PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال باشگاهی انگلستان | فصل 2018-2019

nw_nk
05-08-2018, 20:03
چلسی 0-2 منچستر سیتی؛ اولین جام فصل برای پسران پپ با بریس آگوئرو

سیتیزن ها در اولین دیدار رسمی فصل موفق شد با 2 گل سرخیو آگوئرو و در مسابقه ای که فرصت های فراوانی را از دست داد، چلسی را شکست داده و برای رقبا خط و نشان بکشد.

اطلاعات بازی

تورنومنت: کمیونیتی شیلد 2018

روز و تاریخ بازی: یکشنبه | 14 مرداد 1397

مکان: ورزشگاه ومبلی

داور: یان ماس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
12-08-2018, 22:23
آرسنال 0 - 2 سیتی؛ استارت "امری آوت" با پپ!

مدافع عنوان قهرمانی، در نخستین گام آرسنال را در ورزشگاه امارات شکست داد تا شروعی مقتدرانه در لیگ برتر داشته باشد.

منچستر سیتی موفق شد در اولین هفته لیگ برتر با 2 گل آرسنال را مغلوب کند. تیم اونای امری حرف خاصی در جریان بازی برابر منچستر سیتی نداشت و شاگردان گواردیولا در روزی که موقعیت های فراوانی را از دست دادند با 2 گل در خانه آرسنال به برتری رسیدند.

nw_nk
19-08-2018, 23:37
داوید دخیا

nw_nk
28-08-2018, 06:42
منچستر یونایتد 0-3 تاتنهام؛ شاید به چیزی بیش از یک تغییر سیستم نیاز باشد

پس از چهار سال، تاتنهام در اولدترافورد برنده شد

شرح بازی

خلاصه بازی

nw_nk
29-08-2018, 17:46
Premier League

nw_nk
31-08-2018, 18:23
گرد و خاک دوباره مورینیو؛ از هگل تا حمله به کلوپ!

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد یک کنفرانس مطبوعاتی پرحاشیه دیگر را برگزار کرد.

مورینیو که در هفته های اخیر بارها و در مصاحبه های خود رفتارهایی پرحاشیه بروز داده، این بار به یورگن کلوپ حمله کرده و البته بعد از شمردن افتخاراتش، خودش را یکی از بهترین سرمربیان دنیا داشت.

آیا یونایتد می توانید قهرمان این فصل لیگ برتر باشد؟

بله. من سرمربی یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهان و البته خودم یکی از بهترین مربی های دنیای فوتبال هستم. آیا تا به حال عقاید فیلسوفان را مطالعه کرده اید یا فرصتی برای خواندن عقاید هگل داشته اید؟ فیلسوفی به نام هگل می گوید امر حقیقی، کل است و شما در کلیت است که حقیقت را پیدا خواهید کرد.

اما آیا شما این سوال را از افرادی که تیمشان در رتبه، چهارم یا پنجم لیگ برتر قرار گرفت نیز می پرسید؟ فصل قبل من موفقیت های زیادی کسب کردم و این حقیقتی هست که شما احتمالا علاقه ندارید بپذیرید. همه معتقدند فصل قبل اتلتیکومادرید عملکرد فوق العاده ای داشت زیرا بعد از حذف از لیگ قهرمانان موفق شد لیگ اروپا را فتح کند.

ما آخرین تیمی از انگلیس هستیم که موفق شده ایم یک عنوان برون مرزی را فتح کنیم و من تنها مربی دنیا هستم که در ایتالیا، انگلیس و اسپانیا موفق به فتح 8 عنوان، نه عناوین کوچک یا در کشورهای سطح پایین، شده ام اما رتبه دوم من با یونایتد در فصل قبل بزرگ ترین دستاورد دوران مربیگری من بود.

کلوپ هیچگاه ادعا نمی کند بهترین مربی دنیا است اما شما اینگونه فکر می کنید. او نیز 2 بار فاتح بوندسلیگا شده اما از خودش تعریف نمی کند.

طبیعی است زیرا کلوپ هیچگاه در عرصه بین المللی موفق به فتح عنوانی نشده است و من به شما می گویم که او چه حسی دارد و این موضوع ساده است. فصل قبل تیم من عملکرد موفقی داشت و این چیزی است که شما احتمالا نمی خواهید اعتراف کنید. من عملکرد خودم را تحلیل می کنم و برای من مهم تر از آن چیزی که شما به آن فکر می کنید، موضوعی است که خودم به آن فکر می کنم.

بعد از باخت برابر تاتنهام، هواداران این تیم شعار می دادند " شما دیگر آقای خاص نیستی".

درست است اما چند ماه پیش که تاتنهام را در ومبلی مغلوب کردیم آنها شعاری نمی دادند و این در حالیست که آنها رویای یک جام را در سر داشتند؛ چیزی که خیلی تا به حال به آن دست نیافته اند اما در آن شب هواداران یونایتد بودند که فریاد "آقای خاص" سر می دادند.

ادامه

nw_nk
27-09-2018, 12:00
کلوپ: لیورپول موقعیت‌های بیشتری از چلسی داشت؛ گل اول آن‌ها آفساید بود

شب گذشته تیم های لیورپول و چلسی در چارچوب کارابائو کاپ به مصاف هم رفتند که آبی پوشان موفق شدند در خانه حریف با نتیجه 2-1 پیروز شوند.

به نقل از سایت رسمی لیورپول، یورگن کلوپ در خصوص این دیدار گفت:

بازی سختی برای هر دو تیم بود. چلسی سبک خاصی را در زمین پیاده می کند که جالب است. ما نیز سعی کردیم از این مسئله استفاده کنیم و هرچه بازی پیش می رفت بهتر می شدیم. البته در اوایل بازی فضاهای زیادی به آنها دادیم و آنها به خوبی بین خطوط حرکت کردند ولی ما موقعیت های خوبی خلق کردیم. چلسی خطر بزرگی برای ما ایجاد نکرد. نیمه اول خوب بود و نیمه دوم بهتر نی زبودیم. گل زدیم و می توانستیم قبل از آن نیز گل بزنیم. با خونسردی فوتبال بازی کردیم.

کلوپ در مورد گل اول چلسی که با اعتراض لیورپولی ها نسبت به آفساید بودن گل همراه بود، ادامه داد:

نمی خواهم با عینک لیورپول (با تعصب نسبت به لیورپول) صحبت کنم ولی آن آفساید بود. انتظار نداشتم داور آن را ببیند ولی VAR می توانست یک نگاه بیندازد. وقتی نمی خواهید آن تصمیم گیری کند پس چرا شما از آن استفاده می کنید؟

nw_nk
04-10-2018, 10:54
63336

انگلستان - ومبلی

nw_nk
07-10-2018, 18:12
هفته 8 لیگ برتر انگلیس

ترکیب اصلی لیورپول و منچستر سیتی اعلام شد

لیورپول

آلیسون، گومز، فن دایک، رابرتسون، لوورن، واینالدوم، هندرسون، میلنر، صلاح، مانه، فرمینو

سیتی

ادرسون، واکر، استونز، لاپورته، مندی، فرناندینیو، داوید سیلوا، برناردو سیلوا، محرز، استرلینگ، آگوئرو

ساعت 19:00 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن

nw_nk
20-10-2018, 18:25
چلسی 2 - منچستر یونایتد 2

عصبانیت و درگیری مورینیو پس از گل تساوی چلسی

nw_nk
28-10-2018, 07:58
هلیکوپتر مالک لستر سیتی در پارکینگ ورزشگاه سقوط کرد

هنوز هیچ خبر رسمی اعلام نشده اما میگن "ویچای سریواداناپرابها" به همراه تمام اعضای خانواده اش درگذشته

nw_nk
29-10-2018, 09:15
رسمی؛ ویچای سریواداناپرابها، مالک باشگاه لستر سیتی در حادثه سقوط هلیکوپتر جان باخته است

پس از گذشت 24 ساعت، در نهایت باشگاه فوتبال لستر سیتی در بیانه ای رسمی خبر درگذشت مالک تایلندی این باشگاه، ویچای سریواداناپرابها را به صورت رسمی تایید کرد.

با قلبی شکسته و تاسف فراوان قبر درگذشت رییس باشگاه لستر سیتی ویچای سریواداناپرابها را تایید می کنیم. وی یکی 5 سرنشین هلیکوپتری بود که عصر روز یک شنبه در بیرون از ورزشگاه کینگ پاور سقوط کرد. همه سرنشینیان این هلیکوپتر جان باختند.

تمامی اعضای باشگاه لستر سیتی همدردی خود با خانواده ویچای سریواداناپرابها و تمامی جان باختگان این حادثه تلخ را اعلام می کنند.

آقای ویچای مرد مهربانی بود و جهان یک مرد بزرگ را از دست داد. او مردی با سخاوت بود که با عشقی که به خانواده و اطرافیانش می بخشید، شناخته می شد. لستر سیتی خانواده ای بود که زیر نظر او هدایت می شد. این خانواده از درگذشت او بسیار غمگین است و همچنان برنامه های او برای اینده را که امروز به میراث او بدل شده است، دنبال خواهد کرد.

برای ابراز همدردی با خانواده ویچای سریواداناپرابها درب های ورزشگاه کینگ پاور از ساعت 8 صبح روز 30 اکتبر بازخواهند بود و تا با حضور هواداران ادای احترامی به وی شده باشد. هوادارانی هم که قادر به حضور در ورزشگاه نیستند می توانند از طریق سامانه اینترنتی موجود در وبسایت باشگاه پیام همدردی خود را به گوش همگان برسانند.

بازی روز سه شنبه لستر سیتی در جام اتحادیه مقابل ساوتهمپتون نیز به احترام درگذشت ویچای سریواداناپرابها به تعویق خواهد افتاد.

تمام اعضای باشگاه از پیام های تسلیت خانواده فوتبال سپاس گزار است و این پیام ها تسلی خاطری در این بازه زمانی سخت است.

nw_nk
29-10-2018, 22:53
چمدان هایت را بردار، زمان رفتن رسیده است؛ ویچای سریواداناپرابها جان باخته است

نه ثروتش، نه هلیکوپتری که در آن جان باخت و نه مقامش تاثیر زیادی در محبوبیت نداشتند چیزی که باعث شد کاسپر اشمایکل با گریه به سوی هیلیکوپتر در حال سوختنش بدود، چیزی که باعث شد مردم شهر لستر از بامداد در خیابان ها به یادش قدم بزنند، چیزی بود مثل فوتبال بود.

آبراهام لینکلن می گه: " اگر آرامش می خواهید از محبوبیت فاصله بگیرید." حدود 160 سال زمان لازم بود، کسی بتواند سخن لینکلن را نقض کند. آن هم نه یک بار، چندین بار. دقیقا 2 می سال 2016 حوالی غروب آفتاب مارک کلاتنبرگ در سوت یک بازی دمید و از آن لحظه به بعد دیگر سخن لینکلن جایی از اعراب نداشت. تاتنهام چلسی را در خانه متوقف کرد و 162 کیلومتر آنورتر یک غیر ممکن به ممکن ترین حالت ممکن بدل شد.

لسترسیتی سیتی که در ابتدای فصل شانس قهرمانی اش 1 به 5000 هزار بود، 4999 شانس دیگر مهیا کرد و قهرمان شد. تیمی که فصل پیش می جنگید تا در سطح دوم بازی نکند حالا تعریف جدیدی از واژه غیر ممکن را وارد کتاب های دانشگاهی کرده است. فارغ رانیری، از مردی که از دیده شدن بدش می آید و تنها چند دقیقه بعد از هر موفقیت به قاب های تلویزیونی رخ می نمایند و می رود، مرد دیگری هم بود که هر نوعی می توانست قاب های تلویزیونی را از خود پر می کرد.

