceaglee2013;9090255]ببینید تو قسمت computer management و disk manage نشون میده یا نه
لطفا یه عکس هم از اونجا بذارید[/device.
بله نشون میده نوشتهusb mass storage device. روش علامت تعجب هم نداره

mehrdadb3
12-12-2018, 11:27
من هم چنین مشکلی رو با فلش ترنسند پیدا کرده بودم هر روشی رو انجام دادم درست نشد اخر برنامه خوده فلش رو از سایت ترنسند گرفتم و با اون تونستم فلش رو فرمت کنم و درست شدش
به خود سایت سازنده فلش برید و برنامه خودش رو بگیرید و با اون فرمت رو انجام بدید