PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید وفروش ارز های دیجیتال

rasol1999
13-07-2018, 10:22
خرید و فروش ارزهای دیجیتالی دلار پی پال ،دلارپرفکت مانی ، دلار وب مانی ،وچر ،تتر....بیت کوین ، بیت کوین کش با قیمت های مناسب .
خودم براتون انجام میدم اگه نیاز داشته باشید.
ضمنا اگه فاکتور پی پال هم بود انجام میدم دلار پی پال هم موجوده با تشکر
هر ساعت هستم ولی بیشتر 9صب الی 13
وبعدظهر ها از ساعت5الی 12شب

rasol1999
14-07-2018, 07:00
شاید واژه بیت کوین به گوش شما خورده باشد و دوست دارید بدانید بیت کوین چیست و چه کاربردهایی دارد. بیت کوین (Bitcoin) یک ارز دیجیتال و مجازی در فضای اینترنت است که چند سالی است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. اما بیت کوین از کجا می‌آید؟ آيا قانونی است؟ از کجا می‌توان بیت کوین خرید؟ چگونه می‌توان آن را به فروش رساند؟ این ارز دیجیتال در کجا قابل مصرف است؟ چرا به دو ارز دیجیتال «بیت کوین» و «بیت کوین کش» تقسیم شده است؟ در ادامه به بررسی بیت کوین و برخی جزییات آن می‌پردازیم.بیت کوین: اولین ارز رمزنگاری شده (رمزارز)
ارزهای رمزنگاری شده فقط یک سری کد رایانه‌ای هستند که ارزشی پولی را در خود نگهداری می‌کنند. این کدها توسط رایانه‌هایی با قدرت بالا و البته صرف مقدار زیادی انرژی تولید می‌شوند.ارز رمزنگاری شده را ارز دیجیتال نیز می‌نامند. ارز رمزنگاری شده و ارز دیجیتال هر دو نوعی پول عمومی هستند که از طریق فرآیند بسیار پیچیده رایانشی تولید شده و میلیون‌ها کاربر رایانه‌ای که در اصلاح «استخراج‌کننده» یا «ماینر» نامیده می‌شوند بر درستی آن نظارت می‌کنند. به همین دلیل امکان جعل این پول تقریبا وجود ندارد.منظور از «رمزنگاری شده» این است که فرآیندی امنیتی برای حفاظت از تراکنش‌های صورت گرفته با این نوع ارز دیجیتال وجود دارد. این فرآیند همچنین بر تولید «سکه» های جدید نظارت دارد. منظور از «سکه» در یک ارز دیجیتال، مقدار مشخصی از کد رایانه‌ای است.

rasol1999
14-07-2018, 08:57
آیا استخراج بیت کوین بصرفه است؟
در جواب این سوال باید بگم برای استخراج بیت کوین دو راه اساسی هست که اونو میتوانید با جستجو در گوگل به راحتی بدست بیارید .که یکی استخراج انلاین وبوسیله نرم افزاره که اینو اصلا توصیه نمیکنم بدلیل باگ های موجود در سیستم امکان دزدی موجوده ضمنا سیستم که نرم افزار روش نصب میشه باید از لحاظ سخت افزاری بسیار بالا باشه وگرنه پول برق دادین از جیبتون.در حالت دوم باید از دستگاه مایینیگ که داخل بازار م پیدا میشه استفاده کنید اونم زمانی بدرد میخوره که یک مزرعه د اشته باشید تا با ماینینگ بیت کوین در تعداد بالا بتونید پول برقتون در بیارید وحتی اینترنت که مصرف میکنید ویا برقتون خودتون تولید که این عالیه ولی همونم بالاخره هزینه داره.درکل تولید بیت کوین یا به اصطلاح استخراج اون زیاد بصرفه نیست وبهتره با خرید اونها وارد این بازار بشید یا از طریق در آمدزایی مثل گذاشتن بنر تو سایت واینها این ارز را بدست بیارید.ضمنا سایت های مایننگ هم هستند که سالها طول میکشه تا بتونید نه یک واحد بلکه یک میلی بیت کوین بدست بیارید .اگر سوالی در مورد جزییات دارید بپرسید خوشحال میشم پاسخ بدم

