PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فورمت نشدن و بد سکتور هارد اکسترنال

mojtabafarzan
06-11-2018, 02:12
سلام
یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت یک گیگ دارم که زمانی که میخواستم اسکن دیسک کنم شارژ لبتابم تموم شد و نیمه کاره موند :n28:. الان اسکن که میکنم تمام هارد بد سکتوره :n27:و نمیتونم فورمت یا پارتیشن بندیش کنم . حتی LLF هم نمیشه ؛ چندتا برنامه رو تست کردم و نشد ، اطلاعاتم به درک فقط هاردو میخوام ، ضمنا برنامه ها مدل و ظرفیت هارد رو تشخیص میدن ولی نه میتونم فرمت کنم و نه پارتیشن بندی .

hamid3369
06-11-2018, 10:46
منتظر باشید آقای عطا مدیر انجمن هارد کمکتون کنن هیچ کاری نکنین فعلا برین تو تاپیک جامع

mojtabafarzan
12-12-2018, 01:34
چندتا اسکرین میزارم اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]í_-2018_01-07.png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]í_-2018_01-09.png

ata.royalfalcon
18-12-2018, 07:19
سلام
یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت یک گیگ دارم که زمانی که میخواستم اسکن دیسک کنم شارژ لبتابم تموم شد و نیمه کاره موند :n28:. الان اسکن که میکنم تمام هارد بد سکتوره :n27:و نمیتونم فورمت یا پارتیشن بندیش کنم . حتی LLF هم نمیشه ؛ چندتا برنامه رو تست کردم و نشد ، اطلاعاتم به درک فقط هاردو میخوام ، ضمنا برنامه ها مدل و ظرفیت هارد رو تشخیص میدن ولی نه میتونم فرمت کنم و نه پارتیشن بندی .

سلام .
با توجه به عکسهایی که گذاشتید این هارد دیسک باید به گارانتی ارسال بشه .