PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ممنوع شدن شماره موبایل در تلگرام

mohamadsa
14-11-2018, 22:56
من بدون هیچ مشکلی یکدفعه از تلگرام خود به خود بیرون اومدم و چه کامپیوتر و چه موبایل دیگه نمیتونم وارد بشم و میزنه this phone number is banned
در حالی که من یک کاربر عادی هستم و هیچ فعالیت خاصی نداشتم.
کسی میدونه این خطا برای چی ایجاد میشه و چطوری رفع میشه؟
من نه اسپم فرستادم و نه هیچ کار دیگه ای!

محمد7966
15-11-2018, 00:55
من بدون هیچ مشکلی یکدفعه از تلگرام خود به خود بیرون اومدم و چه کامپیوتر و چه موبایل دیگه نمیتونم وارد بشم و میزنه this phone number is banned

سلام.خیلی دقیق نمیدونم ولی فکر کنم این پیام وقتی ظاهر میشه که شما با اون شماره خیلی وارد تلگرام بشید و مرتبا دیلیت اکانت کرده باشید.

یعنی برای خودتون با همون شماره یک اکانت می سازید بعد از چند روز دیلیت اکانت می کنید.دوباره یک اکانت و دوباره دیلیت اکانت و ...

mohsenP3000
15-11-2018, 01:49

سلام

فردا چک کن اگر نشد هفته بعد اگر باز ارور داد دقیقا همین حرف دوستمون صحیحه.

کار خاصی نمی تونی بکنی البته یه راهی داره من دوستم شماره خریده بود که چنین مشکلی داشت ازش می پرسم چیکار کرد درست شد.

mohamadsa
15-11-2018, 09:55
ممنون از دوستان ولی من تا حالا حتی یکبار هم دیلیت اکانت نکردم
حتی تلگرام اصلی هم داشتم و از این هاتگرام و تلگرام طلایی هم استفاده نمیکنم

محمد7966
15-11-2018, 10:12
ممنون از دوستان ولی من تا حالا حتی یکبار هم دیلیت اکانت نکردم
حتی تلگرام اصلی هم داشتم و از این هاتگرام و تلگرام طلایی هم استفاده نمیکنم

پس ممکنه اختلال ایجاد شده باشه تو تلگرام.برای من هم چندبار مشکلات عجیب اتفاق افتاده بوده مثلا یه بار دیدم مکالمه هایی که داشتم غیب شدند،حتی بعضی کانال ها هم غیب شده بودند اما روز بعدش درست شد

حالا نمیدونم مشکل شما تازه بوجود اومده یا مدت زیادیه که این اتفاق افتاده.چند روز دیگه صبر کنید اگر حل نشد احتمالا با پشتیبانی تلگرام باید مکاتبه کنید و مشکلتون رو شرح بدید.

mohamadsa
16-11-2018, 21:55
کسی راه حل دیگه ای بلد نیست بشه درستش کرد؟
کسی بلده مکاتبه کنه با تلگرام بیاد پی وی؟

mojiby
17-11-2018, 10:53
فیلتر شکنتو عوض کن یا از یه اینترنت دیگه تست بزن یا از سایت خود تلگرام وارد اکانتت شو

mohamadsa
23-11-2018, 11:13
با فیلترشکن های مختلف و اینترنت های مختلف و خود تلگرام اصلی هم نمیشه
راه دیگه ای جز صبر و مکاتبه با خود تلگرام به ذهنم نمیرسه

MXRX
23-11-2018, 11:35
شاید یکی رپورتت کرده یا یکی سعی داشته وارد اکانتت بشه یا از طرف تلگرام اسپمر شناخته شدین حالا عمدا" یا اشتباها" و شماره ات ban شده.
یه راهش ساختن اکانت با یه شماره دیگه حالا یا با شماره سیمکارت فیزیکی یا با virtual Sim و بعدا" در تنظیمات تلگرام change Number با شماره ای که میخواهید رو تعویض کنید ، اگه درست نشد ، پشتیبانی تلگرام

mohamadsa
24-11-2018, 01:15
شاید یکی رپورتت کرده یا یکی سعی داشته وارد اکانتت بشه یا از طرف تلگرام اسپمر شناخته شدین حالا عمدا" یا اشتباها" و شماره ات ban شده.
یه راهش ساختن اکانت با یه شماره دیگه حالا یا با شماره سیمکارت فیزیکی یا با virtual Sim و بعدا" در تنظیمات تلگرام change Number با شماره ای که میخواهید رو تعویض کنید ، اگه درست نشد ، پشتیبانی تلگرام

