PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین روش اصلاح موهای زائد اندام خصوصی آقایان بدون عوارض

Persianhb
06-06-2018, 19:47
سلام
دوستان لطفا تجربیات خودتونو در این زمینه در اختیار کاربران قرار بدید

من خودم شخصا از پودر موبر دپی استفاده میکنم

remastered
06-06-2018, 19:54
این پودرهای مو بر به شدت پوست من رو دچار خارش میکنه ...مخصوصا خارش شدید مقعد...به هیچ عنوان دیگه استفاده نمیکنم..

یه مدت به مدت 2 سال خارش مقعد داشتم فکر میکردم بیماری دارم..بعد به خودم اومدم دیدم دارم هر 2 هفته یک بار برای پیشگیری از بیماری سینوس پینولیدال از پودر موبر استفاده میکنم..دیگه استفاده نکردم و الان 6 ماهه خارش مقعدم قطع شده..

به شدت اذیت می شدم طوری که تو خواب 3 شب از خواب بیدار میشدم از شدت خارش داشت..اینقدر مقعدم رو میخاروندم که خوابم می برد میخواستم از این حالم فقط گریه کنم...

که البته پمادهای کورتون دار کمک کردن ولی به من دیگه 1 میلیون تومن هم بدن بگن پودر موبر استفاده کنم نمیکنم...حتی اگر سینوس پیلونیدال هم بگیرم برام مهم نیست به خاطر اینکه دیگه خارش ندارم و راحتم

Persianhb
06-06-2018, 20:04
این پودرهای مو بر به شدت پوست من رو دچار خارش میکنه ...مخصوصا خارش شدید مقعد...به هیچ عنوان دیگه استفاده نمیکنم..

یه مدت به مدت 2 سال خارش مقعد داشتم فکر میکردم بیماری دارم..بعد به خودم اومدم دیدم دارم هر 2 هفته یک بار برای پیشگیری از بیماری سینوس پینولیدال از پودر موبر استفاده میکنم..دیگه استفاده نکردم و الان 6 ماهه خارش مقعدم قطع شده..

به شدت اذیت می شدم طوری که تو خواب 3 شب از خواب بیدار میشدم از شدت خارش داشت..اینقدر مقعدم رو میخاروندم که خوابم می برد میخواستم از این حالم فقط گریه کنم...

که البته پمادهای کورتون دار کمک کردن ولی به من دیگه 1 میلیون تومن هم بدن بگن پودر موبر استفاده کنم نمیکنم...حتی اگر سینوس پیلونیدال هم بگیرم برام مهم نیست به خاطر اینکه دیگه خارش ندارم و راحتم

من برای مقعد استفاده نمیکنم بیشتر جلو می زارم فعلا که خوب بود

ضد حساسیت دپی رو استفاده کن بد نیست

remastered
06-06-2018, 20:14
من برای مقعد استفاده نمیکنم بیشتر جلو می زارم فعلا که خوب بود

ضد حساسیت دپی رو استفاده کن بد نیست

واسه جلو و زیر بغل خوبه 2-3 روزه خارشش تموم میشه ولی واسه پشت دیوانه وار خارش مقعد میگیرم...

ضد حساسیتش هم مصرف کردم...بازم خارش میگیرم..با ژیلت میرنم اصلا خارش نمیگیرم..ولی باژیلت نمیشه پشت رو زد ...راه دست نداره

یه اسپری های مو بر هست فکر کنم 100 هزار تومنه مخصوص بدنسازهای زیبایی اندام که میخوان موهای بدنشونو بزنن ..اونارو استفاده نکردم ..شاید اونا خارش نیاره ..

کسی هست اسپری مو بر خارجی مصرف کرده باشه و خارش نداشته باشه؟

aidin619
06-06-2018, 21:34
واقعن بددردیه هیچ راه حلی هم نداره لعنتی :n04:
مخصوصن اگر ژنتیکی پرمو باشی بیچاره ای:n03:

MMDFullHD
06-06-2018, 22:45
واقعن بددردیه هیچ راه حلی هم نداره لعنتی :n04:
مخصوصن اگر ژنتیکی پرمو باشی بیچاره ای:n03:

:n02:زیاد من پر مو نیستم ۲۰ سالمه هنوز ریش هام کامل رشد نکرده
ولی سوراخ میخاره ول کن نیس وسیله رو هم که صفا میدی بهش با تیغ حدود ۱ هفته ای خارش و جوش داره اصن ی وضعیه
خدایش بد دردیه ماها داریم
پودر موبرم استفاده کردم قدرت زیاد نداره لامصب جنس مو من جوریه تیغ هم کند میکنه

aidin619
06-06-2018, 23:20
:n02:زیاد من پر مو نیستم ۲۰ سالمه هنوز ریش هام کامل رشد نکرده
ولی سوراخ میخاره ول کن نیس وسیله رو هم که صفا میدی بهش با تیغ حدود ۱ هفته ای خارش و جوش داره اصن ی وضعیه
خدایش بد دردیه ماها داریم
پودر موبرم استفاده کردم قدرت زیاد نداره لامصب جنس مو من جوریه تیغ هم کند میکنه

شوما فکر کنم مشکلت اینه که کچکار ماهری نیستی کچتو شل و کم میگیری :n04:
کچو خوب بذار سفت بشه تا داشت کشته میشد با ماله بکش رو دیوار:n10:

aidin619
06-06-2018, 23:24
چون اومدم توی اپارتمان دیگه نمیتونم ازین روش استفاده کنم بو و تابلویی بدی داره

اسپری هم مشکلداره اگه یک مقدارش نشت کنه روی درب یا سقف رنگشون رو بدجوری میپرونه
فعلا دارم از ماشین مخصوص فیلیپس استفاده میکنم که رشدم رو 3 برابر کرده:n03:

Persianhb
07-06-2018, 14:29
اصلاح موی بیضه ها ضروری هست

چه روشی برای اصلاح موی بیضه ها توصیه میکنید چون پوستش نازک و حساسه و نمیشه تیغ زد

brad pitt
08-06-2018, 10:50
روغن مورچه کسی تا حالا استفاده کرده ؟

alibaba24
08-06-2018, 13:00
پودر موبر بی بو برای محیط آپارتمانی معرفی کنید ؟

خیلی پشمالو هستم

از دست این موهای زائد خلاص بشم

اول یا موزر موهاشو کوتاه می کنم بعدش پودر موبر