rasol1999
15-07-2018, 07:34
آیا در آمد بیت کوین در امد قابل اعتماد است؟
برای پاسخ به این سوال باید بگم در ایتدا باید ببینم شما بیت کوین های خود را ازچه طریقی بدست آوردید اگه شما فقط یک معامله گر هستید خوب این در آمد برای شما لحظه ای وبسته به شرایط بازار است اما اگه شما این بیت کوین را استخراج کردید بوسیله نرم افزار ویا سخت افزار این بستگی به مقداری که استخراج کردید وشرایط بازار داره واین طور که معلومه شاید دو بار شما ضرر کنید یک بار بیشتر از حالت معامله گری چون میزان استخراجی شما باید به حدی باشه که مبلغ آن با پول برق واینترنت وسایر هزینه های شما لاقل برار بشه اگه کمتر نشه.با نوسانات شدید ارز و همچنین نوسانات نرخ خود بیت کوین تو سطح جهانی بیت کوین راه حل مناسبی برای کسب در امد نیست مگر اینکه معامله گر باشید نه استخراج گر.ولی اینکه ایا میتونید هر لحظه به پول تبدیل کنید؟جواب بله هست در هر زمانی میتونید شما با داشتن حتی 2میل بیت کوین که کف میزان خرید فروش هست میتونید فروش بزنید وبه پول خود برسید

shangil
15-07-2018, 07:51
وقتی بروکر درست حسابی نباشه بیت کویت کوچکترین ارزشی نداره
در ایران فارکس یه چیز پوچ هست.

rasol1999
15-07-2018, 07:56
من خودم 6سال تو کار بیت کوین وارز های دیجیتال هستم هم با گفته شما موافقم وهم مخالف واین بستگی داره به دید شما از ارزهای دیجیتال ونوع کاری که میخواین با اونها بکنید من خودم اوایل مقدار زیادی بیت کوین را بدلیل نا کارمدی از دست دادم.ببین تعریف را در مورد فارکس باید با هم یکی کنیم در ایران ما متخصص نابود کردن اسم های خارجی هستیم مثلا نتورک مارکتینگ خودش در ذاتش خوب بود ولی در ایران به نحو خوبی پیاده سازی نشد .در مورد فارکس باید تعریفمون یکی بشه بعد میتونیم بحث کنیم .من خودم رشتم فناوری اطلاعاته وبا کار گروههای هرمی در یاران مخالفت جدی دارم وداشتم به هر سبکی وبا هر اسمی ولی میتونم اگه دوست داشتین با هتون در مورد فارکس بحث کنیم

shangil
15-07-2018, 08:01
سلام دوست عزیز
بله با تلگرام صحبت میکنیم ولی واقعیت اینه فارغ از بحث بیت کوین هر جفت ارز دیگه و طلا و ... که در فارکس معامله میشه در ایران معنا نداره چون بروکر وجود نداره
بروکر منظورم درست حسابی
من خودم خارج از ایران هستم البته ....

rasol1999
15-07-2018, 08:08
بله در ایران بدلیل مشکلات قانونی بروکری هم وجود ندارد وحرفتون قبول دارم ولی تقریبا بنده 7ماهه در آلپاریی بودم وبعدا امدم به یونیک فاینانس وراضیم نسبت به سرمایه گذاری که کردم ولی به کسی معرفی نکردم چون بقیه هم مث شما بدبینن ولی من سعی میکنم کمی خوش بینیمو نگه دارم ودر امد ارزی برای خودم بسازم.چون تومن یکم داره خطری میشه

rasol1999
16-07-2018, 09:21
بیت کوین خود را در کجا نگه داری کنیم؟
شما میتونید بیت کوین خود را به دو روش افلاین ویا انلاین نگه داری کنید .روش افلاین خودش به دوطریق هست 1نصب نرم افزار 2بوسیله فایل های تکست .اموزش این دوروش در سایت های مختلف موجوده که مفصل تر از اینجا گفتن وتصویری هم هست .اما روش انلاین نگهداری یا نگهداری در کیف های پول انلاین که روش مطمئن تری هم هست .که میتونید بوسیله انها براحتی بیت کوین خود را جابجا کنید وبه هر مقداری هم خواستین در آنها بیت کوین ذخیره کنید .که سایت های بلاکچین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/login) این مورد رو برای شما فراهم میکنه .اگه سوال جزیی تری داشتین در خدمتم

aryamehr1368
28-11-2018, 21:41
سلام خرید دستگاه استخراج به صرفه هست؟کسی تجربه داشته؟