PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید آیفون بین 2 تا 3.5 میلیون

mohsenP3000
12-11-2018, 14:55
سلام رفقا

ممنون از راهنمایی های قبلی برای خرید گوشی آندرویدی. میخواستم بدونم آیا از اپل گوشی آکبند و غیر ریفابریکی تو این رنج قیمتی (2 تا 3.5) هست ؟

ممنونم :n16:

mojt90
12-11-2018, 16:44
سلام رفقا

ممنون از راهنمایی های قبلی برای خرید گوشی آندرویدی. میخواستم بدونم آیا از اپل گوشی آکبند و غیر ریفابریکی تو این رنج قیمتی (2 تا 3.5) هست ؟

ممنونم :n16:

سلام

داداش با نزدیک 2 تومن میتونی 5SE آکبند بخری . منتها سایزش خیلی کوچیگنه و 4 اینچه فکر کنم .

و با نزدیک 3.5 میتونی Apple 6s بخری دست و دوم .

به نظرم این کار رو نکن. با این پول انتخاب خوبی نیست . منم خودم تا حالا ایفون رو تجربه نکردم . خیلی دلم میخواست امسال بتونم با تجربه کنم . پولم هم دقیقا اندازه شما بود .

اگر قیمت ها به روال قبل بود میشد الان Iphone xr رو با این قیمت خرید . ولی افسوس :n03:

در کل با این قیمت بهتره گوشی نو اندرویدی بخرید . سامسونگ تو گوشی های اندرویدی کمتر هنگ میکنه .

mohsenP3000
12-11-2018, 21:55
سلام

داداش با نزدیک 2 تومن میتونی 5SE آکبند بخری . منتها سایزش خیلی کوچیگنه و 4 اینچه فکر کنم .

و با نزدیک 3.5 میتونی Apple 6s بخری دست و دوم .

به نظرم این کار رو نکن. با این پول انتخاب خوبی نیست . منم خودم تا حالا ایفون رو تجربه نکردم . خیلی دلم میخواست امسال بتونم با تجربه کنم . پولم هم دقیقا اندازه شما بود .

اگر قیمت ها به روال قبل بود میشد الان Iphone xr رو با این قیمت خرید . ولی افسوس :n03:

در کل با این قیمت بهتره گوشی نو اندرویدی بخرید . سامسونگ تو گوشی های اندرویدی کمتر هنگ میکنه .

خیلی مخلصیم و دمت گرم بابت نظرات و راهنمایی هات.

والا آیفون دست فامیل دیدم واقعا گوشی سریع و خوبی بود. البته من شدید عشق آندروید هستم. چون راحت میشه فیلم و موسیقی ریخت توش و لذت برد.

حالا شاید یه آیفون 4s یا 4 بخرم.

دست دوم یه ذره برام سخته قبول کردنش ولی مثلا گوشی آیفون 4 یا 4 اس رو می تونم قبول کنم.

6 اس عالیه ولی می ترسم این همه خرج کنم و مثلا گوشی مشکلی داشته باشه.

:n16:

mojt90
13-11-2018, 09:39

والا آیفون دست فامیل دیدم واقعا گوشی سریع و خوبی بود. البته من شدید عشق آندروید هستم. چون راحت میشه فیلم و موسیقی ریخت توش و لذت برد.

دست دوم یه ذره برام سخته قبول کردنش ولی مثلا گوشی آیفون 4 یا 4 اس رو می تونم قبول کنم.

چرا 4s
پشتیبانی از 4s تموم شده . ولی 5s هم اکبندش هست و هم هنوز پشتیبانی میشه

mohsenP3000
13-11-2018, 15:03
چرا 4s

بله حرفتون کاملا منطقی هست.

باید ببینم قیمت ها چجوریه.

گوشی من همین 4 کار رو که گفتم بکنه برام کافیه.

نمیخوام تو این نابسامانی خرج بیخود کنم.

5 اس هم خیلی خوبه ولی اونم به زودی کارش تمومه الان تو سایت اپل می دیدم تنها گوشی که خود سایت می فروشه (مدل پایین ترین) آیفون 7 بود. 32 گیگ.

حالا ببینم چی پیش میاد.

منتظرم یه آشنا در زمینه گوشی پیدا کنم و با اون برم برای خرید.

dione
21-06-2019, 18:10
چرا 4s

میتونی سایت خریدش رو ب ما لینک بدی؟:n02:

MMDFullHD
21-06-2019, 18:32

هیچ کس نمیتونه فرق گوشی رف رو با غیر رف تشخیص بده اصلا موبایل فروشیا همینطورین کارشون بندازن ب مردم
فقط لوازم جانبی هاشو باید چک کنی با هدفون هارو!
دوتاپیچ پایینی گوشی
سرعت تاچ و ...

mojt90
26-06-2019, 07:21
میتونی سایت خریدش رو ب ما لینک بدی؟:n02:

سایمان دیجیتال:n09: