PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه جور وسواس فکری جبری عملی

shangil
25-07-2018, 00:50
قبلا که اینترنت و اینا مد نبود درس خوب میخوندم کتاب میخوندم
الان همه چی اینترنت شده حتی کتاب ها pdf شده مجبور از رو لپتاپ بخونی
من یه جور بی حوصله دارم هی میرم اینترنت هی آهنگ میزارم رو گوشم.
قبلا 12 ساعت میخوندم همش مفید الان اصلا خیلی قسمت ها مفید نیس
نگین اینترنت قطع کن یا برو کتابخونه و ....
اینها کلیشه ای
این مشکلی که گفتم از کجاست؟ یه جور وسواس چک کردن دایمی نت و آهنگ گوش دادن موقع درس خوندن
کمک کنید
اگر کسی تجربه داره چه بهتر

radarz
25-07-2018, 05:39
سلام

اعتیاد به اینترنت پیدا کردی /// برو کتابخونه درس بخون کم کم عادت میکنی

renfield
25-07-2018, 06:51
اینترنت لزوما چیز بدی نیست. کتاب عقاید یک نفر رو مینویسه اینترنت چکیده مطلب رو مینویسه .
وسواس در عربی معنی وقیحی داره
در فارسی یعنی توجه بیش از حد به جزییات .
همه آدم های بزرگ وسواس داشتن ، افسرده هم بودن دختر هم گیرشون نمیومده .این ها ویژگی های آدم های بزرگ ه . غیر از اینشتن که یهودی بود و همه یهودی ها پشتش بودن یعنی باباش ورشکست شد که آقا دانشمند بشه .

در کنار اینترنت ورزش خوبه کتاب را باید سیفون کشید همون کاری که نازی ها در آلمان کردند.

shangil
25-07-2018, 08:02
سلام

اعتیاد به اینترنت پیدا کردی /// برو کتابخونه درس بخون کم کم عادت میکنی

گفتم که اینو نگین:)
من هر جا برم اینترنت هست!

- - - Updated - - -

اینترنت لزوما چیز بدی نیست. کتاب عقاید یک نفر رو مینویسه اینترنت چکیده مطلب رو مینویسه .
همه آدم های بزرگ وسواس داشتن ، افسرده هم بودن دختر هم گیرشون نمیومده .این ها ویژگی های آدم های بزرگ ه . غیر از اینشتن که یهودی بود و همه یهودی ها پشتش بودن یعنی باباش ورشکست شد که آقا دانشمند بشه .

در کنار اینترنت ورزش خوبه کتاب را باید سیفون کشید همون کاری که نازی ها در آلمان کردند.

برا من چیز بدی هست اینترنت
همون کتاب که میگی سیفون بکش من رد با سواد کرد

- - - Updated - - -

از دوستان کسی هست دقیق تر موضوع رد بررسی کنه؟

hamid3369
25-07-2018, 08:45
هیچ مشکلی نداری شما بزرگش نکن

green-mind
25-07-2018, 17:31

ویژگی آدم های بزرگ؟؟؟!!!
جالب بود ، باز کنید مبحث و لطفن

shangil
25-07-2018, 20:48
ویژگی آدم های بزرگ؟؟؟!!!
جالب بود ، باز کنید مبحث و لطفن

من میدونم ایشون منظورش چیه ولی بزار خودش بگه

لیکن این دوای درد من نیست

- - - Updated - - -

هیچ مشکلی نداری شما بزرگش نکن
دوای درد من این بود؟!

چرا دیگه مشکل هست یه جور اعتیاد هست
در ضمن اهنگ هم گوش میدم هی
ببینید من بی حوصلگی دارم که باعث عدم تمرکز میشه

shangil
25-07-2018, 20:50
تو لیسانس اینطوری نبودم ولی الان بد اینطوری شدم
البته تو لیسانس این تلگرام ملگرام هم نبود و ...

رومنس
25-07-2018, 23:54
قبلا که اینترنت و اینا مد نبود درس خوب میخوندم کتاب میخوندم
الان همه چی اینترنت شده حتی کتاب ها pdf شده مجبور از رو لپتاپ بخونی
من یه جور بی حوصله دارم هی میرم اینترنت هی آهنگ میزارم رو گوشم.
قبلا 12 ساعت میخوندم همش مفید الان اصلا خیلی قسمت ها مفید نیس
نگین اینترنت قطع کن یا برو کتابخونه و ....
اینها کلیشه ای
این مشکلی که گفتم از کجاست؟ یه جور وسواس چک کردن دایمی نت و آهنگ گوش دادن موقع درس خوندن
کمک کنید
اگر کسی تجربه داره چه بهتر

سلام

ببین من نظر خاصی نمی دم چون اصلا شاید مورد من با تو خیلی فرق کنه.