ادامه

nw_nk
11-11-2018, 22:40
سیتی 3-1 یونایتد: گوش مورینیو دیده نشد!

منچستر سیتی در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد با نتیجه 3-1 مقابل رقیب همشهری به پیروزی برسد و جایگاهش در صدر جدول لیگ برتر را تثبیت کند.

شرح بازی

خلاصه بازی با گزارش انگلیسی

خلاصه بازی با گزارش فارسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20.mp4?name=%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87_%D8%A8% D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D 8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AA%DB%8C_3_-_%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%88% D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF_1_(%DA%AF%D8%B2%D8%A 7%D8%B1%D8%B4_%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C)_auto .mp4

nw_nk
15-11-2018, 23:03
موافقت باشگاه‌های لیگ برتر انگلیس با استفاده از فناوری کمک داور ویدیویی از فصل آینده

از ابتدای فصل ۲۰-۲۰۱۹، فناوری کمک داور ویدیویی به لیگ برتر انگلیس هم راه پیدا می‌کند.

کدوم تیم عاقبت رئال مادرید در لالیگا رو پیدا میکنه میره قعر جدول؟ :n02:

nw_nk
22-11-2018, 10:52
فرجام خواهی نیکلاس بنتنر رد شد؛ مهاجم سابق آرسنال راهی زندان می‌شود

پس از رد درخواست فرجام خواهی نیکلاس بنتنر بابت حمله به یک راننده تاکسی، مهاجم سابق آرسنال به تحمل حبس ۵۰ روزه محکوم شد.

هنوز مشخص نیست بنتنر از چه تاریخی راهی پشت میله‌های زندان می‌شود. در جریان حادثه مورد نظر، بنتنر بدون پرداخت کرایه راننده همراه با نامزدش از تاکسی پیاده شد؛ راننده با پرتاب یک شی به سمت آن زوج، خشم بنتنر را که در نهایت فک راننده را شکست، به اوج رساند.

بنتنر در جلسه دادگاهی خود گفته است: من در دفاع از خودم واکنش نشان دادم. از حرکتش غافلگیر شدم ولی با دستم به سر او کوبیدم. حس کردم آن راننده به من آسیب خواهد زد. پس از این که با هم درگیر شدیم، هر دو نفر دست‌مان را بالا آوردیم و من ضربه اول را به او زدم.

بنتنر ۳۰ ساله همچنین ۱۵۰۰ کرونر (۱۷۹ پوند) جریمه شد. گفتنی است که این مهاجم دانمارکی در دوران نه ساله حضور خود در آرسنال، ۴۷ گل طی ۱۷۱ بازی به ثمر رساند.

nw_nk
25-11-2018, 01:37
وستهام 0 - منچستر سیتی 4

تاتنهام 3 - چلسی 1

واتفورد 0 - لیورپول 3

منچستر یونایتد 0 - کریستال پالاس 0

nw_nk
02-12-2018, 13:04
خنده های عصبی فرگوسن پس از نمایش ضعیف یونایتد

حتی اسطوره ای مثل سرالکس فرگوسن نیز پس از دو گلی که روز گذشته منچستر یونایتد دریافت کرد، شروع به خنده های عصبانی کرد.

شاگردان مورینیو شب گذشته به مصاف ساوتهمپتون رفتند و در 20 دقیقه اول بازی، دو گل از حریف دریافت کردند. به نظر می‌رسید قبول این نتیجه ، حتی برای فرگوسن هم بسیار دشوار است. او که از روی سکو بازی را تماشا می‌کرد، پس از گل دوم، لبخندی به لب داشت. او که همواره از شیاطین سرخ در بدترین مقاطع نیز حمایت کرده، مشخصا از روی عصبانیت چنین لبخندی به لب داشته اما تیم مورینیو اجازه نداد که او با ناراحتی ورزشگاه سنت جیمز پارک را ترک کند.

مارکوس راشفورد، ستاره خط حمله شیاطین سرخ، دو پاس گل برای روملو لوکاکو و آندر هررا ارسال کرد تا بازی در نهایت با تساوی 2-2 به پایان برسد. شیاطین سرخ حالا 16 امتیاز با سیتی صدرنشین فاصله دارد ، موضوعی که در زمان فرگوسن به هیچ وجه دیده نمی‌شد ولی پس از جدایی او، هواداران یونایتد به این وضعیت عادت کرده اند.

nw_nk
08-12-2018, 20:47
مانوئل آکانجی: تا مورینیو باشد به منچستر یونایتد نمی روم!

مانوئل آکانجی مدافع جوان و سوئیسی دورتموند مدعی شد علاقه ای به انتقال به یونایتد تحت هدایت مورینیو ندارد.

مشکلات عدیده خط دفاعی منچستر یونایتد و دریافت گل های فراوان باعث شده نام های زیادی برای انتقال به این تیم مطرح شود اما مانوئل آکانجی که در نمایش های موفق این فصل دورتموند نقش ویژه ای ایفا کرده علیرغم هواداری از یونایتد اعلام کرد علاقه ای به بازی کردن در سبک تیم مورینیو ندارد.

مانوئل آکانجی گفت:

این حقیقت دارد که از زمان کودکی همیشه هوادار پر و پا قرص منچستر یونایتد بوده ام اما در حال حاضر علاقه ای ندارم راهی این تیم شوم.

در حال حاضر من سبک بازی کردن یونایتد زیر نظر مورینیو و افکار او را دوست ندارم و تا شرایط اینگونه است نمی خواهم به این تیم بروم.

البته من نمی دانم دلیل این احساسم چیست و البته از سبک تمرینات منچستر یونایتد نیز مطلع نیستم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D9%85

nw_nk
17-12-2018, 08:40
در بازی دیشب لیورپول منچستر یونایتد ضربه های سمت دروازه 36 به 6 بود!

هواداران لیورپول با خنده شعار می دادن: Don’t Sack Mourinho

nw_nk
17-12-2018, 14:26
چهره درهم فرگوسن و چارلتون روی سکو‌های آنفیلد

سر الکس فرگوسن و سر بابی چارلتون، اسطوره های باشگاه منچستر یونایتد، شب گذشته از سکوهای آنفیلد، شاهد شکست تیمشان مقابل لیورپول بودند.

شاگردان مورینیو شب گذشته با نتیجه 3-1 مقابل لیورپول شکست خوردند تا اختلاف انها با صدر جدول به 19 امتیاز رسیده و شرایط بسیار دشواری را تجربه کنند.

nw_nk
18-12-2018, 14:17
ژوزه مورینیو از هدایت منچستر یونایتد برکنار شد

پایان قصه مربی پرتغالی در تئاتر رویاها. او همراه با منچستر یونایتد ۱۷۶ امتیاز در رقابت‌های لیگ برتر کسب کرد؛ کمتر از منچستر سیتی، تاتنهام، چلسی و لیورپول.

باشگاه منچستر یونایتد با انتشار بیانیه‌ای، از پایان همکاری خود با ژوزه مورینیو خبر داد.

در این بیانیه آمده است که یک مربی موقت، تا پایان فصل هدایت شیاطین سرخ را در دست خواهد داشت و پس از آن یک مربی دائمی استخدام خواهد شد. به گفته اسکای، مربی موقت از خارج از کادر فعلی می‌آید؛ این یعنی مایکل کریک و کایرن مک کنا تنها طی چند روز آینده تیم را تمرین می‌دهند و پس از آن فردی هدایت کار را تا پایان فصل ۱۹-۲۰۱۸ به دست می‌گیرد.

شکست مقابل لیورپول، بدترین شروع تاریخ یونایتد در یک فصل را طی ۲۸ سال گذشته رقم زد و همین کاسه صبر سران باشگاه را لبریز کرد. در حالی که یونایتد با فاصله‌ای ۱۱ امتیازی نسبت رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر در رده ششم قرار دارد، سرمربی ۵۵ ساله پرتغالی گفته بود که حمایت رختکن تیمش را از دست نداده است.

nw_nk
19-12-2018, 08:02
لو رفتن اتفاقی نام سرمربی موقت منچستر یونایتد

باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد امروز نام سرمربی جدیدش را اعلام کند اما اشتباه یک نفر در سایت رسمی باشگاه، باعث لو رفتن جانشین موقت ژوزه مورینیو شد.

ساعاتی پیش و کمتر از 12 ساعت بعد از اخراج ژوزه مورینیو، سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، ویدئویی منتشر کرد که در توضیح آن آمده بود:" اله گنار سولسشر سرمربی موقت منچستر یونایتد شد، 20 ال بعد از فتح سه گانه با آن گل در نوکمپ."

این ویدئو مربوط به تصاویر فینال چمیونزلیگ 1999 بود که سولسشر به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و یکی از دو گل شیاطین سرخ را وارد دروازه بایرن مونیخ کرد.

سایت باشگاه منچستر یونایتد این ویدئو را دقایقی بعد پاک کرد اما انتظار می رود که امروز بار دیگر منتشر و سولسشر به طور رسمی به عنوان جانشین مورینیو معرفی شود.

علاوه بر این، ارنا سولبرگ، نخست وزیر نروژ هم با انتشار پستی در توئیتر، انتخاب سولسشر را تبریک گفت. او نوشت:" روز فوق العاده برای فوتبال نروژ. در هدایت شیاطین سرخ موفق باشی." و البته او نیز این پست را خیلی زود حذف کرد."

گفته می شود مایک فیلان، آخرین دستیار سرالکس فرگوسن در منچستر یونایتد، به عنوان کمک، سولسشر را در این مسئولیت همراهی خواهد کرد.

این در حالی است که گزینه اصلی منچستر یونایتد برای طولانی مدت، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام، است. حتی در سال 2016 و پیش از به خدمت گرفتن مورینیو، این مربی آرژانتینی دیداری با سرالکس فرگوسن داشت اما باشگاه تاتنهام علاقه ای به از دست دادن او ندارد و در بهار گذشته، قرارداد او را برای 5 سال دیگر تمدید کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

nw_nk
23-12-2018, 21:08
داستان تازه‌ی مورینیو: رسوایی اخلاقی پس از اخراج!

کمتر از یک هفته پس از اخراج ژوزه مورینیو از منچستریونایتد، روزنامه سان امروز برملا کرد که او رابطه‌ای مخفیانه داشته و این رسوایی اخلاقی دومین ضربه شدید به او در روزهای اخیر است. مربی پرتغالی که متاهل است و دو فرزند دارد، هشت سال پیش با خانم پرو کارتر- رابینسون ملاقات کرد و عکس‌هایی از آنها در تعطیلات موجود است.

مورینیو شنبه شب تلاش کرد که با اقدام قانونی مانع از انتشار این گزارش توسط روزنامه سان شود. این مربی 55 ساله در زمان هدایت منچستر یونایتد هم با کارتر-رابینسون در ارتباط بوده. پرو 41 ساله که سابقه کار در شرکت آی.بی.ام. را دارد، مجرد است و در خانه‌ای 1.2 میلیون پوندی در شمال لندن زندگی می‌کند.

تصویری از پرو کارتر-رابینسون که 14 سال از مورینیو جوانتر است.

مورینیو 29 سال پیش با ماتیلده فاریا (ملقب به تامی)، دوست دوران نوجوانی‌اش ازدواج کرد و آنها یک پسر و یک دختر دارند. او اولین بار وقتی با خانم پرو ملاقات کرد که هدایت رئال مادرید (2013-2010) را بر عهده داشت. عکسی از آنها در سپتامبر 2010 منتشر شده. پرو در پاسخ به خبرنگار سان درباره رابطه‌اش با مورینیو گفت: «نمی‌دانم درباره چه چیزی صحبت می‌کنید.»

