PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیر iemi در مودم b612s-25d یا tf-i60

cocoadownload
03-11-2018, 11:05
با سلام خدمت دوستان گرامی می خواستم بدون کسی راهی برای این کار بلد نیست ؟؟؟
الان یکسری روش در اینترنت هست که برای این کار همه از نرم افزار dc unlocker استفاده می کندد که این نرم افزار در حال حاضر از این مودم پشتیبانی نمی کند
یک روش برای این کار بدون استفاده از اون نرم افزار می خواستم

ho3in2012
04-11-2018, 01:07
با سلام خدمت دوستان گرامی می خواستم بدون کسی راهی برای این کار بلد نیست ؟؟؟
الان یکسری روش در اینترنت هست که برای این کار همه از نرم افزار dc unlocker استفاده می کندد که این نرم افزار در حال حاضر از این مودم پشتیبانی نمی کند
یک روش برای این کار بدون استفاده از اون نرم افزار می خواستم
سلام
با انجام تغییرات در nvram این کار امکان پذیر هست
البته به شرطی که کل فایل nvram رو خراب نکرده باشین در غیر اینصورت باید nvram یه مودم سالمو کپی کنین پارامتر های مودم خودتون رو داخلش جایگذاری کنین و روی مودمتون بریزین تا درست بشه

cocoadownload
04-11-2018, 14:56
سلام
با انجام تغییرات در nvram این کار امکان پذیر هست
البته به شرطی که کل فایل nvram رو خراب نکرده باشین در غیر اینصورت باید nvram یه مودم سالمو کپی کنین پارامتر های مودم خودتون رو داخلش جایگذاری کنین و روی مودمتون بریزین تا درست بشه

با سلام روی مودم نمی دونم چجوری باید برسی بشه ولی فکر می کنم nvram کامل پاک شده باشه و مودم سالم هم دقیقا همین مدل دارم
میشه راهنمایی کنید چجوری nvaram رو از روی اون خارج کنم و بعد از ادیت بریزم روی مودمی سریالش پاک شده

ho3in2012
04-11-2018, 23:22
با سلام روی مودم نمی دونم چجوری باید برسی بشه ولی فکر می کنم nvram کامل پاک شده باشه و مودم سالم هم دقیقا همین مدل دارم
میشه راهنمایی کنید چجوری nvaram رو از روی اون خارج کنم و بعد از ادیت بریزم روی مودمی سریالش پاک شده
سلام
از نرم افزار زیر برای ویرایش nvram استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از یه رام adb دار هم برای گرفتن بکاپ و ریستور کردنش استفاده کنین (برای مثال رام ویرایش سوم میتونین نصب کنین)

cocoadownload
07-11-2018, 21:27
با سلام وخسته نباشید من همین رام سوم روی الان روی مودم دارم فقط یه سوال با این انرم افزار چجوری باید کار کنم و دستوراتش چی هست ؟؟؟
توی توضیحات خودش هیچ راهنمایی از دستوراتش نبود
اگه بتونید بگید چجوری nvram رو از روی مودم سالم در بیارم و بعد از تغییر imei چجوری روی مودم جدید بریزم ممنون میشم

ho3in2012
07-11-2018, 22:51
با سلام وخسته نباشید من همین رام سوم روی الان روی مودم دارم فقط یه سوال با این انرم افزار چجوری باید کار کنم و دستوراتش چی هست ؟؟؟
توی توضیحات خودش هیچ راهنمایی از دستوراتش نبود
اگه بتونید بگید چجوری nvram رو از روی مودم سالم در بیارم و بعد از تغییر imei چجوری روی مودم جدید بریزم ممنون میشم
روی مودم سالم هم رام ویرایش سوم نصب کنین و با adb فایل nvram سالم رو روی سیستم push کنین
در خصوص نرم افزار هم با فلگ h برنامه رو اجرا کنین راهنماش به زبان روسی میاد (زبان ویندوز رو روی روسی بزارین تا درست نمایش بده) بعد با گوگل ترنسلیت میتونین ترجمش کنین
نرم افزارش یکم اذیت میکنه ولی یه مودم عین مورد شما رو برام فرستادن به همین طریق تعمیرش کردم

hamedxx1
07-11-2018, 23:24
روی مودم سالم هم رام ویرایش سوم نصب کنین و با adb فایل nvram سالم رو روی سیستم push کنین
در خصوص نرم افزار هم با فلگ h برنامه رو اجرا کنین راهنماش به زبان روسی میاد (زبان ویندوز رو روی روسی بزارین تا درست نمایش بده) بعد با گوگل ترنسلیت میتونین ترجمش کنین
نرم افزارش یکم اذیت میکنه ولی یه مودم عین مورد شما رو برام فرستادن به همین طریق تعمیرش کردم

