PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ورود به ایمیل

abc.abc
12-07-2018, 14:15
سلام دوستان
یکی از آشناها یک مشکلی براش پیش اومده که برای من خیلی جالبه اینجا مطرح کردم شایدکسی راهی براش سراغ داشته باشه
مشکل اینجاست ایشون وقتی میخواد داخل ایمیل وارد شه برای ورود یک کد به ایمیل ارسال میشه تا وریفای کنند اما این کد دقیقا به همین ایمیلی ارسال میشه که میخوان واردش بشن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

paveej
12-07-2018, 15:42
سلام.اگه دستگاه ديگه اي داريد كه قبلن از طريق اون وارد ايميل شديد ميتونيد دوباره از طريق اون دستگاه فقط با داشتن پسورد وارد بشيد و توي اون دستگاه ديگه كد نميخواد.چون اين كد رو فقط وقتي ميخواد كه شما بخواين واسه اولين بار با يه دستگاه وارد ايميلتون بشيد.البته به نظرم اينجوريه.نود درصد مطمئنم

Sent using Android ForumReader app

shahamion
12-07-2018, 17:16
Two step verification فعال نیست ؟

abc.abc
12-07-2018, 18:32
Two step verification فعال نیست ؟
نمیدونم متاسفانه ایشون نمیدونه قبلا چه گزینه هایی زده

srx190d
12-07-2018, 18:35
احتمالا ایمیل ی که برای پشتیبانی دادن همون ایمیل خودش هست

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

kian98
12-07-2018, 18:48
مطمئنید ایمیلی که در تصویر زده همون ایمیل خودش هست ؟ آخه به جای اسمش ستاره زده . اصلا معلوم نیست این ایمیل همون باشه .
سیستم های یاهو هم اونقدر بچه گانه نیستند که خود ایمیل رو به عنوان ایمیل پشتیبانی قبول کنند . احتمالا این ایمیل یه ایمیل یاهوی دیگه است .
در ضمن تا وقتی سلطانی به اسم جیمیل هست یاهو و حتی اوت لوک مایکروسافت هم بی ارزش میشن : دی ایمیل یاهو تا زمانی که یاهو مسنجر وجود داشت ارزش داشت ...

abc.abc
15-07-2018, 16:18
سلام
ممنون از لطفتون
روز گذشته خودم رفتم این مورد رو چک کردم
ایشون ایمیل رو از قبل داخل نرم افزار email samsung داشتن اما 9 ماه بود که سینک نشده بود و منم هرچی زدم سینک نشد و پیام sing in faild میداد ، اما داخل تنظیمات این اکانت داخل برنامه زده بودن احرازهویت و همین ایمیل وارد شده بود....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از نظر پورت و کانکت شدن هم درست بود چون اگه پورت رو عوض میکردم خطا عوض میشد ، این هم خطایی که اگه بزنم DONE رخ میده و سینک نمیکنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

paveej
15-07-2018, 23:52
سلام
ممنون از لطفتون
روز گذشته خودم رفتم این مورد رو چک کردم
ایشون ایمیل رو از قبل داخل نرم افزار email samsung داشتن اما 9 ماه بود که سینک نشده بود و منم هرچی زدم سینک نشد و پیام sing in faild میداد ، اما داخل تنظیمات این اکانت داخل برنامه زده بودن احرازهویت و همین ایمیل وارد شده بود....

از نظر پورت و کانکت شدن هم درست بود چون اگه پورت رو عوض میکردم خطا عوض میشد ، این هم خطایی که اگه بزنم DONE رخ میده و سینک نمیکنه:

از طريق مرورگر همين تبلت هم امتحان كنيد ممكنه وارد بشه.

abc.abc
16-07-2018, 09:36
از طريق مرورگر همين تبلت هم امتحان كنيد ممكنه وارد بشه.

ممنون ، با برنامه چندین دفعه چک کردم با سیستم های مختلف حتی سیستم هایی که قبلا واردش شده هم چک کردم ، اما اینو فک کنم نزدم ، بهشون فتم همون تیکت بزنن در سایت یاهو تا ببینن چی میشه