به نظرم ابتدا یه نظمی به کارهات بده. همین طور به روابط ت حالا می خواد با دوستانت باشه یا عشق یا هر چیزی.........

منم در دوره فوق لیسانس چنین مشکلی پیدا کردم. مجبور شدم یه برنامه ریزی بکنم. مثلا دوستات معمولی اگر پیامی دارن می گفتم بذارید 12 تا 2 صبح چک می کنم. بقیه 9 تا 9:30 دقیقه صبح. اگرم کار واجبه اس ام اس بدید و در نهایت بهم زنگ بزنید.

یه سری هم که فروم های مورد علاقه م هست همون تا ساعت 2 شب چک می کردم. البته الان دیگه دوستان فرومی ندارم.

اینترنت رو قطع نکن بذار وصل باشه و اخبار مهم رو همیشه بگیر. خب الان که کتاب خیلی گرون شده اصلا مجبوری (البته اگر مثل من فقیر باشی:n16:) پی دی اف بخونی.

من منابع مطالعاتیم بیشتر انگلیسی هست و اصلا نمی تونم مثلا 800 صفحه رو پرینت بگیرم. بهو می بینی از 800 صفحه نهایت 10 صفحه قرمول یا مثالی چیزی در میاد و پرینت میشه. کتاب های فارسی هم بعضی انتشاراتی ها قانونی اومدن با کتابخوان مخصوص می فروشن خیلی ارزون تر و یا کتاب صوتی.

موسیقی هم گوش بده هیچ ایرادی نداره.

باز هم حس می کنی راحت نیستی و نمی تونی عادت کنی مجبوری پیش روانشناس یا پزشک بری.

حالا یه چند روز تست کن ببین بهتر می شی؟ تبلت صفحه بزرگ داشته باشی که خیلی بهتره. من متاسفانه نتونستم بخرم. ولی می دونم که اگر داشتم خیلی موفق تر بودم.

shangil
26-07-2018, 00:17
سلام

ببین من نظر خاصی نمی دم چون اصلا شاید مورد من با تو خیلی فرق کنه.

به نظرم ابتدا یه نظمی به کارهات بده. همین طور به روابط ت حالا می خواد با دوستانت باشه یا عشق یا هر چیزی.........

منم در دوره فوق لیسانس چنین مشکلی پیدا کردم. مجبور شدم یه برنامه ریزی بکنم. مثلا دوستات معمولی اگر پیامی دارن می گفتم بذارید 12 تا 2 صبح چک می کنم. بقیه 9 تا 9:30 دقیقه صبح. اگرم کار واجبه اس ام اس بدید و در نهایت بهم زنگ بزنید.

یه سری هم که فروم های مورد علاقه م هست همون تا ساعت 2 شب چک می کردم. البته الان دیگه دوستان فرومی ندارم.

اینترنت رو قطع نکن بذار وصل باشه و اخبار مهم رو همیشه بگیر. خب الان که کتاب خیلی گرون شده اصلا مجبوری (البته اگر مثل من فقیر باشی:n16:) پی دی اف بخونی.

من منابع مطالعاتیم بیشتر انگلیسی هست و اصلا نمی تونم مثلا 800 صفحه رو پرینت بگیرم. بهو می بینی از 800 صفحه نهایت 10 صفحه قرمول یا مثالی چیزی در میاد و پرینت میشه. کتاب های فارسی هم بعضی انتشاراتی ها قانونی اومدن با کتابخوان مخصوص می فروشن خیلی ارزون تر و یا کتاب صوتی.

موسیقی هم گوش بده هیچ ایرادی نداره.

باز هم حس می کنی راحت نیستی و نمی تونی عادت کنی مجبوری پیش روانشناس یا پزشک بری.

حالا یه چند روز تست کن ببین بهتر می شی؟ تبلت صفحه بزرگ داشته باشی که خیلی بهتره. من متاسفانه نتونستم بخرم. ولی می دونم که اگر داشتم خیلی موفق تر بودم.

خیلی ممنون توضیحات خوبی بود

باز منتظرم سایر دوستان

shangil
28-07-2018, 05:38
کسی تجربه مشابه داره؟

shangil
29-07-2018, 01:29
این مساله برا من خیلی مهمه
قبلا ساعات مفید مطالعه ام زیاد بود
الان نه