PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوی دهان

chibogom
19-06-2018, 17:39
سلام من از 0 سالگی دهنم بو میداد دکتر رفتم نه دندون خراب دارم نه سینوزیت نه لوزه دارم نه حفره پشت حلق و رفلاکس هم ندارم قرص های ضد عفونت معده (مترونیدازول، اموکسی سیلین، امپرازول)هم خوردم ولی تاثیری نداشت.
هر وقت چیزی میخورم دهنم بوی همون غذا رو میده وقتی هم که گرسنمه واویلاست.
خودم میگم معدم غذاهارو بدبو تجزیه میکنه حالا دوستان قرصی چیزی ندارن معرفی کنن.
نزدیک به بیست ساله این بیماریو دارم جدیداً بو از تو دماغم هم میاد فک کنم به خاطر عطسه کردن از تو دماغه و پرده های دماغم پاره شدن آیا میشه ترمیم کرد؟
اینم از اخرین حرف فوق متخصص گوش حلق و بینی مسواک بزن!

Life24
19-06-2018, 17:58
سلام من از 0 سالگی دهنم بو میداد دکتر رفتم نه دندون خراب دارم نه سینوزیت نه لوزه دارم نه حفره پشت حلق و رفلاکس هم ندارم قرص های ضد عفونت معده (مترونیدازول، اموکسی سیلین، امپرازول)هم خوردم ولی تاثیری نداشت.
هر وقت چیزی میخورم دهنم بوی همون غذا رو میده وقتی هم که گرسنمه واویلاست.
خودم میگم معدم غذاهارو بدبو تجزیه میکنه حالا دوستان قرصی چیزی ندارن معرفی کنن.
نزدیک به بیست ساله این بیماریو دارم جدیداً بو از تو دماغم هم میاد فک کنم به خاطر عطسه کردن از تو دماغه و پرده های دماغم پاره شدن آیا میشه ترمیم کرد؟
اینم از اخرین حرف فوق متخصص گوش حلق و بینی مسواک بزن!

سلام
شما همه راه ها رو طی کردید و عمده دلایل همین هست.
هر کسی گرسنه باشه دهنش بو خواهد داد.
همه ما وقتی غذا بخوریم دهان ما بوی همان غذا رو میده . مثلا یکی سبزی بخوره دهنش بو سبزی میده. که نخ دندان و مسواک و کشیدن پشت مسواک روی زبان کمک میکنه
بعدش هم آدامس های نعنایی
چون ظاهرا شما مشکل پزشکی ندارید خوشبختانه
پیش فوق تخصص گوارش رفتید درسته؟
لثه ها نیاز به جرم گیری هم نداشت؟
استرس هم نباید داشته باشید و تغذیه سالم. فست فود و این موارد مصرف نشه

chibogom
19-06-2018, 19:58
لطفا اگه انجمن پزشکی دیگه ای میشناسید بگید

chibogom
19-06-2018, 20:02
من همه این کارا رو انجامیدم پیش فوق متخصص هم رفتم در مورد جرم گیری هم باید بگم من بو از تو دماغمم میاد یعنی معدم مشکل داره ولی از معدم عکس رنگی نگرفتم ممکنه مشکل از معده باشع؟

Life24
19-06-2018, 21:31
من همه این کارا رو انجامیدم پیش فوق متخصص هم رفتم در مورد جرم گیری هم باید بگم من بو از تو دماغمم میاد یعنی معدم مشکل داره ولی از معدم عکس رنگی نگرفتم ممکنه مشکل از معده باشع؟

شما از کجا فهمیدید معده تون سالم هست؟ کدام پزشک برای این کار رفتید؟

hamid3369
19-06-2018, 22:15
ایا کسی اذیت میشه

chibogom
20-06-2018, 04:43
شما از کجا فهمیدید معده تون سالم هست؟ کدام پزشک برای این کار رفتید؟
خب یه دکتر متخصص گوارش چنتا قرص مثل مترونیدازول و اموکسی سیلین و امپرازول داد گف اگع اینارو خوردی و بو حتی موقتی هم نرفت معده مشکل نداره

chibogom
20-06-2018, 04:44
ایا کسی اذیت میشه
اره که اذیت میشه

Life24
20-06-2018, 06:57
خب یه دکتر متخصص گوارش چنتا قرص مثل مترونیدازول و اموکسی سیلین و امپرازول داد گف اگع اینارو خوردی و بو حتی موقتی هم نرفت معده مشکل نداره

یعنی فوق تخصص گوارش و کبد. یا متخصص داخلی؟
با این قرص ها ظاهرا تشخیص میکروب معده داده بوده... این قرص ها رو حدودا 14 روز میدن...

واسه دندان پیش دندانپزشک عمومی رفتید؟ اگر به متخصص بیماری های دهان و دندان دسترسی دارید ، یک ویزیت پیش متخصص بیماری های دهان و دندان برید، اونا کاملا بیماری های دهان و دندان رو وارد هستند و قطعا خوب راهنمایی میشید چون من یکبار رفتم پیش همین متخصص بیماری های دهان و دندان وکاملا راهنمایی کرد و درست هم گفت مشکلم رو.
آزمایش یا نسخه هرچی هم دارید و رفتید ببرید پیش متخصص بیماری های دهان و دندان

chibogom
20-06-2018, 07:49
یعنی فوق تخصص گوارش و کبد. یا متخصص داخلی؟
با این قرص ها ظاهرا تشخیص میکروب معده داده بوده... این قرص ها رو حدودا 14 روز میدن...

واسه دندان پیش دندانپزشک عمومی رفتید؟ اگر به متخصص بیماری های دهان و دندان دسترسی دارید ، یک ویزیت پیش متخصص بیماری های دهان و دندان برید، اونا کاملا بیماری های دهان و دندان رو وارد هستند و قطعا خوب راهنمایی میشید چون من یکبار رفتم پیش همین متخصص بیماری های دهان و دندان وکاملا راهنمایی کرد و درست هم گفت مشکلم رو.
آزمایش یا نسخه هرچی هم دارید و رفتید ببرید پیش متخصص بیماری های دهان و دندان
حتی اگه بو از تو بینی هم بیاد برم؟

shaahani
20-06-2018, 08:42
عمده دلیل معمولا از دندان هست
عفونت های دندان با آب دهان خورده میشه و به معده راه پیدا میکنه .

پیشنهاد میکنم بگردین و بهترن رادیولوژی شهر رو پیدا کنید ، یک عکس OPG فوق العاده با کیفیت بگیرین و پیش دندان پزشک متخصص برید .
اگه دندون هاتون مشکل داشته باشه بهتون میگه ؛ عفونت زیاد معمولا از دندون های خرابی که احتیاج به عصب کشی دارن یا خرابیشون زیاده ایجاد میشه.

دهانتون رو روزانه با آب نمک شتسشو بدین

Life24
20-06-2018, 17:31
حتی اگه بو از تو بینی هم بیاد برم؟

بهترین کسی که میتونه مشکل شما رو حل کنه یا اگر مروبط به خودش نیست پیش پزشک مربوطه بفرسته، همین متخصص بیماری های دهان و دندان هست.
همه رو معاینه میکنه. فقط آزمایش یا هر دارویی اگر جای دیگه مصرف کردید ببرید

chibogom
24-06-2018, 21:20
رفتم ازمایش دادم گفتن دهنت عفونت داشته به معده راه پیدا کرده ولی من یه دندون خیلی خراب داشتم که کشیدم یکی دیگرو هم پر کردم بقیه هم ظاهرا مشکلی ندارن ولی دندونام جرم دارن و زردن و هر جی مسواک میزنم نمیرم یعنی با جرم گیری عفونت میرع عفونت معده چی؟

Life24
25-06-2018, 03:53
رفتم ازمایش دادم گفتن دهنت عفونت داشته به معده راه پیدا کرده ولی من یه دندون خیلی خراب داشتم که کشیدم یکی دیگرو هم پر کردم بقیه هم ظاهرا مشکلی ندارن ولی دندونام جرم دارن و زردن و هر جی مسواک میزنم نمیرم یعنی با جرم گیری عفونت میرع عفونت معده چی؟

با سلام
دقیقا پیش کدام پزشک رفتید و چه آزمایشی دادید؟ مدفوع؟
تشخیص پوسیدگی دندان همیشه به ظاهر نیست.. و بنا به تشخیص دندانپزشک 2 نوع عکس هست که یکی شو براتون می نویسنند. یکی OPG و دیگری BW ..که بسته به نیاز براتون می نویسند که مشخص چه کجا و چقدر پوسیدگی دارید.
هر دندان زردی لزوما جرم ندارد.مثلا من خودم به خاطر چای دندانم مقداری زرد هست اما جرم گیری هم کردم..سفید بودن دندان با جرم گیری دو تا بحث حداست اما اگر متخصص بیماری های دهان و دندان رفتید و گفتند نیاز به جرم گیری دارید حتما انجام بدهید..

برای سفید کردن دندان بحث زیبایی هست و اگر بخواهید براتون سفید میکنند...اما بحث جرم گیری بحث درمان هست چون اگر نیاز باشه و انجام ندید و جرم داشته باشه تحلیل لثه، بو بد دهان و ... مشکلات رو به همراه میاره که جرم دندان و زردی دندان با مسواک هم درست نمیشه...

عفونت معده هم باید بروید پیش فوق تخصص گوارش و کبد و اگر مطمئن بشه که عفونت دارید با درمان 2 هفته ای و روزی 14 تا قرص خوب میشوید...

chibogom
25-06-2018, 12:38
حالا میشه چند قرص برای عفونت دهان و معده معرفی کنید چون قبلا دکتر رفتم بهم مترونیدازول+اموکسی سیلین+امپرازول داد که ظاهرا دوباره از تو دهن بع معده عفونت راه پیدا کرده یا اثر نداشته

Life24
25-06-2018, 16:12
حالا میشه چند قرص برای عفونت دهان و معده معرفی کنید چون قبلا دکتر رفتم بهم مترونیدازول+اموکسی سیلین+امپرازول داد که ظاهرا دوباره از تو دهن بع معده عفونت راه پیدا کرده یا اثر نداشته

سلام و درود
شک نکنید اگر خود درمانی کنید یا درمان رو قطع کنید ، میکروب معده شما مقاوم میشه...باید برید فوق تخصص گوارش و کبد و دقیقا طبق نظر اون دارو بخورید...وگرنه مقاوم میشه....