مورینیو که بابت اخراج از منچستر یونایتد 15 میلیون پوند غرامت می‌گیرد، بارها درباره اهمیت ازدواج صحبت کرده بود. در دسامبر 2016 او به فاصله 24 ساعت دو بار به لیسبون پرواز کرد تا همسرش تامی را که جراحی کرده بود، ملاقات کند. مورینیو زمانی که 17 ساله بود برای اولین بار با تامی 15 ساله ملاقات کرد و بارها از نقش همسرش در موفقیت‌هایش گفته است.

او یک بار گفته: «رمز موفقیت هر چیزی در عشق است. اگر در حرفه‌تان موفق هستید، به خاطر این است که به آن عشق می‌ورزید. و اگر خانواده موفقی دارید به خاطر عشق میان اعضای آن است.» مورینیو در سال 2013 نام تامی و دو فرزندش، ماتیلده و ژوزه جونیور را روی بازویش خالکوبی کرد. خانواده مورینیو در خانه‌ای پنج میلیون پوندی در محله بلگراویای لندن زندگی می‌کنند.

دردسر جدید مورینیو؛ رسوایی اخلاقی!

nw_nk
24-12-2018, 07:58
اورتون 2-6 تاتنهام؛ عملیات به توپ بستن گودیسون پارک و حالا پوچ در دو امتیازی پپ!

شرح بازی

خلاصه بازی

چقدر نتیجه آشناست :n02:

kasra_khan2003
27-12-2018, 07:55
سه شکست از چهاربازی واسه پِپ نژادپرست.

عبدالله بهتره تیمش رو برداره بره Inter-Cities Cup بازی کنه، فیفا هم قبولش داره :دی

نیم فصل دوم جذاب شد.

albertxx
27-12-2018, 14:10
سه شکست از چهاربازی واسه پِپ نژادپرست.

عبدالله بهتره تیمش رو برداره بره Inter-Cities Cup بازی کنه، فیفا هم قبولش داره :دی

نیم فصل دوم جذاب شد.

فعلا زوده واسه آخر فصل بشه نظر داد
ولی احتمالا لیورپول قهرمان لیگ میشه
واقعا عالی داره کار میکنه و اینکه الان 7 امتیاز از سیتی جلوتره

2 بازی بعدی لیورپول با آرسنال و سیتی هست
اگه لیورپول بتونه این 2 بازی به خصوص بازی با سیتی رو ببره احتمال قهرمانیش خیلی خیلی زیاد میشه

کلوپ هم جون سخت تر از این حرفاست
احتمالا بعد 30 سال دوره جدید لیورپول شروع میشه و بقیه باید برن بوق بزنن ! :n02:

kasra_khan2003
27-12-2018, 16:43
چه فایده، آخر داستان این میشه :دی

kasra_khan2003
27-12-2018, 21:26
عجب آمار جالبی، از فصل ۲۰۰۸ به این طرف، فقط یک تیم بوده که قهرمان نیم فصل شده، اما آخر فصل قهرمانی رو از دست داده،

اون تیم هم لیورپول هست :دی

albertxx
27-12-2018, 22:52
عجب آمار جالبی، از فصل ۲۰۰۸ به این طرف، فقط یک تیم بوده که قهرمان نیم فصل شده، اما آخر فصل قهرمانی رو از دست داده،

اون تیم هم لیورپول هست :دی

2014 که پای جرارد لیز خورد
2009 پای کی لیز خورده بود ؟ :n09:

البته فکر نکنم امسال پای کسی لیز بخوره :n02:

nw_nk
04-01-2019, 10:42
منچستر سیتی 2-1 لیورپول

در دیداری که نتیجه‌اش می‌توانست تکلیف قهرمان لیگ را مشخص کند، سیتی اولین شکست فصل را به کلوپ تحمیل کرد تا هم خودش به کورس برگردد هم کار رقیب را دشوارتر کند.

شرح بازی

خلاصه بازی

nw_nk
08-01-2019, 07:37
قرعه کشی دور چهارم جام حذفی انگلستان در فصل 2018/19

پر افتخارترین تیم های تاریخ جام حذفی، در دور چهارم به یکدیگر برخورد کردند.

با پایان یافتن دور سوم جام حذفی انگلستان و کنار رفتن لیورپول، قرعه کشی دور چهارم این رقابت ها انجام شد. بر اساس این قرعه کشی، تیم ها به قرار زیر در مرحله بعدی به مصاف یکدیگر خواهند رفت:

آرسنال - منچستر یونایتد
چلسی - برنده لوتون یا شفیلد ونزدی
سیتی - برنلی
کریستال پالاس - تاتنهام

...

این دور نیز به صورت تک بازی برگزار می شود و تیم هایی که نامشان در ابتدا آمده، میزبان هستند. آرسنال با 13 و منچستریونایتد با 12 قهرمانی، پرافتخارترین تیم های تاریخ جام حذفی انگلستان هستند.

nw_nk
17-01-2019, 22:00
اسکولز: مورینیو جدایی خود از منچستر یونایتد را به طور بی نقصی مهندسی کرد

هافبک سابق منچستر یونایتد، مورینیو را به بی میلی برای مربیگری در یونایتد متهم کرده است.

بر اساس گفته‌های پل اسکولز، ژوزه مورینیو در روزهای پایانی حضورش منچستر یونایتد علاقه‌ای به همکاری با این باشگاه نداشت.

مورینیو پس از شکست ۳-۱ مقابل لیورپول از سمت خود بر کنار شد. اسکولز که همواره یکی از منتقدین سرمربی پرتغالی یونایتد بود، اعتقاد دارد مورینیو خود به دنبال قطع همکاری با شیاطین سرخ بوده است.

حس کردم علاقه‌ای به حضور در آنجا نداشت. در نهایت جدایی خود را به طور بی نقصی مهندسی کرد. نشست‌های مطبوعاتی او خجالت آور و بسیار منفی بودند. در نهایت مشخص بود که بازیکنان میل بازی کردن برای او را ندارند. سر انجام اتفاق درست افتاد.

اختلافات داخلی مورینیو هم کمکی به او نکردند. جدای از ماجرای پر سر و صدا با پل پوگبا، گزارش‌هایی حکایت از اختلاف او با آنتونیو والنسیا داشتند؛ موضوعی که هضم کردن آن برای اسکولز دشوار است.

او با آنتونیو والنسیایی در افتاد که خوش برخوردترین مرد دنیا است. لج کردن با آنتونیو والنسیا امکان پذیر نیست. آن نشان بزرگی برای من بود که یک جای کار دست نیست.

اسکولز در دفاع از انتقاداتش از مورینیو گفت:

من تنها در پاسخ به پرسش‌هایی که از من مطرح می‌شدند، رو راست بودم و بر اساس چیزهایی که از سرمربی می‌دیدم، حرف می‌زدم. خیلی زود در پیش فصل شروع به گله و شکایت کرد و گفت که بچه‌ها به اندازه کافی خوب نیستند؛ حرفی که از همان ابتدا مورد پسند من واقع نشد.

nw_nk
19-01-2019, 07:47
اینستاگرام تاتنهام: هری کین به عنوان بهترین بازیکن انگلیسی سال 2018 انتخاب شد

nw_nk
20-01-2019, 14:02
مورینیو:‌ سری آ، تاکتیکی ترین و لالیگا، سخت ترین لیگ برای قهرمانی است

ژوزه مورینیو که همچنان در دوحه قطر حضور دارد، برای دومین بار برای تحلیل بازی آرسنال و چلسی به استودیوی شبکه بین اسپرت رفت اما مطابق انتظار، در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد:

آیا همچنان برای لیگ برتر هیجان زده هستی؟

اگر بخواهم صادق باشم، طی این مدت سه هفته ای که بیکار شده ام، برخلاف سنت سال های اخیر، بیشتر به فوتبال در سایر نقاط دنیا توجه کرده ام. حتی سایر لیگ های قاره اروپا را هم دنبال کردم. البته که لیگِ برتر در نهایت لیگ برتر است و به همین دلیل مخاطبین زیادی دارد. مخاطبینِ لیگ برتر صرفا به خاطر کیفیت فوتبال، آن را دنبال نمی کنند، زیرا آنها می توانند همین کیفیت را یا حتی کیفیت بالاتر را در لیگ های دیگر پیدا کنند. بلکه این طبیعتِ رقابتیِ لیگ است که برای همه جذاب است. برای مثال همین امروز شاهد دیداری بودیم که تیمی که برای سقوط نکردن می جنگد به مصاف تیمی که می خواهد قهرمان شود رفت و نتیجه بازی تا ثانیه آخر مشخص نبود.

ژوزه، اگر بخواهی بهترین لیگ های اروپایی را با هم مقایسه کنی، چه نظری داری؟

از نظر تاکتیکی و فنی، به نظرم سری آ در ایتالیا، زیرا تقریبا هر روز با این چالش مواجه هستی که از نظر تاکتیکی با تیمت چه کنی. شاید در حال حاضر سری آ خیلی رقابتی نباشد و یوونتوس از سپتامبر، قهرمانی اش را قطعی کند اما سایر تیم ها مثل اینتر، ناپولی و رم برای رتبه دوم می جنگند. زمانی که من در سری آ بودم، رقابت بیشتر بود چون میلان و رم بهتری داشتیم. از نظر فنی، من از حضور در ایتالیا خیلی لذت بردم. یادم می آید در یکی از اولین بازی هایم در اینتر که با جنوا بازی داشتیم، تیمِ حریف با ۵ دفاع وارد زمین شد و من تغییر سیستم دادم. سپس در حین بازی آنها ۴ دفاعه شدند و من مجبور شدم دوباره تغییر تاکتیک بدهم و سپس جنوا با ۲ دفاع بازی کرد و من دوباره تغییر سیستم دادم و این روند تا آخر بازی ادامه داشت!

مورینیو ادامه می دهد:

از نظر سختی برای قهرمانی، لالیگا در اسپانیا. شاید لالیگا از نظر رقابتی در سطح پایین تری نسبت به لیگ برتر قرار داشته باشد اما در اسپانیا این احساس را پیدا می کنید که اگر بازی را مساوی کنید، نتیجه افتضاحی گرفته اید. وقتی در رئال مادرید بودم، برای قهرمانی ما باید ۱۰۰ امتیاز می گرفتیم. بردنِ برخی بازی های در لالیگا خیلی آسان است اما فشاری با شماست که اگر بازی را مساوی کنید، بارسلونا بازی اش را می برد و قهرمان لیگ می شود.

لیگ انگلیس رقابتی ترین است. اگرچه کمی قابل پیش بینی شده است. برای مثال در ابتدای مثل من خیلی سریع می توانستم به شما بگویم که لیورپول و منچسترسیتی برای قهرمانی خواهند جنگید و چهار تیم چلسی، تاتنهام، منچستریونایتد و آرسنال برای رتبه های بعدی رقابت می کنند. بدون شک، رقابت فوق العاده ای را بین لیورپول و سیتی شاهد خواهیم بود اما در ابتدای فصل شما می توانستید به راحتی بگویید که این دو تیم برای قهرمانی خواهند جنگید. به همین دلیل است که من همیشه دوست داشتم بین کشورهای مختلف در حرکت باشم: انگلیس، ایتالیا و اسپانیا.

nw_nk
24-01-2019, 21:38
جستجو برای "امیلیانو سالا" بازیکن جدید کاردیف سیتی به پایان رسید

هیچ ردی از هواپیما، خلبان و بازیکن پیدا نشد و پلیس شانس زنده موندنش در آب های آزاد این فصل رو صفر میدونه

Emiliano Sala missing plane: Search for Cardiff City's record signing called off

nw_nk
24-01-2019, 21:56
آخرین پیام صوتی سالا در WhatsApp قبل از ناپدید شدن هواپیما رو اینجا میتونید بشنوید

I'm scared: Emiliano Sala's audio message before plane disappeared

nw_nk
26-01-2019, 07:41
درخواست مسی از تیم جستجوی سالا: لطفا عملیات جستجو برای پیدا کردن امیلیانو سالا را متوقف نکنید

یش از سه روز از ناپدید شدن هواپیمای حامل امیلیانو سالا و دو همراه او می گذرد و هیچ اثری از آنها نیست. در این شرایط پلیس منطقه مانش روز گذشته تایید کرد امیدی به پیدا کردن آنها نیست و به همین دلیل جستجو برای یافتن او پایان یافت. اما مسی از تیم امداد و پلیس خواست عملیات جستجو را متوقف نکنند.

