PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 10 روی asus x541UV

payam178
17-08-2018, 15:18
سلام دوستان عزیزم
عصرتون بخیر باشه
چند روز پیش لب تاپ asus x541UV را خریدم و آخرین نسخه windows 10 enterprise را نصب کردم/ درایور های همراه سیستم با این مدل جور در نمیومد و مجبور شدم از خود سایت asus دانلود کنم
اما حالا از لحظه فشردن کلید پاور تا اومدن lock screen نود ثانیه طول میکشه:n27:
بنظرتون این طبیعیه؟
چه جوری میتونم از سلمت و بهینه کارکردن سخت افزار های سیستم مطمئن بشم؟
یک دنیا ممنونم

radarz
18-08-2018, 06:08
ویندوز رو به اخرین نسخه بروز کنید . 90 ثانیه خوبه اکثر هارد های لپ تاپ ها که معمولی هستن این کندی رو دارن :n27:

zed2
19-08-2018, 18:17
سلام دوستان عزیزم
عصرتون بخیر باشه
چند روز پیش لب تاپ asus x541UV را خریدم و آخرین نسخه windows 10 enterprise را نصب کردم/ درایور های همراه سیستم با این مدل جور در نمیومد و مجبور شدم از خود سایت asus دانلود کنم
اما حالا از لحظه فشردن کلید پاور تا اومدن lock screen نود ثانیه طول میکشه:n27:
بنظرتون این طبیعیه؟
چه جوری میتونم از سلمت و بهینه کارکردن سخت افزار های سیستم مطمئن بشم؟
یک دنیا ممنونم
سلام:n01:
مورد اول من با چند تا asus x541UV سر و کار داشتم ( خوش شانسی payam178 :n02:)
مورد دوم تو سایتش فقط گفته نسخه pro و home را ساپورت می کنه نه enterprise - و درایو و پشتیبانی ها هم اگر بده با انها فقط تست کرده.:n27:
مورد سوم مشکل سی دی درایو رو من روی چند مدلی که از زیر دستم گذشته داشتم و ظاهرا چیز دیگری است.:n23:

مورد چهارم من فقط با pro کار کردم و در ان فقط ویندوز نصب شده و درایوهارو از خود ماکروسافت ( با اخرین اپدیت ها) گرفتم حدود 80 تا 85 ثانیه طول می کشه - فکر نمی کنم مشکلی باشه:n15:
با احترام:n16:

payam178
19-08-2018, 20:40
سلام:n01:
مورد اول من با چند تا asus x541UV سر و کار داشتم ( خوش شانسی @payam178 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n02:)
مورد دوم تو سایتش فقط گفته نسخه pro و home را ساپورت می کنه نه enterprise - و درایو و پشتیبانی ها هم اگر بده با انها فقط تست کرده.:n27:
مورد سوم مشکل سی دی درایو رو من روی چند مدلی که از زیر دستم گذشته داشتم و ظاهرا چیز دیگری است.:n23:

مورد چهارم من فقط با pro کار کردم و در ان فقط ویندوز نصب شده و درایوهارو از خود ماکروسافت ( با اخرین اپدیت ها) گرفتم حدود 80 تا 85 ثانیه طول می کشه - فکر نمی کنم مشکلی باشه:n15:
با احترام:n16:
سلام
خیلی ممنونم از پاسختون
راستش الان کاملا خوب با enterprise کار میکنه و کاملا اتفاقی سرعت روشن شدنش خوب شد (بعید میدونم ربطی به نصب office داشته باشه:n13:)
من درایور ها را از سایت ایسوس گرفتم اشکالی نداره؟

zed2
19-08-2018, 23:37
سلام
خیلی ممنونم از پاسختون
راستش الان کاملا خوب با enterprise کار میکنه و کاملا اتفاقی سرعت روشن شدنش خوب شد (بعید میدونم ربطی به نصب office داشته باشه:n13:)
من درایور ها را از سایت ایسوس گرفتم اشکالی نداره؟

