PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص یابی

Reza Azimy_RW
08-10-2018, 19:29
سلام خدمت اساتید
آیا ممکنه کسی با 120 کلونازپام 2 ,خودکشی کنه و مشکل خاصی براش پیش نیاد حتی به پزشک نیازی پیدا نکنه ؟ اگه مدت کوتاهی قبل از مصرف این تعداد روزی 2-3 تا رو میزده مثلا ده روز چی بازم ممکنه زنده بمونه ؟
با جان خودم و همه اساتید بحث خودکشی نیست که خلاف قوانین باشه جدی میگم مشکلی پیش نمیاد :n06: قضیه اعتراف گیریه :n02:
بسیار ممنون :n12:

hamid3369
09-10-2018, 09:06
خودتان اندگی اندیشه کنید حساب دستتون میاد

Reza Azimy_RW
11-10-2018, 13:29
والا من اندیشه کردم به نتیجه نرسیدم متاسفانه :دی یه جواب مطمئن از متخصصین این رشته میخام:n06:
اگه ممکنه کمک کنید یجورایی مهمه :n12: چند درصد احتمال چنین چیزی هست ؟

mohsenP3000
11-10-2018, 13:53
سلام خدمت اساتید
آیا ممکنه کسی با 120 کلونازپام 2 ,خودکشی کنه و مشکل خاصی براش پیش نیاد حتی به پزشک نیازی پیدا نکنه ؟ اگه مدت کوتاهی قبل از مصرف این تعداد روزی 2-3 تا رو میزده مثلا ده روز چی بازم ممکنه زنده بمونه ؟
با جان خودم و همه اساتید بحث خودکشی نیست که خلاف قوانین باشه جدی میگم مشکلی پیش نمیاد :n06: قضیه اعتراف گیریه :n02:
بسیار ممنون :n12:

سلام

آخر نوشته تون رو متوجه نشدم.

حداکثر دوز غیر کشنده کلونازپام 10 میلی گرم هست. یعنی مثلا روزی 5 تا دوز 2 و یا 10 تا دوز 1.

واکنش کلونازپام کبدی هست. و قطعا 120 تا دوز 2 طرف رو می کشه. چون کبد نمی تونه تحمل کنه. اول خواب و بعد وقفه تنفسی و بعد شوک و مرگ.

هیچ بدنی مقاومت این دوز رو نداره.

من کلا متوجه سوال شما نشدم. آیا کسی خورده و زنده مونده؟ می خواید حداکثر دوز مجاز رو بدونید؟ اثراتش رو ؟ بیشتر توضیح بدید. اعتراف گیری؟؟؟ چه ربطی داره؟

Reza Azimy_RW
11-10-2018, 18:18
سلام

آخر نوشته تون رو متوجه نشدم.

حداکثر دوز غیر کشنده کلونازپام 10 میلی گرم هست. یعنی مثلا روزی 5 تا دوز 2 و یا 10 تا دوز 1.

واکنش کلونازپام کبدی هست. و قطعا 120 تا دوز 2 طرف رو می کشه. چون کبد نمی تونه تحمل کنه. اول خواب و بعد وقفه تنفسی و بعد شوک و مرگ.

هیچ بدنی مقاومت این دوز رو نداره.

من کلا متوجه سوال شما نشدم. آیا کسی خورده و زنده مونده؟ می خواید حداکثر دوز مجاز رو بدونید؟ اثراتش رو ؟ بیشتر توضیح بدید. اعتراف گیری؟؟؟ چه ربطی داره؟

قضیه اعتراف گیری شوخی بود یه مسئاله شخصیه خاستم اساتید مطمئن باشن قصد سو استفاده ندارم :n06:

10 میلی گرم منظور همون 10 تا 1 یا 5 تا 2 هست دیگه ؟
120 تا کلونازپام 2 میشه 240 میلی گرم به فرض اینکه اون شخص یک ماه هم داشته روزانه مصرف میکرده تا تغریبا روزی 6-8 میلی گرم و بعد از یکماه اقدام به خوردن 240 میلی گرم بکنه زنده موندن غیر ممکنه ؟
واقعیتش یکی این کارو کرده و واقعا بعید میدونم دروغ بگه چطور ممکنه زنده بمونه بدون درمان ؟ یعنی واقعا حتی نیم درصد هم احتمالش نیست و این ادعا دروغه ؟
شما کسی رو دیده یا میشناسید با کلونازپام خودکشی کرده باشه و فوت کنه اگه اره میزان مصرفش چقدر بوده ؟

mohsenP3000
11-10-2018, 21:19
قضیه اعتراف گیری شوخی بود یه مسئاله شخصیه خاستم اساتید مطمئن باشن قصد سو استفاده ندارم :n06:

10 میلی گرم منظور همون 10 تا 1 یا 5 تا 2 هست دیگه ؟
120 تا کلونازپام 2 میشه 240 میلی گرم به فرض اینکه اون شخص یک ماه هم داشته روزانه مصرف میکرده تا تغریبا روزی 6-8 میلی گرم و بعد از یکماه اقدام به خوردن 240 میلی گرم بکنه زنده موندن غیر ممکنه ؟
واقعیتش یکی این کارو کرده و واقعا بعید میدونم دروغ بگه چطور ممکنه زنده بمونه بدون درمان ؟ یعنی واقعا حتی نیم درصد هم احتمالش نیست و این ادعا دروغه ؟
شما کسی رو دیده یا میشناسید با کلونازپام خودکشی کرده باشه و فوت کنه اگه اره میزان مصرفش چقدر بوده ؟

10 میلی گرم منظور همون 10 تا 1 یا 5 تا 2 هست دیگه ؟ بله در پیام قبلی هم گفتم.
120 تا کلونازپام 2 میشه 240 میلی گرم به فرض اینکه اون شخص یک ماه هم داشته روزانه مصرف میکرده تا تغریبا روزی 6-8 میلی گرم و بعد از یکماه اقدام به خوردن 240 میلی گرم بکنه زنده موندن غیر ممکنه ؟ کاملا غیر ممکنه و دروغ
واقعیتش یکی این کارو کرده و واقعا بعید میدونم دروغ بگه چطور ممکنه زنده بمونه بدون درمان ؟ یعنی واقعا حتی نیم درصد هم احتمالش نیست و این ادعا دروغه ؟ تا جایی که من می دونم و دکتر اعصاب و روان گفته همینطوره. یعنی احتمال زنده موندن وجود نداره.
شما کسی رو دیده یا میشناسید با کلونازپام خودکشی کرده باشه و فوت کنه اگه اره میزان مصرفش چقدر بوده ؟ با کلونازپام خالی نه. ولی با کلونازپام و الکل بله. متاسفانه می شناسم. حدود 20 تا قرص 1 میلی.

شما می تونید تو گوگل سرچ کنید به انگلیسی و ببینید افراد بیشماری که به قصد خودکشی خوردن با چه دوزی بوده و چه بر سرشون اومده. اونطوری اطلاعات صحیح تری بدست می آوریدو