PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه پیش بینی نتایج بازی های جام جهانی 2018 روسیه و نحوه ی امتیاز دهی همراه با جوایز نقدی

Stream
31-05-2018, 00:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز هم سالی دیگر، و مسابقه ای دیگر.

در پایان مسابقات به افرادی که بیشترین امتیاز رو کسب می کنند جوایز زیر تعلق خواهد گرفت.

نفر اول:
500,000 تومان

نفر دوم:

300,000 تومان

نفر سوم:
100,000 تومان

نفر چهارم:

50,000 تومان

نفر پنجم:
50,000 تومان

در پایان مسابقات به قید قرعه به دو نفر از شرکت کنندگان در مسابقات نظرسنجی (حتی با یک بار شرکت)، جایزه 50,000 تومانی اهدا خواهد شد. همینطور، به شرکت کننده ای که بهترین پیش بینی ها در انتخاب جوایز فردی جام جهانی را داشته باشد نیز جایزه 100,000 تومانی تعلق خواهد گرفت.

در صورتی که برای مسابقه اسپانسر در نظر گرفته شود، جوایز ممکن است افزایش یابد.

نحوه برگزاری مسابقات:

برای شرکت در مسابقه به آدرس زیر مراجعه کنید:

و در سایت مربوطه عضو شوید. عضویت از طریق ایمیل یا بوسیله گوگل امکان پذیر است. در صورت امکان، نام کاربری انجمن خود را انتخاب کنید!‌

همچنین می توانید از برنامه های موبایل برای آیفون و اندروید برای عضویت، شرکت در مسابقه، مشاهده نتایجه زنده و دیدن پیش بینی های سایر کاربران استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه امتیازدهی:

امسال سیستم امتیازدهی متفاوتی رو خواهیم داشت. این سیستم منصفانه تر و معقول تر از گذشته است و همینطور در مقاطع حساس مسابقات ضریب امتیازات بالاتر خواهد رفت تا بازیهای مراحل پایانی در نتیجه نهایی مهم تر باشند.

جزئیات امتیاز در مراحل گروهی:

انتخاب کاربر

پیش بینی دقیق نتیجه
10

پیش بینی صحیح برنده با تفاضل صحیح
8

پیش بینی دقیق برنده بدون تفاضل صحیح
5

پیش بینی تساوی با تعداد گل اشتباه
5

پیش بینی اشتباه
1

جزئیات امتیاز در دور حذفی:

امتیازات دور حذفی شامل پیش بینی نتیجه صحیح در 90 دقیقه و همینطور پیش بینی تیم صعود کننده بصورت جداگانه هستند.

انتخاب کاربر در 90 دقیقه

پیش بینی دقیق نتیجه در 90 دقیقه
10

پیش بینی صحیح برنده در 90 دقیقه با تفاضل صحیح
8

پیش بینی صحیح برنده در 90 دقیقه با تفاضل اشتباه
5

پیش بینی صحیح تساوی در 90 دقیقه با تعداد اشتباه
5

پیش بینی اشتباه
2

امتیاز جایزه برای پیشبینی صحیح در وقت اضافه و ضربات پنالتی:

امتیاز شما در مرحله وقت اضافه (که به صورت پرسش چهار جوابی است) با امتیاز شما در 90 دقیقه جمع می شود. حتی در صورتی که پیشبینی شما در 90 دقیقه تساوی دو تیم نباشد باز هم میتوانید برای 120 دقیقه پیش بینی کنید و امتیاز جایزه را برنده شوید.

انتخاب کاربر در وقت اضافه

پیش بینی صحیح برنده در 120 دقیقه
2+

پیش بینی صحیح برنده در ضربات پنالتی
2+

پیش بینی صحیح ضربات پنالتی با برنده اشتباه
1+

نتیجه یک بازی در 90 دقیقه، 2-2 می شود و به وقت اضافه کشیده شده، سپس تیم A در وقت اضافه برنده می شود.

شخص اول، نتیجه بازی را 1-1 پیش بینی کرده و در پرسش های مربوط به وقت اضافه، برنده شدن تیم A در ضربات پنالتی را انتخاب کرده. این شخص به دلیل انتخاب صحیحش در 90 دقیقه، 5 امتیاز می گیرد. به دلیل پاسخ اشتباه در پرسش های مربوط به وقت اضافه، امتیاز جایزه ای نمی گیرد.
شخص دوم، نتیجه بازی را 2-2 پیش بینی کرده و در پرسش های مربوط به وقت اضافه، برد تیم A در وقت اضافه را انتخاب کرده. این شخص به دلیل انتخاب صحیحش در 90 دقیقه، 10 امتیاز می گیرد و به دلیل انتخاب صحیحش در وقت اضافه، 2 امتیاز دیگر که در مجموع 12 امتیاز می شود.
شخص سوم، نتیجه بازی را 1-3 به نفع تیم A پیشبینی کرده. این شخص به دلیل پیش بینی اشتباه در 90 دقیقه، فقط 2 امتیاز می گیرد. اگر این شخص به پرسش های مربوط به وقت اضافه پاسخ صحیح داده باشد (برنده شدن تیم A در وقت اضافه)، 2 امتیاز دیگر دریافت می کند (4 امتیاز).

ضریب هر مرحله:

یکی از مشکلات مسابقات سال های گذشته ضریب یکسان تمام مسابقات بود که باعث میشد عقب افتادن در مرحله گروهی اصلا در مراحل بعد قابل جبران نباشد. امسال سیستم متفاوتی خواهیم داشت. در مرحله گروهی ضریب امتیازهای هر مرحله 1 خواهد بود، یعنی امتیاز دریافتی کاربر ضربدر 1 خواهد شد. در مراحل بعد امتیازات کاربران ضریب های بالاتری خواهد داشت. شرح ضریب ها:

مرحله
تعداد بازی
ضریب
کل امتیازها
درصد امتیازها در این مرحله

گروهی
48
1
480
50%

یک هشتم نهایی
8
1.5
120
12.5%

یک چهارم نهایی
4
3
120
12.5%

نیمه نهایی
2
6
120
12.5%

رده بندی
1
2
20
2%

فینال
1
10
100
10.5%

مجموع
64

-
960
100%

بنابرین 50 درصد امتیاز مسابقات در دور گروهی بدست خواهد آمد، و 50 درصد دیگر در مراحل حذفی. در این صورت عقب افتادن در مرحله گروهی قابل جبران است و کاربران پیشتاز در مرحله گروهی نیز کماکان باید برای برنده شدن در مراحل حذفی پیش بینی های دقیق داشته باشند.

امتیازهای جوایز فردی:

برای پیش بینی صحیح جوایز پایان مسابقات نیز بصورت جداگانه امتیاز ویژه در نظر گرفته شده است:

جوایز پایان مسابقات

بهترین بازیکن جام جهانی
20

کفش طلای جام جهانی
20

دستکش طلایی جام جهانی
20

بهترین بازیکن جوان
20

جایزه تیم جوانمردانه
20

مجموع
100

فرصت پاسخگویی به این سوالات تا قبل از شروع اولین بازی از دور سوم مرحله گروهی است، یعنی زمانی که تمام تیم ها دو بازی کامل را انجام داده اند.

Amir_oscar
01-06-2018, 00:03
بسیارعالی.
یک سؤال: امتیاز کل مراجل حذفی رو اشتباه محاسبه نگردین؟
مثلاً مرحله‌ی یک‌هشتم هشت تا بازی داره. اگر مثلاً همه‌ی بازی‌ها به وقت اضافی کشیده بشن، هر بازی ۱۲ امتیاز داره حداکثر. پس حداکثر امتیاز این مرحله 96 امتیازه که با ضریب 2 می‌شه 192. و سایر مراحل حذفی هم همچنین.

Stream
01-06-2018, 00:40
بسیارعالی.
یک سؤال: امتیاز کل مراجل حذفی رو اشتباه محاسبه نگردین؟
مثلاً مرحله‌ی یک‌هشتم هشت تا بازی داره. اگر مثلاً همه‌ی بازی‌ها به وقت اضافی کشیده بشن، هر بازی ۱۲ امتیاز داره حداکثر. پس حداکثر امتیاز این مرحله 96 امتیازه که با ضریب 2 می‌شه 192. و سایر مراحل حذفی هم همچنین.

بله اون 2 امتیازها به نوعی امتیاز اضافه هستن. اگه بازی به وقت اضافه کشیده نشه هیچ کس اون 2 امتیاز رو نمی تونه بگیره. جدول ها بر اساس امتیازهایی که صد درصد قابل گرفتن هست نوشته شدن.

Amir_oscar
01-06-2018, 01:13
بله اون 2 امتیازها به نوعی امتیاز اضافه هستن. اگه بازی به وقت اضافه کشیده نشه هیچ کس اون 2 امتیاز رو نمی تونه بگیره. جدول ها بر اساس امتیازهایی که صد درصد قابل گرفتن هست نوشته شدن.

باز هم جدول مشکل داره. پس امتیاز کل یک‌هشتم می‌شه 160، یک‌چهارم هم 160 و فینال 120.

Stream
01-06-2018, 01:50
باز هم جدول مشکل داره. پس امتیاز کل یک‌هشتم می‌شه 160، یک‌چهارم هم 160 و فینال 120.

درسته :n02: راستش ما دقایق آخر کلیت امتیازها و درصدهاشون رو تغییر دادیم ولی در نهایت یادمون رفت بخش ضریب جدول رو هم بروز کنیم. الان درست شد. همون امتیازها و درصدها صحیح بودن فقط ضریب ها نیاز به ویرایش داشت.

pc-lazio
03-06-2018, 15:16
بسیار عالی و بی نظیر ممنون از همه عزیزان که دوباره مسابقه گذاشتن:n16:

Stream
04-06-2018, 07:57
امتیاز جایزه برای پیشبینی صحیح در وقت اضافه و ضربات پنالتی:

امتیاز شما در مرحله وقت اضافه (که به صورت پرسش چهار جوابی است) با امتیاز شما در 90 دقیقه جمع می شود. حتی در صورتی که پیشبینی شما در 90 دقیقه تساوی دو تیم نباشد باز هم میتوانید برای 120 دقیقه پیش بینی کنید و امتیاز جایزه را برنده شوید.

2+

2+

تصمیم گرفتیم برای اینکه کمی امتیازدهی منصفانه تر باشه، به کاربرانی که به طور صحیح کشیده شدن بازی به ضربات پنالتی رو پیش بینی می کنند هم 1 امتیاز جایزه بدیم. یعنی این جدول بصورت زیر تغییر خواهد کرد:

2+

2+

1+

پست اول تاپیک هم بروز شد.

alireza9898
04-06-2018, 11:46

جالبه.....

pro_translator
05-06-2018, 03:02
بسیار عالی و ممنون از زحمات :n16:

شرکت خواهیم کرد :n02:

خسته نباشی برادر :n16:

denzelmovie
05-06-2018, 15:35
برای هر بازی تا کی فرصت داریم پیش بینی کنیم؟ مثلا یک ساعت قبل شروع هر بازی میشه پیش بینی کرد؟ ببینیم توو دور اول تیمها چه کیفیتی دارن دقیقا، بعدا بهتر میشه پیش بینی کرد

sara_program
05-06-2018, 15:44
سلام. کسی مثل من که اصلا فوتبالی نیستم می تونه شرکت کنه؟ من فقط هیجان شرکت در مسابقشو دوست می دارم

Stream
05-06-2018, 15:45
برای هر بازی تا کی فرصت داریم پیش بینی کنیم؟ مثلا یک ساعت قبل شروع هر بازی میشه پیش بینی کرد؟ ببینیم توو دور اول تیمها چه کیفیتی دارن دقیقا، بعدا بهتر میشه پیش بینی کرد

برای هر بازی تا لحظه شروع بازی (بر اساس ساعت اعلام شده) فرصت پیش بینی خواهید داشت. بهترین موقع همون 30-15 دقیقه قبل از شروع مسابقه هست وقتی ترکیب ها بیرون میاد.

r1340
05-06-2018, 17:56
بسیار عالی منم عضو شدم

Stream
05-06-2018, 21:47
سلام. کسی مثل من که اصلا فوتبالی نیستم می تونه شرکت کنه؟ من فقط هیجان شرکت در مسابقشو دوست می دارم

شانسی هم میشه انتخاب کرد و بعد ببینید شاید امتیازتون از خیلی ها بیشتر هم شد :n02:

sara_program
06-06-2018, 14:02
شانسی هم میشه انتخاب کرد و بعد ببینید شاید امتیازتون از خیلی ها بیشتر هم شد :n02:

من عضو شدم و در مسابقه شرکت کردم. دیگه همینقدر از دستم بر میومد که کلمه لَهِستان رو خوندم لِهِستان! و پیرو این اتفاق مبارک، هرچه امتیاز کم بود نثار این تیم کردم.

pc-lazio
06-06-2018, 15:13
یه سوال داشتم . کسی میتونه عضو انجمن نباشه ولی توی سایت پیش بینی با ایمیلش ثبت نام کنه و بازی ها رو ثبت کنه؟ یا شرطش اینه حتما عضو انجمن باشه. سوال دومم اینه ایا امکان افزایش جوایز هست مثلا بجای 5 نفر به ده نفر . سپاسس

Stream
06-06-2018, 22:07
یه سوال داشتم . کسی میتونه عضو انجمن نباشه ولی توی سایت پیش بینی با ایمیلش ثبت نام کنه و بازی ها رو ثبت کنه؟ یا شرطش اینه حتما عضو انجمن باشه. سوال دومم اینه ایا امکان افزایش جوایز هست مثلا بجای 5 نفر به ده نفر . سپاسس

بله عضویت در سایت پیش بینی نیازی به عضویت در انجمن نداره. گرچه توصیه ما اینه که در انجمن هم عضو بشوند کاربران تا در بحث های جام جهانی شرکت کنند و کلا مسابقه داغ تر بشه.

الان 8 نفر جایزه می گیرند. 5 نفر اول + فردی که جوایز پایان مسابقات رو بهتر از سایرین پیش بینی کرده + 2 نفر به قید قرعه :n26:

yuseph
06-06-2018, 22:34
الان 8 نفر جایزه می گیرند. 5 نفر اول + فردی که جوایز پایان مسابقات رو بهتر از سایرین پیش بینی کرده + 2 نفر به قید قرعه :n26:

احتمال اینکه فقط 5برنده داشته باشید هم هست!!!
هرچند احتمالش به اندازه شانس قهرمانی انگلیس توی ج ج. :دی

Stream
07-06-2018, 00:42
احتمال اینکه فقط 5برنده داشته باشید هم هست!!!
هرچند احتمالش به اندازه شانس قهرمانی انگلیس توی ج ج. :دی

نه دیگه احتمالش از قهرمانی انگلیس بیشتره :n09:

pc-lazio
07-06-2018, 00:57
بسیار عالی
امیدوارم بازم اگه امکانش بود جوایز بیشترم بشه که تعذاذ بیشتری برنده بشن:n01::n01::n01::n01:

Stream
07-06-2018, 21:40
برنامه موبایل پیش بینی نتایج جام جهانی!

امروز برنامه اندروید مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی رو معرفی می کنیم.

دانلود مستقیم فایل APK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این برنامه بر اساس وب هست و در اصل سایت پیش بینی رو در بر می گیره، برای اینکه مراجعه متناوب بهش ساده تر باشه در موبایل های شما!

دانلود مستقیم فایل APK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تنها دسترسی ای که برنامه نیاز داره دسترسی به اینترنت هست.

برنامه برای iOS (آیفون و آیپد) هم بزودی منتشر میشه.

Amir_oscar
08-06-2018, 00:14
به‌به آقا. دست‌مریزاد. مرسی بابت اپ.
----
یه مشکل: پسورد من کار نمی‌کنه برای اپلیکیشن. از سایت هم لوگ‌اوت کردم، با همون پسورد ذخیره شده هم نمی‌شه وارد شد.
برای تغییر پسورد هم وقتی ایمیل یا نام کاربری رو وارد می‌کنم خطای You have entered an incorrect reCAPTCHA value می‌ده.
الغوث.

Stream
08-06-2018, 00:27
به‌به آقا. دست‌مریزاد. مرسی بابت اپ.
----
یه مشکل: پسورد من کار نمی‌کنه برای اپلیکیشن. از سایت هم لوگ‌اوت کردم، با همون پسورد ذخیره شده هم نمی‌شه وارد شد.
برای تغییر پسورد هم وقتی ایمیل یا نام کاربری رو وارد می‌کنم خطای You have entered an incorrect reCAPTCHA value می‌ده.
الغوث.

پسورتون رو ریست کردم و خصوصی فرستادم.

pc-lazio
08-06-2018, 17:04
به به بسیار عالی ....ممنون:n01::n40:

Stream
11-06-2018, 16:45
چند نکته درباره بهترین بازیکن جوان جام جهانی:

بازیکن باید ماکسیمم 21 سال سن داشته باشه. برای همین بازیکن های 22 و 23 ساله با اینکه جوان به حساب میان ولی نمی تونن این جایزه رو برنده بشوند.

بعضی از عزیران در مسابقه پیش بینی بازیکن هایی مثل اسنسیو، کیمیش، کوتینیو، جهانبخش، سردار آزمون، نیمار، تیمو ورنر و برناردو سیلوا رو انتخاب کردند. هیچ کدوم از این بازیکن ها واجد شرایط از نظر سنی برای برنده شدن نیستند. :n16:

Masoud-2014
11-06-2018, 17:07
سلام ...

خسته نباشید ...

ببخشید ، منظور از اون عکس روز جام جهانی چیه؟ :n13:

Stream
11-06-2018, 17:31
سلام ...

خسته نباشید ...

ببخشید ، منظور از اون عکس روز جام جهانی چیه؟ :n13:

عکس اتوماتیک از اینستاگرم فیفا گرفته میشه و آخرین عکس نمایش داده میشه:

بعضی وقت ها ممکنه عکس عجیبی هم باشه :n23: نگران نباشید عکس بعدی رو که فیفا اضافه کنه این عکس عوض میشه :n26: فعلا غیرفعالش کردم تا فیفا عکس جدید آپلود کنه.

Maximorm2017
11-06-2018, 17:59
سلام قربان بازهارو باید همه رو یه جا پیش بینی کنیم یا هر بازی قبل این که شروع بشه میشه پیش بینی کرد

Masoud-2014
11-06-2018, 18:03
عکس اتوماتیک از اینستاگرم فیفا گرفته میشه و آخرین عکس نمایش داده میشه:

بعضی وقت ها ممکنه عکس عجیبی هم باشه :n23: نگران نباشید عکس بعدی رو که فیفا اضافه کنه این عکس عوض میشه :n26: فعلا غیرفعالش کردم تا فیفا عکس جدید آپلود کنه.

ممنون خوب شد گفتید ...

وگرنه با خودم می گفتم، این عکس و که خیلی شبیه یکی از بچه محلامونم هست و چرا مدیران گذاشتن اینجا یعنی !!! با اون ستاره 5 پر ( آخر ما سر از کار این ستاره ها در نیاوردیم) ولی ظاهرا نماد شیطان پرستیه :4:

Stream
11-06-2018, 18:22
ممنون خوب شد گفتید ...

وگرنه با خودم می گفتم، این عکس و که خیلی شبیه یکی از بچه محلامونم هست و چرا مدیران گذاشتن اینجا یعنی !!! با اون ستاره 5 پر ( آخر ما سر از کار این ستاره ها در نیاوردیم) ولی ظاهرا نماد شیطان پرستیه :4:

نه دوست من ربطی به اون چیزها نداره. اون عکس مبارک بوصوفه بازیکن مراکش بود و پرچم مراکش روش ستاره هست و زمینه قرمز و ستاره سبز دقیقا پرچم کشورشونه.

نیازی به غیرفعال کردنش هم نبود ولی چون عزیزانی هستن که کلا با ستاره مشکل دارن گفتم سوءتفاهم نشه :n02: وگرنه این عکس فرقی با این نداره که عکس یک بازیکن ایران رو با پس زمینه سبز/سفید/قرمز نشون بدن.

