PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كنيد به اين دوست در غربتتون

ilya22
29-09-2006, 15:40
سلام.ممنون از سايت خوبتون.من انگليس زندگي ميكنم.اينجا من يه مشكل دارم/من يه لب تاب سوني دارم.اول اينكه يه بار ويروس زد مجبور شدم ويندوز رو عوض كنم.ولي چون درايو سي رو فرمت كردم فكر ميكنم ويندوز اورجينال كه رجيستر بود به نام خودم پاك شده.از ايران برام ويندوز فرستادن.نصب كردم
اما يه مدت بعد توي نوار پائئين صفحه يه علامت مياد كه ميگه ويندوزت نياز به آپديت داره .اگه آپديت كنم بعد از رستارت وقتي مياد بالا اين پيغامو ميده:this copy of windows is not genuine
حالا اگه ممكنه به من بگيد چكار كنم كه اولا اگه ممكنه ويندوز اصلي خودمو دوباره بدست بيارم.
يا اينكه چطور ميشه از دست اين پيغام لعنتي خلاص بشم؟ديگه از من نخواد ا
در ضمن چندتا برنامه ديدم كه براي اينكار بود يعني اورجينال شدن ويندوز ولي از اونجايي كه به سايتهاي ديگه اطمينان ندارم دانلود نكردم من منتظرم.
لطفا به اين دوستتون در غربت كمك كنيد.ممنون ميشوم.به اميد موفقيت در تمام مراحل زندگي براي شما و خانواده هاتون.ايليا از انگليس

*NashenaS*
29-09-2006, 17:55
سلام دوست من...

خوبي همدرد؟ :tongue: من هم تو قربت تو هم! ;)

تو ياهو يه سري به من بزن برات حلش كنم...

موفق باشي :)

moohandes
29-09-2006, 18:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين برنامه 100% كارت رو راه ميندازه.

Dash Ashki
30-09-2006, 23:44
درود...
ضمن تبریک برای عضویت شما دوست عزیز دور از وطن...

خوب شما می بایستی این تاپیک رو در انجمن مربوطه میزدی

كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این برنامه به راحتی میتونی ویندوزت رو اوریجینال کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Harry Potter
01-10-2006, 02:41
سلام
منتقل شد...