PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه سنگ ساز

روانپریش
07-07-2018, 14:11
سلام دوستان
ایا داروی برای جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه هست؟

kian98
07-07-2018, 16:49
سلام

عرق بخور ...

radarz
07-07-2018, 18:29
سلام

عرق بخور ...

اقا حالا مسلمون بود چی ؟؟؟ اگر سنگ نداری اب شرب بهترین پیشگیریه :n02:

kian98
07-07-2018, 19:18
اقا حالا مسلمون بود چی ؟؟؟ اگر سنگ نداری اب شرب بهترین پیشگیریه :n02:

عیب نداره به جاش خدا از اون شرابا که تو بهشت قراره بش بده در حد یه 20 لیتری کم میکنه تا حسابش صاف شه :n02:

aidin619
07-07-2018, 20:43
سلام

عرق بخور ...

ازون حرفا بودا:n05:

روانپریش
07-07-2018, 21:33
نه دوستان جدی اگه کسی راهکاری داره بگه به خدا ذله شدم هر چند وقت یه بار کلیه ام سنگ میسازه و کلی درد و مصیبت داره دفع کردنش

kian98
07-07-2018, 22:46
نه دوستان جدی اگه کسی راهکاری داره بگه به خدا ذله شدم هر چند وقت یه بار کلیه ام سنگ میسازه و کلی درد و مصیبت داره دفع کردنش

خب من هم جدی گفتم . شما پیش هر دکتر کلیه بری اگه احیانا از خدا بی خبر باشه :n02: حتما پیشنهاد خوردن نوشیدنی های الکلی میده .

Cyber-PC
08-07-2018, 03:53
سلام دوستان
ایا داروی برای جلوگیری از تشکیل سنگ کلیه هست؟

این مشکل شما یک مشکل دائمی هست و با دارو نمیشه کاریش کرد باید زندگیتون رو باهاش هماهنگ کنید.
نوشیدن آب فراوان و داشتن تحرک و ورزش در جلوگیری کمک میکنه
باید سعی کنید رنگ ادرارتون به سمت زردی نزنه و همیشه بی رنگ باشه اگر بحز بی رنگ بود یعنی باید آب بیشتری مصرف کنید

mansia
08-07-2018, 04:17
بله باید آب بسیار زیادی مصرف کنید و به هیچ عنوان ادرار نگه ندارید

روانپریش
08-07-2018, 09:15
شنیدم داروی هست که از تشکیل سنگ جلوگیری میکنه؟

enimonte
08-07-2018, 09:23
برای سنگ کلیه چند تا مساله است

1- نوشیدن آب و مایعات فراوان(آبجو بتونی مصرف کنی خوبه) + پیاده روی سه عدم نگهداری ادرار و...+عدم مصرف مواد سنگ ساز

2-نوع سنگ

باید نوع سنگ را داد ازمایش کرد تا طبق دستور دکتر از خوردن موادی که باعث ساخت این نوع سنگ است جلوگیری کرد

3-احتمالا متظورتون از دارو قطره سنکل است که بعد از دفع سنگ باید هر ماه و به مدت یک هفته در ماه مصرف کرد

--------------
من حدود یک ماه پیش رفتم سنگ شکن بدون بیمه و به صورت آزاد-سنگ من 13 میلیمتر بود.دو و نیم میلیون از من گرفتند و سنگ را شکستند.قسمت اعظم سنگ دفع شد خوشبختانه موقع دفع اذیت نشدم.

روانپریش
08-07-2018, 14:21
برای سنگ کلیه چند تا مساله است

1- نوشیدن آب و مایعات فراوان(آبجو بتونی مصرف کنی خوبه) + پیاده روی سه عدم نگهداری ادرار و...+عدم مصرف مواد سنگ ساز

2-نوع سنگ

باید نوع سنگ را داد ازمایش کرد تا طبق دستور دکتر از خوردن موادی که باعث ساخت این نوع سنگ است جلوگیری کرد

3-احتمالا متظورتون از دارو قطره سنکل است که بعد از دفع سنگ باید هر ماه و به مدت یک هفته در ماه مصرف کرد

--------------
من حدود یک ماه پیش رفتم سنگ شکن بدون بیمه و به صورت آزاد-سنگ من 13 میلیمتر بود.دو و نیم میلیون از من گرفتند و سنگ را شکستند.قسمت اعظم سنگ دفع شد خوشبختانه موقع دفع اذیت نشدم.
با لیزر عمل کردین یا امواج؟عملتون درد داشت چقدر هزینش زیاده
این قطره سنکل تاثیر داره توی به وجود نیومدن سنگ؟

enimonte
08-07-2018, 15:21
با لیزر عمل کردین یا امواج؟عملتون درد داشت چقدر هزینش زیاده
این قطره سنکل تاثیر داره توی به وجود نیومدن سنگ؟

با موج.درد نداشت ولی تو دو ساعت 2 سری زیر دستگاه رفتم بار دوم ضعف کردم.توی بروشور سنکل نوشته تاثیر داره ولی من جدیدا تست نکردم.چون ازاد رفتم گران در اومد اگر با دفترچه بیمه میرفتم حدود 300 400 در میومد ولی منتها جای دولتی یکی دیر نوبت میداد و اینکه ممکنه دستگاهاشون قدیمی باشه

-----------
یک کار دیگه اگر ترب سیاه گیر بیارید خوبه که البته الان فصلش نیست.یا هندوانه را بجوشونید و بعد با پوستش اسیاب کنید و مایع بدست امده را ار صافی رد کنید و بذارید یک روز بمونه.بو و مزه بدی میده ولی برای دفع سنگ خوبه.

روانپریش
08-07-2018, 22:03
با موج.درد نداشت ولی تو دو ساعت 2 سری زیر دستگاه رفتم بار دوم ضعف کردم.توی بروشور سنکل نوشته تاثیر داره ولی من جدیدا تست نکردم.چون ازاد رفتم گران در اومد اگر با دفترچه بیمه میرفتم حدود 300 400 در میومد ولی منتها جای دولتی یکی دیر نوبت میداد و اینکه ممکنه دستگاهاشون قدیمی باشه

-----------
یک کار دیگه اگر ترب سیاه گیر بیارید خوبه که البته الان فصلش نیست.یا هندوانه را بجوشونید و بعد با پوستش اسیاب کنید و مایع بدست امده را ار صافی رد کنید و بذارید یک روز بمونه.بو و مزه بدی میده ولی برای دفع سنگ خوبه.

کاکل بلال هم میگن خیلی خوبه
قطره سنکل جلوگیری میکنه از تشکیل سنگ؟
چرا دوبار زیر دستگاه رفتین؟سنگ توی خود کلیه بود یا حالب؟

enimonte
09-07-2018, 07:43
کاکل بلال هم میگن خیلی خوبه
قطره سنکل جلوگیری میکنه از تشکیل سنگ؟
چرا دوبار زیر دستگاه رفتین؟سنگ توی خود کلیه بود یا حالب؟

توی بروشور قطره اینطورنوشته شده
دافع سنگ های کلیه و مجاری ادراری
ضد اسپاسم و دردهای کلیه
خارچ کردن سنگهای خرد شده بعد از استفاده از دستگاههای سنگ شکن
چلوگیری از تشکیل مجدد سنگ کلیه

نمیدونم احتمالا نتوانسته بودند سنگ را بار اول بشکنند.از روی دستگاه بلند شدم و رفتم ترخیص بشم گفتند ترخیصش نکنید دوباره رفتم زیر یک دستگاه دیگر.سنگ حالب بود.

روانپریش
09-07-2018, 13:38
توی بروشور قطره اینطورنوشته شده
دافع سنگ های کلیه و مجاری ادراری
ضد اسپاسم و دردهای کلیه
خارچ کردن سنگهای خرد شده بعد از استفاده از دستگاههای سنگ شکن
چلوگیری از تشکیل مجدد سنگ کلیه

نمیدونم احتمالا نتوانسته بودند سنگ را بار اول بشکنند.از روی دستگاه بلند شدم و رفتم ترخیص بشم گفتند ترخیصش نکنید دوباره رفتم زیر یک دستگاه دیگر.سنگ حالب بود.

براتون سوند زدن داخل مجاری ادراری؟

enimonte
09-07-2018, 13:56
براتون سوند زدن داخل مجاری ادراری؟

نه با امواج بود و نیازی به سوند زدن نبود

روانپریش
09-07-2018, 14:13
نه با امواج بود و نیازی به سوند زدن نبود

فک کنم با عمل بالیزر سخت تر باشه
دکتر تعیین میکنه که نوع عمل با چی باشه؟سنگ توی حالبتون بود یا خود کلیه؟

enimonte
09-07-2018, 14:31
با لیزر هم فکر نمیکنم درد داشته باشه ولی هزینه اش طوری که من شنیدم بیشتره.البته خود سنگ شکن هم خطرناکه ممکنه که به کلیه صدمه بزنه.کلیه من تا دو هفته ورم داشت و باعث تعجب اون کسی که سونو میگرفت شده بود

یکی دکتر یکی هم محل قرار گیری سنگ.سنگ توی حالب بود.

روانپریش
04-09-2018, 22:25
با لیزر هم فکر نمیکنم درد داشته باشه ولی هزینه اش طوری که من شنیدم بیشتره.البته خود سنگ شکن هم خطرناکه ممکنه که به کلیه صدمه بزنه.کلیه من تا دو هفته ورم داشت و باعث تعجب اون کسی که سونو میگرفت شده بود

یکی دکتر یکی هم محل قرار گیری سنگ.سنگ توی حالب بود.

داروي هست كه از تشكيل سنگ جلوگيري كنه؟

enimonte
04-09-2018, 23:27

قطره سنکل

برو ببین مشکل از کجاست نوع سنگت چیه دکتر میگه از چه چیزهایی باید پرهیز کنی

mohsenP3000
05-09-2018, 12:00

سلام

من شنیدم سنگ ها انواع مختلف دارند پس قطعا نمیشه یه دارویی پیدا کرد که همزمان جلوی تشکیل همه سنگ ها رو بگیره.

عمه من پزشک مغز و اعصاب هست و اون همیشه دستگاه تصفیه آب پارچ مانند داره. از این معمولی ها. همیشه از اون استفاده می کنه. در هر 1 لیتر آب هم یکی دو قطره آب لیمو می ریزه.

نمک هم فقط نوع مخصوصی استفاده میکنه که خیلی گرونه. ولی واقعا عالیه. فکر کنم اسمش نمک دریایی یا یه همچین اسمیه.

به جز اون هم همیشه میگه ورزش کن. مثل طناب زدن یا بالا و پایین پریدن.

این ها توصیه های اون برای سنگ کلیه بود به من.

من فقط ورزش رو می تونم انجام بدم. بقیه ش گرونه

روانپریش
05-09-2018, 13:25
قطره سنکل

برو ببین مشکل از کجاست نوع سنگت چیه دکتر میگه از چه چیزهایی باید پرهیز کنی
اتفاقا خود سنگ دقع شده رو دارم يه تيكه ازش همونو ببرم ازمايشگاه بهم جواب ميدن يا خود دكتر بايد سنگ رو ببينه؟

روانپریش
06-09-2018, 23:21
دوستان غلظت خون هم تاثير داره روي تشكيل سنگ كليه؟

hamid3369
07-09-2018, 14:07
فعایت ورزشی داشته باشید و اب به اندازه کافی بنوشید و چای مطلقا میل نکنید از شیر تصفیه کننده استفاده کنید

روانپریش
07-09-2018, 23:41
فعایت ورزشی داشته باشید و اب به اندازه کافی بنوشید و چای مطلقا میل نکنید از شیر تصفیه کننده استفاده کنید

چای کم رنگ چی اونم ضرر داره؟

hamid3369
08-09-2018, 09:56
چای کم رنگ چی اونم ضرر داره؟
دوست عزیز سم رقیق با غلیظ فرقش چیه

Netw0rks
08-09-2018, 11:09
دوست عزیز سم رقیق با غلیظ فرقش چیه

من شنیدم یه سری از دکترها چای کم رنگ رو برای سنگ کلیه پیشنهاد می کنن ؛ درست یا غلط بودنش رو ولی اطلاع ندارم

hamid3369
08-09-2018, 11:11
من شنیدم یه سری از دکترها چای کم رنگ رو برای سنگ کلیه پیشنهاد می کنن ؛ درست یا غلط بودنش رو ولی اطلاع ندارم

چای موجب اختلال در عملکرد کلیه میشه و موحب کیست در سینه زنان و تپش قلب شدید و فشار عصبی و به دلیل خواص کافینی که داره نشاط بخشه من کلا نو زندگیم چای نمیخورم مگر به اجبار

enimonte
11-09-2018, 11:36
اتفاقا خود سنگ دقع شده رو دارم يه تيكه ازش همونو ببرم ازمايشگاه بهم جواب ميدن يا خود دكتر بايد سنگ رو ببينه؟

آزمایشگاه ببر

radarz
12-09-2018, 17:11
سنگ داریم با جراحی فقط خوب میشه سنگ داریم با ورزش و اب خوردن و ... خوب میشه ... نوع سنگ رو اول برید پزشک تشخیص بده :n05: