PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : shareit برای ویندوز xp

hamids68
22-06-2018, 10:46
سلام

ویندوز من xp هست. روی آیفونم shareit نصبه . می خوام اطلاعات رو بین ایفون و xp از طریق shareit منتقل کنم. دنبال نسخه ایی از shareit می گردم که بشه روی xp نصب کرد و فایل ها رو جابجا کرد. پشت کامپیوترم از این گیرنده های دریافت دیتای بیسیم هست که برای hotsopt موبایل استفاده میکنم. با تشکر فراوان.

misam5526
22-06-2018, 10:53
سلام

ویندوز من xp هست. روی آیفونم shareit نصبه . می خوام اطلاعات رو بین ایفون و xp از طریق shareit منتقل کنم. دنبال نسخه ایی از shareit می گردم که بشه روی xp نصب کرد و فایل ها رو جابجا کرد. پشت کامپیوترم از این گیرنده های دریافت دیتای بیسیم هست که برای hotsopt موبایل استفاده میکنم. با تشکر فراوان.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه ویندوز 4 مگیه و نسخه های بالاتر 6مگی

Iloveu-ALL
22-06-2018, 11:17
توی سیستم (لپ تاپ نه) که وای فای نداره باید حتما دانگل wi-fi وصل باشه؟ یا بدون وای فای هم میشه ارسال و دریافت کرد ؟

hamids68
22-06-2018, 11:41

ممنون نصب شد ولی نشد اطلاعات رو بین آیفون و xp جابجا کنم. این اروری هست که روی آیفون نشون داده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این اروری هست که روی xp نشون میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میدونید باید چکار کنم که ارتباط برقرار بشه ؟

misam5526
22-06-2018, 11:58
ممنون نصب شد ولی نشد اطلاعات رو بین آیفون و xp جابجا کنم. این اروری هست که روی آیفون نشون داده

و این اروری هست که روی xp نشون میده

میدونید باید چکار کنم که ارتباط برقرار بشه ؟

مطمئن بشید سخت افزار مربوطه و درایورهاش بخوبی نصب شده باشند.

hamids68
22-06-2018, 12:07
مطمئن بشید سخت افزار مربوطه و درایورهاش بخوبی نصب شده باشند.

الان بین xp و اندرویید ارتباط برقرار شد ولی بین xp و آیفون که موبایل خودم هست ارتباط برقرار نمیشه.

hamids68
22-06-2018, 15:21

شما نسخه آیفونشو میتونی پیدا کنی ؟ این نسخه روی xp نصب میشه ولی برای آندرویید تنظیم شده... احتمالا نسخه آیفونش رو هم درست کردن...

hamids68
22-06-2018, 17:33
مشکل برطرف شد از یه نرم افزار دیگه برای آیفون استفاده کردم. ممنون