PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای رشد شخصیت اجتماعی

remastered
07-06-2018, 11:36
سلام برای رشد شخصیت اجتماعی چه راهکارهایی هستش؟

مثلا یه پسر 30 ساله ای هستش وقتی باهاش حرف بزنید فکر میکنید مثل پسرهای 15 ساله میمونه ...شخصیت اجتماعیش به دلایل مختلف رشد نکرده مثل ترک تحصیل و سر کار نرفتن و تو خونه موندن پای بازی کامپیوتری..

چه طور میشه کاری کرد که این فرد 30 ساله مثل افراد 30 ساله باشه افکارش نه افراد 15 ساله؟

green-mind
13-08-2018, 20:35
خودتون اشاره کردید دقیق
راهکارش ورود به اجتماع هست و لاغیر

ژیان
13-08-2018, 20:44
سلام برای رشد شخصیت اجتماعی چه راهکارهایی هستش؟

مثلا یه پسر 30 ساله ای هستش وقتی باهاش حرف بزنید فکر میکنید مثل پسرهای 15 ساله میمونه ...شخصیت اجتماعیش به دلایل مختلف رشد نکرده مثل ترک تحصیل و سر کار نرفتن و تو خونه موندن پای بازی کامپیوتری..

چه طور میشه کاری کرد که این فرد 30 ساله مثل افراد 30 ساله باشه افکارش نه افراد 15 ساله؟

خوبه که هرچی روحیه ات بچگانه تر باشه بهتره.

alireza hasdam
12-09-2018, 23:23
با سلام و احترام
من چند روش دارم
1درصورت وجود موقعیت مناسب حتما اورا پیش یک روانپزشک مجرب ببرید
2از یک دوست شروع کنید؛اورا ترغیب کنید یک دوست مناسب در حوزه کاری اش یا درسی اش پیدا کند
3با رفتن به مکان های اجتماعی شروع کنید؛آخر هفته ها اورا به استخر ببرید بجای گیم در خانه به گیم سنتر یا گیم نت ببرید اینگونه دوستان گیمر و مناسب شخصیت او پیدا میشود
3یک کار اجتماعی مثل فروشندگی برای کسی یا یک میوه فروشی برای او دست و پا کنید تا با مردم ارتباط داشته باشد
4کتاب کتاب کتاب بهترین روش چند کتاب معرفی میکنم حتما تهیه کنید و بدید بخونه (راز جذبه برایان تریسی-زبان بدن-فن بیان-)
تمام تجربیاتم در همین حد بود البته داشتن یک دوست جنس مخالف کمک شایانی خواهد کرد.
با احترام