PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای روش نصب سیستم ماشین

starsun
17-08-2018, 02:24
سلام خدمت اساتید گل سایت
بنده پارسال سیستممو دزدین و تا امسال که واسه کادو تولد چند نفر از دوستام بدون اینکه به من بگن اقدام به خرید سیستم برام کردن و الان واسه بستنش از شما بزرگواران راهنمایی میخواستم تا سیستمم بدون مشکل و تقریبا مچ کار کنه .دو تا امپلی واسم گرفتن که یکیش xp audion sl 2000n که منو هست و یه امپ گرند زیرو 2 کانال و یه ساب 15 مدل XP Audio مدل XPW-154D. با توان 1500 وات و 750 ار ام اس و یکجفت میدرنج گرند زیرو سایز 8 اینچ و یجفت هورن گرند زیرو و یه خازن گرند زیرو حالا تنها مشکلی هست اینه که چطوری یجفت میدرنج و هورن رو به امپ دو کانال گرند زیرو وصل کنم مثلا دو تا هورنها تویه کانال و میدرنج ها تویه کانال یا یه هورن با میدرنج تویکی .و اینکه امپلی فایر xp جواب ساب رو میده و سیمای ساب که دو کویل هستو چجوری وصل کنم به امپ xp که بهترین راندمانو داشته باشم و یه سوال دیگه این امپ با توجه مشخصاتی که داره میتونم یه ساب دیگه هم بهش اضافه کنم ایا جواب میده اگه اره مثلا نهایتش اون ساب دیگه تا چند ار ام اس باید باشه چون ساب xp 750 ار ام اس هست اون یکی هم بخوام بعدا بگیرم نهایتش تا چند وات بکیرم که جفتشو ساپورت کنه.ممنونم اگه جوابمو بدین و بابت اینهمه سوالم عذر خواهی میکنم از همه دوستان منتظره نظرات و راهنمایی های شما عزیزان هستم.

starsun
19-08-2018, 02:34
سلام کاش مدیرای عزیز وقتی میبینن بعد گذشت چند روز هیچ جوابی به پست زده شده نمیدن خودشون اقدام کنن واسه جواب دادن حیف این سایته که اینجوری خلوت بمونه.با تشکر