PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خسته شدم. چرا هیچ دکتری نمیفهمه یا نمیگه من چه مرگمه؟

Hojjatpanahi
20-07-2018, 01:49
شدم یه آدم مریض و بی حال اما سخت جون که جون به ازراییل نمیده

اگه میخوان بیشتر از حال داغونم بدونین برین تاپیکهای قبلیم مفصل توضیح دادم

نا ندارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفسیر نوار قلب و گفتگو در مورد بیماری ها و ناراحتی های مرتبط

هرچی هی زمان میگذره علایم و بیماری هام بیشتر میشه

اخیرا شبا میرم مسواک میزنم بعد حالت تهوع میگیرم و بالا میارم .... الان دو ساعت از شام خوردنم گذشته بود و شام هم جاتون خالی کشک بادمجون خوردم ... مسواک که زدم یک مقدار بالا آوردم ... آبکی بود و رنگ و بوی کشک هم داشت...

بابا یعنی یکی پیدا نمیشه تشخیص بده من ممکنه چه مرضی داشته باشم که این همه حال عمومیم داغونه؟؟؟

اینها حملات اولیه سرطانه؟؟؟

چرا نمی میرم راحت شم؟ دیگه زندگی چه ارزشی برای کسی مثل من داره؟
بعد میام مثلا بگیرم بخوابم خوابم نمیبره ... حس پر شدن مثانه و نیاز به تخلیه ادرار هم بعضی شبا پیدا میکنم ...

شبا که خوابم نمیبره و حال همیشگی و چند سالمه... بعد بعضی شبا کلا تو خواب می میرم دوباره بیدار میشم و روز از نو روزی از نو...
صبح که پا میشم اصلا نایی که چشمامو باز نگه دارم ندارم و البته بلا استثنا هر روز صبح گلوم هم پر خلطه و در عین حال خشک هم هست... بعدش که بلند میشم اخ و تف میکنم و صورتمو میشویم و دستشویی و بعدش هم چایی صبحانه حالم خوب میشه و تا شب دیگه مشکل بخصوصی ندارم فقط ممکنه وسط روز خواب آلود بشم یا در طول روز بدن درد داشته باشم ... دفع ادرار و مدفوعم هم وضعیت جالبی نداره ... معمولا زیاد توی دستشویی میشینم....

رفتم چند روز پیش دکتر آزمایش خون نوشته... جوابشو وقتی گرفتم... همه چیز نرمال...

Cyber-PC
20-07-2018, 10:19
اولا من پرشک نیستم
دوما در تاپیک های قبلی نتیجه اکوکاردیوگرامت رو ندیدم
سوما باید آزمایش خونت رو هم ترجیحا با تاریخچه اش دید که موجود نبود

حالا برسیم سر موضوع اصلی
آرامش خودت رو حفظ کن! عیب یابی ی مشکل ساده ی ماشین هم گاهی برای خودش داستانی میشه چه برسه به دستگاهی به پیچیدگی بدن
در درجه اول لینکهایی که قرار میدم رو مطالعه کن و ببین چقدر با سندروم ME/CFS تطابق داری
ترجیحا لینک انگلیسی رو بخون که کامل هست اگر امکانش رو نداشتی فارسی رو بخون
انگلیسی (توضیح و تشحیص)
فارسی(توضیح و تشحیص بسیار مختصر)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DA%AF%DB%8C_%D9%85%D8%B2%D9%85%D9%86

انگلیسی (پیرامون انواع روش های درمانی)

من مواردی از این سندروم رو دیدم که بسیار بسیار وضع بدتری نسبت به شرایط شما داشتند و کلا زندگیشون برای چندین سال با این مشکل مختل شده بود و یکباره بدون هیچ دلیلی بهبودی کامل پیدا کردند.
یادت نره پزشکی هنوز برای سرماخوردگی هم درمانی نداره و این بدن خودمون هست که بدون آگاهی ما و پزشکان مشکل رو مرتفع میکنه. پزشکی در دوران طفولیت خودش بسر میبره و خیلی چیزا هست که ازش سر در نمیاره.
باید آرامش خودت رو حفظ کنی و به دنبال راه حل باشی
حتما با دقت لینک هایی گذاشتم رو بخون و اگر دیدی بهت نزدیک هست خودت در مورد این سندروم تحقیق بیشتری کن.

paveej
20-07-2018, 10:54
يه نوع گاز وجود داره به اسم گاز رادون كه كف ساختمونها ته نشين ميشه .ممكنه تجمع اين گاز در منطقه شما يا خونه شما زياد باشه.از اونجا كه بيشتر مشكلات شما موقع خواب هست ممكنه اكسيژن رساني به خون شما در موقع خواب كم ميشه و اين اتفاقات ميفته.براي اينكه تحت تاثير اين گاز يا گازهاي ديگه قرار نگيريد اگه بتونيد به نحوي موقع خواب از كف زمين فاصله داشته باشيد بهتر هست.مثلن از تختخواب استفاده كنيد.البته نميگم حتمن مشكل اين هست ولي چون دكترها بيماري در شما تشخيص ندادن ممكنه واقعن بيمار نباشيد و دليلش عوامل محيطي شما باشه
اين لينك هم مربوط به يه گزارش در مورد گاز رادون هست:

