PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با اتصال اینترنت

gamekhor2007
23-09-2018, 21:34
با سلام.ویندوز 7.سیستم که هایبرنت کنم بعد دوباره روشن کنم به نت وصل نمیشه و باید یا ریستارت کنم یا کارت شبکه رو disable و enable کنم تا بیاد.مشکل از چیه؟

shaahani
23-09-2018, 23:00
در کنترل پنل Power Options\Edit Plan Settings
در بخش Change advanced power settings دقت کنید در پروفایل فعال کارت شبکه شما دارای حداکثر پرفرمنس باشه.

همینطور در بخش Device Manager ویندوز و تنظیمات کارت شبکه ، اجازه Disable شدن رو مطابق تصویر بهش ندهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gamekhor2007
24-09-2018, 07:19
در کنترل پنل Power Options\Edit Plan Settings
در بخش Change advanced power settings دقت کنید در پروفایل فعال کارت شبکه شما دارای حداکثر پرفرمنس باشه.

همینطور در بخش Device Manager ویندوز و تنظیمات کارت شبکه ، اجازه Disable شدن رو مطابق تصویر بهش ندهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودش به همین تنظیمات هست

gamekhor2007
26-09-2018, 21:42
دوستان چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه؟

محمد7966
26-09-2018, 22:57
دوستان چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه؟

سلام

از برنامه Complete Internet Repair استفاده کنید خودش اتوماتیک مشکلات شبکه ویندوز رو بررسی و درست میکنه

ببیینید درست میشه یانه

shaahani
27-09-2018, 01:11
تنظیمات مادربوردتون رو هم میتونید بررسی کنید که بی دلیل کارت شبکه رو خاموش یا روشن نکنه ، قابلیت هایی از شبکه رو که مورد استفاده نیست در این تنظیمات میتونید خاموش کنید.

دستگاه مودم یا روتری که کامپیوتر شما به اون وصله ممکنه تنظیمی داشته باشه که بعد از یک مدت غیرفعال بودن یک پورت، اون رو خاموش میکنه و برای فعالیت مجدد باید قطع و وصل انجام بشه تا مجدد متوجه فعال شدن پورت بشه .

بصورت کلی اطلاعات خیلی کمی در مورد مشکلتون بیان کردین ، به عنوان مثال نگفتید که کارت شبکه شما هوایی هست ویا کابلی ، چه مارکی هست ؛ روتر یا مودمی که دارین چی هست و چطوری تنظیم شده و توپولوژی شبکه شما به چه نحو هست .

عوامل بسیار بسیار زیادی ممکنه باعث بروز مشکل شده باشن و با یک خط پرسش و جوابگویی از راه دور احتمال اینکه بتونید مشکلتون رو حل کنید خیلی پایینه .

gamekhor2007
27-09-2018, 07:03
تنظیمات مادربوردتون رو هم میتونید بررسی کنید که بی دلیل کارت شبکه رو خاموش یا روشن نکنه ، قابلیت هایی از شبکه رو که مورد استفاده نیست در این تنظیمات میتونید خاموش کنید.

دستگاه مودم یا روتری که کامپیوتر شما به اون وصله ممکنه تنظیمی داشته باشه که بعد از یک مدت غیرفعال بودن یک پورت، اون رو خاموش میکنه و برای فعالیت مجدد باید قطع و وصل انجام بشه تا مجدد متوجه فعال شدن پورت بشه .

بصورت کلی اطلاعات خیلی کمی در مورد مشکلتون بیان کردین ، به عنوان مثال نگفتید که کارت شبکه شما هوایی هست ویا کابلی ، چه مارکی هست ؛ روتر یا مودمی که دارین چی هست و چطوری تنظیم شده و توپولوژی شبکه شما به چه نحو هست .

عوامل بسیار بسیار زیادی ممکنه باعث بروز مشکل شده باشن و با یک خط پرسش و جوابگویی از راه دور احتمال اینکه بتونید مشکلتون رو حل کنید خیلی پایینه .

تنظیمات مودم که همون تنظیمات قبلا هست.مودم هم tp link و با کابل وصل شده.تنظیمات مادربورد هم دست نخورده

محمد7966
27-09-2018, 14:32
گاهی اوقات فایروال یا فیل تر--شکن ها هم باعث این مشکل میشه مثلا من از برنامه bwmeter استفاده میکنم و چون فایروال داره بعد از اسلیپ این مشکل پیش میاد و مجبورم ریستارت کنم