PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت خرید تیبا صندوقدار

pashangparsi6
24-09-2018, 14:20
سلام دوستان من برای خرید تیبا صندوقدار به صورت لحظه ای می خوام اقدام کنم و نمی تونم صبر کنم برای ثبت نام و بعدش تحویل و قیمت هم به روز باشه و ...

الان توی سایت قیمت خودرو تیبا رو زده 41 تومن. الان وقت خوبیه؟ به نظرم قیمت ها باز بالا می ره. بعد از دور دوم تحریم ها. صبر کنم یا الان اقدا کنم به نظرتون؟

اینجا قیمت روز خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو زده 41 ( تیبا سفید )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باتوجه به این پیش فروش های نامعلوم که معلوم نیست خودرو چند می شه الان نقد بخریم بهتر نیست به نظرتون؟

mohamad skystar
24-09-2018, 23:46
سلام دوستان من برای خرید تیبا صندوقدار به صورت لحظه ای می خوام اقدام کنم و نمی تونم صبر کنم برای ثبت نام و بعدش تحویل و قیمت هم به روز باشه و ...

الان توی سایت قیمت خودرو تیبا رو زده 41 تومن. الان وقت خوبیه؟ به نظرم قیمت ها باز بالا می ره. بعد از دور دوم تحریم ها. صبر کنم یا الان اقدا کنم به نظرتون؟

اینجا قیمت روز خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو زده 41 ( تیبا سفید )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باتوجه به این پیش فروش های نامعلوم که معلوم نیست خودرو چند می شه الان نقد بخریم بهتر نیست به نظرتون؟

اگر قصد خرید نقدی دارین چرا صفر بخرید ؟ کاکرده در حد صفر بخرید که افت کرده باشه
الان قیمت ها روز به روز بالاتر میره و هیچی مشخص نیست

pashangparsi6
26-09-2018, 17:15
اگر قصد خرید نقدی دارین چرا صفر بخرید ؟ کاکرده در حد صفر بخرید که افت کرده باشه
الان قیمت ها روز به روز بالاتر میره و هیچی مشخص نیست

الان کسی خودرو در حد نو نمی فروشه یه جورایی. خودرو صفر هم برتری های خودشو داره. نمی دونم چرا هر کاری می کنم نسبت به ماشینی که زیر پای کسی بوده و اصلا نمی شه حدس زد چطور ماشین رو نگه داشته دل چرکین هستم.

البته می دونم این حرف منطقی نیست اما خودرو صفر از روز اول زیر پای خودت بوده و ... :n03:

mohamad skystar
26-09-2018, 21:15
الان کسی خودرو در حد نو نمی فروشه یه جورایی. خودرو صفر هم برتری های خودشو داره. نمی دونم چرا هر کاری می کنم نسبت به ماشینی که زیر پای کسی بوده و اصلا نمی شه حدس زد چطور ماشین رو نگه داشته دل چرکین هستم.

البته می دونم این حرف منطقی نیست اما خودرو صفر از روز اول زیر پای خودت بوده و ... :n03:

بله در مورد اینکه خودروی صفر از اول زیر پای خودتونه کاملا درست میگید
اما خوب الان بازار آشفته هست و هیچی از فردا مشخص نیست

amab61
07-10-2018, 09:45
قیمتها بالاتر نمیره
بالاتر میبریم...
واقعا میخوای 40 میلیون پول به این ماشینا بدی؟
مگه برای پولی که داری زحمت نکشیدی؟
حتی حیف از پول مفت برای خرید این ماشینا