سلام
میشه راهنمای کنید چطوری با adb میشه بکاپ و ریستور کرد؟

ho3in2012
08-11-2018, 00:05
سلام
میشه راهنمای کنید چطوری با adb میشه بکاپ و ریستور کرد؟
با استفاده از دستورات adb push میشه مسیر و فایل ها رو مشخص کرد و فایل ها رو در مودم کپی کرد
و با دستور adb pull از مودم فایلا ها رو داخل سیستم خودتون انتفال میدین

برای اتصال به adb هم از دستور adb connect استفاده کنین
لینک مثال و راهنمای دستورات هم زیرش گذاشتم:n36:
دوستان اگه تجربه ندارین به nvram کاری نداشته باشین میزنین مودم رو غیر قابل استفاده می کنین:n27:

cocoadownload
10-11-2018, 21:56

سلام دوست عزیز من مسیر nvram این مودم رو نتونستم پیدا کنم می تونید لطف کنید و اشتراک بزارید
متسفانه وقتی برای مدتی کار نکی همه چیز رو فراموش می کنیم :n02::n02:

و باید بگم فولدر nvram روی دوتا مودم وجود نداره

rar
11-11-2018, 07:50
mnvm2:0
تو این فولدره

cocoadownload
11-11-2018, 21:06
با استفاده از دستورات adb push میشه مسیر و فایل ها رو مشخص کرد و فایل ها رو در مودم کپی کرد
و با دستور adb pull از مودم فایلا ها رو داخل سیستم خودتون انتفال میدین

برای اتصال به adb هم از دستور adb connect استفاده کنین
لینک مثال و راهنمای دستورات هم زیرش گذاشتم:n36:
دوستان اگه تجربه ندارین به nvram کاری نداشته باشین میزنین مودم رو غیر قابل استفاده می کنین:n27:

سلام باید بگم دستور adb push متاسفانه جواب نمیده و فایل رو جایگزین نمی کنه
فایل ادیت شده هست ولی نمی تونه جاییگزینش کنه

erfan69
11-11-2018, 21:44

چطورئ از حالت dead mode ذراورذی موذم منم همینطور شذه

ho3in2012
12-11-2018, 00:00
فایل nvram قبلی رو حذف کنین و بعدش فایل جدید رو push کنین
اینکه میگین جواب نمیده بعید هست چون من خودم همین روش رو پیاده کردم

cocoadownload
12-11-2018, 11:15
چطورئ از حالت dead mode ذراورذی موذم منم همینطور شذه

یه فریمور باید با usb بریزی روش فقط از من خودم فریمور ویرایش شده 3 رو گرفتم و ادیت کردم باید یسری تغییراتی توی usbloder و frimware تغییرات بدی
پیام خصوصی بده تا فریمور رو ارسال کنم برات
فقط بگم از توی dead mode در میاد ولی imei از بین میره و باید تعمییرش کنی

cocoadownload
12-11-2018, 11:18

شانس من هست انگار روی یه مودم از دوستام زدم جواب داد مودم تونم dead mode شده بود و با این روش imei برگشت یعنی فریمور ها و ... کاملا یکسان بود ولی مودم خودم خطا میده نه میتونم رو پاک کنم ن می تونم push کنم

hamedxx1
12-11-2018, 16:20
سلام
چطور میشه که مودم به حالت dead mode میره؟

cocoadownload
15-11-2018, 00:46
سلام
چطور میشه که مودم به حالت dead mode میره؟

ریختن فریمور مناسب یا عدم لود کامل فریمور روی مودم

cocoadownload
15-11-2018, 00:47

با سلام بعد از این کار نمی دونم چرا مودم به تنظیمات کلرخونه بر نمی گرده راه حلی سراغ ندارید ؟؟؟

mrhamed
26-11-2018, 22:59
با سلام بعد از این کار نمی دونم چرا مودم به تنظیمات کلرخونه بر نمی گرده راه حلی سراغ ندارید ؟؟؟

چون فایل nvram قبلی را پاک کردین و یکی دیگه بجاش ریختین ممکنه بدلیل عدم پرمیژن مناسب باشه پس پرمیژن را دربالاترین سطح 777 ست کنید شاید درست بشه

omid_mmmo
24-02-2022, 12:14
با سلام
این نرم افزار فلگ h رو از کجا می تونم دانلود کنم ؟؟؟؟

omid_mmmo
24-02-2022, 12:28
با سلام

omid_mmmo
24-02-2022, 12:30

با سلام

omid_mmmo
24-02-2022, 12:31

با سلام