PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روانشناس بالینی خوب

remastered
03-06-2018, 22:26
سلام من دنبال روانشناس بالینی خوب تو تهران میگردم...برای درمان افسردگی و اضطراب ..یه خانم دکتری رفتم گفتش من با شما نمیتونم کا رکنم شما اضطرابتون زیاده ..هی اسم بستری میاورد در صورتی که من حالم اونقدر هم بد نیست

خیلی پولم داره هدر میره مثلا این خانم روانشناس 2 جلسه رفتم 160 هزا رتومن دادم گفتش من نمیتونم با شما کار کنم...من نمیتونم اینقدر هزینه کنم تا بالاخره یه روانشناس خوب پیدا کنم...

کسی اگر یه روانشناس خوب بالینی برای افسردگی و اضطراب تو تهران میشناسه که رفته و خوب بوده و درمان شده..لطفا به منم بگه...روانپزشک هم میگه باید بری روانشناس تا بتونی داروت رو قطع کنی الان که داروم رو کم میکنم افسردگیم بر میگرده با اینکه چند سال دارو ضد افسردگی خوردم...

روانپزشکم میگه دارو مثل عینک میمونه مادامی که بزنی خوب میبینی ولی وقتی برش داری دیگه نمیبینی ولی روانشناس مثل جراحی میمونه و برای همیشه میشه بدون عینک ببینی...یعنی اگر 2 سال روانشناس برم برای همیشه بی نیاز میشم به دارو

خواهش میکنم اگر کسی روانشناس بالینی خوب مخصوص افسردگی و اضطراب تو تهران میشناسه معرفی کنه بهم :n40:

ZeroNetizen
04-06-2018, 00:36
سلام من دنبال روانشناس بالینی خوب تو تهران میگردم...برای درمان افسردگی و اضطراب ..یه خانم دکتری رفتم گفتش من با شما نمیتونم کا رکنم شما اضطرابتون زیاده ..هی اسم بستری میاورد در صورتی که من حالم اونقدر هم بد نیست

خیلی پولم داره هدر میره مثلا این خانم روانشناس 2 جلسه رفتم 160 هزا رتومن دادم گفتش من نمیتونم با شما کار کنم...من نمیتونم اینقدر هزینه کنم تا بالاخره یه روانشناس خوب پیدا کنم...

کسی اگر یه روانشناس خوب بالینی برای افسردگی و اضطراب تو تهران میشناسه که رفته و خوب بوده و درمان شده..لطفا به منم بگه...روانپزشک هم میگه باید بری روانشناس تا بتونی داروت رو قطع کنی الان که داروم رو کم میکنم افسردگیم بر میگرده با اینکه چند سال دارو ضد افسردگی خوردم...

روانپزشکم میگه دارو مثل عینک میمونه مادامی که بزنی خوب میبینی ولی وقتی برش داری دیگه نمیبینی ولی روانشناس مثل جراحی میمونه و برای همیشه میشه بدون عینک ببینی...یعنی اگر 2 سال روانشناس برم برای همیشه بی نیاز میشم به دارو

خواهش میکنم اگر کسی روانشناس بالینی خوب مخصوص افسردگی و اضطراب تو تهران میشناسه معرفی کنه بهم :n40:

سلام
=============================
شماره ======================
امیدوارم برای شما مفید باشه
لطفا اگر مراجعه کردید به من هم خبر بدید که چطور بود نتیجه کارشون :n16:
امیدوارم سلامتی کامل بدست بیارید

remastered
04-06-2018, 12:24
سلام
من شنیدم دکتر شهرام جلالیان خوب هست
شماره 26703196 و 22878356
امیدوارم برای شما مفید باشه
لطفا اگر مراجعه کردید به من هم خبر بدید که چطور بود نتیجه کارشون :n16:
امیدوارم سلامتی کامل بدست بیارید

ممنون از لطفتون ولی ایشون روانپزشک هستن من دنبال روانشناس بالینی میگردم برای درمان افسردگی و اضطراب و وسواس .
بازم لطف کردید توجه کردین:n40::n11:

M . Sayid
04-06-2018, 13:41
دکتر حمید پورشریفی
دکتر فرشته مومنی
دکتر لادن فتی

دکتر سام
04-06-2018, 13:57

سلام

اون خانم به اصطلاح روانشناس حق این رو نداشته که به شما چنین حرفی بزنه و یهو وسط درمان، بگه من نمی تونم یا نمیخوام. می تونید از ش شکایت کنید. که به نظرم حتما پیگیری کنید تا دست این ..... از جامعه و مردم کوتاه بشه.