ممنون از لطفتون ولی اینکار رو هم انجام داده بودم ولی نشد
فکر نکنم راهی جز پشتیبانی تلگرام مونده باشه ولی نمیدونم چطوری ازشون کمک بگیرم
یه سوالی هم دارم اینکه بر فرض از این حالت خارج بشه تمام اطلاعاتم پاک میشه؟

MXRX
24-11-2018, 20:14
ممنون از لطفتون ولی اینکار رو هم انجام داده بودم ولی نشد
فکر نکنم راهی جز پشتیبانی تلگرام مونده باشه ولی نمیدونم چطوری ازشون کمک بگیرم
یه سوالی هم دارم اینکه بر فرض از این حالت خارج بشه تمام اطلاعاتم پاک میشه؟

اگه اطلاعات شما توسط تلگرام حذف شده باشه اطلاعات شما برنمیگرده تو توضیحات نوشته
با v-pn به این صفحه بروید

telegram.org/support ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Please describe your problem: توضیح مختصر در مورد مشکل خود + اروری که دریافت کردین (به زبان انگلیسی)
Your phone number: شماره را به صورت 989396102030 وارد کنید
Your email : ایمیل خود را وارد کنید
برای ارسال هم گزینه Submit را انتخاب کنید.

mohamadsa
25-11-2018, 20:01
دوبار اینکار رو انجام دادم ولی تاثیری نداشته
شاید نتونستم مشکلم رو درست براشون شرح بدم
اگر یکی یه متن خوب بلده بگه همونو بفرستم براشون

mohamadsa
08-12-2018, 21:19
دوستان کسی میتونه برای مشکل من یک متنی بنویسه که تلگرام قبول کنه و شماره منو آزاد کنه؟
هنوز که هنوزه مشکلش پابرجاست!!!

V E S T A
10-12-2018, 20:08
این لینک رو بخونید مشکل شما رو داره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فکنم فقط باید بهشون پیغام بدین مشکلتون رو بگید.
یا با یه شماره دیگه مشکلتون رو این قسمت مطرح کنید فکنم فارسی هم بتونید پیغام بدین چون تو bio فارسی نوشته.

setting>ask a question

nokar_iran
03-04-2020, 16:23
این لینک رو بخونید مشکل شما رو داره :

فکنم فقط باید بهشون پیغام بدین مشکلتون رو بگید.
یا با یه شماره دیگه مشکلتون رو این قسمت مطرح کنید فکنم فارسی هم بتونید پیغام بدین چون تو bio فارسی نوشته.

setting>ask a question

داداش من همه این رااها رو رفتم من حتی به پشتیبانی login@stel.com ایمیل زدم ایمیل مربوط به پشتیبانی دقیقا همین مشکل برای منم پیش اومد سیم کارتم یوهو پرید و زدم وارد شم زده بود the phone number is banned نمیدونم چیشده چون من مشکلی نداشتم نمیدونم باید چه خاکی بر سرم بریزم یکی از دوستانی که این مشکل براش پیش اومده بیاد کمکم کنه من یبار اینطوری شد ایمیل دادم باز کرد دوباره اینطوری شد کسی هست یک راه حلی بگه لطفا کمک کنین من خیلی کارام به تلگرام وابسته است اینم میدونم چون یبار اینجوری شدم وقتی برگشت بعد ۳ روز البته ایمیل دادم بعد سه روز باز شد تمام چت ها و مخاطبانم برگشت یکی لطفا کمک کنه کسی نمیدونه این پروسه چقدر طول میکشه از دوستانتون بپرسید بگید لطفا ممنونم