نسخه افیس که نصب کردی چند بوده؟
نه - برای استفاده شخصی، اگر خودت استفاده می کنی، مسئولیت و تصمیم دست خودت است و می تونی هر کاری بخوای انجام بدی:n02:
ولی اگر شرکتی است یا فرد دیگری استفاده کننده است، پیشنهاد می کنم این کارو نکنی چون بعدا دردسر جواب دادن هاش زیاد است.:n23:
درایو های اصلی سازنده مشکلی نداره و البته اگر بلد باشی می تونی نسخه های جدید تر درایوهارو هم پیدا کنی( معمولا درایوهایی که روی سایت هست نسخه های تست شده توسط سازنده است و معمولا نمی یان همه درایوهارو چک کنند. ولی اگر در طولانی مدت به لپ تاپ دسترسی نداشتی بهتره انها را نصب کنی، :n15:مگر اینکه ویندوز اپدیت خودش نسخه جدیدتر نصب کنه:n31:)

payam178
23-08-2018, 22:06
نسخه افیس که نصب کردی چند بوده؟
نه - برای استفاده شخصی، اگر خودت استفاده می کنی، مسئولیت و تصمیم دست خودت است و می تونی هر کاری بخوای انجام بدی:n02:
ولی اگر شرکتی است یا فرد دیگری استفاده کننده است، پیشنهاد می کنم این کارو نکنی چون بعدا دردسر جواب دادن هاش زیاد است.:n23:
درایو های اصلی سازنده مشکلی نداره و البته اگر بلد باشی می تونی نسخه های جدید تر درایوهارو هم پیدا کنی( معمولا درایوهایی که روی سایت هست نسخه های تست شده توسط سازنده است و معمولا نمی یان همه درایوهارو چک کنند. ولی اگر در طولانی مدت به لپ تاپ دسترسی نداشتی بهتره انها را نصب کنی، :n15:مگر اینکه ویندوز اپدیت خودش نسخه جدیدتر نصب کنه:n31:)
راستش دوباره طول میکشه تا روشن بشه:n28:
انگار هرکاری دلش بخواد انجام میده:n35:
آفیس2016 نصب کردم
راستی برای مدیریت باتری چه کار یا نرم افزاری را پیشنهاد می دید؟
خود ویندوز آپدیت درایور ها را آپدیت کرد:n07:
واقعا ممنونم که وقت می گذارید

radarz
24-08-2018, 09:51
راستش دوباره طول میکشه تا روشن بشه:n28:
انگار هرکاری دلش بخواد انجام میده:n35:
آفیس2016 نصب کردم
راستی برای مدیریت باتری چه کار یا نرم افزاری را پیشنهاد می دید؟
خود ویندوز آپدیت درایور ها را آپدیت کرد:n07:
واقعا ممنونم که وقت می گذارید

چک کن ببین اخرین اپدیت های بایاس برای رفع چه اشکالاتی بوده ! ممکنه با اپدیتش مشکلش حل بشه .

hamid3369
24-08-2018, 11:56
به بایاس دست نزنید تمام درایور هارو از اینترنت بگیرید نسخه بروز رو مجزا همگی

payam178
25-08-2018, 13:13
چک کن ببین اخرین اپدیت های بایاس برای رفع چه اشکالاتی بوده ! ممکنه با اپدیتش مشکلش حل بشه .

خود ویندوز آپدیت بایاس را آپدیت نمیکنه؟

radarz
26-08-2018, 11:52
خود ویندوز آپدیت بایاس را آپدیت نمیکنه؟

نه ... نمیشه باید دانلود کنید تو سیستم های جدید ی فایل اجرایی میده داخل ویندوز میشه اجراش کرد فقط قبلش مطالعه کنید ببیند اون اپدیت جدید جزییات بروزرسانیش چیا هست الکی اپدیت نکنید