الان چه قرص هایی و با چه دوزی مصرف می کنید یا می کردید؟ چند ساله روانپزشک (منظورتون دکتر اعصاب و روان هست دیگه) می رید؟

من نمی تونم دقیقا شخصی را معرفی کنم ولی قبل مراجعه با چند مریض صحبت کنید ببینید چطور دکتری هست. مرکز می تونم معرفی کنم. ولی هزینه واقعا سنگینه.

به هیچ وجه چنین چیزی صادق نیست : اگر 2 سال روانشناس برم برای همیشه بی نیاز میشم به دارو

بستگی به بیماری داره کاملا.

موفق باشید

سام :n16:

remastered
04-06-2018, 14:31
سلام

اون خانم به اصطلاح روانشناس حق این رو نداشته که به شما چنین حرفی بزنه و یهو وسط درمان، بگه من نمی تونم یا نمیخوام. می تونید از ش شکایت کنید. که به نظرم حتما پیگیری کنید تا دست این ..... از جامعه و مردم کوتاه بشه.

الان چه قرص هایی و با چه دوزی مصرف می کنید یا می کردید؟ چند ساله روانپزشک (منظورتون دکتر اعصاب و روان هست دیگه) می رید؟

من نمی تونم دقیقا شخصی را معرفی کنم ولی قبل مراجعه با چند مریض صحبت کنید ببینید چطور دکتری هست. مرکز می تونم معرفی کنم. ولی هزینه واقعا سنگینه.

به هیچ وجه چنین چیزی صادق نیست : اگر 2 سال روانشناس برم برای همیشه بی نیاز میشم به دارو

موفق باشید

ممنون جناب دکتر:n40:

افسردگی و اضطراب شدید داشتم و 4 سال روانپزشک رفتم متخصص اعصاب و روان..حدود 40 روز 1 بار...و دارو فلوکسامین روزی 300 میلی گرم میخورم..الان بعد 4 سال اگر بکنمش روزی 200 افسردگی میگیرم و گریه می کنم نا امید میشم اضطراب و شدید ترس از مرگ میگیرم...

برای همین متخصص اعصاب و روانم گفتش باید بری روانشناس بالینی تا کمکت کنه و بتونی حالا 2 سال یا 4 سال دیگه داروت رو قطع کنی...

اگر معرفی کنید ممنون میشم..:n11:

واقعا از دارو خوردن خسته شدم 4 سال هر روز سر ساعت ...واقعا خسته شدم

ZeroNetizen
04-06-2018, 14:33
ممنون از لطفتون ولی ایشون روانپزشک هستن من دنبال روانشناس بالینی میگردم برای درمان افسردگی و اضطراب و وسواس .
بازم لطف کردید توجه کردین:n40::n11:

خواهش میکنم
امیدوارم یه روانشناس خوب پیدا کنید
ولی به نظر من که خودم هم این مشکلات رو داشتم و دارم؛ اینکه خود بیمار هم تلاش بکنه تا افکار منفی رو دور کنه و در زندگی خوشبین و شاد باشه خیلی موثر هست
خیلی وقت ها ما استرس چیزهایی رو داریم که به هیچ وجه در کنترل ما و شاید حتی هیچ شخص دیگه ای هم نیست

remastered
04-06-2018, 15:24
دکتر حمید پورشریفی
دکتر فرشته مومنی
دکتر لادن فتی

اینا خیلی خوب بودن 3 نفرشون رو سوابق تحیصیلیشون رو نگاه کردم..واقعا نابغه هستن... دکتر لادن فتی رو انتخاب کردم ...شنبه زنگ میزنم وقت میگیرم