Sent using Android ForumReader app

paveej
20-07-2018, 11:18
يه نكته ديگه كه بهتره بهش توجه كنيد اينه كه تمام اين نشانه ها شايد بخاطر يه عامل مشخص نباشه.مثلن جمع شدن خلط توي گلوتون شايد به دليل حساسيت به موجودات ريزي به اسم مايت باشه كه توي همه خونه ها پيدا ميشه ولي بعضيها بهش حساسيت دارند.و بقيه نشانه ها هم ممكنه به عاملهاي ديگه اي ربط داشته باشند.بنابراين اينكه تمام اين نشانه ها رو روي هم بذاريم و دنبال يه بيماري يا عامل كه همه اين نشانه ها رو داشته باشه بگرديم شايد باعث سردرگمي بيشتر بشه.

paveej
20-07-2018, 14:08
اخیرا شبا میرم مسواک میزنم بعد حالت تهوع میگیرم و بالا میارم .... الان دو ساعت از شام خوردنم گذشته بود و شام هم جاتون خالی کشک بادمجون خوردم ... مسواک که زدم یک مقدار بالا آوردم ... آبکی بود و رنگ و بوی کشک هم داشت..

اگه فقط بعد از مسواك زدن اين اتفاق ميفته شايد علتش خمير دندون باشه.چون اين اتفاق تازگيا براتون افتاده شايد به موارد قبلي ربطي نداشته باشه.با امتحان يه مارك خمير دندون ديگه ببينيد بازم اين اتفاق ميفته يا نه.الان خمير دندون تقلبي هم توي بازار هست

paveej
20-07-2018, 16:45
يه بيماري به اسم رماتيسم هم هست كه بعضي علائمش شبيه اين چيزايي كه شما گفتيد ولي در كل بايد پزشك اينو تشخيص بده ونميشه همينجوري نظر داد.

aminsol70
20-07-2018, 18:51
به نظرم جواب دوستان کامل و جامع بود و نظری نمیشه رو اینا داد ولی دکتر خوب و متخصص داخلی خوب بهترین گزینه هسا

Hojjatpanahi
20-07-2018, 23:17
دوستان از پاسخهاتون ممنونم ... مطالب جدید و جالبی بود که تا حالا در موردشون نخونده بودم

مشکل بدن دردمو خودم یک راه حل ساده براش پیدا کردم... شب روی زمین (فرش) میخوابم یک بالشت زیر پاهام یکی هم که زیر سرم یکی هم توی بغلم میگیرم... فعلا که بهترم... یعنی کمردردم محو شده اما زانو درد خفیف دارم...

اگه فقط بعد از مسواك زدن اين اتفاق ميفته شايد علتش خمير دندون باشه.چون اين اتفاق تازگيا براتون افتاده شايد به موارد قبلي ربطي نداشته باشه.با امتحان يه مارك خمير دندون ديگه ببينيد بازم اين اتفاق ميفته يا نه.الان خمير دندون تقلبي هم توي بازار هست

2 3 مدل خمیر دندون امتحان کردم... در ضمن شب ها استفراغ میکنم و صبح اگه مسواک بزنم فقط حالت تهوع میگیرم اما بالا نمیارم مگر یک مقدار خلط و آب... واسه همین خودم به سرطان مشکوکم... چون در بیشتر سرطان های بالاتنه بلعیدن مشکل میشه و غذاها همون بالا سمت مری اینا باقی میمونه...

متخصص داخلی

برم متخصص داخلی پس؟ من خودم گفتم برم متخصص مغز و اعصاب شاید ریشه همه این مشکلات عصبیه... این چند سال خیلی هم اوضاع روحیم خراب بوده....

masood.ashoori789
22-07-2018, 00:21
در کل توضیحات ، خیلی به مرگ و مردن فکر کردید و میکنید ، زندگی یک جرقه بین تولد و مرگه ، زمان فقط برای انسان محدود،. تعریف داره ،اتوسکوپی برای خیلی افراد اتفاق میوفته ، همون جدا شدن روح از بدن ، انسان سالم از نظر روانی به مرگ فکر می‌کنه ، ولی برای رسیدنش لحظه شماری نمیکنه ، زندگیتون رو بکنید ، هروقت اجل رسید میریم دیگه ، چه عجله ای هست !
یک روان ناسالم ، می‌تونه به شدت بدن رو بیمار کنه و مشکلات جسمی شدید ایجاد کنه ،
برای تشخیص سرطان پیش یک فوق تخصص سرطان بزرگسالان برید ، یک پزشک خوب ، چون وجود یا عدم وجودش دو مسیر متفاوت در زندگی شما ایجاد میکنه ، صحت تشخیص بسیار مهمه ، با معاینه بالینی و آندوسکوپی و سونوگرافی ، نهایت یک سی تی اسکن میتونید نتایج خوبی بدست بیارید،

gmd
22-07-2018, 22:52
سلام
من شبیه این علائم را در کسانی که رفلاکس معده ( برگشت اسید معده به مری و نای ) دارند دیده ام که علاوه بر تغذیه استرس و شرایط محیطی در تشدید حالشان خیلی مهم است و اکثرا اول صبح شرایطی مثل شما دارند.