مسی با انتشار پیامی در استوری اینستاگرام خود نوشت:

تا زمانیکه که شانس و احتمالی وجود دارد، امید جریان خواهد داشت. همه ما از شما می خواهیم لطفا #NoDejenDeBuscar (جستجو را متوقف نکنید.)

#PRAYFORSALA برای سالا دعا کنید.

Messi joins campaign as Sala family hire private company to resume search

nw_nk
31-01-2019, 12:10
بورنموث 4-0 چلسی؛ آبروریزی تاریخی، پا قدم بد هیگواین در لیگ برتر

بورنموث در یک بازی عجیب، با نتیجه 4-0 چلسی را در هم کوبید!

خلاصه بازی

nw_nk
04-02-2019, 20:13
هواپیمای حامل امیلیانو سالا پیدا شد

هواپیمای حامل امیلیانو سالا، مهاجم 28 ساله آرژانتینی در سواحل انگلیس یافت شده است.

کشف یک جسد در هواپیمای ستاره مفقود شده آرژانتینی

تصویری که اداره تحقیقات حوادث هوایی از طریق ربات‌های ویژه از لاشه این هواپیمای کوچک گرفته است، یک جسد دست نخورده در آن را نشان می‌دهد، هرچند هنوز مشخص نیست این جسد متعلق به این فوتبالیست آرژانتینی است یا خلبان این جت شخصی.

پیدا کردن لاشه این جت در بستر دریا نیز توسط یک قایق مجهز به فناوری سولار( سیستمی برای تشخیص اشیاء زیر آب با انتشار پالس‌های صوتی و شناسایی از طریق بازتاب امواج از شی مدنظر) صورت گرفته است. پس از دریافت امواج از زیرآب یک زیردریایی کنترل شده به عمق آب فرستاده شد و در نهایت با دوربینی که روی آن نصب بود، هویت این جت رسماً تأیید شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C

nw_nk
04-02-2019, 20:16
واکنش پدر سالا به پیدا شدن هواپیمای پسرش

بعد از پیدا شدن لاشه هواپیمای حامل امیلیانو سالا، بازیکن آرژانتینی کاردیف‌سیتی که چندی پیش در آسمان ناپدید شده بود، پدر سالا در گفتگو با رسانه‌های آرژانتینی به این خبر واکنش نشان داد.

هوراسیو سالا، پدر امیلیانو سالا، به تلویزیون کرونیکای آرژانتین گفت:

هنوز باورم نمی‌شود. رویایم این بود که یک روز هواپیمای امیلیانو پیدا شود. یک رویای بد. یک رویای کابوسی. نمی‌دانم چه باید بگویم.

من هر روز با مسئولین جستجو در تماس بودم ولی از آنجا که من واتس‌اپ ندارم برایم سخت بود که به آنها تلفن بزنم یا آنها با من تماس بگیرند. آنها آخرین بار به من گفتند که چندین روز از حادثه سپری شده و هیچ نشانه‌ای از امیلیانو یا هواپیما پیدا نشده است.

چهار روز بعد از حادثه ناپدید شدن هواپیمای سالا در آسمان، درحال پرواز بر فراز کانال مانش، منابع رسمی عملیات جستجو برای یافتن او را متوقف کردند. اما بعد کمپینی به راه افتاد که با جمع‌آوری پول از مردم، یک تیم جستجوی خصوصی را راهی محل احتمالی حادثه کرد تا نشانه‌هایی از سالا یا هواپیما را پیدا کنند. تیمی که در نهایت موفق شده لاشه هواپیما را کشف کند.

nw_nk
05-02-2019, 07:59
وستهام 1-1 لیورپول: هدیه پیگرینی به تیم سابق

لیورپول در دیداری خارج از خانه مقابل وستهام با تساوی 1-1 متوقف شد و فاصله این تیم با منچستر سیتی به سه امتیاز کاهش پیدا کرد.

لطف بزرگ کمک داور به لیورپول مقابل وستهام

سادیو مانه در دقیقه 22 دیدار امشب لیورپول مقابل وستهام، قرمزها را پیش انداخت اما این گل در موقعیتی آفساید به ثمر رسید.

آدام لالانا که در سمت راست زمین صاحب توپ شده بود، از بین دو بازیکن حریف، توپ را به جیمز میلنر رساند؛ صحنه ای دقیقا مقابل کمک داور اتفاق افتاد اما در حالی که میلنر حداقل دو متر در آفساید بود، کمک داور دستور به ادامه بازی داد و در نهایت مانه که مقابل دروازه صاحب موقعیت شد، با خونسردی کار را تمام کرد.

albertxx
05-02-2019, 15:17
این سطح از داوری تو همچین لیگی که مدعی بهترین لیگ دنیا هست عجیبه !
بعضی مواقع آدم فکر میکنه داورا از قصد کار رو خراب میکنن و درست قضاوت نمیکنن !!!
انگلیس هم بدترین داوری رو تو لیگ های اروپایی داره بعد جالبه که از VAR هم استفاده نمیکنه ! ( به خاطر همین داوری ضعیف از جام جهانی هم جا موندن )

تو این صحنه گل لیورپول اصلا داور چرا اونجا واستاده ؟؟ مگه داور نباید با دفاع آخر حرکت کنه ؟ ( داور خودش تو افساید واستاده ! و خط آفساید از داورجلوتره )
خب دفاع آخر که 3 متر از داور جلوتر هست و 2 متر جلوتر از داور میلنر واستاده ! :n29:

بعد سر صحنه دقیقه فکر کنم 47 بود که حرکت صلاح رو آفساید گرفت در حالی که بازیکن حریف نیم متر آفساید رو پر کرده بود !
و شاهکار بعدی دقیقه 93 بود که خب من ندیدم و دوستانی که دیدن تعریف کردن

جزو معدود بازی هایی بود که تو جزیره کامل دیدم
فاجعه داوری شاهکاره تو این لیگ !
البته ناگفته نماند همین داوری های باعث شده که لیگ جزیره اینقدر حساس بشه و جذاب :n02:

nw_nk
08-02-2019, 18:33
مرگ امیلیانو سالا تایید شد؛ جسد پیدا شده در لاشه هواپیما، متعلق به امیلیانو سالا است

Emiliano Sala's death confirmed as body found in plane wreckage identified as Cardiff City striker

باشگاه نانت فرانسه پیراهن شماره 9 خود را بایگانی کرد

nw_nk
10-02-2019, 18:20
رسمی؛ مورینیو به یک سال حبس محکوم شد

ژوزه مورینیو که در دادگاه قبلی خود اتهام قرار مالیاتی را پذیرفته بود، امروز به یک سال حبس و 2 میلیون یورو جریمه مالی محکوم شد.

روزنامه اسپانیایی ال موندو تابستان گذشته از پذیرش محکومیت یک ساله توسط این مربی سرشناس پرتغالی خبر داد و با این حال نوشت که او به احتمال زیاد به زندان نخواهد رفت.

طبق قوانین اسپانیا، افرادی که برای اولین بار مرتکب تخلف شده اند و به موجب آن به زیر دو سال زندان محکوم می شوند حکم تعلیقی دریافت می کنند و به زندان نمی روند.

دادستان اسپانیایی سال گذشته به اتهام ارتکاب به دو فقره فرار مالیاتی در دورانی که ژوزه مورینیو مربی رئال مادرید بود، علیه او پرونده تشکیل داد.

مقامات مالیاتی کشور اسپانیا می گویند مورینیو درآمد کسب شده از حقوق تصویری خود را از سال مالیاتی ۲۰۱۲-۲۰۱۱ «به منظور کسب سود غیرقانونی» اعلام نکرده است و ۳.۳ میلیون یورو به دولت اسپانیا بدهکار است.

پیش از این در سال ۲۰۱۴ و پس از پیگرد قانونی، مورینیو جریمه ای به مقدار ۱.۱۵ میلیون یورو به دولت پرداخت کرد اما مقامات مالیاتی پس از آن دریافتند که برخی از مدارک عرضه شده در دادگاه، ناصحیح بوده است.

در نهایت امروز دادگاه مادرید مورینیو را به یک سال زندان و پرداخت دو میلیون یورو جریمه محکوم کرد و پرونده او برای همیشه در اسپانیا بسته شد.

nw_nk
10-02-2019, 22:18
منچستر سیتی 6-0 چلسی

بازی عجیبی بود. بعد گل چهارم، چلسی با هر گل خورده یه پله تو جدول می رفت پایین! با گل پنجم پنجم شد و با گل ششم ششم

nw_nk
11-02-2019, 18:48
پل اسکولز به عنوان سرمربی جدید اولدهام اتلتیک انتخاب شد

پل اسکولز به عنوان سرمربی جدید باشگاه اولدهام اتلتیک در لیگ 2 انگلیس انتخاب شده است.

به گزارش اسکای اسپورتس، این هافبک سابق منچستر یونایتد از روز دوشنبه کارش را در باندری پارک آغاز می کند. دوشنبه عصر یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار می شود و اسکولز رسما به طرفداران و رسانه ها به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی می شود.

nw_nk
14-02-2019, 17:43
منچستر یونایتد بابت اخراج ژوزه مورینیو، 19.6 میلیون پوند به او و دستیارانش غرامت پرداخت کرده است

به گزارش اسکای اسپورتس، در روز 18 دسامبر بود که یونایتد پس از به ثبت رسیدن بدترین شروع تاریخ 25 سال اخیرش در لیگ برتر تصمیم به اخراج آقای خاص گرفت.

در گزارش مالی مربوط به یک چهارم دوم سال مالی، منچستریونایتد اعلام کرده که 19.6 میلیون پوند (22.3 میلیون یورو) بابت غرامت به مورینیو و دستیارانش پرداخت کرده و این مبلغ را در صف هزینه‌های غیرمعمولی و استثنایی پرونده مالی باشگاه قرار داده است.

این رقم از ارقامی که پیشتر گفته می‌شد، کمتر است ولی هنوز هم 4 برابر بیشتر از پولی است که منچستریونایتد به دیوید مویس و لوئيس فن خال بابت اخراجشان پرداخت کرد.

nw_nk
25-02-2019, 07:43
هرگز در عمرتان ندیده اید؛

آبروریزی گران ترین دروازه بان جهان در ‌ومبلی!

مائوریتسیو ساری و کپا آریزابالاگا، نقش آفرینان اتفاقات غیرقابل باور لحظات پایانی فینال جام اتحادیه بودند.

چلسی در شرایطی در فینال جام اتحادیه در ضربات پنالتی مغلوب سیتی شد که در دقایق پایانی اتفاقات عجیبی بین سرمربی چلسی و گران ترین دروازه بان دنیا رخ داد.