مرسی از کمکتون:n11::n12:

afshin.npps
04-06-2018, 16:52
سلام

موفق باشید

سلام آقای دکتر
من هم همین مشکل رو دارم
من حدود 8 سال پیش دچار اختلال دوقطبی شدم بعد تحت درمان یک روانپزشک به مدت 7 سال تا بهمن ماه سال گذشته قرار گرفتم در 3سال آخر دچار مشکلات کاهش کشش ذهنی و عدم تمرکز شدم به طوری در 3 کنکور کارشناسی ارشد متاسفانه با رتبه افتضاح رد شدم به طوری که امسال دیگه می خوام هر جا شد برم (وضعیت تحصیلی ام خیلی خوببود)(
وقتی در سه سال اخیر مشکلات م رو با این روانپزشک در میان می گذاشتم بدون بررسی دقیق فقط دارو تجویز می کرد تا اینکه در نهایت در بهمن ماه پارسال گفت من نمی توانم تورو درمان کنم یه نامه داد بمن و گفت برای ادامه درمان به این روانپزشک جدید مراجعه کن!!!
موضوع فقط همین موضوع نیست این روانپزشک برای من داروی ریتالین تجویز کرد که خودتان احتمالا می دانید که تجویز داروی محرک برای بیمار دوقطبی ممنوع هست( وقتی داروی ریتالین رو مصرف کردم دچار اضطاب بسیار شدید و تپش قلب شدم ولی حتی یک درصد هم مشکلم درست نشد)
ببخشید آیا من هم می تونم در زمینه شکایت کنم
بالاخره من در این زمینه خود را متضرر می دانم

دکتر سام
04-06-2018, 17:45
ممنون جناب دکتر:n40:

افسردگی و اضطراب شدید داشتم و 4 سال روانپزشک رفتم متخصص اعصاب و روان..حدود 40 روز 1 بار...و دارو فلوکسامین روزی 300 میلی گرم میخورم..الان بعد 4 سال اگر بکنمش روزی 200 افسردگی میگیرم و گریه می کنم نا امید میشم اضطراب و شدید ترس از مرگ میگیرم...

برای همین متخصص اعصاب و روانم گفتش باید بری روانشناس بالینی تا کمکت کنه و بتونی حالا 2 سال یا 4 سال دیگه داروت رو قطع کنی...

اگر معرفی کنید ممنون میشم..:n11:

واقعا از دارو خوردن خسته شدم 4 سال هر روز سر ساعت ...واقعا خسته شدم

سلام مجدد

داروی فلووکسامین تجویز مناسبی نبوده مخصوصا در این دوز. البته من نمی دونم شما چند سالته چقدر وزنته و بیماری شما در چه مرحله ای ولی این دوز خیلی زیاده. مدت زیادی مصرف کردید. معمولا اگر بعد 6 ماه با دوز های مختلف دارو جواب نده نوع دارو رو عوض می کنند به راحتی شاید 100 نوع داروی هم رده وجود داره که می تونست شما رو درمان کنه. الان گام اول اینه که داروی شما عوض بشه. به دستور پزشک این دارو قطع و داروی جدید با دوز کم شروع میشه بعد دوماه دوزش زیاد میشه اگر تاثیر مثبت باشه آروم آروم دوزش کم میشه و در نهایت پس از درمان قطع میشه. بعد معمولا درمان با چندین رده مختلف دارو شروع میشه نه اینکه بیان به شما 4 سال فلووکسامین خالی بدن. روند درمانی تون از ابتدا غلط بوده.

تکمیل می کنم مطلب رو الان سرم شلوغه.

دکتر سام
04-06-2018, 17:46
سلام آقای دکتر
من هم همین مشکل رو دارم
من حدود 8 سال پیش دچار اختلال دوقطبی شدم بعد تحت درمان یک روانپزشک به مدت 7 سال تا بهمن ماه سال گذشته قرار گرفتم در 3سال آخر دچار مشکلات کاهش کشش ذهنی و عدم تمرکز شدم به طوری در 3 کنکور کارشناسی ارشد متاسفانه با رتبه افتضاح رد شدم به طوری که امسال دیگه می خوام هر جا شد برم (وضعیت تحصیلی ام خیلی خوببود)(
وقتی در سه سال اخیر مشکلات م رو با این روانپزشک در میان می گذاشتم بدون بررسی دقیق فقط دارو تجویز می کرد تا اینکه در نهایت در بهمن ماه پارسال گفت من نمی توانم تورو درمان کنم یه نامه داد بمن و گفت برای ادامه درمان به این روانپزشک جدید مراجعه کن!!!
موضوع فقط همین موضوع نیست این روانپزشک برای من داروی ریتالین تجویز کرد که خودتان احتمالا می دانید که تجویز داروی محرک برای بیمار دوقطبی ممنوع هست( وقتی داروی ریتالین رو مصرف کردم دچار اضطاب بسیار شدید و تپش قلب شدم ولی حتی یک درصد هم مشکلم درست نشد)
ببخشید آیا من هم می تونم در زمینه شکایت کنم
بالاخره من در این زمینه خود را متضرر می دانم

سلام

در مورد بیماری تون یه توضیحی باید بدم.
در مورد شما شکایت فکر نکنم فایده داشته باشه. بهتون توضیح می دم چرا.

الان سرم شلوغه . مطلب رو تکمیل می کنم.

afshin.npps
04-06-2018, 18:08
سلام

سلام مجدد و عرض احترام
موضوع فقط جنبه مالی مساله نیست ببنید آقای دکتر سر این موضوع من خیلی از لحاظ وقت و انرژی لطمهه دیدم شما می گید روانشناس باید همون اول می گفت
منم میگم چرا روانپزشک بررسی دقیق انجام نداده اولش می گفت از وسواسه بعدش گفتش adhd و اخرش هم خودش نفهیمید مشکل چیه ؟ ممنونم

afshin.npps
04-06-2018, 19:01
سلام

در ضمن شما به نفر قبلی گفتین دوز داروش زیاد بوده آیای دوز داروی 30 میلی گرم الانزاپین زیاد نیست (اگه اشتباه نکنم شما با این اطلاعات روانپزشک هستید) در اکثر منابع حداکثر دوز دارو 20 میلی گرم ذکر کرده برای مثال در کتاب کاپلان pocket این جمله هستDosages in clinical
use range from 5 to 20 mg/day, but benefit in both schizophrenia and bipolar mania is noted in most people at dosages of
10 to 15 mg/day.
ببنید آقای دکتر من دارو رو با این دوز می خوردم خوب می شدم حرفی نبود ولی وضعم بدتر هم شد
متاسفانه الان ظاهرا در حدود 29 سالگی اختلال یادگیری(از نوع نوشتن) گرفتم(برای مثال هر مطلبی که در اینترنت می نویسم در 2 خط نوشته حداقل 10غلط نگارشی دستوری و املایی درش وجود داده)خدای بالای سر شاهده این متن رو چند بار ویرایش کردم. دعوا که با هم نداریم من داروی این پزشک رو خوردم اینطوری شدم
اگه امکان داره بگید چی کار کنم؟(منظورم شکایت نیست منظورم درمان هست)
ببخشید اگه لحن کلامم تند هست در هر صورت برای شما آرزوی موفقیت دارم

دکتر سام
04-06-2018, 21:35
در ضمن شما به نفر قبلی گفتین دوز داروش زیاد بوده آیای دوز داروی 30 میلی گرم الانزاپین زیاد نیست (اگه اشتباه نکنم شما با این اطلاعات روانپزشک هستید) در اکثر منابع حداکثر دوز دارو 20 میلی گرم ذکر کرده برای مثال در کتاب کاپلان pocket این جمله هستDosages in clinical
use range from 5 to 20 mg/day, but benefit in both schizophrenia and bipolar mania is noted in most people at dosages of
10 to 15 mg/day.
ببنید آقای دکتر من دارو رو با این دوز می خوردم خوب می شدم حرفی نبود ولی وضعم بدتر هم شد
متاسفانه الان ظاهرا در حدود 29 سالگی اختلال یادگیری(از نوع نوشتن) گرفتم(برای مثال هر مطلبی که در اینترنت می نویسم در 2 خط نوشته حداقل 10غلط نگارشی دستوری و املایی درش وجود داده)خدای بالای سر شاهده این متن رو چند بار ویرایش کردم. دعوا که با هم نداریم من داروی این پزشک رو خوردم اینطوری شدم
اگه امکان داره بگید چی کار کنم؟(منظورم شکایت نیست منظورم درمان هست)
ببخشید اگه لحن کلامم تند هست در هر صورت برای شما آرزوی موفقیت دارم

سلام مجدد

اما درمان. آیا شما نوار مغز گرفتید؟ چطوری پزشکتون به این نتیجه رسید که شما اختلال دوقطبی دارید؟ آیا به شما توضیح داد از چه نوعی هست؟ نوع 1 نوع 2 یا ...؟ الانزاپین رو من ترجیح نمی دم در مورد شما با این بیانی که از وضعیت فعلی تون داشتید.
من نمی دونم چرا تحت درمان با چند نوع دارو نیستید؟
ببینید مثلا همین الانزاپین رو نباید به تنهایی مصرف کنید. نیاز به دارو های مکمل دارید که درمان شما کامل بشه. الان این علائم جدیدی که پیدا کردید با مصرف دارو هایی در کنار این و یا تعویض دارو و طی مدت 2 هفته کاملا برطرف میشه.

شما نیاز به MRI از مغزتون هم دارید. باید مطمئن شد که همه بخش های مغز سالم هستند که حتما همینطوره. فقط برای اطمینان خاطر.
شما الان علائمی شبیه Mixed State دارید. که مرحله ای از بیماری هست. هرچه زودتر برید یه متخصص اعصاب و روان و وضعیت تون رو تشریح کنید. اگر پدر مادر برادر یا خواهرتون همراهی تون کنند و این علائمی که الان دارید رو تشریح کنند پزشک راحت تر می تونه درمان رو شروع کنه. این حالت وضعیت بدی هست و نیاز به پیگیری فوری داره.

من کار بیشتری از پای کامپیوتر نمی تونم بکنم متاسفانه.

موفق باشید

M . Sayid
04-06-2018, 23:06
اینا خیلی خوب بودن 3 نفرشون رو سوابق تحیصیلیشون رو نگاه کردم..واقعا نابغه هستن... دکتر لادن فتی رو انتخاب کردم ...شنبه زنگ میزنم وقت میگیرم

مرسی از کمکتون:n11::n12:

خواهش می کنم

afshin.npps
05-06-2018, 11:52
سلام مجدد

اما درمان. آیا شما نوار مغز گرفتید؟ چطوری پزشکتون به این نتیجه رسید که شما اختلال دوقطبی دارید؟ آیا به شما توضیح داد از چه نوعی هست؟ نوع 1 نوع 2 یا ...؟ الانزاپین رو من ترجیح نمی دم در مورد شما با این بیانی که از وضعیت فعلی تون داشتید.
من نمی دونم چرا تحت درمان با چند نوع دارو نیستید؟
ببینید مثلا همین الانزاپین رو نباید به تنهایی مصرف کنید. نیاز به دارو های مکمل دارید که درمان شما کامل بشه. الان این علائم جدیدی که پیدا کردید با مصرف دارو هایی در کنار این و یا تعویض دارو و طی مدت 2 هفته کاملا برطرف میشه.

شما نیاز به MRI از مغزتون هم دارید. باید مطمئن شد که همه بخش های مغز سالم هستند که حتما همینطوره. فقط برای اطمینان خاطر.
شما الان علائمی شبیه Mixed Stateدارید. که مرحله ای از بیماری هست. هرچه زودتر برید یه متخصص اعصاب و روان و وضعیت تون رو تشریح کنید. اگر پدر مادر برادر یا خواهرتون همراهی تون کنند و این علائمی که الان دارید رو تشریح کنند پزشک راحت تر می تونه درمان رو شروع کنه. این حالت وضعیت بدی هست و نیاز به پیگیری فوری داره.

من کار بیشتری از پای کامپیوتر نمی تونم بکنم متاسفانه.

موفق باشید

ممنون
من تحت درمان الانزاپین به صورت مونوتراپی نیستم بلکه در حال حاضر داروهای والپروات سدیم و کوئتیاپین و پروپرانونول مصرف می کنم با خوردن این داروها حال نسبتا خوبی دارم ولی همانطوری که گفتم مشکلات تمرکز و کشش ذهنی هستم