hamid3369
22-07-2018, 23:21
ببخشید دوست عزیز شما چند وقته این مشکلات رو دارید؟
ایا قبل از این حوادث اوضاع روانیتون چطور بود ؟
آیا تغیرات وزنی و خلقی رفتار دارید؟؟
آیا از محل زندگی و دوستان رضایت دارید
و اینکه سخت گیر هستید ایا

Hojjatpanahi
23-07-2018, 15:17
سلام
من شبیه این علائم را در کسانی که رفلاکس معده ( برگشت اسید معده به مری و نای ) دارند دیده ام که علاوه بر تغذیه استرس و شرایط محیطی در تشدید حالشان خیلی مهم است و اکثرا اول صبح شرایطی مثل شما دارند.

شاید...

چون آروق هم زیاد میزنم و گاهی وقتا (خیلی کم) ترش هم میکنم...

Hojjatpanahi
23-07-2018, 15:23
ببخشید دوست عزیز شما چند وقته این مشکلات رو دارید؟
ایا قبل از این حوادث اوضاع روانیتون چطور بود ؟
آیا تغیرات وزنی و خلقی رفتار دارید؟؟
آیا از محل زندگی و دوستان رضایت دارید
و اینکه سخت گیر هستید ایا

از سال 92 به بعد حالم داغون شد
از یک مساله عاطفی شروع شد ... همون روز به شکل عجیبی تب و لرز داشتم ...

در مورد وزن لاغر شدم و الان چند ماهه دارم اضافه وزن پیدا میکنم و دیگه مثل سابق تناسب اندام هم ندارم.

از سال 93 به بعد مشکلات گوارشی داشتم ...

در این یک سال گذشته هم که حالم نسبت به سالهای قبل بدتر شده و توضیحاتشو عرض کردم

قبل از این حوادث هم اوضاع روحی و روانی جالبی نداشتم در همه این سالها هم از محیط و افراد دور و بر در آزار و اذیت بودم...

در مورد سخت گیری نمیدونم ... معمولا این نوع سوالات رو خود شخص پاسخ درستشو نمیدونه و اگر از افرادی که با او سر و کار داشتند سوال پرسیده بشه پاسخش درست تر و دقیق تره.

hamid3369
23-07-2018, 15:57

در مورد وزن لاغر شدم و الان چند ماهه دارم اضافه وزن پیدا میکنم و دیگه مثل سابق تناسب اندام هم ندارم.

قبل از این حوادث هم اوضاع روحی و روانی جالبی نداشتم در همه این سالها هم از محیط و افراد دور و بر در آزار و اذیت بودم...

در مورد سخت گیری نمیدونم ... معمولا این نوع سوالات رو خود شخص پاسخ درستشو نمیدونه و اگر از افرادی که با او سر و کار داشتند سوال پرسیده بشه پاسخش درست تر و دقیق تره.

جواب دقیقی از معاینات گرفتید تا حالا

Hojjatpanahi
23-07-2018, 23:05
جواب دقیقی از معاینات گرفتید تا حالا
نه والا
اون زمانیکه به پزشک گوارش مراجعه میکردم گفت آی بی اس داری و یه مدت دارو خوردم بعدش بیخیالش شدم و دیگه به اون وضعیت آی بی اس عادت کردم

این یارو متخصص قلب هم که بهم گفت هیچیم نیست...

shangil
23-07-2018, 23:08
مشکل شما عصبیه
بهت اثبات میشه!

hamid3369
24-07-2018, 08:56
نه والا
اون زمانیکه به پزشک گوارش مراجعه میکردم گفت آی بی اس داری و یه مدت دارو خوردم بعدش بیخیالش شدم و دیگه به اون وضعیت آی بی اس عادت کردم

این یارو متخصص قلب هم که بهم گفت هیچیم نیست...

شما چجور برنامه تغذیه ای دارید ...اگه میتوانید یک رژیم غذایی متعادل پاک پاک درویشانه تهیه کنید ببینید تغیری حاصل میشه در حداقل 1 ماه

رومنس
24-07-2018, 09:35

سلام

بیشتر پیام های شما رو خوندم. نمی دونم چرا تاپیک خلوته. یه خانم دکتری بود خیلی راهنمایی می کرد.

فکر می کنم مشکل شما 80 درصد روحی و 20 درصد جسمی باشه. برو پیش اعصاب و روان اگرم اهل قرص نیستی روانشناس. ببین بعد 3 ماه چطوری.

ماست پروبیوتیک هم بد نیست.