در دقیقه 118 و در شرایطی که به نظر می رسید کپا مصدوم شده است، مائوریتسیو ساری تصمیم به تعویض وی گرفته و درخواست ورود ویلی کابایروی پنالتی گیر را به میدان داد اما کپا که بعد از حضور کادر پزشکی بهبود یافته بود، به این تصمیم سرمربی ایتالیایی چلسی به شدت اعتراض کرد و حاضر نشد از زمین خارج شود.

کادر فنی متحیر و عصبانی چلسی در کنار زمین به شدت به رفتار گرانقیمت ترین دروازه بان جهان اعتراض داشتند اما در نهایت کپا در میدان ماندنی شد تا او در ضربات پنالتی درون دروازه آبی های لندن قرار گیرد. مائوریتسیو ساری که به شدت از دست دروازه بان جوان خود عصبانی بود، چند بار بطری آب را به زمین کوبید و حتی به سمت رختکن هم رفت اما دوباره روی نیمکت تیمش قرار گرفت.

دانلود ویدئو

Masoud King
25-02-2019, 19:11
هرگز در عمرتان ندیده اید؛

آبروریزی گران ترین دروازه بان جهان در ‌ومبلی!

البته اینی که برا چلسی اتفاق افتاده برا بارسایی ها خاطره هست :n09:

albertxx
26-02-2019, 13:44

شوخی شوخی با فرازمینی هم شوخی ؟؟ :n09: ایشون اسطوره باشگاه هستن و این حرکت در جهت منافع باشگاه بوده

شما زیاد از این مسائل سر در نمیارید - وقتی تو 15 سال 11 بار تمدید قرار داد میکنن به اسم تعصب به هر حال مسئله پیچیده تر از این حرفاست ! :n09:

الگوی تعصب و تک باشگاهی هستن ایشون !! یه چیز تو مایه های توتی و ..... ولی از جهت مالی باید شارژ بشه تا توتی بشه وگرنه یه چیز تو مایه های زالاتان در میاد :n10:

nw_nk
26-02-2019, 14:11
رونالدو فن و حرف از تعصب :n08:

لیسبون، منچستر، مادرید، تورین، ...؟

واسه حقوق بیشتر به یووه رفت و اشک رئالی ها رو در اورد

خوشحالی گلش جلوی یونایتد که آخرش بود

albertxx
26-02-2019, 14:22
رونالدو فن و حرف از تعصب :n08:

لیسبون، منچستر، مادرید، تورین، ...؟

واسه حقوق بیشتر به یووه رفت و اشک رئالی ها رو در اورد

خوشحالی گلش جلوی یونایتد که آخرش بود

رونالدو نه بازیکن ما هست نه تعصبی ازش داریم و نه قبلا تعصبی میدونستیمش
بازیکن یووه هست و مبارکه یووه باشه
در حال حاضر هم نسبی با رئال نداره

چون طبق معمول چون کم میاری و میزنی جاده خاکی سعی کن از همون فرمول همیشگی استفاده کنی
آب رو بریز اونجا که میسوزه :n09:

nw_nk
26-02-2019, 15:10
من عذر میخوام. رئال فن و حرف از تعصب :n08:

کاپیتان اول - راموس

کاپیتان دوم - مارسلو

کاپیتان سوم - بنزما

کاپیتان چهارم - واران

همه وارداتی

بقیه تیم دیگه وضعشون معلومه

nw_nk
26-02-2019, 19:03

مسعود خاطره مشترک رئال و بایرن رو ول کردی چسبیدی به بارسا :n02:

CR7 و تجربه ای مشابه کپا؛

وقتی رونالدو دستور تعویض زیدان را رد کرد!

کریستیانو رونالدو، ستاره سابق رئال مادرید نیز درخواست تعویض خود را رد کرده بود.

اگرچه رفتار عجیب کپا آریزابالاگا، دروازه بان جوان چلسی در فینال جام اتجادیه مقابل سیتی و عدم تمکین از دستور سرمربی برای تعویض به شدت مورد توجه قرار گرفته است، اما این اتفاق پیش از این نیز در دنیای فوتبال و حتی از سوی ستاره های بزرگ نیز رخ داده است.

در دیدار رئال مادرید برابر بایرن مونیخ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در روزهای حضور زیدان در فصل 17-2016، سرمربی فرانسوی در اواسط نیمه دوم دیدار برگشت درخواست تعویض رونالدو را می دهد اما ستاره پرتغالی این درخواست را رد کرده و خواهان ماندن در زمین می شود.

ادامه

nw_nk
26-02-2019, 19:06
دلوفئو: فکر می کردم پادشاه این هفته منم تا اینکه بازی مسی در سانچز پیزخوان را دیدم

او اولین بازیکن در تاریخ واتفورد بود که توانست در لیگ برتر هت تریک کند.

در بازی های اول هفته در لیگ های اروپایی، واتفورد موفق شد در دیداری برتر، 5 بر یک کاردیف را شکست دهد که جرارد دلوفئو سه گل را به نام خود به ثبت رساند.

چنین عملکرد درخشانی، باعث تمجید بسیاری از بازیکن سابق بارسلونا شد، ولی وقتی رادیو ال ترانزیستور در این باره از او پرسیده، پاسخ جالبی شنیده است:

فکر می کردم پادشاه این هفته منم تا اینکه بازی مسی در سانچز پیزخوان را دیدم. بازیکن فوق العاده ای است و از تماشای عملکردش لذت می برم. یادم می آید زمانی که در بارسلونا بودم، توپ را طوری برای او انداختم که انگار هنداونه است. بلافاصله اقدام به عذرخواهی کرده بودم که دیدم توپ را به ظرافت تمام کنترل و پایین آورده است!

nw_nk
26-02-2019, 19:13
دلوفئو: فکر می کردم پادشاه این هفته منم تا اینکه بازی مسی در سانچز پیزخوان را دیدم

مشخصه نمایش داور تو بازی این هفته رئال رو ندیده :n01:

# لوانته

Masoud King
26-02-2019, 20:39
مسعود خاطره مشترک رئال و بایرن رو ول کردی چسبیدی به بارسا :n02:
چون اون پست از طرف یه بارسایی بود :n02:

مشخصه نمایش داور تو بازی این هفته رئال رو ندیده :n01:

# لوانته
خنده دار تر از تصمیم داور صحبت کارواخال بود
"من 25 متر از صحنه دور بودم اما صدای برخورد و ضربه زدن به کاسمیرو را شنیدم."
: )))

nw_nk
04-03-2019, 08:03
اورتون 0 - لیورپول ‌0

خلاصه بازی

حمله کلوپ به منتقدان: فکر کردید پلی استیشن است؟

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، در واکنش به انتقادهای اخیر به شرایط خط حمله تیمش، اعلام کرد که فوتبال به آن سادگی که در بازی های کامپیوتری دیده می شود، نیست. او در کنفرانس مطبوعاتی پایانی بازی، در پاسخ به این سوال که آیا دوست نداشت تیمش در خط حمله، دست به ریسک بیشتری می زد، گفت:

ما پلی استیشن بازی نمی کنیم. فکر می کنید ما امروز به اندازه کافی ریسک نکردیم؟ این چیزی است که می خواهید بپرسید؟ باید بگویم این بسیار سوال ناامیدکننده ای است زیرا به این معنی است که فوتبال خیلی آسان است. من به بازیکنان گفتم بیشتر ریسک کنند:" پسرها به زمین بروید و برای گل زدن تلاش کنید". آیا دیداری وجود دارد که در آن برای پیروزی تلاش نکنیم؟

بردن یک مهاجم اضافی به زمین برای حمله کردن دیوانه وار، در حالی که 9 هفته به پایان باقی مانده؟ شما فکر می کنید این پلی استیشن است؛ یک مهاجم اضافی به زمین ببرید و بازی را تغییر بدهید. اما اینطور نیست. ما به اندازه کافی تهاجمی بازی کردیم. فوتبال اینطور که فکر می کنید، کار نمی کند.

ادامه

پی نوشت: با این مساوی، منچستر سیتی جای لیورپول رو در صدر پریمیر لیگ گرفت

nw_nk
10-03-2019, 20:34
مشت هوادار بیرمنگام به صورت جک گریلیش، بازیکن استون ویلا در جریان دیدار دو تیم در چمپیونشیپ انگلیس

در جریان دیدار بیرمنگام مقابل استون ویلا، در چمپیونشیپ انگلیس، یک هوادار وارد زمین شد و به صورت جک گریلیش مشت زد که به سرعت او را از زمین خارج کردند. لازم به ذکر است گریلیش موفق شد نیمه دوم مقابل استون ویلا گلزنی کند.

منبع

nw_nk
11-03-2019, 23:46
شش تیم بزرگ لیگ برتر به ایستگاه‌های پایانی نزدیک می‌شوند

30 هفته از لیگ برتر در فصل 2018/19 می گذرد؛ لیورپول و منچستر سیتی در کورس قهرمانی هستند درحالیکه 4 تیم بزرگ دیگر لیگ برتر به سختی برای کسب دو سهمیه باقی مانده لیگ قهرمانان اروپا با یکدیگر رقابت می کنند.

nw_nk
14-03-2019, 22:05
فوری؛ پل اسکولز پس از یک ماه همکاری با اولدهام از سمت خود استعفا داد

پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد، به اولین تجربه مربیگری خود خیلی زود پایان داد.

اسکولز در تاریخ ۱۱ فوریه به عنوان سرمربی اولدهام معرفی شد اما پس از هفت مسابقه، تصمیم به قطع همکاری با اولدهام رده چهاردهمی در لیگ دو انگلیس گرفت.

با اندوه بسیار تصمیم به ترک باشگاه گرفتم. امیدوار بودم دست کم قرارداد هجده ماهه خودم با تیم محبوبم را به پایان برسانم. طرفداران، بازیکنان، دوستان و خانواده‌ام می‌دانند که برای به دست گرفتن این سمت چقدر هیجان داشتم. در همین مدت کوتاهی که کنترل امور را به دست گرفتم مشخص شد که نمی‌توانم آنگونه که قصد داشتم عمل کنم. برای طرفداران، بازیکنان و دست اندر کاران باشگاه که خیلی لطف داشتند، بهترین‌ها را در ادامه فصل آرزو می‌کنم و به دنبال کردن و حمایت باشگاه به عنوان یک طرفدار ادامه خواهم داد.

گفتنی است که اسکولز روی نیمکت اولدهام، ۳ شکست، ۳ تساوی و فقط ۱ برد را تجربه کرد.

nw_nk
17-03-2019, 07:35
FA Cup

سوانزی 2-3 منچستر سیتی؛ کامبک دیدنی سیتیزن ها

شرح بازی

وولورهمپتون 2-1 منچستر یونایتد؛ راهیابی پس از 21 سال

شرح بازی

nw_nk
27-03-2019, 17:01
پوما قصد دارد با پیشنهادی چند میلیون دلاری، اسپانسر شخصی پپ گواردیولا شود

پپ گواردیولا چهره برجسته‌ای است که پوما می‌خواهد با قراردادی چند میلیونی، با او همکاری کند. پپ از معدود مربیانی است که برای کمپانی‌ها جذاب است و معمولا صرفه اقتصادی به دنبال دارد.

پپ در بارسلونا و بایرن مونیخ هم با چند کمپانی پوشاکی همکاری می‌کرد که به اغلب آنها با توافق دو طرفه پایان داده است.

ظاهرا طرفین فاصله‌ای با رسیدن به توافق هم ندارد. چنین قراردادهایی معمولا درآمدی سالانه کمتر از 10 میلیون دلار برای چهره‌ها به دنبال دارد که در همین حال هم رقم بزرگی است.

nw_nk
06-04-2019, 12:02
تداوم اعتراض به گل کیتا: آفساید بود!

در جریان دیدار دیروز ساوتهمپتون و لیورپول، تماشاچیان حاضر در ورزشگاه معتقد بودند گل اول و تساوی‌بخش لیورپول در موقعیت آفساید به ثمر رسیده و اعتراض آنها به این گل همچنان ادامه دارد.

نبی کیتا دیروز در جریان دیدار لیورپول و ساوتهمپتون در دقیقه 36 گل اول لیورپول را به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود. اما تماشاچیان حاضر در استادیوم سنت مری، ورزشگاه خانگی ساوتهمپتون از قبول این گل توسط داور عصبانی بودند چرا که معتقد بودند گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده. گل توسط داور پذیرفته شد اما اعتراض‌های هواداران ساوتهمپتون و دیگر رقبای لیورپول به این گل امروز هم ادامه دارد.

درحالیکه ساوتهمپتون با گل دقیقه 9 شین لانگ از لیورپول پیش افتاده بود، نبی کیتا روی سانتر ترنت الکساندر آرنولد موفق شد در دقیقه 36 گل تساوی تیمش را با ضربه سر وارد دروازه ساوتهمپتون کند.

اما در جریان ساخته و پرداخته شدن این گل، به نظر می‌رسید محمد صلاح که در جریان حرکت منجر به گل دخالت داشت در موقعیت آفساید قرار داشته. این موضوع در ورزشگاه اعتراض شدید هواداران ساوتهمپتون را به دنبال داشت ولی داور گل را پذیرفت و حکم به ادامه بازی داد.

اعتراض‌ها به این گل امروز هم از سوی ساوتهمپتونی‌ها و هواداران دیگر تیمهای رقیب لیورپول ادامه دارد.

گلی که برای لیورپول اهمیت بسیار زیادی داشت چرا که شاگردان یورگن کلوپ در اواخر نیمه دوم موفق شدند توسط صلاح و هندرسون دو بار دیگر دروازه ساوتهمپتون را باز کرده و بازی را با پیروزی 3-1 به پایان برسانند.

nw_nk
09-04-2019, 11:29
کرگر: سطح هازارد بالاتر از چلسی است؛ کسی نمی تواند در مقابل انتقال بازیکنان به رئال مادرید یا بارسلونا، مقاومت کند

جیمی کرگر مدافع سابق لیورپول، فکر می کند که سطح ادن هازارد بسیار بالاتر از چلسی است و پیشنهاد رئال مادرید به این ستاره بلژیکی را همانند پیشنهاد بارسلونا به لوییس سوارز وقتی که در لیورپول توپ می زد، دانست.

فکر نمی کنم کسی بتواند در مقابل انتقال بازیکنان به رئال مادرید و یا بارسلونا مقاومت کند. فکر می کنم بیشتر بازیکنان این موضوع را به چشم یک اصل، نگاه می کنند و این اتفاق در منچستر یونایتد و لیورپول هم پیش می آید. این موضوع ناراحت کننده است، چرا که من دوست دارم هر هفته بازی های اور را ببینم، اما فکر می کنم دیگر وقت آن رسیده که هازارد برای رئال مادرید یا بارسلونا، بازی کند.

او ادامه داد:

فکر می کنم او در حال حاضر به قدری خوب است که بتواند در آن سطح بازی کند. من فکر می کنم سطح هازارد در حال حاضر بالاتر از چلسی است. او بازیکن بسیار خوبی است. فکر می کنم که این دقیقا مانند شرایط لوییس سوارز در لیورپول است، من خیلی دوست داشتم که او بماند اما می دانستم که خواهد رفت. وقتی سوارز نزدیک پیوستن به آرسنال بود، من در این مورد با جرارد صحبت کرد. ما به سوارز گفتیم: "سطح تو بالاتر از آرسنال است، اگر می خواهی لیورپول را ترک کنی، باید به بارسلونا بروی". من فکر می کنم هازارد یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و بهترین بازیکنان برای رئال مادرید یا بارسلونا بازی می کنند.

nw_nk
14-04-2019, 09:31
سرمربی وستهام: اگر VAR بود یونایتد را می بردیم

مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل منچستر یونایتد از عملکرد تیمش تمجید کرد و مدعی شد اگر در این بازی VAR وجود داشت وستهام بدون تردید برنده می‌شد.

بعد از شکست وستهام مقابل منچستر یونایتد که دیروز در هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس اتفاق افتاد، مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام عملکرد شاگردانش در این بازی را بسیار عالی توصیف کرد و با انتقاد شدید از عدم استفاده از VAR در لیگ برتر و اشتباهات فاحش داوری در این بازی گفت در صورت وجود VAR در این بازی، تیم او بدون تردید برنده میدان می‌شد.

سه تصمیم بحث‌برانگیز داور بازی مورد انتقاد شدید پیگرینی قرار دارد. ابتدا گل فلیپه اندرسون که در اوایل بازی به اشتباه آفساید اعلام شده و مردود شد. سپس پنالتی گل شده توسط پل پوگبا به علت خطای انجام شده روی خوان ماتا که پیگرینی می‌گوید در بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاده. در مورد گل دوم یونایتد که باز هم به دلیل خطا روی آنتونی مارسیال و اعلام پنالتی، توسط پل پوگبا به ثمر رسید، وستهامی‌ها معتقدند مارسیال پیش از این خطا در آفساید قرار داشته.

پیگرینی بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" عملکرد ما در اولدترافورد، مقابل منچستر یونایتد عالی بود. ما بدشانسی آوردیم که نتوانستیم نتیجه بگیریم. نمی‌خواهم از داوری انتقاد کنم چون تصمیم‌های مهم این بازی واقعا تصمیم‌های دشواری بودند".

سرمربی وستهام در ادامه گفت:" هر سه تصمیم اشتباه داور واقعا دشوار بودند. ولی تشخیص دادن آنها غیرممکن نبود. اگر در این بازی از VAR استفاده می‌شد ما برنده این بازی بودیم".

nw_nk
14-04-2019, 09:34
سرمربی وستهام: اگر VAR بود یونایتد را می بردیم

تو اسپانیا برعکسه. رئالی ها میگن VAR نباشه تا ما ببریم :n02:

nw_nk
16-04-2019, 21:16
پل اسکولز به دلیل سو رفتار در ارتباط با قوانین شرط‌بندی اتحادیه فوتبال انگلیس، متهم شناخته شد

ممکن است اسطوره منچستر یونایتد با جریمه و حتی محرومیت مواجه شود.

پل اسکولز که ماه گذشته از سِمت خود به عنوان مربی اولدهام اتلتیک استعفا داد، در حال حاضر به عنوان کارشناس بی تی اسپورت فعالیت می کند. اتحادیه فوتبال انگلیس، پل اسکولز را به دلیل نقض قوانین شرط بندی فوتبال متهم می داند. در بیانیه اتحادیه انگلیس آمده است:

پل اسکولز به دلیل سو رفتار در ارتباط با قوانین شرط بندی اتحادیه فوتبال انگلیس، متهم شناخته شده است. اتهام او مربوط به شرط بندی روی 140 بازی فوتبال از 17 آگوست 2015 تا 12 ژانویه 2019 است. او تا 26 آوریل برای پاسخ به این موضوع زمان دارد.

طبق قوانین اتحادیه فوتبال انگلیس، هر کسی که در هر رده فوتبال این کشور فعالیت داد، حق شرط بندی روی بازی ها را ندارد. فعالیت اسکولز در آن برهه زمانی مربوط به حضور در کادر مدیریت سالفورد سیتی بوده است.

nw_nk
17-04-2019, 16:24
روزنامه های انگلیس: مسی بوسه را ربود

بارسا با درخشش مسی که دو گل به ثمر رساند و تک گل کوتینیو، کلاسی برتر نسبت به یونایتد نشان داد و حالا بیش از پیش خود را به عنوان یک مدعی برای فتح جام نشان می دهد.

دیلی استار: مسی بوسه را گرفت (ربود)

میرر: اوه نه!

دیلی اکسپرس: کار را بسپارید به مسی

ادامه

nw_nk
20-04-2019, 10:27
پوچتینو: منچستر سیتی به دنبال انتقام از تاتنهام نیست؛ گواردیولا پس از حذف تیمش به من تبریک گفت

تاتنهام و منچستر سیتی این بار در لیگ برتر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام ابتدا در خصوص اینکه پپ گواردیولا پس از دیدار تاتنهام و منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا به او چه گفته است، گفت:

او در پایان به سمت من آمد؟ خوب او را ندیدم زیرا مشغول شادی با کادر فنی بودم. پس از پایان مسابقه، او با من دست داد و تبریک گفت و پس از آن نیز گفت که تو را شنبه مجددا خواهم دید. در کل این مکالمه خوبی بود و کادر فنی او نیز بسیار با احترام برخورد کردند.

وی در مورد گل لحظه پایانی منچستر سیتی در آن مسابقه که آفساید اعلام شد، افزود:

در آن لحظه ژاکت و بلوزم را به کناری انداختم و پیش دستیارانم روی نیمکت نشستم. چند ثانیه نیز دستانم را روی سر گذاشتم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. همه در آن لحظه افکار و احساسات خیلی بدی داشتیم. دیگر نمی خواستم بازی را ببینم و فقط روی نیمکت نشستم و افکار ناراحت کننده در ذهنم بود. اما در یک لحظه صدای یکی از دستیارانم را شنیدم که گفت شاید آن آفساید باشد. VAR آن را چک کرد و در آن لحظه من دوباره سرزنده شدم.

سرمربی تاتنهام تصریح کرد:

من وضعیت نیمکت منچستر سیتی را درک می کنم. آنها از اوج به پایین سقوط کردند و این باورنکردنی است. این برای ما پایانی خوب بود ولی برای وضعیت منچستر سیتی احساس تاسف می کنم زیرا شما می توانید جای تیم حریف باشید و تحمل چنین شرایطی واقعا سخت است.

پوچتینو در خصوص تقابل مجدد دو تیم این بار در لیگ برتر اضافه کرد:

این یک دیدار انتقامی برای منچستر سیتی نیست. آنها به مانند ماه های گذشته از دیدار اروپایی به سراغ دیدار لیگ می روند. در واقع آنها برای چیزی بزرگ می جنگند که آن، فتح لیگ برتر است. در واقع این هدف بزرگ آنهاست و البته ما نیز برای امتیازات باید بجنگیم چرا که می خواهیم فصل را در جمع چهار تیم برتر لیگ به اتمام برسانیم.

ادامه

nw_nk
20-04-2019, 17:47
هفته سی و پنجم لیگ برتر: منچستر سیتی 1-0 تاتنهام

واقعا فوتبال حذفی به اتفاقات بسته است. کافیه یک شب خوب نباشید! سون که تو چمپیونز لیگ 2 تا شوت زد گل شد اینجا دو تا تک به تک از دست داد.

nw_nk
20-04-2019, 20:05
نامزد های بازیکن سال لیگ برتر انگلیس (PFA Players' Player of the Year) معرفی شدن

سادیو مانه - لیورپول

سرخیو آگوئرو - منچستر سیتی

ویرجیل فن دایک - لیورپول

برناردو سیلوا - منچستر سیتی

ادن هازارد - چلسی

رحیم استرلینگ - منچستر سیتی

nw_nk
22-04-2019, 07:20
نیل وارناک: شیرجه محمد صلاح، امتیاز 9.9 داشت

نیل وارناک، سرمربی کاردیف، از پنالتی اعلام شده علیه تیمش در شکست 2-0 مقابل لیورپول، ابراز نارضایتی کرد.

بار دیگر، یکی دو تصمیم علیه ما گرفته شد. همیشه همین طور است، نه؟ اگر قرار باشد چنین صحنه هایی پنالتی گرفته شود، در هر بازی باید پنالتی های زیادی گرفته شود. خیلی پنالتی راحتی بود.

البته حرکت نمایشی او روی شیرجه، امتیاز 9.9 از 10 داشت. شبیه حرکت تام دیلی (قهرمان سابق شیرجه جهان) بود.

فقط اعلام پنالتی برای لیورپول، به ضرر ما نبود. فکر می کنم باید در ابتدای نیمه دوم، یک پنالتی هم برای ما گرفته می شد. همه کارشناسان تلویزیونی گفتند آن صحنه پنالتی بود.

nw_nk
23-04-2019, 11:38
واکر: طرفداران منچستر یونایتد قهرمانی منچستر سیتی را ترجیح می‌دهند ولی بازیکنان آن‌ها برای ما فرش قرمز پهن نخواهند کرد

بر اساس گفته‌های کایل واکر، طرفداران منچستر یونایتد قهرمانی منچستر سیتی در لیگ برتر را به قهرمان شدن لیورپول ترجیح می‌دهند.

سیتیزن‌ها در کورس قهرمانی لیگ برتر رقابت تنگاتنگی با لیورپول دارند؛ جایی که قرمزها با انجام یک بازی بیشتر، دو امتیاز از آبی‌های منچستر پیش هستند. از طرفی منچستر یونایتد هم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده تلاش می‌کند و همین بر حساسیت شهرآورد روز چهارشنبه منچستر می‌افزاید.

بدیهی است که طرفداران یونایتد در وضعیت سختی قرار دارند. وقتی بیرون می‌روم تا مثلا با سگم قدم بزنم، طرفداران یونایتد سراغم می‌آیند و می‌گویند ترجیح می‌دهند سیتی به جای لیورپول قهرمان شود. شنیدن این‌ها عجیب است ولی به شما اطمینان می‌دهم قرار نیست بازیکنان یونایتد برای ما فرش قرمز پهن کنند و بگویند: «بفرما سیتی، بیا و به ما گل بزن!». این یک مسابقه فوتبال است و آن‌ها کار را برای ما سخت خواهند کرد چون خودشان هم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می‌کنند و به این امتیازات نیاز دارند.

ادامه

nw_nk
24-04-2019, 07:10
سریع ترین گل تاریخ لیگ برتر انگلیس زده شد

شین لانگ

ساوتهمپتون به واتفورد

ثانیه 7

nw_nk
24-04-2019, 19:16
هواداران امشب سیتی و یونایتد

:n02::n02::n02:

nw_nk
25-04-2019, 00:43
منچستر یونایتد 0-2 منچستر سیتی

برناردو سیلوا 54 سانه 66

شرح بازی

خلاصه بازی

nw_nk
29-04-2019, 07:38
رحیم استرلینگ بهترین بازیکن جوان فصل

ویرجیل فن دایک بهترین بازیکن فصل

nw_nk
30-04-2019, 17:58
توشاک: باید احمق باشید که روی شکست بارسلونای مسی شرط ببندید؛ کلوپ هنوز در لیورپول جامی نبرده است

جان توشاک، بازیکن اسبق لیورپول معتقد است بارسلونا به خاطر داشتن لیونل مسی، شانس بیشتری برای پیروزی در هر دیداری دارد.

شرط بندی علیه مسی بسیار دشوار است. تا وقتی مسی در زمین است، باید احمق باشید که روی شکست بارسلونا شرط ببندید! مسی قادر به شکستن هر طلسمی است. مسی چیز دیگری است. معمولا عرف این است که مربیان، باعث بهبود سطح بازیکنان می‌شوند ولی مسی بازیکنی است که باعث می‌شود مربیان بهتر شوند. درست مثل گلف که یک آوانس در آن وجود دارد، در فوتبالِ با مسی هم باید چنین آوانسی وجود داشته باشد. وقتی تیمی مقابل مسی بازی می‌کند، باید با یک گل برتری به سود حریف، بازی شروع شود!

تقابل دو مربی؟ به نظرم والورده در تمام عمرش محافظه کار بوده است. او هیچ گاه یک فوق ستاره نبود ولی اگر اکنون سرمربی بارسلونا است، به خاطر شایستگی‌های زیادی است که داشته. او مربی پر سر و صدایی نیست. کلوپ دقیقا برعکس است. با این حال فراموش نکنید که کلوپ هنوز چیزی نبرده است. در دورتموند جام برده اما در لیورپول هنوز هواداران منتظر هستند. هر ساله در انگلیس جام‌های زیادی برای بردن وجود دارد ولی کلوپ هنوز از این لحاظ انتظارات را برآورده نکرده است.

nw_nk
02-05-2019, 11:16
شادی اسطوره‌ های انگلیسی از درخشش مسی

دیشب در ورزشگاه نوکمپ، در دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین بارسلونا و لیورپول، لیونل مسی چهارده سال بعد از به ثمر رساندن اولین گل خود با پیراهن این باشگاه کاتالان، با دو گلی که مقابل لیورپول به ثمر رساند تعداد کل گلهایش برای این باشگاه را به عدد 600 رساند.

بعد از به ثمر رسیدن ششصدمین گل مسی با پیراهن بارسلونا حتی اتاق گزارشگران انگلیسی حاضر در ورزشگاه نوکمپ شاهد شادی گزارشگران و کارشناسان انگلیسی پخش تلویزیونی این دیدار بود. فردیناند و گری لینه‌کر بعد از آنکه روی صندلی‌های خود نشستند شروع به تعریف و تمجید از ابرستاره آرژانتینی بارسلونا کردند.

دانلود؛ واکنش گری لینکر و ریو فردیناند به سوپر گل لیونل مسی به لیورپول

nw_nk
02-05-2019, 14:28
صفحه اول روزنامه‌های ورزشی انگلیس

روزنامه‌های ورزشی انگلیس امروز صفحه اول خود را به شکست 3-0 شاگردان یورگن کلوپ مقابل بارسلونا در شب درخشش خارق‌العاده لیونل مسی اختصاص دادند و معتقد بودند مسی با درخشش بی‌نظیر خود لیورپول را در خاک خود ناکام گذاشته و قدم بزرگی برای صعود به فینال رقابتها برداشته.

دیلی‌میل با انتشار عکسی که لیونل مسی، زننده دو گل بازی دیشب را در زمان شادی بعد از گل خود در آغوش لوئیس سوارز زننده گل اول بارسا نشان می‌دهد از تیتر "استاد ریزاندام بارسا لیورپول را مجازات کرد" استفاده کرده است.

روزنامه ورزشی استار اسپورت هم با انتشار همین عکس مسی و سوارز از زاویه‌ای دیگر تیتر صفحه اول خود را " مسی کلوپ را زخمی می‌کند" اختصاص داد. زیرتیتر صفحه اول استار اسپورت هم " ستاره بارسا با ششصدمین گل خود قرمزها را کشت" کار کرده است.

ادامه

nw_nk
03-05-2019, 19:25
منچستر سیتی با پشت سر گذاشتن منچستر یونایتد به رقم 3.082 بیلیون دلار آمریکا رسید و با ارزش ترین باشگاه انگلیس شد

Sports Pro Media

BBC

nw_nk
04-05-2019, 09:48
گواردیولا: لیورپول سخت‌ترین رقیب در لیگ در کل دوران حرفه‌ای من بوده است

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی اذعان کرد که لیورپول سخت ترین تیمی بوده که در دوران حرفه ای خود در یک لیگ با آن رقابت کرده است.

در تجربه ام در لیگ های مختلف، بله لیورپول سخت ترین رقیب بوده است. البته در دوران حرفه ای خود با دشواری های متفاوتی روبرو شده ام و البته فاتح لیگ ها نیز شده ام ولی امسال واقعا خاص است. به خصوص اینکه ما سال گذشته 100 امتیاز گرفتیم و هنوز هم مانند پارسال در چنین سطحی هستیم. خیلی سخت است که ورزشکاران بتوانند خود را در یک سطح بالا حفظ کنند و ما برای دو فصل این کار را انجام داده ایم.

وی افزود:

بازیکنان بزرگ وقتی پس از مسابقه دوش می گیرند، به بازی بعدی فکر می کنند. ورزش به این شکل است. مردمی که برای دیدن بازی های منچسترسیتی به استادیوم می آیند، به این فکر نمی کنند که سال گذشته ما چه بازی های زیبایی ارائه کردیم زیرا آن مربوط به گذشته است. فصل بعد نیز شرایط به همین شکل خواهد بود. تا وقتی من اینجا هستم، ما فقط گذشته را به یاد می آوریم و دیگر کاری به آن نداریم.

nw_nk
05-05-2019, 12:38
داوری پریمیر لیگ حسابی می لنگه و نیاز شدید به VAR داره

تو بازی نیوکاسل 2-3 لیورپول (که می تونست قهرمان رو مشخص کنه) مدافع لیورپول دقیقه 20 توپ رو با دست روی خط دروازه مهار کرد اما در ریباند مهاجم نیوکاسل توپ رو گل کرد و داور از پنالتی و اخراج صرف نظر کرد!

تو بالاترین سطح اسپانیا و اروپا این اتفاق قبلا افتاده و داور پنالتی و اخراج میگیره

نمونه ال کلاسیکو فصل قبل و هند دنی کارواخال

فکر می کنم چیزی که باعث شده سال های اخیر داوران انگلیسی با وجود این همه اشتباه بزرگ فشاری روشون نباشه موفقیت تیم های اسپانیایی و تیم ملی اسپانیاست

که باعث شده داوران انگلیسی فرصت قضاوت مهم ترین بازی ها رو پیدا کنن.

nw_nk
05-05-2019, 19:48
شاهکار جدید داوید دخیا؛ این بار لایی!

منچستریونایتد امروز برابر تیم رده بیستمی و سقوط کرده هادرسفیلد در نهایت با نتیجه 1-1 متوقف شد تا دیگر شانسی برای صعود به لیگ قهرمانان نداشته باشد و داوید دخیا همانند هفته های اخیر، امروز نیز گل بدی دریافت کرد.

داوید دخیا در این دیدار چندان مجبور به واکنش نشد و هادرسفیلد از معدود موقعیت های خود به گل تساوی رسید. روی ارسال بلند لوسل و تعلل لوک شاو در دفع توپ، امبنزا در موقعیتی تک به تک مقابل داوید دخیا قرار گرفت و با یک ضربه زمینی و دقیق از بین پاهای دروازه بان اسپانیایی یونایتد، موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

یونایتد با این مساوی سهمیه چمپیونز لیگ رو از دست داد و اگه همین ششم بمونه با دو سه بازی پلی آف به مرحله گروهی لیگ اروپا می رسه

nw_nk
07-05-2019, 07:07
رکوردی به قدمت 130 سال؛ منچستر سیتی برای دومین فصل پیاپی هر 19 رقیب خود در لیگ برتر را شکست داد

شادی خاص گواردیولا و‌ کمپانی پس از پیروزی برابر لستر سیتی

nw_nk
07-05-2019, 16:13
رسمی؛ پپ گواردیولا، بهترین مربی ماه آوریل 2019 لیگ برتر

سیتیزن‌ها در این ماه 5 بار در لیگ برتر به میدان رفتند و هر 5 بازی را بردند و مجموعا 9 گل به ثمر رساندند. سیتی حالا در فاصله یک هفته تا پایان فصل، صدرنشین است و اگر برایتون را در خانه‌اش شکست دهد، قهرمان خواهد شد.

nw_nk
07-05-2019, 21:17
نامزدهای کسب عنوان بهترین مربی فصل 2018/19 لیگ برتر انگلیس معرفی شدند

nw_nk
11-05-2019, 11:55
ولورهمپتون این فصل هر چهار تیم فینالیست اروپا رو شکست داده

لیورپول

تاتنهام

چلسی

آرسنال

nw_nk
12-05-2019, 12:08
تست تجهیزات مربوط به VAR برای رقابت های فصل آینده انگلیس

دانلود ویدئو

کدوم تیم بلای رئال مادرید سرش میاد و به قهقرا می ره؟ :)

nw_nk
12-05-2019, 20:32
منچستر سیتی برای اولین بار در تاریخش از قهرمانی پریمیر لیگ دفاع کرد

از سال 2009 هیچ تیم انگلیسی موفق به این کار نشده بود

nw_nk
12-05-2019, 20:35
برایتون 1 - منچستر سیتی 4

لیورپول 2 - ولورهمپتون 0

لستر سیتی 0 - چلسی 0

منچستر یونایتد 0 - کاردیف 2

برنلی 1 - آرسنال 3

nw_nk
12-05-2019, 21:14
جدول لیگ برتر انگلیس

تیم امتیاز

1 منچستر سیتی 98

2 لیورپول 97

3 چلسی 72

4 تاتنهام 71

5 آرسنال 70

6 منچستر یونایتد 66

آقای گل

محمد صلاح (لیورپول) سادیو مانه (لیورپول) پیر امریک اوبامیانگ (آرسنال) هر سه با 22 گل

nw_nk
13-05-2019, 07:11
نکته آماری؛ لیورپول رکورد بیشترین امتیاز تیم نایب قهرمان در تاریخ 5 لیگ معتبر اروپایی را شکست

رد پای پپ گواردیولا در دو نایب قهرمانی مقتدرانه تاریخ 5 لیگ معتبر اروپایی دیده می شود!

لیورپول با 97 امتیاز هم نتوانست طعم قهرمانی در لیگ برتر را بچشد و منچستر سیتی از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد. با این تعداد امتیاز قاعدتا هر تیمی در هر لیگی قهرمان می شود مگر اینکه رقیب شما پپ گواردیولا باشد!

لیورپول نه تنها رکورد بیشترین امتیاز تیم نایب قهرمان در یک فصل لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد بلکه در تاریخ 5 لیگ معتبر اروپایی نیز بی سابقه است که تیمی با 97 امتیاز قهرمان نشود. تا پیش از این رئال مادرید در فصل 2009/10 با هدایت مانوئل پیگرینی با وجود کسب 96 امتیاز قهرمان لالیگا نشده بود. جالب اینکه در آن فصل نیز رد پای تیم پپ گواردیولا در نایب قهرمانی رئال مادرید به چشم می خورد چراکه بارسلونا با سرمربیگری او با 99 امتیاز فاتح لالیگا شد. گواردیولا 9 سال بعد مسبب تکرار همین ماجرا در لیگی دیگر شد.

nw_nk
17-05-2019, 16:27
شنبه 28 اردیبهشت

فینال جام حذفی انگلیس

منچستر سیتی - واتفورد

ساعت 20:30 زنده از شبکه ورزش

nw_nk
18-05-2019, 22:23
منچستر سیتی اولین تیم تاریخ انگلیس شد که سه گانه داخلی رو می بره

Premier League

FA Cup

EFL Cup

همینطور با بردن

Community Shield

اولین تیم تاریخ انگلیس که هر چهار جام اصلی انگلیس رو کسب می کنه :n04:

kasra_khan2003
19-05-2019, 05:52
منچستر سیتی اولین تیم تاریخ انگلیس شد که سه گانه داخلی رو می بره

به قول پپ: اولین تیم مردان. زنان قبلا این کار رو تو انگلستان کرده بودن.

nw_nk
19-05-2019, 07:06
به قول پپ: اولین تیم مردان. زنان قبلا این کار رو تو انگلستان کرده بودن.

کلا به اخبار زنان علاقه داری نگو نه. جان تو چند وقته خار مادر رونالدو حرفی نزده واست بزارم! فقط کارشناسی داوری زن تیاگو سیلوا :n02:

kasra_khan2003
19-05-2019, 09:52
کلا به اخبار زنان علاقه داری نگو نه. جان تو چند وقته خار مادر رونالدو حرفی نزده واست بزارم! فقط کارشناسی داوری زن تیاگو سیلوا :n02:

عرق نریز سیناجان، tabloid journalism تخصص خودت هست و کسی نمیخواد ازت بگیرتش، من صرفا نقل از مربی مورد علاقت کردم.

nw_nk
19-05-2019, 15:55
پپ و یک فصل تاریخ ساز دیگر!

گواردیولا: فتح سه گانه انگلیس از قهرمانی اروپا سخت‌تر است

پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی می‌گوید دیر یا زود یک تیم انگلیسی دیگر سه گانه داخلی این کشور را فتح خواهد کرد.

سیتیزن‌ها که یک فصل رویایی دیگر را سپری می‌کنند، پس از فتح سوپرکاپ، لیگ برتر و لیگ کاپ، روز گذشته نیز با در هم کوبیدن واتفورد، قهرمان جام حذفی انگلیس شدند تا به اولین تیم تاریخ بریتانیا تبدیل شوند که توانسته در یک فصل همه جام‌های داخلی را فتح کند. پپ معتقد است این کار در آینده تکرار خواهد شد.

این فصل، یکی از بهترین فصول مربی‌گری من بوده است. نمی‌گویم بهترین ولی قطعا یکی از بهترین‌ها بوده است. ما اولین تیمی هستیم که سه گانه داخلی را فتح می‌کند. اینکه هر سه روز یک بار آماده و متمرکز باشید، کار سختی است ولی وقتی این همه تیم‌ معرکه در این کشور سعی کردند سه گانه را فتح کنند و ما اولین تیم هستیم، یعنی دیر یا زود تیم دیگری هم این رکورد را تکرار خواهد کرد. ولی ما اولین تیمی هستیم که چنین کاری کرد. عاشق لیگ قهرمانان اروپا هستم ولی فتح سه گانه داخلی انگلیس سخت تر از قهرمانی در اروپا است. بابت این دستاورد، باشگاه، شیخ منصور و این بازیکنان لایق همه تمجید و ستایش‌ها هستند چون کار آسانی نیست و کافی است شما یک شب بد داشته باشید و حذف خواهید بود.

مقابل واتفورد کمبود انرژی داشتیم و این در بازی مشهود بود چون کورس بسیار سخت و نفس گیری را در لیگ برتر سپری کردیم. در طول هفته نتوانستیم انرژی مان را حفظ کنیم ولی وقتی نیازش داشتیم، باانرژی ظاهر شدیم. بهبود این تیم؟ نگرش برخی از بازیکنان، لحظات، اشتباهاتی که برخی آن را تکرار کردند و این چیزها باید بهتر شود. شاید چند بازیکن جدید هم بیایند تا به ما در سبکی که می‌خواهیم بازی کنیم، کمک کنند. نمی‌توانیم فراموش کنیم که فقط با یک امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول قهرمان لیگ برتر شدیم. بنابراین آنقدرها هم جلو نیستیم. قبلا هم گفتم لیورپول کاملا نشان داده فصل آینده با چه استاندارد بالایی رو به رو خواهیم شد. همیشه جای پیشرفت وجود دارد. این را در حالی می‌گویم که الان واقعا از تیمم راضی هستم.

nw_nk
21-05-2019, 06:57
به ادعای نشریه سان انگلیس، منچستر سیتی قصد داره 3 سال به قرارداد پپ گواردیولا اضافه کنه و دستمزد رو به 20 میلیون پوند افزایش بده.

از قرارداد فعلی 2 سال باقی مونده و دستمزد 15 میلیون پوند هست.

nw_nk
21-05-2019, 20:41
راز هدیه گرانقیمت به گواردیولا چیست؟

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی، در جشن قهرمانی تیمش ساعتی گرانقیمت در دست داشت.

دیروز جشن خیابانی بازیکنان و کادر فنی منچستر سیتی در شهر منچستر برگزار شد و یکی از نکات قابل توجه، ساعت آبی رنگ پپ گواردیولا ساخته شده از کمپانی ریچارد میل بود. این ساعت 85 هزار دلار قیمت داشت و تنها 30 نمونه از آن ساخته شده که حالا گواردیولا مالک یکی از آنهاست.

اما گواردیولا فاش کرد این ساعت هدیه ای از سوی همسر رئیس سابق باشگاه منچستر سیتی، برنارد هالفورد است که مدتی قبل در سن 77 سالگی درگذشت. رابطه خوبی بین هالفورد و گواردیولا برقرار بود و سرمربی سیتی پیش از فوت وی چند باری به ملاقات او رفته بود.

گواردیولا در هنگام گرفتن این هدیه به همسر برنارد هالفورد قول داده بود در صورت قهرمانی سیتی در لیگ برتر، وی در هنگام برگزاری جشن این ساعت را روی مچ خود خواهد بست و دیروز موعد رونمایی از این هدیه گرانقیمت فرا رسیده بود.

nw_nk
22-05-2019, 06:47
سرخیو آگوئرو با 4 جام داخلی منچستر سیتی در این فصل

nw_nk
02-06-2019, 23:17
فن خال: ده لیخت شانس بازی در منچستر سیتی و بارسلونا را دارد؛ اگر جای او بودم، در این مورد خاص گواردیولا را به مسی ترجیح می دادم

سرمربی سابق شیاطین سرخ به ده لیخت توصیه کرد که منچستر سیتی را به عنوان مقصد آینده اش انتخاب کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] png

لوئیس فن خال سرمربی سابق شیاطین سرخ، معتقد است که ماتیاس ده لیخت گزینه مناسبی برای منچستر سیتی است و به این مدافع جوان توصیه کرد که از بین سایر گزینه هایش از جمله منچستر یونایتد و بارسلونا، این تیم را به عنوان مقصد آینده اش در نظر بگیرد. هر دو باشگاه شهر منچستر در بازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال جذب یک مدافع میانی مستحکم خواهند بود و به نظر می رسد که ماتیاس ده لیخت، یکی از گزینه های اصلی آن هاست.

گمانه زنی های زیادی مبنی بر نزدیک بودن مدافع جوان آژاکسی ها به بارسلونا وجود دارد. با این حال، فن خال معتقد است که انتقال به منچسترسیتی برای ده لیخت 19 ساله گزینه مناسب تری است. چندی پیش پیتر بوش سرمربی بایرلورکوزن در گفت و گویی عنوان کرده بود که منچسترسیتی باید به دنبال جذب مدافع جوان آژاکس باشد و سرمربی هلندی سابق شیاطین سرخ نیز عنوان کرد که با نظر بوش موافق است. او گفت:

من با نظر پیتر بوش به شدت موافقم. ده لیخت می تواند گزینه انتقال به بارسلونا را نیز در نظر بگیرد چرا که از نظر من آن ها مدافعین میانی خوبی ندارند. او می تواند برای بارسلونا یا منچستر سیتی بازی کند، اما اگر من مجبور به انتخاب بودم، در این مورد خاص حضور در کنار پپ گواردیولا را به حضور در کنار مسی ترجیح می دادم.

nw_nk
05-06-2019, 12:54
پپ گواردیولا درباره دفاع از پریمیر لیگ: این سخت ترین عنوان من بود. برای بردن این جام باید 14 بازی پیاپی رو می بردیم.

nw_nk
18-06-2019, 07:03
به گزارش دیلی میل انگلیس، منچستر یونایتد پیشنهاد 95 میلیون پوندی برای گریزمان داده اما این بازیکن رد کرده تا نشون بده فقط می خواد به بارسلونا بره