PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکایت از LG بخاطر بوت لوپ گوشیهای این برند

mohamadh60
25-07-2018, 20:54
سلام

دوستان بنده دو تا گوشی نکسوس دارم که مشکل بوت لوپ دارند و عملا غیر قابل تعمیر هستند

این مشکل در اکثر گوشیهای ال جی هست

میخام از تجربه دوستان برای شکایت از این شرکت استفاده کنم البته نه به تنهایی بلکه طیف گسترده کاربران که با خرابی از این دست مواجه هستند میتونیم شکایتمون رو پیش ببریم

لطفا جواب اینجا ایرانه و از این حرفها نباشه
دستکم میشه خریدارانی که قصد خرید محصولات این شرکت رو دارند آگاه کرد

جدای گوشی محصولات خانگی این شرکت هم کم ایراد نیست اونها رو هم میشه به این پروسه وارد کرد

ممنون

hady1364
26-07-2018, 10:14
فکر نکنم شرکت بعد از اتمام دوره گارانتی مسئولیتی در قبال محصولش داشته باشه. بهرحال شکایت هم کنین و به نتیجه هم برسین نهایتا یه گوشی دیگه بهتون میدن که اونم همین مشکل رو خواهد داشت!
من یه lg g4 داشتم که همین بلا سرش اومد دوستام lg g3 و lg g2 هم داشتن و با این مشکل مواجه شدن. lg g5 و lg v10 هم شنیدم مشکل داره. بهترین کار تحریم شرکت lg هست بلکه به خودشون بیان

Hammy
26-07-2018, 10:40
سلام

دوستان بنده دو تا گوشی نکسوس دارم که مشکل بوت لوپ دارند و عملا غیر قابل تعمیر هستند

این مشکل در اکثر گوشیهای ال جی هست

میخام از تجربه دوستان برای شکایت از این شرکت استفاده کنم البته نه به تنهایی بلکه طیف گسترده کاربران که با خرابی از این دست مواجه هستند میتونیم شکایتمون رو پیش ببریم

لطفا جواب اینجا ایرانه و از این حرفها نباشه
دستکم میشه خریدارانی که قصد خرید محصولات این شرکت رو دارند آگاه کرد

جدای گوشی محصولات خانگی این شرکت هم کم ایراد نیست اونها رو هم میشه به این پروسه وارد کرد

ممنون

مقاله ویکیپدیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در رابطه با این مشکل رو بخونید. فکر نکنم کار خاصی بتونین بکنید جز نخریدن از این برند به طور کلی. مشخصا برند LG برای مشتریانش ارزشی قائل نیست پس بهتره کلا ازش خریداری نشه.