PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقا لپ تاپ ایسوس (درخواست راهنمایی)

alireza_pes33
14-07-2018, 23:01
سلام خدمت دوستان
من یه لپ تاپ ASUS مدل X550CC دارم با رم 6 و هارد 1 ترا و سی پی یو 2 هسته ای I5 و به علت اینکه تو بازی ها کم میاره و یه ذره هم کند شده قصد ارتقا دارم. حالا میخوام بدونم پیشنهاد شما اینه که کدوم یک از قطعات لپ تاپ رو ارتقا بدم (در ضمن زیاد بازی نمی کنم و اصلا برا گیم نمیخوام) منتهی برای کند شدندش میخوام ارتقا بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن گرافیک هم Nvidia GT 720M 2GB هستش.

mhda69
15-07-2018, 06:27
سلام خدمت دوستان
من یه لپ تاپ ASUS مدل X550CC دارم با رم 6 و هارد 1 ترا و سی پی یو 2 هسته ای I5 و به علت اینکه تو بازی ها کم میاره و یه ذره هم کند شده قصد ارتقا دارم. حالا میخوام بدونم پیشنهاد شما اینه که کدوم یک از قطعات لپ تاپ رو ارتقا بدم (در ضمن زیاد بازی نمی کنم و اصلا برا گیم نمیخوام) منتهی برای کند شدندش میخوام ارتقا بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید

برای بازی ک فقط کارت گرافیک بیشتر...و کارت گرافیک لپتاپ ها هم قابل ارتقا نیس...
رم ۶ هم کافیه و ارتقاش تاثیر آنچنانی نداره...
اما چیزی ک واقعا تو سرعت لپتاپ موثره هارد هستش یعنی شما یه هارد ssd اضافه کنین ب لپتاپ...ک اونم دردسرهای مربوط ب خودشو داره...از قیمت بگیر تا خود نصب هارد...ولی خب جدا سرعت رو بالا میبره...

حبیب 35
15-07-2018, 11:44
سلام خدمت دوستان

اگر ازاول سیستم کندبوده که ارتقای رم انجام بدید
اما اگربه تازگی احساس کندبودن سیستم میکنیدمیتونه دلایل زیادی مثل ویروس وبدسکتور هارد وگرم شدن بیش ازحدcpuو....
داشته باشه احتمالا همون هاردکه دوستمون فرمودن گزینه خوبیه
البته درهرصورت توجه داشته باشید ارتقارم میتونه کمک خوبی به بالا رفتن سرعت سیستم بکنه

alireza_pes33
15-07-2018, 14:11
برای بازی ک فقط کارت گرافیک بیشتر...و کارت گرافیک لپتاپ ها هم قابل ارتقا نیس...
رم ۶ هم کافیه و ارتقاش تاثیر آنچنانی نداره...
اما چیزی ک واقعا تو سرعت لپتاپ موثره هارد هستش یعنی شما یه هارد ssd اضافه کنین ب لپتاپ...ک اونم دردسرهای مربوط ب خودشو داره...از قیمت بگیر تا خود نصب هارد...ولی خب جدا سرعت رو بالا میبره...

خیلی ممنون
من یه سایت خارجی پیدا کردم که نشون میده لپ تاپ توانایی ارتقا با چه قطعاتی رو داره (سازگاری) اونجا هم حرف شما تایید شد چون نوشته بود تعویض SSD تا 33 درصد و تعویض CPU تا 18 درصد کارایی رو بالا میبره.

- - - Updated - - -

اگر ازاول سیستم کندبوده که ارتقای رم انجام بدید
اما اگربه تازگی احساس کندبودن سیستم میکنیدمیتونه دلایل زیادی مثل ویروس وبدسکتور هارد وگرم شدن بیش ازحدcpuو....
داشته باشه احتمالا همون هاردکه دوستمون فرمودن گزینه خوبیه
البته درهرصورت توجه داشته باشید ارتقارم میتونه کمک خوبی به بالا رفتن سرعت سیستم بکنه

مشکل نرم افزاری ندارم نه ویروس نه بدسکتور هیچی.
ولی باید به فکر تعویض SSD باشم

mehdi_yy
18-04-2019, 18:38
دوست عزیز میشه اون سایت خارجی رو بگی