PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه انجام اتوماتیک کارها با قابلیت انعطاف پذریری در دستورات

m2relax
10-11-2018, 00:49
سلام دوستان/من دنبال یه برنامه میگردم که کارهای تکراری رو بهش بدم انجام بده فقط یک نکته این وسط هست که کارهای تکراری که من میخوام یه نمه فرق داره مثلا یه لیست اکسل دارم که یه ستون اعداد داره و میخوام برنامه اتوماتیک اعداد رو تک به تک از ستون اکسل برداره ببره داخل یک سامانه محاسباتی توی مرورگر و جواب سامانه محاسباتی رو برداره بذاره توی سلول جلوی همون مقدار در اکسل. چندتا برنامه پیدا کردم که کارهای تکراری رو ضبط میکنن مثل robo task و vtask studio ولی زیاد باهشون آشنایی ندارم و نمیدونم دستورات رو فقط ثابت میگیرن یا میشه یه دستور متغیر هم داد. اگر کمک کنین ممنون میشم خیلی لازم دارم این چنین برنامه ای رو.:n16:

MRHArtsClube
10-11-2018, 04:22
سلام دوست عزیز
برنامه های Auto Click هستن که با دادن مختصات کلیک میکنن ولی فکر می کنم شما نیاز به برنامه اختصاصی برای کارت داری که بیاد فایل اکسل رو بصورت ورودی بگیره و با چیزی شبیه Web Scrapping اطلاعات رو وارد سایت و نتیجه ش رو خارج کنه.
کار سختی نیست با سی شارپ (بسته به سایتی که داریم راجع بهش حرف میزنیم) میشه زدش یا پایتون. ولی بعید میدونم برنامه ای اینچنینی باشه. :n36: