PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در مموری کارت !!!

fc4444esteghlal
29-06-2018, 02:53
سلام دوستان عزیز انجمن وقت بخیر :n16:

اول از همه عذر خواهی میکنم اگر موضوع رو توی انجمن غیر مرتبط گذاشتم جای دیگه ای به ذهنم نرسید ...:n12:

خب بریم سراغ مشکل ! :n05:

آقا ما یه رم گوشی 8 گیگ معمولی داریم
، یه مشکل خیلی جالب داره الان حدود یه سال شایدم بیشتره ازش استفاده نمیکنم بخاطر همین مسئله ، گفتم بیام اینجا مطرح کنم شاید بشه درستش کرد .:n13:

این رم داخل هر وسیله ای که فکر کنید گذاشتم ولی توسط هیچی شناسایی نمیشه !!!:n35:

از گوشی های اندروید گرفته تا لپ تاپ و تبلت حتی ضبط ماشین و تلوزیون هم تست کردم !!!:n02:

خب الان طبیعاتا و قطعا همتون میگید خب مموری سوخته دیگه زور زدن نداره !!! :n08:

ولی موضوع اینجا جالب میشه که یه گوشی نوکیا E72 دارم وقتی رم داخلش میزارم مثل باقلوا کار میکنه :n27:

قشنگ میشه فرمتش کرد داخل گوشی یا کلی چیز از طریق کابل با لپ تاپ توش ریختم کلی چیز از توش ورداشتم بدون ذره ای هنگ یا کندی یا هر چیزی ... :n38:

ولی باز میزاریش تو هر وسیله ای شناسایی نمیشه حتی گوشی های نوکیا ساده دیگه هم تست کردم نشد ظاهرا فقط E72 بازش میکنه !!!:n24:

آقا خلاصه دیگه میسپرم به خودتون اگه چیز میزی به ذهنتون میرسه بگین دارم از کنجکاوی میمیرم ! دمتون گرم .:n40:

MMDFullHD
29-06-2018, 03:22
سلام دوستان عزیز انجمن وقت بخیر :n16:

اول از همه عذر خواهی میکنم اگر موضوع رو توی انجمن غیر مرتبط گذاشتم جای دیگه ای به ذهنم نرسید ...:n12:

خب بریم سراغ مشکل ! :n05:

آقا ما یه رم گوشی 8 گیگ معمولی داریم
، یه مشکل خیلی جالب داره الان حدود یه سال شایدم بیشتره ازش استفاده نمیکنم بخاطر همین مسئله ، گفتم بیام اینجا مطرح کنم شاید بشه درستش کرد .
:n13:

این رم داخل هر وسیله ای که فکر کنید گذاشتم ولی توسط هیچی شناسایی نمیشه !!!
:n35:

از گوشی های اندروید گرفته تا لپ تاپ و تبلت حتی ضبط ماشین و تلوزیون هم تست کردم !!!
:n02:

خب الان طبیعاتا و قطعا همتون میگید خب مموری سوخته دیگه زور زدن نداره !!!
:n08:

ولی موضوع اینجا جالب میشه که یه گوشی نوکیا E72 دارم وقتی رم داخلش میزارم مثل باقلوا کار میکنه :n27:

قشنگ میشه فرمتش کرد داخل گوشی یا کلی چیز از طریق کابل با لپ تاپ توش ریختم کلی چیز از توش ورداشتم بدون ذره ای هنگ یا کندی یا هر چیزی ... :n38:

ولی باز میزاریش تو هر وسیله ای شناسایی نمیشه حتی گوشی های نوکیا ساده دیگه هم تست کردم نشد ظاهرا فقط E72 بازش میکنه !!!:n24:

آقا خلاصه دیگه میسپرم به خودتون اگه چیز میزی به ذهنتون میرسه بگین دارم از کنجکاوی میمیرم ! دمتون گرم .:n40:

سلام این مشکل واسه من پیش اومده
یه لایو لینوکس نصب کن فرمت کن درست میشه
یا مک

fc4444esteghlal
01-07-2018, 01:01
یا مک
سلام شرمنده اگه سوالم زیادی مسخره و گشاد بازیه:n02:

فایل لینوکس جهت بوت کردن رو فلش ندارم یا باید از بیرون دیسکش رو بخرم یا دانلود کنم که هر 2 وقت گیره و ارزش بخاطر یه رم نداره ...:n27:

راه حل ساده تری وجود نداره ؟:n13: بجز دور انداختن یا شکستن مموری البته !!! :n08:

MMDFullHD
01-07-2018, 01:07
سلام شرمنده اگه سوالم زیادی مسخره و گشاد بازیه:n02:

فایل لینوکس جهت بوت کردن رو فلش ندارم یا باید از بیرون دیسکش رو بخرم یا دانلود کنم که هر 2 وقت گیره و ارزش بخاطر یه رم نداره ...:n27:

راه حل ساده تری وجود نداره ؟:n13: بجز دور انداختن یا شکستن مموری البته !!! :n08:

محلتون کجاس

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Ghaioom
06-08-2018, 17:55
یا مک
فکر جالبیه.
رم سوخته رو نمیشه اینطوری درست کرد؟ :n09:
من زیاد به پستم میخوره اینجوری بشه درست کرد خوبه. :n19:
یادم باشه دفعه بعد تست کنم.اینقد رم انداختیم دور :n05:

MMDFullHD