سلام قربان بازهارو باید همه رو یه جا پیش بینی کنیم یا هر بازی قبل این که شروع بشه میشه پیش بینی کرد

برای هر بازی تا قبل از شروع همون بازی فرصت دارید. نیازی به پیش بینی یکجای همه مسابقات نیست.

Masoud-2014
11-06-2018, 18:38
نه دوست من ربطی به اون چیزها نداره. اون عکس مبارک بوصوفه بازیکن مراکش بود و پرچم مراکش روش ستاره هست و زمینه قرمز و ستاره سبز دقیقا پرچم کشورشونه.

نیازی به غیرفعال کردنش هم نبود ولی چون عزیزانی هستن که کلا با ستاره مشکل دارن گفتم سوءتفاهم نشه :n02: وگرنه این عکس فرقی با این نداره که عکس یک بازیکن ایران رو با پس زمینه سبز/سفید/قرمز نشون بدن.

خب درسته همه اینها پس از اینکه متوجه شدیم اون کادر مخصوص عکس های فیفاست ،،، واضح و هویدا گشت وگرنه تا قبلش ما چه میدونستیم کادر فیفاست ،،، اون یارو مبارک بوصفه رو ما چه میدونستیم کیه!!! اصلا هیچکدوم از اون پس زمینه قرمز و ستاره پنج پر و ... معنا پیدا نمیکرد که الان پیدا کرد ...

وگرنه تصور ما : همون بچه محلمون بود :n02:

Stream
11-06-2018, 18:39
خب درسته همه اینها پس از اینکه متوجه شدیم اون کادر مخصوص عکس های فیفاست ،،، واضح و هویدا گشت وگرنه تا قبلش ما چه میدونستیم کادر فیفاست ،،، اون یارو مبارک بوصفه رو ما چه میدونستیم کیه!!! اصلا هیچکدوم از اون پس زمینه قرمز و ستاره پنج پر و ... معنا پیدا نمیکرد که الان پیدا کرد ...

وگرنه تصور ما : همون بچه محلمون بود :n02:

یه پرس و جویی بکنید شاید همون بچه محلتون رفته باشه مراکش :n09::n02:

Masoud-2014
11-06-2018, 18:43
یه پرس و جویی بکنید شاید همون بچه محلتون رفته باشه مراکش :n09::n02:

والا اگر نمیگفتید میخواستم برم به اولیاش بگم این پسرتون عکسش و تو سایت دیدم شیطانپرست شده بصورت کادر ویژه 3*4 پروفشنال خخخخ
این کجاست پدرسوخته

Yashar4537
12-06-2018, 01:28
سلام.چرا اسم من تو لیست شرکت کننده ها نیست؟ هم ایمیلو تایید کردم،هم نتایج ذخیره کردم،هم چند بار خارج شدم و دوباره وارد شدم،باز اسمم نیومد،میشه راهنمایی کنید. Yashar4537
Yashar4537@gmail.com

mehr1362
12-06-2018, 02:11
باز هم یک جام دیگه و مسابقه ای دگر از پی سی ورد :n01:
مثل دفعات قبل منتظر مسابقه بودم :n05:
یوزر چند تا از دوستان هم آشناست ، از زمان یورو و مسابقه قبلی
ببینیم آشیانه عقاب ها و طرفدارانش یاد آور چه خاطراتی خواهند بود :n02:

با تشکر از ادمین گرامی و مدیران دوست داشتنی P30World
:n40:

Stream
12-06-2018, 04:23
سلام.چرا اسم من تو لیست شرکت کننده ها نیست؟ هم ایمیلو تایید کردم،هم نتایج ذخیره کردم،هم چند بار خارج شدم و دوباره وارد شدم،باز اسمم نیومد،میشه راهنمایی کنید. Yashar4537
Yashar4537@gmail.com

الان رنکینگ آپدیت شده و اسم شما هم درش هست.

mehr1362
12-06-2018, 16:02
مدیر عزیز
نمیتونم وارد مسابقه بشم
نام کاربری و پسورد را میزنم ولی خطا میده
پسورد را هم تغییر دادم ولی باز وارد نمیشه

Stream
12-06-2018, 16:07
مدیر عزیز
نمیتونم وارد مسابقه بشم
نام کاربری و پسورد را میزنم ولی خطا میده
پسورد را هم تغییر دادم ولی باز وارد نمیشه

پسوردتون رو ریست کردم و براتون خصوصی فرستادم.

mehr1362
12-06-2018, 16:12
پسوردتون رو ریست کردم و براتون خصوصی فرستادم.

باز هم وارد نمیشه
فقط یکبار با ایمیل وارد شدم که اسم ایمیلم در رنکینگ بود و خارج شدم
وقتی یوزر را میزنم و پسوردی که شما دادید خطای invalid username میده

برای مسابقه باید از اول ثبت نام کرد ؟ من با یوزر و پسوردم در همین فروم ...

mehr1362
12-06-2018, 16:17
من الان با اسم ایمیل در رنکینگ هستم نه نام کاربریم در سایت
چکار کنم ؟ :n03:

Stream
12-06-2018, 16:18
باز هم وارد نمیشه
فقط یکبار با ایمیل وارد شدم که اسم ایمیلم در رنکینگ بود و خارج شدم
وقتی یوزر را میزنم و پسوردی که شما دادید خطای invalid username میده

برای مسابقه باید از اول ثبت نام کرد ؟ من با یوزر و پسوردم در همین فروم ...

یوزرنیمی که برای سایت پیش بینی انتخاب کردید با یوزرنیم فرومتون یکی نیست. با ایمیلتون اگه لاگین کنید (با پسوردی که من براتون فرستادم) و یوزرنیم سایت پیش بینیتون رو می بینید که متفاوته.

یوزرنیمتون رو هم اگه بخواید من میتونم تغییر بدم به یوزرنیم فرومتون.

mehr1362
12-06-2018, 16:22
یوزرنیمی که برای سایت پیش بینی انتخاب کردید با یوزرنیم فرومتون یکی نیست. با ایمیلتون اگه لاگین کنید (با پسوردی که من براتون فرستادم) و یوزرنیم سایت پیش بینیتون رو می بینید که متفاوته.

یوزرنیمتون رو هم اگه بخواید من میتونم تغییر بدم به یوزرنیم فرومتون.

جزئیات را خصوصی فرستادم مدیر عزیز
موقع وارد شدن دقیقا همین یوزر نیم mehr1362 را میزدم و وارد نمیشد
پسورد را ریست کردم و حتی تغییر دادم دو مرتبه ، ولی وارد نمیشد
و در آخرین تلاش به جای یوزر نیم ایمیلیم را زدم
الان در رنکینگ نام کاربریم در فروم نیست ، اسم ایمیلم درج شده

Stream
12-06-2018, 16:30
جزئیات را خصوصی فرستادم مدیر عزیز
موقع وارد شدن دقیقا همین یوزر نیم mehr1362 را میزدم و وارد نمیشد
پسورد را ریست کردم و حتی تغییر دادم دو مرتبه ، ولی وارد نمیشد
و در آخرین تلاش به جای یوزر نیم ایمیلیم را زدم
الان در رنکینگ نام کاربریم در فروم نیست ، اسم ایمیلم درج شده

یوزرنیمتون تغییر کرد به mehr1362:

:n16:

mehr1362
12-06-2018, 16:39
یوزرنیمتون تغییر کرد به mehr1362:

:n16:
دست شما درد نکنه ، درست شد :n40::n40::n40:

Stream
13-06-2018, 01:04
تا این لحظه 727 نفر در سایت پیش بینی عضو شدند. هرچقدر به شروع مسابقات نزدیک تر می شیم سرعت افزایش اعضا بیشتر هم میشه. :n16:

برای مقایسه، در مسابقه پیش بینی یورو 2016 دو سال پیش، حدود 250 نفر شرکت کرده بودند.

Amir_oscar
13-06-2018, 02:06
آقا تبلیغات گسترده کردید و به‌جای این‌که یه دورهمی اعضای فعلی و یاران قدیمی فروم باشه تعداد زیاد شد و شانس برنده شدن ما هم کم شد.:n02:

Stream
13-06-2018, 12:38
معرفی برنامه آیفون پیش بینی مسابقات:

چند روز پیش برنامه اندروید مسابقات رو معرفی کردیم. امروز برنامه iOS مسابقات معرفی خواهد شد!

این برنامه بر اساس وب هست و در اصل سایت پیش بینی رو در بر می گیره، برای اینکه مراجعه متناوب بهش ساده تر باشه در موبایل های شما!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر ویژه از kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بابت نوشتن این برنامه.

Stream
14-06-2018, 05:04
یک یادآوری دیگه در این باره:

چند نکته درباره بهترین بازیکن جوان جام جهانی:

بازیکن باید ماکسیمم 21 سال سن داشته باشه. برای همین بازیکن های 22 و 23 ساله با اینکه جوان به حساب میان ولی نمی تونن این جایزه رو برنده بشوند.

بعضی از عزیران در مسابقه پیش بینی بازیکن هایی مثل اسنسیو، کیمیش، کوتینیو، جهانبخش، سردار آزمون، نیمار، تیمو ورنر و برناردو سیلوا رو انتخاب کردند. هیچ کدوم از این بازیکن ها واجد شرایط از نظر سنی برای برنده شدن نیستند. :n16:

برنده جایزه بازیکن جوان جام جهانی حتما باید متولد 1 ژانویه 1997 به بعد باشد.

نمونه بازیکن هایی که واجد شرایط نیستند:

اسنسیو، پوگبا، کیمیش، برناردو سیلوا، دیبالا، لوکاس وزکز، سردار آزمون، محمد صلاح، جهانبخش، مارسال، نیمار، ایسکو، ده‌بروینه، خامس رودریگز، هری کین، تیمو ورنر، دراکسلر، دله علی، آندره سیلوا، استرلینگ

اگر به این بازیکن ها رای دادید رایتون رو عوض کنید!

بازیکن هایی که واجد شرایط هستند:

گابریل خسوس، ام‌با‌په، گونسالو گجیس، مارکوس راشفورد،رودریگو بنتنکور، عثمان دمبله و هر بازیکن دیگه ای که متولد 1 ژانویه 1997 یا بعد از این تاریخ باشه.

عزیزانی که برای سوالات هم اسم بیشتر از یک نفر رو نوشتند :n02: دقت کنند هیچ امتیازی بهشون تعلق نخواهد گرفت حتی اگر یکی از افرادی که نوشتند برنده مسابقه باشد.

pcforlife
14-06-2018, 14:38
سلام
من یه نقد ریزی رو وارد کنم... البته شاید اشتباه می کنم و ایضا فکر میکنم خیلی دیر گفتم چون تا ساعاتی دیگر بازی ها شروع میشه.
اما:
تو پیشبینی فوتبال احتمال رخداد یک سری نتایج خیلی بیشتر بوده. صحبت راجع به استثنا نیست، اما پیشبینی رخداد های کاز سختی نیست.
در این شکل بازی ها یک فرد با لحاظ کردن پیشبنی تفاضل 1 گل در مرحله گروهی و پیشبینی صحیح تیم برنده با توجه به عملکرد تیم ها در مسابقاتشون، بر مبنای نتایج گروهی ج ج 2014 میتونه 43 درصد از نتایج رو با تفاضل گل صحیح پیش‌بینی کرده باشه که میشه 21 بازی از مرحله گروهی و میتونه با شرکت در مرحله گروهی 195 امتیاز بگیره. البته قطعا فاکتور شانس وجود داره و شاید یک جام جهانی پر تساوی یا با تفاضل گل بالا شاهد باشیم.
اما صحبت من اینجاست که کسی که مثلا میاد نتیجه 5-2 رو برای یک بازی پی‌بینی میکنه و اون بازی 5-2 میشه بایستی امتیاز بیشتری بگیره نسبت به کسی که بازی ای رو 2-1 پیش‌بینی کرده و بازی 2-1 شده. در واقع ضریبی بایستی می بود برای پیش‌بینی های عجیب که اگر درست از آب در بیاد اون ضریب به امتیازهای پایه اضافه بشه. و به این صورت برنده مسابقات پیش بینی تا روز آخر قطعی نباشه.
با تشکر:n16:

Stream
14-06-2018, 15:10
سلام
من یه نقد ریزی رو وارد کنم... البته شاید اشتباه می کنم و ایضا فکر میکنم خیلی دیر گفتم چون تا ساعاتی دیگر بازی ها شروع میشه.
اما:
تو پیشبینی فوتبال احتمال رخداد یک سری نتایج خیلی بیشتر بوده. صحبت راجع به استثنا نیست، اما پیشبینی رخداد های کاز سختی نیست.
در این شکل بازی ها یک فرد با لحاظ کردن پیشبنی تفاضل 1 گل در مرحله گروهی و پیشبینی صحیح تیم برنده با توجه به عملکرد تیم ها در مسابقاتشون، بر مبنای نتایج گروهی ج ج 2014 میتونه 43 درصد از نتایج رو با تفاضل گل صحیح پیش‌بینی کرده باشه که میشه 21 بازی از مرحله گروهی و میتونه با شرکت در مرحله گروهی 195 امتیاز بگیره. البته قطعا فاکتور شانس وجود داره و شاید یک جام جهانی پر تساوی یا با تفاضل گل بالا شاهد باشیم.
اما صحبت من اینجاست که کسی که مثلا میاد نتیجه 5-2 رو برای یک بازی پی‌بینی میکنه و اون بازی 5-2 میشه بایستی امتیاز بیشتری بگیره نسبت به کسی که بازی ای رو 2-1 پیش‌بینی کرده و بازی 2-1 شده. در واقع ضریبی بایستی می بود برای پیش‌بینی های عجیب که اگر درست از آب در بیاد اون ضریب به امتیازهای پایه اضافه بشه. و به این صورت برنده مسابقات پیش بینی تا روز آخر قطعی نباشه.

کلیت قضیه درسته برای همین هم هست که یک نفر در سایت های شرط بندی شخص پول بیشتری می بره هرچقدر نتیجه نامحتمل تری رو صحیح پیش بینی کرده باشه. اما مشکل اینجاست که اگه بر اساس تفکر این پیش بریم که پیش بینی های نامحتمل قرار باشه ضریب های بیشتری بگیرند، این قضیه فقط به تعداد گل ختم نمیشه. فرضا پیش بینی برد تیم های قوی خیلی ساده تر است نسبت به پیش بینی برد تیم های ضعیف و با این تفکر باید به کسی که برد تیم های ضعیف مقابل تیم های قوی رو پیش بینی می کنه امتیاز بیتشتری بدیم. یا در مسئله جوایز پایان مسابقات مشخصه احتمال برنده شدن همه بازیکن ها یکسان نیست پس کسی که بازیکن نامحتملی رو انتخاب کرده در صورت برنده شدنش باید امتیاز بیشتری بگیره.

اینها همه ایده های خوبی هستند ولی عملا مسابقه رو تبدیل می کنند به چیزی که سایت های شرط بندی هستند. ضریب های متفاوت برای انتخاب های متفاوت بر اساس احتمالشون. مسابقه پیش بینی به نظر من کلیتش بر این استوار است که شخص قراره آگاهانه پیش بینی کنه بر اساس دونسته های خودش. اکثر بازیها زیر 3 گل دارند برای همین این نتایج محتمل تر هستند، اکثر مواقع تیم های قوی تر برنده میشن، اکثر مواقع جوایز فردی رو بازیکن های بهتر می گیرند و ... که همه اینها رو باید در نظر بگیره موقع رای دادن.

اینکه ما سیستمی درست کنیم که بازیکن رای هایی بده که خودش هم می دونه نامحتمل است برای شانس بردن امتیازهای بیشتر، چیزی شبیه سایت های شرط بندی است که این کار رو می کنند تا افراد با شرط بستن روی چیزهای نامحتمل در نهایت پول بیشتری رو از دست بدن :n02: مسابقه پیش بینی از این نظر ساده تر باشه و تمرکزش روی بحث فوتبالی قضیه باشه به نظر من بهتر هست.

راشا تهرونی
14-06-2018, 15:49
بسیار عالی و بی نظیر ممنون از همه عزیزان که دوباره مسابقه گذاشتن:n16:

Stream
14-06-2018, 16:44
تا قبل از شروع بازی افتتاحیه، بیشتر از 2000 نفر در مسابقه ثبت نام کردند.

82 درصد کاربران از طریق برنامه اندروید در مسابقه شرکت می کنند.
10 درصد کاربران از طریق برنامه آیفون در مسابقه شرکت می کنند.
7 درصد کاربران از طریق ویندوز (دسکتاپ) در مسابقه شرکت می کنند.
1 درصد کاربران از طریق سایر سیستم عامل ها (لینوکس و مک) در مسابقه شرکت می کنند.

از 12 کشور بازدید کننده واقعی (نه راه های تغییر IP) داشتیم: ایران، امارات، آمریکا،‌ آلمان، انگلستان، فرانسه، ترکیه، مالزی، مصر، بحرین، هند و روسیه.
بطور کلی از 32 کشور IP داشتیم.

nafe-bandar
14-06-2018, 20:35
حالا تا سه گل خوب و اونها هم هیچ بود... ولی این دو گل آخر چرا زدن آخه... پیش بینی ما هم خراب کردن:n14:

MCSE MAN
14-06-2018, 20:40
تا قبل از شروع بازی افتتاحیه، بیشتر از 2000 نفر در مسابقه ثبت نام کردند.

10 درصد کاربران از طریق برنامه آیفون در مسابقه شرکت می کنند.
7 درصد کاربران از طریق ویندوز (دسکتاپ) در مسابقه شرکت می کنند.
1 درصد کاربران از طریق سایر سیستم عامل ها (لینوکس و مک) در مسابقه شرکت می کنند.

از 12 کشور بازدید کننده واقعی (نه راه های تغییر IP) داشتیم: ایران، امارات، آمریکا،‌ آلمان، انگلستان، فرانسه، ترکیه، مالزی، مصر، بحرین، هند و روسیه.
بطور کلی از 32 کشور IP داشتیم.
ماشالاااا
اینجا مگه چقدر کاربر داره که 2000 نفر شرکت کردن!
بقیه زمان ها پرنده پر نمیزنه تو فروم:n02:

امتیازها هم اومد و هیچکس بیشتر از 5 امتیاز نگرفت از بازی اول
واقعا پیش بینی همچین نتیجه ای رو نمیشد کرد

EhsanCPU
14-06-2018, 21:34
ماشالاااا
اینجا مگه چقدر کاربر داره که 2000 نفر شرکت کردن!
بقیه زمان ها پرنده پر نمیزنه تو فروم:n02:

کاربرای PC [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تشریف دارن ...

ALI . R
15-06-2018, 00:26
سلام و وقت بخیر
عید فطر به همه دوستان تبریک میگم.

مسابقه به نظر من امسال خیلی خوب شد.
و مرسی از Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز و دوستانی ک همکاری کردن برای مسابقه. :n16:

+

قسمت نتایج زنده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظاهرا حذف شده!

Stream
15-06-2018, 00:32
سلام و وقت بخیر
عید فطر به همه دوستان تبریک میگم.

مسابقه به نظر من امسال خیلی خوب شد.
و مرسی از Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز و دوستانی ک همکاری کردن برای مسابقه. :n16:

+

قسمت نتایج زنده از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ظاهرا حذف شده!

اون سایتی که از ویجتش استفاده می کردیم برای نشون دادن نتایج زنده در طول بازی درست کار نمی کرد. برای همین هم فعلا حذفش کردم اگه ویجت دیگه ای پیدا شد یا اون سایت مشکلش رو حل کرد دوباره اضافه میشه.

Stream
15-06-2018, 00:51

در بازی روسیه - عربستان هیچ کس نتونست نتیجه صحیح یا تفاضل صحیح رو پیش بینی کنه و بنابرین هیچ کس 10 یا 8 امتیاز نگرفت.

دو سوم یعنی 67 درصد (1557 نفر) برد روسیه رو بطور صحیح انتخاب کردند و 5 امتیاز گرفتند. یک سوم باقیمونده (753 نفر) یا اصلا انتخابی نداشتند یا نتیجه متفاوتی رو پیش بینی کردند. از بین 2310 نفری که در سایت پیش بینی عضو شدند، 1887 نفر در پیش بینی بازی اول شرکت کردند.

این آمار و ریز پیش بینی های هر کاربر رو می تونید در صفحه زیر ببینید:

روی اسم هر کاربر که کلیک کنید می تونید سایر پیش بینی های اون کاربر رو هم ببینید. پیش بینی ها فقط بعد از شروع بازی (پایان مهلت تغییر رای) توسط سایر کاربرها قابل دیدن هستند پس پیش بینی هر کاربر تا وقتی فرصت تغییر رای توسط سایرین هست مخفی خواهد بود.

albertxx
15-06-2018, 01:29
سلام
اما:

شما بچه گیلانی و توتو باز ؟؟ :n02: ( توتو میزنی ؟ )
در مورد این حرفی که زدید به این دلیل اینطور جوابتون رو دادم :

تو گیلان یه سری برگه شرط بندی هست به اسم توتو ( البته نمیدونم تو بقیه شهرها هست ولی تو گیلان پر هست و همه میشناسن )
این برگه ها همون برگه های شرط بندی هستن ولی به یک شکل دیگه
اونم اینطوره که مثلا بازی یک هفته میشه و زیر هر بازی جدول های خالی وجود داره که شما نتیجه رو پیش بینی میکنید
تو این جدول میتونید از 1 نتیجه تا 10 نتیجه واسه یه بازی رو پیش بینی کنید ( بستگی به تعداد خونه داره )

در این حالت افرادی که شرط بندی میکنن مثلا میخوان بگن خیلی حرفه ای هستن هر نتیجه ای رو میزارن تو جدول تا شانسون شاید بگیره
از 0-0 شروع میکنن تا 9-9 هم میرن ! :n02:
مثلا :

رئال - بارسا
00
10
54
43
34
02
و .........

در این حالت هر نتیجه ای رو تو جدول جا میدن تا شاید برنده بشن
حتی نتیجه های غیر قابل پیش بینی
یعنی اگه ایران تو گروهی جام جهانی با آلمان بازی کنه اینا 3-0 و 4-0 ایران رو هم شاید پیش بینی کنن ! :n33:

البته زدن نتایج غیر قابل پیش بینی هم باید پول بیشتری پرداخت کنید چون جدول بیشتری رو پر کردید (( یعنی اگه من یه جدول از هر مسابقه پر کنیم و شما 4 جدول شما باید پول بیشتری بدید ))

این نوع حرفی که شما میزنی بیشتر به فاز افراد بت ( bet ) باز میخوره (( توتو باز اینورا بهشون میگن )
یعنی همه جور نتیجه رو نگه میدارن تا شاید برنده بشن

نکته جالب اینجاست خیلی از این بازی ها کامپیوتری هست و اصلا تو دنیای واقعی برگزار نمیشه ( یه نوع توتو هست به اسم 98 که بازی ساکر 98 رو اجرا میکنن :n29: )
یعنی تیم های ملی و باشگاه های رو انتخاب میکنن و بعد تو فوتبال پلی استیشن برگزار میکنن و نتیجه رو اعلام میکنن
حتی کسایی که 5 تا از یه بازی رو پیش بینی کردن هم برنده نمیشن چون اگه یه بازی اشتباه باشه کلا بازنده هستید
یه نوع دیگه از برگه هست که فقط برد و باخت و مساوی داره ولی خب اونم احتمال شانس شما پایینه

برگزار کنندگان این نوع مسابقات در گیلان به طور فجیعی پول به جیب زدن
چون اکثر کسایی که این کار رو میکنن دنبال کنندگان حرفه ای فوتبال نیستن بلکه افراد کارگر و معمولی هستن که از رو اعتیاد هر روز باید پیش بینی بازی کنن (( جهالت اینا یه سری دیگه رو ثروتمند میکنه ))
جالب اینجاست حتی شاید این افراد ندونن 98 آلمان چه وضعی داشته ولی از رو اعتیاد عادت دارن هر روز این برگه ها رو پر کنن !!

آخرش تاسف باره ! :n15:

Stream
16-06-2018, 01:37
آمازی از بازیهای امروز:

مصر - اوروگوئه

در این بازی 148 نفر (5 درصد) توانستند نتیجه دقیق رو پیش بینی کنند و 10 امتیاز مربوطه رو گرفتند. 1254 نفر (45 درصد) برد اوروگوئه رو بطور صحیح پیش بینی کردند و 5 یا 8 امتیاز گرفتند و در نهایت 50 درصد هم یا در این مسابقه شرکت نکردند یا نتوانستند برنده رو بطور صحیح پیش بیتنی کنند.

آمار دقیق بازی + پیش بینی های همه کاربران: کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

‌ایران - مراکش

در این بازی 564 نفر (20 درصد) برد 0-1 ایران رو به درستی پیش بینی کردند و 10 امتیاز کامل رو گرفتند. 572 نفر (21 درصد) دیگر هم پیش بینی صحیحی از برد ایران داشتند ولی با نتیجه اشتباه و در نهایت 8 یا 5 امتیاز گرفتند و 1625 نفر باقیمانده هم پیش بینی اشتباهی داشتند یا در این بازی پیش بینی وارد سایت نکردند.

آمار دقیق بازی + پیش بینی همه کاربران: کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

‌اسپانیا - پرتغال

در این بازی فقط 4 نفر توانستند به درستی نتیجه 3-3 رو پیش بینی کنند و این افراد 10 امتیاز برنده شدند. 630 نفر (23 درصد) به درستی به نتیجه تساوی رای داده بودند که 5 امتیاز گرفتند و در نهایت 2127 نفر باقیمانده (77 درصد) هم پیش بینی اشتباه داشتند.

آمار دقیق بازی + پیش بینی همه کاربران: کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در جدول رده بندی هم کاربر almasi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (که به نظر می رسه عضو انجمن نیست) به تنهایی با 31 امتیاز در صدر قرار داره. بعد از ایشون 20 نفر مشترکا با 30 امتیاز در رتبه 2 قرار دارند.

رتبه

31
almasi
1

.
.
.
30
.
.
.
Abolfazl, alireza.fighter, Alireza.j, alizarkesh , ali__frdn9898, amin.mp, amir hoshang, Essi4444, m.darvish, mehranfarahraz, meraj.sh75, Mhasan, Milad.star, Milad4, mohamaddalii, Mrg91, Musa71, Saeed.ss, satar, Shahab52
.
.
.
2
.
.
.

Abdolreza2012
16-06-2018, 15:23
سلام
اقاجان این اپ که برای شرکت تو مسابقه هست مشکل داره!!!!!
من بازی مصر و اروگوئه رو شرکت کردم و ذخیره رو زدم
الان میبینم امتیازم 0 شده چون توش شرکت نکردم!!!!
بعد بازی فرانسه با استرالیا رو ۳ بر ۱ به نفع فرانسه زدم
الان میبینم تو پیش بینی های من زده ۳ بر ۱ به نفع استرالیا!!!!
این دقیقا چه وضعشه؟!

Stream
16-06-2018, 15:35
سلام
اقاجان این اپ که برای شرکت تو مسابقه هست مشکل داره!!!!!
من بازی مصر و اروگوئه رو شرکت کردم و ذخیره رو زدم
الان میبینم امتیازم 0 شده چون توش شرکت نکردم!!!!
بعد بازی فرانسه با استرالیا رو ۳ بر ۱ به نفع فرانسه زدم
الان میبینم تو پیش بینی های من زده ۳ بر ۱ به نفع استرالیا!!!!
این دقیقا چه وضعشه؟!

اپ و وبسایت دقیقا یکی هستند.

من دیتابیس رو چک کردم، عدیی برای بازی مصر - اوروگوئه شما ذخیره نشده و بازی فرانسه استرالیا رو هم اشتباه کردید حتما :n01: این رو من براتون تصحیح می کنم چون بر اساس Smell test هم که شده بعیده کسی واقعا 1-3 به نفع استرالیا بزنه. بعد از بازی آرژانتین - ایسلند امتیازش درست میشه.

اگه در اونجا چیزی به جز عدد تایپ کرده باشید (مثلا دستتون خورده باشه به یک دکمه قبل یا بعد از عدد) چیزی ذخیره نمیشه. البته از دیروز کاری کردیم که اگه چنین اتفاقی بیفته بهتون پیام خطا بده. حتما هم باید دکمه ذخیره رو بزنید.

hesam 63
16-06-2018, 16:12
مسابقات پیش بینی دیجی کالا و برنامه 2018 مسخره س و البته مشکوک.
چهار سال پیش گند قضیه دیجی کالا دراومد و معلوم شد بیشتر هکرها تو صدرن تا شرکت کننده واقعی ...
تا وقتی که ساز و کار مسابقات از لحاظ امنیت درست نشه شرکت کردن تو این مسابقات فایده نداره. طرف از 60 تا امتیاز ممکن 55 تا گرفته!!!!

Stream
17-06-2018, 02:50
آماز بازیهای امروز:

نمودارها آپدیت شده و دیگه از این به بعد افرادی که در مسابقه اصلا شرکت نکردند رو نشون نمی ده. درصد ها هم از بین کاربرانی است که پیش بینی کرده بودند.

فرانسه - استرالیا

215 نفر (9 درصد) برد 1-2 فرانسه رو بطور صحیح پیش بینی کردند و 10 امتیاز گرفتند. 89 نفر (4 درصد) هم سایر نتیجه ها با برد فرانسه با اختلاف یک گل رو پیش بینی کرده بودند و 5 امتیاز گرفتند. 1429 نفر (57 درصد) به درستی برد فرانسه رو پیش بینی کردند ولی با تفاضل گل بیشتر از 1 و این افراد 5 امتیاز گرفتند.

771 نفر (31 درصد) هم نتیجه این بازی رو اشتباه پیش بینی کردند و فقط 1 امتیاز گرفتند.

آمار دقیق بازی + پیش بینی های همه کاربران: کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آرژانتین - ایسلند

فقط 58 نفر (2 درصد) به درستی نتیجه 1-1 رو پیش بینی کردند و 10 امتیاز گرفتند. 24 نفر دیگه هم نتایج مساوی دیگر رو انتخاب کرده بودند که 5 امتیاز گرفتند.

2461 نفر باقیمونده (97 درصد) نتوانستند به درستی نتیجه مساوی رو پیش بینی کنند و فقط 1 امتیاز گرفتند.

دانمارک - پرو

273 نفر (11 درصد) نتیجه دقیق رو پیش بینی کردند و 10 امتیاز گرفتند. 360 نفر (14 درصد) دیگه هم پیش بینی برد دانمارک با اختلاف 1 گل رو داشتند که 8 امتیاز گرفتند. 174 نفر (7 درصد) هم پیش بینی برد دانمارک با بیشتر از یک گل رو کرده بودند که 5 امتیاز گرفتند.

1763 نفر (69 درصد) هم تساوی یا برد پرو رو پیش بینی کرده بودند و فقط 1 امتیاز کسب کردند.

نیجریه - کرواسی

197 نفر (8 درصد) به درستی نتیجه 0-2 به نفع کرواسی رو پیش بینی کرده بودند و 10 امتیاز گرفتند. 94 نفر ‌(4 درصد) دیگه هم برد کرواسی با سایر نتایج ولی 2 اختلاف رو انتخاب کرده بودند که 8 امتیاز گرفتند. 944 نفر (36 درصد) هم برد کرواسی رو با سایر تفاضل ها پیش بینی کرده بودند و 5 امتیاز گرفتند.

1354 نفر (52 درصد) نتایج تساوی یا برد نیجریه رو پیش بینی کرده بودند و فقط 1 امتیاز کسب کردند.

در جدول رده بندی هم کاربر mohammadasadi67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با 56 امتیاز صدرنشین است.

نام کاربری

رتبه

56

mohammadasadi67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1

54

ramezan damavandi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2

52

Abolfazl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3

52

Hamed.baghal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3

Stream
17-06-2018, 15:36
چند نفر پرسیدن اساس جدول رده بندی در صورتی که امتیازها یکسان باشه چیست. رتبه بندی در سایت پیش بینی بر اساس اولویت های زیر کار می کنه، در صورتی که هر کدوم یکسان باشه ملاک بعدی رو در نظر می گیره:

تعداد پیش بینی دقیق با تفاضل صحیح
تعداد پیش بینی برنده صحیح (یا مساوی با تعداد گل اشتباه)
الفبا

البته این فقط مسئله برای ابتدای مسابقه مهم است، چون در هر مسابقه میشه امتیازهای متفاوتی گرفت (10, 8, 5, 1) و همینطور در مراحل بعد امتیازهای متفاوتی وجود داره و ضریب ها وارد کار خواهند شد احتمال اینکه تا پایان مسابقات دو نفر در بالای جدول امتیاز یکسان داشته باشند بسیار بسیار پایین است.

Stream
18-06-2018, 14:07
آمار پیش بینی بازیهای دیروز:

مسابقه سوییس برزیل رو 47 نفر (3 درصد) به درستی 1-1 پیش بینی کردند! 18 نفر (1 درصد) هم سایر نتایج مساوی و همه 1682 نفر باقیمانده (96 درصد) اشتباه که فقط 1 امتیاز گرفتند! :n02: مسابقه آلمان مکزیک از این هم غیر قابل پیش بینی تر بود. فقط 5 نفر به درستی برد 0-1 مکزیک رو پیش بینی کردند، 9 نفر دیگه برد مکزیک با تفاضل گل صحیح رو پیش بینی کردند و 2 نفر دیگه هم برد مکزیک با اختلاف بیشتر از 2 گل رو پیش بینی کرده بودند. فرضیه من اینه که اکثر این عزیزان فقط موقع وارد کردن نتیجه اشتباه نتیجه رو وارد کردند :n02: 1714 نفر باقیمونده به برد آلمان یا تساوی رای داده بودند.

در جدول رده بندی هم رقابت سختی هست، 4 نفر بطور مشترک اول هستند با 64 امتیاز، 2 نفر بعد از اونها با 63 و 5 نفر هم با 62 امتیاز!‌

رتبه

نام کاربری

1.

Elyas mohseni ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

64

2.

sam2290 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

64

3.
Hamed.baghal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
64

4.
mohamadalirezaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
64

5.
ali__frdn9898 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
63

6.
amir hoshang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
63

7.
Alirezalei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
62

8.
Arashcris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
62

9.
Khaledbasiri ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
62

10.
Melika ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
62

11.
Giorgi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
62

Demon King
18-06-2018, 15:07
آقا این پیشبینیا نقشه اس همه!

اصن لذت بازیا رو از من گرفته. دچار دوگانگی شخصیتی شدم. دیروز از یه طرف دوست داشتم آلمان ببازه چون آلمانو دوست نداشتم. از یه طرف پیش بینیم دو یک آلمان بود دوست داشتم ببره.

برای بازیا ایرانم همین جوریه. آدم نمی دونه از گل خوردن ایران خوشحال بشه یا نه.

یه فوتبال بود که لذت دوست داشتنی زندگیمون بود که اونم ازمون گرفتید ... :n02:

Stream
19-06-2018, 00:23

بازی کره - سوئد رو اکثرا به خوبی پیش بینی کردند. 22 درصد 10 امتیازی داشتیم، 26 درصد 8 امتیازی و 24 درصد 5 امتیازی. 29 درصد باقیمونده هم پیش بینی اشتباه داشتند. بازی بلژیک - پاناما هم 25 درصد 10 امتیازی داشتیم، 2 درصد 8 امتیازی و 68 درصد 5 امتیازی! فقط 6 درصد کاربران برد بلژیک رو پیش بینی نکرده بودند. بازی انگلیس - تونس هم مشابه بود، 21 درصد 10 امتیازی، 16 درصد 8 امتیازی و 52 درصد 5 امتیازی. فقط 10 درصد برد انگلیس رو پیش بینی نکرده بودند.

رقابت در جدول رده بندی بسیار نفسگیر هست:

رتبه

نام کاربری

1.

amir hoshang ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
88

2.
mohammadmehditavangar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
87

3.
aliroustaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
86

4.
Alirezalei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
85

5.
Apocalyptica ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
85

6.
Arashcris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
85

7.
Melika ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
85

8.
Elyas mohseni ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
84

9.
09215202590 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
82

10.
kazemzadeh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
82

albertxx
19-06-2018, 19:17
یعنی مزخرفترین دوره واسه پیش بینی همین دوره هست:n02:
روسیه 5 تا میزنه !
آلمان از مکریک میبازه !
برزیل با سوئیس مساوی میکنه !
کلمبیا به ژاپن میبازه !:n29:
فعلا هم که سنگال از لهستان جلو هست !

قبلا پیش بینی میکردی 90 درصد درست بود ( حداقل واسه تیمای بزرگ )
الان شموشک نوشهر با آلمان بازی کنه با هزارتا آرزو و امید باید برد آلمان رو بزنی ! :n09:

rashi
19-06-2018, 21:20
پیش بینی نتایج خیلی سخت شده ، تیم 40 رده بندی فیفا میاد تیم رده 8 یا 14 فیفا رو می زنه ، بازی که به نظر می بایست مساوی تمام بشه به یکباره می بینی یکی از دو تیم خیلی ضعیف تر از حد اندازه خودش ظاهر میشه ... کلا با منطق فوتبالی جور در نمیاد ...:n13::n13:

Morteza4SN
20-06-2018, 15:34
...
عزیزانی که برای سوالات هم اسم بیشتر از یک نفر رو نوشتند :n02: دقت کنند هیچ امتیازی بهشون تعلق نخواهد گرفت حتی اگر یکی از افرادی که نوشتند برنده مسابقه باشد.

من که فعلاً توی هر قسمت دو سه تا اسم نوشتم تا روز آخر بشینم سبک سنگین کنم تاس بندازم یکی رو نهایی کنم :n02:
اما یه حالت دیگه اینه که اگه مثلاً دو نفر مشترک آقای گل شدن اگه یکی رو درست گفته باشیم امتیاز کامل گرفتیم؟ :n02: البته به شرطی که کسی اسم هر دو نفر رو ننوشته باشه :n09:

آقا این پیشبینیا نقشه اس همه!

اصن لذت بازیا رو از من گرفته. دچار دوگانگی شخصیتی شدم. دیروز از یه طرف دوست داشتم آلمان ببازه چون آلمانو دوست نداشتم. از یه طرف پیش بینیم دو یک آلمان بود دوست داشتم ببره.

برای بازیا ایرانم همین جوریه. آدم نمی دونه از گل خوردن ایران خوشحال بشه یا نه.

یه فوتبال بود که لذت دوست داشتنی زندگیمون بود که اونم ازمون گرفتید ... :n02:
دقیقاً این حس دوگانه برا خیلیا پیش میاد :دی
البته در دراز مدت می‌تونه به منطقی شدن تفکرات آدم کمک کنه :‌دی
پیشنهادم اینه فوتبال فانتزی هم شرکت کنید بعد مثلاً شما از رونالدو بدت میاد اما می‌خریش و میزنه هتریک می‌کنه کیف می‌کنی :n09: و از اینکه پولت نرسیده مسی رو که پنالتی خراب کرده بخری راضی هستی :n02:

Stream
20-06-2018, 15:42
من که فعلاً توی هر قسمت دو سه تا اسم نوشتم تا روز آخر بشینم سبک سنگین کنم تاس بندازم یکی رو نهایی کنم :n02:
اما یه حالت دیگه اینه که اگه مثلاً دو نفر مشترک آقای گل شدن اگه یکی رو درست گفته باشیم امتیاز کامل گرفتیم؟ :n02: البته به شرطی که کسی اسم هر دو نفر رو ننوشته باشه :n09:

آقای گل (کفش طلا) همیشه فقط به یه نفر داده میشه. ملاک اینطوری است:

تعداد گل بیشتر
تعداد پاس گل بیشتر
دقایق بازی کرده در زمین کمتر

در یورو 2014 فرناندو تورس آقای گل شد با اینکه تعداد گلها و پاس گلهاش با یک بازیکن دیگه مساوی بود.

FOURTH RETURN
20-06-2018, 20:51
از کجا بفهمم کدوم پیش بینی که کردم درست بوده?

Stream
20-06-2018, 22:57
از کجا بفهمم کدوم پیش بینی که کردم درست بوده?

در منوی بالای سایت برید به بخش پیش بینی های گذشته.

یا از طریق این لینک:

pc-lazio
21-06-2018, 11:02
پیش بینی سخت شده:n13:

Amir_oscar
22-06-2018, 09:25
واسه‌ی پیش‌بینی کفش طلا موندم سر دوراهی عقل و عشق :n02::

1- کریستیانو رونالدو.
۲- برد ایران و حذف پرتغال.

Naghme.F
24-06-2018, 12:07
سلام. من بازی فرانسه و پرو رو دو یک به نفع فرانسه پبش بینی کرده بودم ولی نتیجه و امتیازش برام ثبت نشده. آیدی سایت پیش بینی: Naghme

Stream
24-06-2018, 23:53
سلام. من بازی فرانسه و پرو رو دو یک به نفع فرانسه پبش بینی کرده بودم ولی نتیجه و امتیازش برام ثبت نشده. آیدی سایت پیش بینی: Naghme

در دیتابیس چک کردم، چیزی ذخیره نشده بود متاسفانه.

EhsanCPU
25-06-2018, 00:18

سلام
بعد از پیش بینی باید حتما روی ذخیره کلیک کنید تا نتیجه ها ثبت بشه و کادر Changes saved نمایان بشه ...

denzelmovie
25-06-2018, 13:20
سلام ببخشید چرا نمیتونم سوالاتی مثل برنده کفش طلا و .. رو جواب بدم؟ هنوو که مهلت داریم

omidbooter
25-06-2018, 13:42
سلام خوبین بچها
اقا صفحه پیش بینی بازی ها سوالات بهترین بازیکن و ....الان رفتم تغییر بدم نمیشه. در صورتی که زده تا ساعت 6 امشب وقت هست
میشه بگین مشکل چیه؟/
نتیجه بازی میتونم تغییر بدم فقط سوالات نمیشه
ممنونت

Stream
25-06-2018, 14:48
سلام ببخشید چرا نمیتونم سوالاتی مثل برنده کفش طلا و .. رو جواب بدم؟ هنوو که مهلت داریم

سلام خوبین بچها
اقا صفحه پیش بینی بازی ها سوالات بهترین بازیکن و ....الان رفتم تغییر بدم نمیشه. در صورتی که زده تا ساعت 6 امشب وقت هست
میشه بگین مشکل چیه؟/
نتیجه بازی میتونم تغییر بدم فقط سوالات نمیشه
ممنونت

مسئله حل شد و الان میتونید به سوالات پاسخ بدید.

omidbooter
26-06-2018, 15:07
اره خییلی خیلی ممنون به موقع و خیلی سریع استریم جان حل شد.یه تشکر ویژه بکنم از استریم عزیز که هر موقع مشکلی بوده و پیام دادیم خیلی سریع جواب داده و مشکل حل کرده.دمت گرم داداش این قدر سریع و با مسئولیت هستی همیشه من که شخصا از 8 سال پیش یادمه همیشه همینجوری بوده. تشکر:n16::n11:
یه سوال برای تیم قهرمان امتیاز ویژه نزاشتین؟
مثلا بعد از اتمام گروهی پیش بینی تیم قهرمان امتیاز بیشتر داشته باشه و قابل تغییر هم دیگه نباشه

omidbooter
28-06-2018, 01:56
آقای گل (کفش طلا) همیشه فقط به یه نفر داده میشه. ملاک اینطوری است:

تعداد گل بیشتر
تعداد پاس گل بیشتر
دقایق بازی کرده در زمین کمتر

در یورو 2014 فرناندو تورس آقای گل شد با اینکه تعداد گلها و پاس گلهاش با یک بازیکن دیگه مساوی بود.

بالا اشتباه تایپی بود دیدم گفتم بگم:n02: یورو 2014 نداشتیم که اصلا
این پست هم پاک شه .ممنون

Stream
28-06-2018, 21:34
در دور حذفی باید پیش بینی نتیجه 90 دقیقه رو در کادر اعداد انجام بدید و برای وقت اضافه یا ضربات پنالتی، از فرم مربوطه استفاده کنید.

یادآوری امتیازها:

انتخاب کاربر در 90 دقیقه

پیش بینی دقیق نتیجه در 90 دقیقه
10

پیش بینی صحیح برنده در 90 دقیقه با تفاضل صحیح
8

پیش بینی صحیح برنده در 90 دقیقه با تفاضل اشتباه
5

پیش بینی صحیح تساوی در 90 دقیقه با تعداد اشتباه
5

پیش بینی اشتباه
2

2+

2+

1+

و ضریب ها:

مرحله
تعداد بازی
ضریب
کل امتیازها
درصد امتیازها در این مرحله

گروهی
48
1
480
50%

یک هشتم نهایی
8
1.5
120
12.5%

یک چهارم نهایی
4
3
120
12.5%

نیمه نهایی
2
6
120
12.5%

رده بندی
1
2
20
2%

فینال
1
10
100
10.5%

مجموع
64

-
960
100%

mohsen14014
30-06-2018, 19:40
من نتیجه آرژانتین _ فرانسه رو ، 1_2 به نفع فرانسه انتخاب کرده بودم ، چرا هیچ امتیازی نگرفتم ؟

albertxx
30-06-2018, 19:45
تو برنامه 2018 بالای هزار نفر نتیجه 4-3 فرانسه رو پیش بینی کرده بودن !! :n13:
جالبه وقتی 4-2 بود عادل میگفت چند هزار نفر هم همون رو پیش بینی کرده بودن

من موندم اینا رو چه اساسی پیش بینی میکنن ؟؟
به من یه برگه بدن بگن 10 تا نتیجه رو پیش بینی کن عمرا 4-3 بزنم ! :n02:
یعنی این پیش بینی ها یه جورایی انگار فان هست
طرف 10 تا سیم کارت داره هر کدوم یه چی میزنه شاید گرفت
7-1 آلمان برزیل رو وقتی پیش بینی میکنن دیگه به جادو و نوستراداموس باید اعتقاد داشت ! :n02:

jack82
30-06-2018, 19:50

7-1 آلمان برزیل رو وقتی پیش بینی میکنن دیگه به جادو و نوستراداموس باید اعتقاد داشت ! :n02:

دقیقا
به نظرم این پیش بینی های نتایج تو ایران رو باید به عنوان عجایب هشتم به عجایب هفت گانه اضافه کنن.
من اگه صد تا پیش بینی هم میتونستم بکنم ۷ یک المان جزو پیش بینیام نبود

omidscafild
30-06-2018, 20:13

من شخصا معتقدم باگی چیزیه . 7-1 آلمان یا همین 2-0 کره رو میگفتن چند ده هزار نفر درست گفتن . شما یه جامعه آماری میلیونی از فوتبالیا و غیرفوتبالیا درنظر بگیرید امکانش نیست حتی یه نفر هم این نتایجو بگه !

kasra_khan2003
30-06-2018, 20:41
من شخصا معتقدم باگی چیزیه . 7-1 آلمان یا همین 2-0 کره رو میگفتن چند ده هزار نفر درست گفتن . شما یه جامعه آماری میلیونی از فوتبالیا و غیرفوتبالیا درنظر بگیرید امکانش نیست حتی یه نفر هم این نتایجو بگه !

شما یه بتری بتری گِرِِی گوس بزن، بعد برو تو سایت پیشبینی، تا فینال رو درست پیشبینی نکردی بیا هرچی خواستی بمن بگو :دی

albertxx
30-06-2018, 21:43

نه خب میشه این نتایج رو پیش بینی کرد
هر شخصی اگه 3 تا سیم کارت داشته باشه علاوه بر 3 پیامک میتونه چندبار هم با چند گوشی به صورت اپلیکیشن نظر بدن
واسه همین هر شخص که 6 7 تا میتونه نظر بده میتونه هر نتیجه رو پیش بینی کنه ( حالا بماند بعضیا 10 تا سیم دارن )

ولی تعداد اینا انگشت شماره نه هزار نفر !!!!!
مشکل پیش بینی نتیجه نیست چون به هر حال بین 10 میلیون نفر یکی پیش بینی میکنه
ولی این تعداد تعجب بر انگیزه

آخه 4-3 فرانسه ؟؟؟ 7-1 آلمان ؟؟ 2-0 کره ؟ اونم جلو خط هافبک غول آلمان

Amir_oscar
01-07-2018, 23:59
آقا امتیازهای اضافی به خاطر پیش‌بینی درست ضربات پنالتی رو محاسبه نمی‌کنید؟

Stream
02-07-2018, 01:22
آقا امتیازهای اضافی به خاطر پیش‌بینی درست ضربات پنالتی رو محاسبه نمی‌کنید؟

امشب همگی آپدیت خواهند شد.

Stream
04-07-2018, 13:50
تمام امتیازها برای مراحل قبل محاسبه شده و بازیهای مرحله یک چهارم نهایی هم آماده پیش بینی است.

rashi
06-07-2018, 01:36
صحبت شما کاملا درست و منطقی است... حق با شماست به نکته ظریفی اشاره کردید با منطق فوتبالی جور در نمیاد مگر با مننطق سیم کارتی

rashi
06-07-2018, 01:39
نه خب میشه این نتایج رو پیش بینی کرد
هر شخصی اگه 3 تا سیم کارت داشته باشه علاوه بر 3 پیامک میتونه چندبار هم با چند گوشی به صورت اپلیکیشن نظر بدن
واسه همین هر شخص که 6 7 تا میتونه نظر بده میتونه هر نتیجه رو پیش بینی کنه ( حالا بماند بعضیا 10 تا سیم دارن )

ولی تعداد اینا انگشت شماره نه هزار نفر !!!!!
مشکل پیش بینی نتیجه نیست چون به هر حال بین 10 میلیون نفر یکی پیش بینی میکنه
ولی این تعداد تعجب بر انگیزه

آخه 4-3 فرانسه ؟؟؟ 7-1 آلمان ؟؟ 2-0 کره ؟ اونم جلو خط هافبک غول آلمان

صحبت شما کاملا درست و منطقی است... با منطق فوتبالی جور در نمیاد مگر با مننطق سیم کارتی

FOURTH RETURN
12-07-2018, 09:22
برای فینال مسابقه نگذاشتید

Stream
12-07-2018, 13:13
تمام امتیازها آپدیت شد +‌ بازیهای نیمه نهایی و فینال هم اضافه شدند.

دقت کنید ضریب بازی فینال 10 هست، یعنی با پیش بینی صحیح در 90 دقیقه، میتونید 100 امتیاز برنده بشید. اگه بازی در 90 دقیقه مساوی بشه و شما نتیجه وقت اضافه/پنالتی رو هم صحیح تشخیص بدید شما 20 امتیاز بیشتر هم می تونید بگیرید.

100 امتیاز دیگه هم برای پیش بینی جوایز پایان مسابقات هست که اونها هم بعد از بازی فینال اضافه خواهند شد.

EHSANRF
12-07-2018, 13:28
درود و سپاس
فکر کنم امتیاز بازی دیشب بنده اشتباه محاسبه شده
هم برنده رو درست حدس زدم، هم تفاضل گل و هم برنده در وقت اضافه رو
ولی امتیاز بسیار اندک شده و تقریبا تو امتیازات سقوط کردم...

Stream
12-07-2018, 13:58
درود و سپاس
فکر کنم امتیاز بازی دیشب بنده اشتباه محاسبه شده
هم برنده رو درست حدس زدم، هم تفاضل گل و هم برنده در وقت اضافه رو
ولی امتیاز بسیار اندک شده و تقریبا تو امتیازات سقوط کردم...

سلام

شما نتیجه رو 2-3 به نفع کرواسی زده بودید، در حالی که بازی در 90 دقیقه 1-1 شده بود. برای همین شما بر اساس جدول امتیازات پست اول 2 امتیاز می گیرید که با ضریب 6 بازیهای این مرحله میشه 12 امتیاز. به خاطر پیش بینی صحیح برنده در وقت اضافه هم 2 امتیاز می گیرید که با ضریب 6 باز هم میشه 12 امتیاز، که براتون ثبت شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و به امتیازتون اضافه شده.

Stream
15-07-2018, 20:48
نتایج تا پایان بازی فینال آپدیت شد، ولی منتظر اعلام جوایز نهایی هستیم تا برنده های نهایی مشخص بشوند. :n16:

kian98
15-07-2018, 21:22
خلاص . فرانسه برد رفت :n14:
دلم به حال رئیس جمهور کرواسی میسوزه :n02:

r1340
15-07-2018, 21:57
سپاس از شما برای برگزاری مسابقات بسیار عالی بود.:n01:

Demon King
15-07-2018, 22:30
11 ام شدم!

:n01:

خوبه؛ دلم برای نفر شیش ام میسوزه که با یه امتیاز کمتر، هیچ جایزه ای رو نمیبره.
در کل خوب بود. مرسی از دوستان :n12:

r1340
15-07-2018, 22:40
با یک امتیاز کمتر دوم شدم.دم همتون گرم .... تبریک به نفر اول . دمش گرم ایول.....درود به مدیران و برگزار کننده ها ممنون.
یک سوالم دارم : نفری که بیشترین حدس رو توی جوایز فردی داشته کجا اعلام میشه ؟

Stream
15-07-2018, 22:42
با یک امتیاز کمتر دوم شدم.دم همتون گرم .... تبریک به نفر اول . دمش گرم ایول.....درود به مدیران و برگزار کننده ها ممنون.
یک سوالم دارم : نفری که بیشترین حدس رو توی جوایز فردی داشته کجا اعلام میشه ؟

هیچ کس چهار یا پنج مورد رو صحیح پاسخ نداد. ولی 22 نفر سه مورد رو بطور صحیح پاسخ دادند. بین این افراد قرعه کشی میشه و برنده جایزه انتخاب میشه :n16:

سفیددشت
16-07-2018, 09:01
با سلام و درود فراوان من تو اپلیکیشن سایت برای پیش بینی های بازی های جام جهانی شرکت کردم و نفر چهارم شدم چطور می تونم جایزمو دریافت کنم

Stream
16-07-2018, 11:35
با سلام و درود فراوان من تو اپلیکیشن سایت برای پیش بینی های بازی های جام جهانی شرکت کردم و نفر چهارم شدم چطور می تونم جایزمو دریافت کنم

امشب رسما اسامی برنده ها + برنده های قرعه کشی رو اعلام خواهیم کرد. طی روزهای آینده با برنده ها از طریق ایمیل یا انجمن برای دریافت جایزه تماس گرفته خواهد شد.

omidbooter
16-07-2018, 15:00
سلام به همگی و خسته نباشین خدمت مدیران خصوصا استریم جان عزیز که خیلی زحمت کشید برای برگزاری این مسابقات جالب و جذاب و پر هیجان و به نحو احسن انجامش داد.
اینجور مسابقات باعث شد با هیجان بیشترری جام جهانی نگاه کنیم و لذت بیشتری ببریم و 1 ماه حداقل از زندگی و غم غصه و...دور باشیم خیلی خوب بود و من که لذت بردم هرچند برنده هم نشدم:n02:ولی خیلی خیلی ممنونم از همه که زحمت کشیدن و شرکت کردن.جدا از برنده شدن و نشدن همین که با جذابیت و هیجان تماشا کردیم خودش به دنیا می ارزید.
بسیار ممنون و خسته نباشین.
امیدوارم برای جام ملتهای اسیا و یورو و حتی لیگ قهرمانان هم ادامه پیدا کنه خیلی خوبه.:n16::n06:

سفیددشت
16-07-2018, 16:43
میدونی کارت خیلی درسته

pc-lazio
16-07-2018, 19:34
سلام خدمت برگزار کنندگان و مدیران و دوستان عزیز
واقعا خسته نباشین یکماه برگزاری منظم مسابقات به شیوه ثبت نام در گوگل و عالی بود واقعا ممنون.
مدیران عزیز بخصوص برای لیگ برتر میخواستم درخواست کنم به همین سبک جوایز به اندازه یک فصل برگزار بشه که خیلی هیجان انگیزه . مهم مسابقه اش هست حالا اگه اخر فصل لیگ ایران هم جوایزی به سه نفر برتر بدین هم خودش جذاه انشالله خبرهای خوی در این زمینه ازتون بشنویم. ممنون:n01::n01::n01::n12::n12::n12::n12:

EHSANRF
17-07-2018, 03:21
سپاس بابت برگزاری این مسابقه‌ی خوب و هیجان‌انگیز
تبریک به برندگان گرامی

پ.ن: بنده برای بهترین بازیکن جوان جام جهانی جواب درست رو داده بودم اما چون به صورت Kylian Mbappe نوشته بودم ظاهرا سیستم قبول کرده ولی امتیاز رو در نظر نگرفته (مطمئن نیستم، چون صرفا کنار اون آیکن عدد امتیاز نبود عرض شد)
پ.ن2: بنده فوتبالی نبودم همین‌طور نتایج رو و خصوصا سوالات رو جواب دادم ولی با این حال بد نبود پیش‌بینی‌هام و حداقل 9 نتیجه رو قطعی پیش‌بینی کرده بودم...

Stream
17-07-2018, 12:51
سپاس بابت برگزاری این مسابقه‌ی خوب و هیجان‌انگیز
تبریک به برندگان گرامی

پ.ن: بنده برای بهترین بازیکن جوان جام جهانی جواب درست رو داده بودم اما چون به صورت Kylian Mbappe نوشته بودم ظاهرا سیستم قبول کرده ولی امتیاز رو در نظر نگرفته (مطمئن نیستم، چون صرفا کنار اون آیکن عدد امتیاز نبود عرض شد)
پ.ن2: بنده فوتبالی نبودم همین‌طور نتایج رو و خصوصا سوالات رو جواب دادم ولی با این حال بد نبود پیش‌بینی‌هام و حداقل 9 نتیجه رو قطعی پیش‌بینی کرده بودم...

کنار آیکون امتیاز پرسش ها نوشته نمیشه ولی اگه در صفحه مربوط به سوال تیک خورده، امتیازش رو گرفتید. :n16:

Amir_oscar
17-07-2018, 13:16
آقا خسته نباشید. رقابت خوبی بود. کاش سایت رو حفظ بکنید و با گرفتن آگهی و درآمدزایی، برای جام ملت‌ها هم باز مسابقه برگزار بکنید.

من کورتوا رو درست پیش‌بینی کردم ولی امتیازش رو نگرفتم. حالا خیلی هم مهم نیست به جای رتبه 290 می‌شم 230. :n02:

Stream
17-07-2018, 13:22
آقا خسته نباشید. رقابت خوبی بود. کاش سایت رو حفظ بکنید و با گرفتن آگهی و درآمدزایی، برای جام ملت‌ها هم باز مسابقه برگزار بکنید.

من کورتوا رو درست پیش‌بینی کردم ولی امتیازش رو نگرفتم. حالا خیلی هم مهم نیست به جای رتبه 290 می‌شم 230. :n02:

بله درسته امتیازش به شما و یک نفر دیگه داده نشده بود چون نوشته بودید "کوروتوا" و سیستم تشخیص نداده بود :n02: تصحیح کردم. جدول تا نیم ساعت دیگه آپدیت میشه.

pc-lazio
17-07-2018, 21:15
اسامی برندگان و نفرات قرعه کشی اعلام شده؟ من ندیدم هنوز. ممنون

Stream
17-07-2018, 21:54
اسامی برندگان و نفرات قرعه کشی اعلام شده؟ من ندیدم هنوز. ممنون

اعلام برنده های مسابقه پیش بینی بازیهای جام جهانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سفیددشت
26-07-2018, 00:33
چرا جوایز پرداخت نشد

Stream
26-07-2018, 12:18
چرا جوایز پرداخت نشد

به همه برنده ها ایمیل زده شده. به ایمیل پاسخ بدید اگه هنوز ندادید. :n16: