PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادامه تحصیل در رشته ای غیر مرتبط

hamid3369
05-07-2018, 14:28
دوستان سلام درود
من تا 1 یکسال دیگه کارشناسی روانشناسی میگیرم از پیام نور ولی استعداد زاتی من برق و الکترونیک مخابراته اگه بخوام توی یکی از این شاخه ها ادامه تحصیل بدم چه موانعی پیش رو دارم اگه میشه راهنمایی کنین میخوام ارشد پیام نور ادامه بدم
:n12: مرسی

hamid3369
06-07-2018, 15:44
پاسح دوستان پاسخ

rezapcworld
06-07-2018, 17:43
دوستان سلام درود
من تا 1 یکسال دیگه کارشناسی روانشناسی میگیرم از پیام نور ولی استعداد زاتی من برق و الکترونیک مخابراته اگه بخوام توی یکی از این شاخه ها ادامه تحصیل بدم چه موانعی پیش رو دارم اگه میشه راهنمایی کنین میخوام ارشد پیام نور ادامه بدم
:n12: مرسیببین اصلا بازار کار نداره. خصوصا مخابرات که افتضاحه.
اگر توانایی فنی داری خودت مستقلا کار کنی که خوبه ولی اگر به فکر استخدام تو یک شرکت خصوصی یا استخدام دولتی هستی ، بگم وضع استخدام این رشته ها اصلا خوب نیست . باز الکترونیک از مخابرات بهتره.
بعدم خیلی سخته از روانشناسی بری ارشد برق. فکر کنم از همون کارشناسی برق شروع کنی بهتره.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

NET DOCTOR
09-11-2018, 18:34
با سلام

امیدوارم سوالم رو در انجمن مناسب مطرح کرده باشم

میخوام بدونم کسی که کارشناسی مکانیک داره برای ارشد چه رشته هایی میتونه شرکت کنه؟

محدودیتی داره یا نه؟

تا جایی که من فهمیدم برای رشته های مهندسی و علوم انسانی به جز ارشد پزشکی مانعی نداره مگر اینکه در دفترچه ذکر شده باشه. درسته؟

برای کسی که کارشناسی مکانیک داره امکان ادامه در رشته های ارشد پزشکی به هیج وجه وجود نداره؟

mojt90
11-11-2018, 09:38
منم سوالی دارم میشه از رشته فنی و مهندسی رشته ای غیر مرتبط را در علوم انسانی انتخاب کرد یا خیر ؟ لطف کنید کامل توضیح بدین

hamid3369
11-11-2018, 13:26
منم سوالی دارم میشه از رشته فنی و مهندسی رشته ای غیر مرتبط را در علوم انسانی انتخاب کرد یا خیر ؟ لطف کنید کامل توضیح بدین

هرچی چیزی امکانپذیره ولی خیلی دردسر داره و زحماتش نتیجه رضایت کافی نداره

radarz
11-11-2018, 14:14
سلام

مانعي نداره فقط بايد پايه دروس رياضي و فيزيك رو ببرين بالا --- من چند سال پيش كه از رشته مديريت رفتم نرم افزار كامپيوتر قبلش سه ماه رياضي و فيزيك خوندم \\\ :n26: