PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ریختن ویندوز روی تبلت

sezar & sanaz
16-08-2018, 01:35
من یه تبلت دارم نیاز دارم یه برنامه تست هارد کامپیوتر روش بریزم میخوام ببینم شدنی که با یه او تی جی وصل کنم به داگ و...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو میتونید لینک مستقیمشو برام در بیارید با این فکنم بشه ویندوز ریخت روش

sezar & sanaz
16-08-2018, 01:40
یا راهی هست یه نرم افزار ویندوز بریزم رو تبلت ؟

pv dcom
15-09-2018, 08:29
حالا چه اصراریه خودت درستش کنی ببر نمایندگی

Vallio
16-09-2018, 08:45
من یه تبلت دارم نیاز دارم یه برنامه تست هارد کامپیوتر روش بریزم میخوام ببینم شدنی که با یه او تی جی وصل کنم به داگ و...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو میتونید لینک مستقیمشو برام در بیارید با این فکنم بشه ویندوز ریخت روش

تبلت ویندوزی هست یا آندروید ؟! اگه ویندوزیه راحت با نرم افزار های چک هار میشه ، آندرویدی باشه باید برنامه های مخصوص آندروید باشه ، که اگه باشه هارد نیست ، حافظه ی فلشه !

یا راهی هست یه نرم افزار ویندوز بریزم رو تبلت ؟

خیر ، نمیشه نوع سیستم عامل رو عوض کرد که !

حالا چه اصراریه خودت درستش کنی ببر نمایندگی

اگه کار انجام بدن :))

sezar & sanaz
19-09-2018, 23:04
من کارم خرید فروش هارد مجبورم لپ تاب ببرم با خودم با براکت که تست کنم هارد در محل اینکه اگه لپ تاب اندروید روش نصب میشد لازم نبود لپ تابم با خودم ببرم بیارم

masood.ashoori789
21-09-2018, 20:01
من کارم خرید فروش هارد مجبورم لپ تاب ببرم با خودم با براکت که تست کنم هارد در محل اینکه اگه لپ تاب اندروید روش نصب میشد لازم نبود لپ تابم با خودم ببرم بیارمدرود. مدل تبلت رو نگفتید بستگی به معماری پردازنده داره . اگر سازگار نباشه نمیشه . تازه کلی مراحل داره و نهایت مثل لپ تاپ به شما سرویس نمیده . درایور و ضعف سخت افزار و ...مثلاً خیلی ممکنه بعدش otg نداشته باشید .این موارد رو قبلش چک کنید .
به جای اینها بگردید یک اپلیکیشن اندروید تست هارد خوب با قابلیت های دلخواهتان پیدا کنید .