PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دقیقا این کد "ثنا" چیه و چه مزایایی داره؟ چه کارهایی برامون انجام میده؟

Nostophobia
30-06-2018, 12:11
سلام

این کد "ثنا" که مربوط به قوه قضائیه هست به زبان ساده و قابل فهم چیه و چه مزایایی داره؟ من تو اینترنت خوندم ولی زیاد سر در نیاوردم. چه مزایایی داره و به نظرتون ارزش ثبت نام و داشتن این کد و حساب کاربری رو داره؟ چه کارهایی رو برامون ساده و سهل می کنه که نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشه؟ برای چه کسانی خوبه؟

مرسی:n16:

siava5h
01-07-2018, 15:04
سلام

این کد "ثنا" که مربوط به قوه قضائیه هست به زبان ساده و قابل فهم چیه و چه مزایایی داره؟ من تو اینترنت خوندم ولی زیاد سر در نیاوردم. چه مزایایی داره و به نظرتون ارزش ثبت نام و داشتن این کد و حساب کاربری رو داره؟ چه کارهایی رو برامون ساده و سهل می کنه که نیاز به مراجعه حضوری نداشته باشه؟ برای چه کسانی خوبه؟

مرسی:n16:

دم به تله نده تا میتونی... :n04:

ما رفتیم اسیر شدیم.
وسه این هست که ابلاغهای قضایی به درب خونتون نیاد و وارد حساب کاربری ثنا میشه.
چیز چزت و پرت و حال بهم زنیه.
پول مفت رو ازت میگیرن اما میخوان یه برگه ابلاغ بیارن در خونت زورشون میاد. سرآخر هم همش حقه بازی و ناحقی در حق مظلوم.

کاربردش فقظ برای دریافت ابلاغهای قضایی هست. همین.

aryamehr1368
01-07-2018, 22:55

ما رفتیم اسیر شدیم.
پول مفت رو ازت میگیرن اما میخوان یه برگه ابلاغ بیارن در خونت زورشون میاد. سرآخر هم همش حقه بازی و ناحقی در حق مظلوم.

کسی باید بترسه که کار خلاف انجام میده,ابلاغ الکترونیک علاوه بر شاکی برای متشاکی هم میره و ی جور هشدار برای اونه ,رفتن به سایت هم هیچ مشکلی نیست من نمیدونم اشکالش چیه اصلا ابلاغ کاغذی نیاد بالاخره ابلاغ ابلاغه دیگه هیچ پولیم ما ندادیم

Nostophobia
02-07-2018, 19:35

ما رفتیم اسیر شدیم.

یعنی کلا مربوط به شاکی و متشاکی هست و برای گرفتن ابلاغیه به صورت الکترونیک به آنها است دیگه؟ چقدر هزینه ثبت نام دادید؟

aryamehr1368
02-07-2018, 22:05
یعنی کلا مربوط به شاکی و متشاکی هست و برای گرفتن ابلاغیه به صورت الکترونیک به آنها است دیگه؟ چقدر هزینه ثبت نام دادید؟
بله برای شاکی و متشاکی من و رفیقم هر دو شاکی بودیم هیچکدوم هم هزینه ای ندادیم حالا این یارو خلافکاره چی میگه من نمیدونم

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-07-2018, 22:11
سلام

ثبت نام در سامانه ی ثنا برای آدم خلافکار و قانون شکن دردسر سازه چون اظهارنامه های قبل از شکایت رو راحت میشه با پیامک فرستاد برای فردی که ثبت نام کرده و انکار کردنش هم بی فایده هست
ولی برای آدم قانونمند کلی مزایا داره:
اگر کسی ازش شکایت کنه زود خبردار میشه . خودش هم اگر شکایت کنه میتونه اینترنتی همه مراحل شکایت و یا دادخواستش رو پیگیری کنه مثل تاریخ جلسه های دادگاه و اطلاع از آنچه که در جلسه های دادگاه انجام شده و مطلع شدن از حکم قاضی و غیره
.

===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siava5h
08-09-2018, 12:11
بی مغزها...!
تازه دیدم. :n04:

یه جوری میگه انگار 16 ساله افسر آگاهیه...
اونیکه خلافکاره با این شامورته بازیا تو دردسر نمیافته.

به قول هیتلر قوانین مانند تار عنکبوت هستن و فقط میتونه پشه ها رو بگیره. حالا ثنا میخواد واسه ما خلافکار بگیره :n08:

چه میدونید که پشت این ثنا چه اندیشه پول شویی نهفته هست...!
جامعه خر لایق سوار کاریست.

فکر میکنم شماها جز اون دسته هستین که کارت ملی و پایاین خدمتتون رو بردین از این جدیدا گرفتین. و هم شناسنامتونو لیزری کردین. :n15:
من نه شناسنامه و کار ملی رو عوض کردم و نه پایان خدمت. هرجا هم که بخوام دارم استفاده میکنم.
تا کارد رو گردنم نزان عوضشم نمیکنم.

ثنا هم راه فتاده واسه همین پول شویی ها.

ما هم این ثنا سرمون رفته ولی دیگه نه اینکه مثل دام بهره کشی شده از دست بهره کش، علف بخوریم و تشکر کینم.

aryamehr1368
17-09-2018, 10:14
بی مغز اونیه که پشت سیستم نشسته فک میکنه خیلی زرنگه،اتفاقا همین ثنا باعث میشه پیامک ابلاغ واسه طرف بره و بهونه نداشته باشه واسه من ک خوب بودم پول باقیمانده جنسمو از مشتری آشغال گرفتم ،واسه بچه هایی که باباجون خرجشونو میده خوب نیست خخخخخخ