PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک ویروسی

kiamarsv
13-06-2018, 10:57
سلام دوستان. تو سایتهای خارجی رو دانلود هات اسپات شیلد زیر و رو میکردم که نمیدونم کردم برنامه یا سایت یا لینکی زدم که مرورگر م ویروسی شده. یعنی یجورایی ویندوزم. به این صورت که مرورگر ویندوز م به طور خودکار هر 20 ثانیه یه صفحه جدید باز میکنه به یه سایتی میره . هربار هم که میبندم بااازهم باز میکنه. حتی ف فاکس که مرورگر دیفالت ویندوزم بود رو حذف کردم ولی بازم با Internet Explorer باز میکنه. اگر وای فای هم خاموش کنم بازهم بی فایده است و صفحات جدید باز میکنه. با انتی ویروس Qihoo.360.​Total.Security.10.0.0.1069 هم اسکن میکنم ولی بی فایده است .ممنون میشم کمکم کنید ویندوزم درست شه بدون عوض کردن ویندوز.:n03:

afceaglee2013
16-06-2018, 20:31
سیستمتون رو باید با یک ضد بدافزار و یک آنتی ویروس بروز شده اسکن کنید

ضد بدافزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آخرین ورژن رو از این سایت دانلود کنید و بعد از آپدیت بذارید کل سیستم رو اسکن کنه
بخاطر تحریم ها باید با فیلتر شکن دانلود و اپدیت کنید

اگه مشکلتون حل نشد با آنتی ویروس آویرا (trial) رو دانلود و آپدیت کنید و اسکن

میتونید با آنتی ویروس های دیگه مثل نورتون آواست کسپر یا .... هم تست کنید ولی آخرین ورژن و آپدیت شده باشن .. آخرین ورژن هم نشد نشد ولی حتما آپدیت کنید

مهم نیست از کدوم انتی ویروس استفاده میکنید اینایی که گفتم برای از بین بردن ویروس یا بد افزار فعلیه بعد از از بین رفتن ویروس دوباره میتونید آنتی ویروس دلخواهتون رو نصب کنید

نکته مهم:: هیچ وقت رو سیستمتون دو تا آنتی ویروس نصب شده نداشته باشید چون ممکنه سرعت سیستم در حد مرگ افت کنه (malwarebytes آنتی ویروس نیست)

mansia
28-06-2018, 14:02
صحبت های دوستمون بسیار کامل بیان شده و مشکلتونو حل میکنه. در آخر کار اگر تونستید با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه هم سیستمو اسکن کنید.

hamid3369
28-06-2018, 14:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشکل فوق ویروس نمیتونه باشه با نرم افزار بالا همه فایل های کوکی و کش رو پاک کن و حتما نتیجه رو بذار اگه درست نشد ویروسه و همینطور برو اینترنت اپشن توی کنترل پنل اخرین ایکن پنل داره گفته ریست تنضیمات شبکه اونارو بزن 2 تا هستن

borhanj
15-08-2018, 02:47
دوستان کامل توضیح دادند اگر باز هم مشکل داشتی میتونی از برنامه UnHackMe استفاده کنی