PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لیگ قهرمانان اروپا | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ | فینال

kasra_khan2003
12-05-2018, 15:54
لیگ قهرمانان اروپا | فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ | فینال

رئال مادرید - لیورپول

تاریخ: یکشنبه ششم خرداد - ۲۷ مِی

محل: کیو، اوکراین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nw_nk
12-05-2018, 17:17
با VAR فینالیست های لیگ قهرمانان تغییر می کرد!

الساندرو فلورنزی، مدافع ایتالیایی رم معتقد است با تکنولوژی VAR، ممکن است نام فینالیست های لیگ قهرمانان تغییر کند.

همانند دیگر بازیکنان و مدیریت باشگاه رم، فلورنزی نیز معتقد است اشتباهات داوری تاثیر زیادی در حذف آنها برابر لیورپول داشته است. بازیکنان رم مدعی شدند که 2 پنالتی در نیمه دوم برای این تیم گرفته نشد و با توجه به اینکه لیورپول در مجموع 6-7 به برتری رسید، ممکن بود نتیجه نهایی تغییر کرده و به سود جالوروسی باشد.

فلورنزی گفت: "اگر تکنولوژی VAR در لیگ قهرمانان وجود داشت، نمی دانم که آیا فینال بین رئال مادرید و لیورپول برگزار می شد یا نه. VAR بسیاری از شک و تردید را برطرف می کند و آن صحنه ای که داور ممکن است در ثانیه اول اشتباه کند را برطرف کرده و در 10 ثانیه داور می تواند فیلم ها را تماشا کرده و از تصمیم خود مطمئن شود.

رم می توانست دستاورد فوق العاده ای داشته باشد و من فکر می کنم تمام ایتالیا امشب به ما افتخار می کنند. این دیدار باید یک نقطه شروع برای ما باشد، نه یک خط پایان، چرا که ما به دنبال تکرار تجربه چنین شب هایی هستیم.

ما به این لباس افتخار می کنیم و من فکر می کنم طرفداران ما نیز به آنچه ما انجام دادیم افتخار می کنند."

Ezel
12-05-2018, 18:07
این از تاپیک قبلی جا موند :

کنایه ی خنده داری بود!!
خیر دوست عزیز...حرف ما اینه دوستان اومدن گفتن طرف جو گیر شده و فک کرده کسیه.گفته من به اسپانیایی ها نباختم و وقتی نبودم بایرن به اسپانیایی ها باخته..اسم این قطعا جوگیری نیست.چون با رجوع به نتایج بایرن در سال ۲۰۱۲ و نیمه نهایی مقابل رعال که اگر کسی جز ماریو گومز مهاجم بایرن بود ۹۰% بایرن در وقت‌های قانونی پیروز میدان بود.حالا نمیخوام از داوری و پنالتی که با برخورد توپ به دست آلابا صحبت کنم.که اگر اون پنالتی بود هند مارسلو سه تا پنالتی بود.سال 2013 که بارسا رو به اون شکل حذف کرد.حالا پیدا کنید شخص جوگیر را!
اصلا نتایج بایرن در اون دو فصل همه چیز و مشخص میکنه.2013 که در دو مرحله ی یک چهارم و نیمه نهایی جمعا 4بر صفر یووه و 7 بر صفر بارسا شکست داد.خیلیه به خدا.چهار بازی کلین شیت در بالاترین سطح فوتبال دنیا.بایرن 2013 ژانر وحشت فوتبال اروپا بود.سالی که دو تیم آلمانی دو تیم اسپانیایی رو حذف کردن.
(آمادگی این دو تیم قطعا در قهرمانی آلمان در جام جهانی موثر بود)
ما انتظار نداریم به زور همه این پیرمرد 73 ساله رو دوست داشته باشن،ولی انتظار داریم به دور از منطق و واقعیات صحبت نکنن..همین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Actros

برادر فکر کنم شما پست ما رو کنایه به هاینکس برداشت کردی در صورتی که من کاملا جدی نوشتم و اونچه که گفتم از سر علاقه ی شخصی خودم به هاینکس بزرگ هست به دور از تعصبات رنگی ؛ در مورد ارادت بی کران ما به آقای هاینکس بزرگ هم همین عاقای مسعوط کینگ هم قطار شما میتونه گواهی بده و اونو هم نوشتم چون دیدم شما نوشته بودی ظاهرا دوستانی از پشت کیبرد به آقای هاینکس بزرگ تیکه انداخته بودن

Masoud King

albertxx
12-05-2018, 18:11
خیلی تا فینال مونده و وقت زیاده واسه بحث در مورد فینال
یه ذره از حال و هوای امسال بیایم بیرون و یه سری به سال های قبل بزنیم

یادش بخیر
چیه این فوتبال اصلا ............ :n09::n10:

omidscafild
12-05-2018, 20:38
دوستان دست پیشو میگیرن پس نیوفتن . همه میدونن رئال امسال و سال های قبل چجوری به قهرمانی رسید دیگه . :n09: لازم نیست خودتونو بزنید به اون راه !!! :) وقتی یه رئالی از داوری حرف میزنه : :n02:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

albertxx
12-05-2018, 21:31
دوستان دست پیشو میگیرن پس نیوفتن . همه میدونن رئال امسال و سال های قبل چجوری به قهرمانی رسید دیگه . :n09: لازم نیست خودتونو بزنید به اون راه !!! :) وقتی یه رئالی از داوری حرف میزنه : :n02:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آمار داری چندمین پستی هست که این عکسا رو کپی میکنی ؟؟؟ :n10:

در ضمن
از اون شاهکار داوری 2009 جلو چلسی دیگه هیچ تیمی در مقابل بارسا نمیتونه دست پیش رو بگیره :n09:
کلا بارسا پیشی گرفتست !! :n09:

omidscafild
12-05-2018, 22:28
آمار داری چندمین پستی هست که این عکسا رو کپی میکنی ؟؟؟ :n10:

در ضمن
از اون شاهکار داوری 2009 جلو چلسی دیگه هیچ تیمی در مقابل بارسا نمیتونه دست پیش رو بگیره :n09:
کلا بارسا پیشی گرفتست !! :n09:

واقعا درکت نمیکنم . بعد ازون افتضاح های داوری امسال ، که در تاریخ بی سابقه بوده تیمی هر مرحله رو با کمک داوری بیاد بالا ، بازم اولین پستت در مورد داوریه ؟!!! Really ؟؟؟ من اگه رئالی بودم تا قرن ها از داوری حرف نمیزدم . ولی ماشاا... رو که نیست ...

شما کلا میتونی به دو بازی متوسل بشی . ولی ماشاا... اونقد تیم شما سابقه داره که یه طومار از اشتباهات داوری به سود رئال میشه درست کرد .

وا... خودم هم راضی نیستم اینقد این عکسارو بیارم . ولی متاسفانه بعضیا تو بعضی چیزا زیاده روی میکنن که نباید بکنن و باید هرچند وقت دوباره بهشون یادآوری بشه که 4 فینال تو 5 سال اتفاقی نبوده ! :)

kasra_khan2003
13-05-2018, 05:47

Actros
13-05-2018, 06:13
این از تاپیک قبلی جا موند :

Actros

برادر فکر کنم شما پست ما رو کنایه به هاینکس برداشت کردی در صورتی که من کاملا جدی نوشتم و اونچه که گفتم از سر علاقه ی شخصی خودم به هاینکس بزرگ هست به دور از تعصبات رنگی ؛ در مورد ارادت بی کران ما به آقای هاینکس بزرگ هم همین عاقای مسعوط کینگ هم قطار شما میتونه گواهی بده و اونو هم نوشتم چون دیدم شما نوشته بودی ظاهرا دوستانی از پشت کیبرد به آقای هاینکس بزرگ تیکه انداخته بودن

Masoud Kingحاجی اخە یە جوری نوشته بودی که انگار من دستور دادم همه هاینکس رو باید دوست داشته باشن :)))
عذرخواهی میکنم
..............
بعد دیگه ‌دوستان رعالی خداییش دیگه جدی حرف از داور نزنین که هیچ جوره نمیگنجه.دو فصله با انواع اشتباهات جهت دار و صد در صد تاثیر گذار میاین بالا اقا...
الان میان میگن میخواستین گل بزنین.اقا اصن فک کن بلد نبودیم گل بزنیم.این که دلیل نمیشه اشتباهات فجیع داوری نادیده گرفته بشه که :)) بایرن دقیقه ۲۰ پنالتی میگرفتن براش اصن دیگه استرسی نداشت برای ادامه.پنالتی های رفت و اگه گرفته بودن که اصن برگشت جور دیگه وارد زمین میشد.بدون استرس و برای اداره ی بازی...نه انقدر حجومی که ۳۰-۴۰تا شوت بزنە و در خلالش ضدحمله بخوره.[emoji255][emoji255][emoji255]

Sent from my Nokia6 TA-1021 using Tapatalk

Masoud King
13-05-2018, 09:54
در مورد ارادت بی کران ما به آقای هاینکس بزرگ هم همین عاقای مسعوط کینگ هم قطار شما میتونه گواهی بده
ااالکی میگه :n09:

(قبلا بعد از هر بازی باید سختگیری شدید میشد وگرنه چون میزان فعالیت زیاد بود حتما یکی پیدا میشد که بحث رو به فحش و توهین و ... بکشونه).
اینم جامونده از تاپیک قبل،
یادمه بعد از برد 7-0 بایرن جلو بارسا همین برادر آرمان در یاهو به ما پیام داد و گفت خیلی شلوغش نکن ... یعنی ما که در بیت رهبری بودیم اینقدر محدودیت داشتیم وای به حال بقیه :n28:

albertxx
13-05-2018, 11:36
واقعا درکت نمیکنم . بعد ازون افتضاح های داوری امسال ، که در تاریخ بی سابقه بوده تیمی هر مرحله رو با کمک داوری بیاد بالا ، بازم اولین پستت در مورد داوریه ؟!!! Really ؟؟؟ من اگه رئالی بودم تا قرن ها از داوری حرف نمیزدم . ولی ماشاا... رو که نیست ...

شما کلا میتونی به دو بازی متوسل بشی . ولی ماشاا... اونقد تیم شما سابقه داره که یه طومار از اشتباهات داوری به سود رئال میشه درست کرد .

وا... خودم هم راضی نیستم اینقد این عکسارو بیارم . ولی متاسفانه بعضیا تو بعضی چیزا زیاده روی میکنن که نباید بکنن و باید هرچند وقت دوباره بهشون یادآوری بشه که 4 فینال تو 5 سال اتفاقی نبوده ! :)

اگه قرار بود درک کنی که وضعت این نبود !! :n09:

طرفداری که پنالتی سالم جلو یووه رو میگه نباید به دلایل احساسی و دراماتیک گرفته بشه انتظار دیگه ای ازش نمیره !
البته خود گوینده این حرف ( بوفون کبیررررررر ) وقتی این حرف رو زد موج عظیمی از لبخند های تمسخر آمیز به سمتش سرازیر شد ! ( یا به قول کسری کهولت سن تاثیر داره تو تصمیم گیری منطقی )

حالا از طرفدارایی که سنگ همچین آدمی رو به سینه میزنن انتظار درک و منطق نمیره !! :n09:

nw_nk
13-05-2018, 17:26
یوفا بوفون را نقره داغ خواهد کرد؟

احتمال محرومیت جانلوئیجی بوفون از همراهی تیم ملی ایتالیا در دیدارهایی که گفته می‌شد قصد اعلام بازنشستگی دارد، توسط برخی رسانه ها مطرح شده است.

بوفون در جریان دیدار با رئال مادرید، پس از اعلام پنالتی در دقیقه پایانی، برخورد تندی با داور مسابقه داشت و توسط داور از زمین مسابقه اخراج شد. یوفا محرومیتی برای بوفون در نظر گرفته که با توجه به خداحافظی احتمالی او در پایان فصل، این محرومیت از بین خواهد رفت. با این حال بوفون قصد دارد در بازی دوستانه تیم ملی ایتالیا مقابل هلند شرکت کند و در این دیدارها به صورت رسمی از میادین ملی کنار برود.

حال نشریه گاتزتا دلو اسپورت مدعی شد که احتمالا یوفا، محرومیتی که در نظر داشته را برای دیدارهای ملی دوستانه نیز اعمال کند و بوفون قادر به همراهی تیم ملی ایتالیا نباشد. باید دید در نهایت تصمیم مسئولین یوفا چگونه خواهد بود و بوفون می‌تواند در این دیدار از میادین ملی کنار برود یا فعلا باید محرومیت را تحمل کرده و پس از آن بازنشسته شود.

kasra_khan2003
13-05-2018, 18:10
ااالکی میگه :n09:

اینم جامونده از تاپیک قبل،
یادمه بعد از برد 7-0 بایرن جلو بارسا همین برادر آرمان در یاهو به ما پیام داد و گفت خیلی شلوغش نکن ... یعنی ما که در بیت رهبری بودیم اینقدر محدودیت داشتیم وای به حال بقیه :n28:

باید اینا رو تو کتاب خاطراتت چاپ کنی :n02:

albertxx
14-05-2018, 18:31

در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت

اعتراف مدیر یووه؛ رئال با اختلاف بهترین تیم دنیاست

به په ماروتا، مدیر یوونتوس چند هفته پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان توسط رئال، به ستایش از کهکشانی ها پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس بازی رفت را در خانه با سه گل به رئال باخت و با وجود پیروزی 3-1 در بازی برگشت، نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند. پنالتی بحث برانگیز روی لوکاس واسکز در دقیقه 93 تا چند روز سوژه خبری شماره یک رسانه های ورزشی بود.

ماروتا در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت و در مورد حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان گفت:« یوونتوس همیشه برای کسب تمام جام ها می جنگد. امسال هم لیگ و جام حذفی را تصاحب کردیم ولی در لیگ قهرمانان نتوانستیم از پس رئال بر بیاییم. رئال در مجموع دو بازی، تیم برتر بود و نتایج این تیم در سال های اخیر هم ثابت می کند که ما چه رقیب دشواری را پیش رو داشتیم. رئال در 4 سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده و امسال هم به فینال رسیده است. در واقع ما آخرین تیمی هستیم که توانسته رئال را از لیگ قهرمانان حدف کند(2015). در حال حاضر رئال با فاصله، بهترین تیم دنیاست.»

دیبالا:« ما فصل بعد نیز برای قهرمانی در همه جام ها خواهیم جنگید و این ممکن نمی شود مگر با حفظ ستاره ها و حساب کردن روی ستاره های جوان و آینده دار. ما دیبالا و برناردسکی را داریم که هنوز 26 سال هم ندارند. مطمئن باشید که دیبالا فصل بعد جایی نخواهد رفت.»

ایشون مدیر همون تیمی هستن که دروازه بانشون فرمودن داوری که تو قلبش سطل آشغال داره احساساتی نبوده ! :n01:

jack82
15-05-2018, 16:10

در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت

اعتراف مدیر یووه؛ رئال با اختلاف بهترین تیم دنیاست

به په ماروتا، مدیر یوونتوس چند هفته پس از حذف تیمش از لیگ قهرمانان توسط رئال، به ستایش از کهکشانی ها پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس بازی رفت را در خانه با سه گل به رئال باخت و با وجود پیروزی 3-1 در بازی برگشت، نتوانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کند. پنالتی بحث برانگیز روی لوکاس واسکز در دقیقه 93 تا چند روز سوژه خبری شماره یک رسانه های ورزشی بود.

ماروتا در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت و در مورد حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان گفت:« یوونتوس همیشه برای کسب تمام جام ها می جنگد. امسال هم لیگ و جام حذفی را تصاحب کردیم ولی در لیگ قهرمانان نتوانستیم از پس رئال بر بیاییم. رئال در مجموع دو بازی، تیم برتر بود و نتایج این تیم در سال های اخیر هم ثابت می کند که ما چه رقیب دشواری را پیش رو داشتیم. رئال در 4 سال گذشته سه بار فاتح لیگ قهرمانان شده و امسال هم به فینال رسیده است. در واقع ما آخرین تیمی هستیم که توانسته رئال را از لیگ قهرمانان حدف کند(2015). در حال حاضر رئال با فاصله، بهترین تیم دنیاست.»

دیبالا:« ما فصل بعد نیز برای قهرمانی در همه جام ها خواهیم جنگید و این ممکن نمی شود مگر با حفظ ستاره ها و حساب کردن روی ستاره های جوان و آینده دار. ما دیبالا و برناردسکی را داریم که هنوز 26 سال هم ندارند. مطمئن باشید که دیبالا فصل بعد جایی نخواهد رفت.»

ایشون مدیر همون تیمی هستن که دروازه بانشون فرمودن داوری که تو قلبش سطل آشغال داره احساساتی نبوده ! :n01:

دلیل موفقیای یووه هم همین واقع بین بودن مدیرانشه
دقیقا مهم ترین نکته حرفاشم این بود که گفت رئال در مجموع تیم برتر زمین بود.این چیزیه خیلیا توانایی ذرکشو ندارن.
فقط به مسیر رسیدن رئال له فینال و‌گروهش یکم توجه میکردن خیلی از این حرفا رو که منشاش صرفا تعصب خالصه زده نمیشد.
تو یکی از سخترین گروها بازیا رو شروع کردیم و به خاطر دومی مسیر فوق العاده مشکلی در ادامه بهمون خورد.قهرمان فرانسه ایتالیا و المان رو حذف کردیم که به جز بازی با بایرن بدون شک تو بازی با پاریس و یووه در مجموع تیم برتر میدان بودیم و با این تفاسیر زدن این گونه حرفا از سوی یه عده واقعا جای هیچ بحثی رو نمیزاره چون صرفا و فقط از روی تعصبه خالصه و نه چیز دیگری.
یه نکته رو هم اضافه کنم اونم اینکه هم رئال و‌هم بایرن جفتشون تو کروهشون دوم شدن اونوقت ما به کیا خوردیم و اونا به کیا
بنده منتقد اول بازی رئال با بایرن بودم ولی انصافا با توجه به مسیری که رئال سپری کرده بود شایسته اندکی شانس بود.انجام چهار بازی وحشتناک با پاریس و یووه کجا و انجام چهار بازی با بشیکتاش و سویا کجا.فکر کنم نیاز به توضیح اضافه نباشه

nw_nk
17-05-2018, 21:18
روزنامه مادریدی میگه فقط دو پنالتی بایرن در بازی برگشت گرفته نشده رئال فن ها میگن "اندکی شانس"

واقعا هواداران بایرن با چه امیدی بحث میکنند؟

albertxx
18-05-2018, 01:48
روزنامه مادریدی میگه فقط دو پنالتی بایرن در بازی برگشت گرفته نشده رئال فن ها میگن "اندکی شانس"

واقعا هواداران بایرن با چه امیدی بحث میکنند؟

با همون امیدی بحث میکنن که طرفداران چلسی 2009 :n09:و پاریس 2017 :n10:و منتقدان بارسا دوران پلاتینی :n33: با مسی فنا بحث میکنن !!

omidscafild
18-05-2018, 14:55

بله سیناجان . اندکی شانس در فینال 2016 و گل آفساید راموس . اندکی شانس در 2017 و زدن 2 گل آفساید به بایرن (یه متری) و گل آفساید در نیمه نهایی به اتلتیکو . اندکی شانس در بازی با یووه و اعلام پنالتی مضحک در آخرین ثانیه های بازی . هنوزم وقت های اضافه اون بازیو نتونستم هضم کنم . نیمه اول یه تعویض 1 دقیقه و نیمه دوم یه تعویض 3 دقیقه (بدون ذره ای تلف شدن وقت بابت مصدومیت) و در نهایت بازی با بایرن و دو پنالتی که با اندکی شانس گرفته نشد . جالبه که همه این اندک شانس ها منجر به قهرمانی رئال تو تورنومنت شده .

بارها گفتم که شما فقط میتونی به دو بازی متوسل بشی ولی کل قهرمانی های شما زیر سواله بخاطر همین اندک شانس ها ! جالب اینه که مقاومت هم میکنن ! :n09:

پ.ن : در ضمن به قهرمانی سوگلی یوفا رای دادم . :n02:

jack82
18-05-2018, 15:10
بله سیناجان . اندکی شانس در فینال 2016 و گل آفساید راموس . اندکی شانس در 2017 و زدن 2 گل آفساید به بایرن (یه متری) و گل آفساید در نیمه نهایی به اتلتیکو . اندکی شانس در بازی با یووه و اعلام پنالتی مضحک در آخرین ثانیه های بازی . هنوزم وقت های اضافه اون بازیو نتونستم هضم کنم . نیمه اول یه تعویض 1 دقیقه و نیمه دوم یه تعویض 3 دقیقه (بدون ذره ای تلف شدن وقت بابت مصدومیت) و در نهایت بازی با بایرن و دو پنالتی که با اندکی شانس گرفته نشد . جالبه که همه این اندک شانس ها منجر به قهرمانی رئال تو تورنومنت شده .

بارها گفتم که شما فقط میتونی به دو بازی متوسل بشی ولی کل قهرمانی های شما زیر سواله بخاطر همین اندک شانس ها ! جالب اینه که مقاومت هم میکنن ! :n09:

من یه دوست دارم ۴۳ سالشه و میتونم به جزات بگم تمام بازیای پخش شده بارسا رو از سال ۹۰ تا الان دیده.به نظر اون باید هر سال توپ طلا رو به مسی بدن( منطق تا این حد).من با اون میتونم بحث کنم ولی با شما ها اصلا و ابدا.
فقط خلاصه میگم بله حرفای شما درسته درباره اون بازیایی که گفتی ولی بزرگترین فرق ما با شما اینه که ما حداقل میتونیم بگیم که تو همپن بازیا یی که شما نام بردید کلی اشتباه هم به ضرر ما شده که البته امثال شما ها اصلا نمیخایید ببینید و با اینکه نمیتونید ببینید.نمونش دوست عزینون که اصلا بازی برگشت رئال با یووه رو ندیده اونوقت سه هزار پست بر علیه رئال گذاشته. ولی شما تو همپن دوبازی معروف هیچ حرفی برا گفتن ندارید.چون دیگه تصاویر که دروغ نمیگن و‌چیزی که تصاویر نشون میداد این بود که داور از اول تا اخر به نفع شما گرفت .قبلا گفتم الانم میگم اگه میتونید خلاف حرفامو ثابت کنید.ولی من به شخصه خلاف تمام پستای شما رو ثابت کردم ولی دیگه خودتونو زدین به اون راه .واقعن دیگه کاریش نمیشه کرد.صد البته کاملا هم طبیعیه این رفتارا چون قشنگ مشخصه از کجا داره اب میخوره.
خدا وکیلی اخه دزدیای قرنم حرف برا گفتن باقی میزاره
و‌نکته اخر اینکه تو تمام بازیاییی که شما نام بردید به جز این بازی اخر با بایرن اگه داوری به ضرر ما نبوده باشه قطعا به نفعمونم نبوده توضیحاتشم قبلا تو پستام واضح بیان کردم . فکر نکنم نیازی به توضیح مجدد باشه ولی تاکید میکتم اصلا مشکل جای دیگه است و این بحثا بی هوده.
موفق باشید.دلیل ریپلای کردنم فقط و فقط به خاطر این بود که از حرفای بنذه تو جملاتتون استفاده کرده بودید

albertxx
18-05-2018, 18:49
من یه دوست دارم ۴۳ سالشه و میتونم به جزات بگم تمام بازیای پخش شده بارسا رو از سال ۹۰ تا الان دیده.به نظر اون باید هر سال توپ طلا رو به مسی بدن( منطق تا این حد).من با اون میتونم بحث کنم ولی با شما ها اصلا و ابدا.
فقط خلاصه میگم بله حرفای شما درسته درباره اون بازیایی که گفتی ولی بزرگترین فرق ما با شما اینه که ما حداقل میتونیم بگیم که تو همپن بازیا یی که شما نام بردید کلی اشتباه هم به ضرر ما شده که البته امثال شما ها اصلا نمیخایید ببینید و با اینکه نمیتونید ببینید.نمونش دوست عزینون که اصلا بازی برگشت رئال با یووه رو ندیده اونوقت سه هزار پست بر علیه رئال گذاشته. ولی شما تو همپن دوبازی معروف هیچ حرفی برا گفتن ندارید.چون دیگه تصاویر که دروغ نمیگن و‌چیزی که تصاویر نشون میداد این بود که داور از اول تا اخر به نفع شما گرفت .قبلا گفتم الانم میگم اگه میتونید خلاف حرفامو ثابت کنید.ولی من به شخصه خلاف تمام پستای شما رو ثابت کردم ولی دیگه خودتونو زدین به اون راه .واقعن دیگه کاریش نمیشه کرد.صد البته کاملا هم طبیعیه این رفتارا چون قشنگ مشخصه از کجا داره اب میخوره.
خدا وکیلی اخه دزدیای قرنم حرف برا گفتن باقی میزاره
و‌نکته اخر اینکه تو تمام بازیاییی که شما نام بردید به جز این بازی اخر با بایرن اگه داوری به ضرر ما نبوده باشه قطعا به نفعمونم نبوده توضیحاتشم قبلا تو پستام واضح بیان کردم . فکر نکنم نیازی به توضیح مجدد باشه ولی تاکید میکتم اصلا مشکل جای دیگه است و این بحثا بی هوده.
موفق باشید.دلیل ریپلای کردنم فقط و فقط به خاطر این بود که از حرفای بنذه تو جملاتتون استفاده کرده بودید

دلت خوشه !!! :n09:
فکر میکنی اینا بحث میکنن که جواب منطقی بگیرن ؟؟ ( چیزی که ازش عاجز هستن )
خود بوفون گفته پنالتی میتونسته باشه حالا یه مشت کارشناس مسی فن چیز دیگه ای میگن

کلا اینا بحث نمیکنن که جواب بگیرن
بحث میکنن تا یه ذره از سوختگی رو جبران کنن و عقده ها رو خالی کنن :n09:

همون مثال معروف که میشه آب رو بریز اونجا که میسوزه :n10:

وقتی با فرازمینی و اون همه تبلیغات که بزرگش کردن 3 ساله نتونی نیمه نهایی بیای
دیگه شما عمق فاجعه رو داشته باش ! :n09:
رئال با داور اومد
فرازمینی چرا باعث صعود تیم نشد ؟؟ :n33:

اینا بیشتر از این میسوزن که مسی 3 ساله نتونسته کاری کنه !! :n08: تا صعود رئال

nw_nk
18-05-2018, 21:43
نایب رئیس یوفا: دیر یا زود از سیستم کمک داور ویدیویی در لیگ قهرمانان اروپا استفاده می شود

تیم های آ اس رم، بایرن مونیخ و یوونتوس از داوری های امسال لیگ قهرمانان اروپا بسیار شاکی بودند. اکنون نایب رئیس یوفا تایید کرد این تکنولوژی دیر یا زود وارد مهم ترین مسابقات باشگاهی اروپا خواهد شد.

در حال صحبت در مورد استفاده از VAR هستیم و در جلسات مختلف به آن پرداخته ایم از جمله جلسه امروز. می دانیم که راه بازگشتی وجود ندارد و سیستم کمک داور ویدیویی، دیر یا زود در لیگ قهرمانان اروپا استفاده می شود اما وقتی می توانیم این کار را انجام بدهیم که به اندازه کافی داوران و فدراسیون های مختلف برای اجرایی شدن این فرآیند آماده باشند.

اینکه از این سیستم در بخشی از تورنمنت یا همه آن استفاده شود، چیزی است که هنوز باید در موردش بحث کنیم اما استفاده از VAR اجتناب ناپذیر است و دیر یا زود وارد مسابقات می شود

پس از حواشی زیادی که در رابطه با داوری بازی های مراحل حساس لیگ قهرمانان اروپا به وجود آمد، بسیاری خواستار استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی در لیگ قهرمانان اروپا شدند.

nw_nk
20-05-2018, 16:53
گزارش روز؛ بدترین عملکرد رئال مادرید در یک دهه اخیر لالیگا

اگر تیم زیدان به فینال کیف نمی‌رسید، توجیه عملکرد بسیار پایین‌تر از انتظار رئال مادرید در دو تورنمنت داخلی کار ساده‌ای نبود.

رئال مادرید فصل 2017/18 لالیگا را با 76 امتیاز در رده سوم به پایان رساند.

به گزارش مارکا، 76 امتیاز در 38 هفته برای تیمی مثل رئال مادرید آمار بسیار ضعیفی است. آمار این را تایید می‌کند. در یازده فصل اخیر، کهکشانی‌ها همواره بیشتر از این‌ها در لالیگا امتیاز به دست آورده بودند. آخرین بار در فصل 2006/07 بود که رئال 76 امتیاز به دست آورد. گرچه در آن زمان این تعداد امتیاز، قهرمانی را برای این تیم به همراه داشت و حالا رده نازل سوم. آن هم با اختلافی 17 امتیازی با بارسلونای صدرنشین. اگر کاتالان‌ها امشب رئال سوسیداد را شکست دهند.

نکته دیگری که عملکرد ضعیف رئال مادرید را نشان می‌دهد، تعداد گل‌های زده این تیم است. تیم زیدان فصل را با 94 گل به پایان می‌برد و نتوانست پس از مدت‌ها از مرز 100 گل زده عبور کند. آخرین بار در فصل کابوس وار 2008/09 بود که رئال مادرید به 100 گل زده در لالیگا نرسید. 83 گل. فصلی که با باخت تحقیرآمیز 6-2 در ال کلاسیکو به پایان رسید.

در فاز تدافعی نیز آمار فاجعه بوده. تیم زیدان در این فصل 44 گل دریافت کرده. بیشتر از هر هشت فصل گذشته. برای پیدا کردن رکوردی بدتر، باید به همان فصل 2008/09 برگشت که سفیدپوشان 52 گل در یک فصل دریافت کردند. به پایان رسیدن لالیگا قطعا بهترین خبر برای زیدان است. لیگی که از مدت‌ها پیش برای رئال مادرید تمام شده بود اما هر هفته باید در آن بازی می‌کرد. فینال کیف می‌تواند یک پایان خوش بر این فصل رقم بزند.

nw_nk
20-05-2018, 17:02
تیم به این ضعیفی تو فینال سی ال چیکار میکنه جوابش ساده است :)

الیور

چاکر

در فینال منتظر هنرنمایی مازیچ باشیم؟

Abdolreza2012
20-05-2018, 19:51
6 رووز تا فینااااااااااال :V21:
به امید یه بازی قشنگ و همرا با برد رئال :n02:
رونالدو هم از مصدومیت برگشت که خبری خوبیه
فقط امیدوارم کریم رو فیکس نکنه زیزو :n37: واقعا الان در سطح پایینی هست

nw_nk
24-05-2018, 11:38
گریم سونس ستاره سابق لیورپول که با این تیم سه بار قهرمان چمپیونز لیگ شد:

رونالدو بیشتر وقت ها روی باسنش نشسته، اعتراض میکند که رویش خطا شده و در باکس پنالتی حضور دارد

He spends a lot of time on his bum now - Souness

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masoud-2014
24-05-2018, 18:25

طرح جدید آندره آ آنیلی و اتحادیه باشگاه های اروپا برای لیگ قهرمانان؛ چهار گروه هشت تیمی و چهارده بازی گروهی

طرفداری - آندره آ آنیلی رئیس اتحادیه باشگاه های اروپا در گفتگو با گاردین از شکل جدید جام جهانی در سال های آینده و از جیانی اینفانتینو انتقاد کرد و در ادامه، در مورد شکل جدید لیگ قهرمانان اروپا مد نظر باشگاه های بزرگ اروپایی گفت:

ما همه خواهان بازی های اروپایی بیشتر و بازی های داخلی کمتر هستیم. همچنین نمی خواهیم مجموع کلی بازی های یک باشگاه در طول یک فصل افزایش پیدا کند.

آنیلی می خواهد گروه های لیگ قهرمانان اروپا، به جای 8 گروه 4 تیمه، به 4 گروه 8 تیمه تبدیل شود و این بازی ها همچنان با همان 32 تیم برگزار شود. بدین ترتیب تیم ها حداقل در اروپا، هر فصل در مرحله گروهی، به جای 6 بازی، 14 بازی انجام می دهند:

می توان این قانون را گذاشت که باشگاه های اروپایی حاضر در لیگ قهرمانان، در لیگ داخلی از 6 بازیکن زیر 21 یا زیر 23 سال استفاده کنند اما این در حال حاضر پروژه ما نیست. تمام تیم ها از جمله منچستریونایتد، رئال مادرید، یوونتوس، لژیا ورشو، اسپورتینگ لیسبون و اندرلخت بازی های اروپایی بیشتری می خواهیم تا برند خود را پیشرفت دهیم. این روزها همه چیز به پیشرفت برند باشگاه مربوط می شود.
آیا دیگر تیم های بزرگ اروپا از جمله منچستریونایتد، رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ با شما همراه هستند؟

به هر تیمی بگویید دو هفته بیشتر فوتبال بازی کند و 150 میلیون یورو درآمد کسب کند، پاسخش مثبت است. شما هر ایده ای در فوتبال داشته باشید، صد در صد مورد حمایت قرار نمی گیرید اما مهم این است که اعضا با هم بنشینند و در این مورد مشورت و تصمیم بگیرند. می توانم این را بگویم که اکثر باشگاه های اروپا با طرح من موافق هستند.

--------------------------------------------------------
خب ایمیلی که زدم داره جواب میده البته تاکید ما این بود کلا لیگی بشه مثل لالیگا ولی خب بازم رو به پیشرفته و البته شرایط روز به روز مهیاتر میشه برای تیم بهتر واقعی ( بارسا )

Masoud King
25-05-2018, 20:52
باید اینا رو تو کتاب خاطراتت چاپ کنی :n02:
من تمام اینا رو یادداشت کردم و در گاوصندوق شخصی گذاشتم :n09:
+
دیدم هنوز بحث داوری هست اینجا ... ما خودمون فراموش کردیم اون بازی رو : )))

migmig3000
26-05-2018, 06:53

همین که تیم هایی مثل بایرن و یووه سعی میکنن از حاشیه دور باشن و رو کار خودشون تمرکز کنن باعث شده که هر سال مدعی سه گانه باشن بر خلاف بارسلونا که از پیکه و آلبا تا رئیس باشگاه از هیچ فرصتی برای حاشیه سازی دریغ نمیکنن و حتی برای بازیکن فصل پیش خودشونم دادگاه تشکیل میدن...

kasra_khan2003
26-05-2018, 08:58
من تمام اینا رو یادداشت کردم و در گاوصندوق شخصی گذاشتم :n09:
+

تازه جالب‌تر اینکه طرفدارای تیمی دارن از داوری حرف میزنن که معروف به Uefalona هستند :n02:

nw_nk
26-05-2018, 20:32
همین که تیم هایی مثل بایرن و یووه سعی میکنن از حاشیه دور باشن و رو کار خودشون تمرکز کنن باعث شده که هر سال مدعی سه گانه باشن بر خلاف بارسلونا که از پیکه و آلبا تا رئیس باشگاه از هیچ فرصتی برای حاشیه سازی دریغ نمیکنن و حتی برای بازیکن فصل پیش خودشونم دادگاه تشکیل میدن...

درد رئال معروف به Uefadrid چیه تو تاریخش سه گانه ندیده؟ :n02:

nw_nk
26-05-2018, 20:35
لیورپول و رئال مادرید در حال رسیدن به فینال

بازیکنان رئال مادرید آماده فینال سی ال امشب میشوند

nw_nk
26-05-2018, 20:39
مدافع یوونتوس و حمایت از لیورپول برابر رئال

کیه لینی از جمله بازیکنانی بود که در دقایق پایانی دیدار برگشت رئال مادرید و یوونتوس به شدت به تصمیمات داوری معترض بود و حتی لب خوانی نشان می داد او اتهام دریافت رشوه را به میکل اولیور زده است. حالا پدر کیه لینی تایید کرد فرزندش امشب در فینال طرفدار لیورپول خواهد بود.

فابیو کیه لینی گفت: "وقتی بازی با یک روند برابر در حال جریان است، یک پنالتی مشکوک باعث ناراختی شما خواهد شد و شما چنین واکنشی را در رفتار جیجی بوفون هم دیدید.

از نتیجه بازی فینال خبردار خواهم شد اما به هر حال این دیدار توجه من را خیلی جلب نمی کند. البته من و جورجو هر 2 لیورپول را تشویق خواهیم کرد. من فکر می کنم رئال مادرید خیلی شبیه یوونتوس نیست زیرا ما همیشه قهرمان هستیم."

migmig3000
26-05-2018, 21:11
درد رئال معروف به Uefadrid چیه تو تاریخش سه گانه ندیده؟ :n02:

متاسفانه رئالی ها رابطه خوبی با پلاتینی نداشتن

mohsen14014
26-05-2018, 21:30
هم اکنون ....

kasra_khan2003
26-05-2018, 23:12
کارشناس BT Sport: راموس خطایی نکرد.

kasra_khan2003
26-05-2018, 23:54
یا عمـــــــام :n38:
.

| SoRoush 8K |
27-05-2018, 00:13
کاریوس یه تنه رئال رو قهرمان کرد :n02:
تبریک به رئالیا :n16:

kenzu
27-05-2018, 00:15
دروازه بان کی بودی تو لعنتی:n02:

Stream
27-05-2018, 00:15
تبریک به هواداران کاریوس که یک تنه تونست تیم حریف رو قهرمان کنه. :n02:

یا عمـــــــام :n38:
.

اون از گل مانژو پارسال، اینم امسال. فینال لیگ قهرمانان عجب گلهایی تولید می کنه. بهترین گل سال بود به نظرم.

kasra_khan2003
27-05-2018, 00:20

اون از گل مانژو پارسال، اینم امسال. فینال لیگ قهرمانان عجب گلهایی تولید می کنه. بهترین گل سال بود به نظرم.

البته جا داره بگیم: لالیگا مهم‌تره :n02:

| SoRoush 8K |
27-05-2018, 00:22
کارشناس BT Sport: راموس خطایی نکرد.
فن کشتی کج زده گفته خطا نبوده؟ لینکشو بی زحمت بده بخونم برچه اساسی همچین چیزی گفته!

vahidreza2007
27-05-2018, 00:29
تبريك به رئالي ها

اخلاقي و لياقتي هم بخوايم حساب كنيم با مجموع بازي ها توپ طلا رو بايد بدن به صلاح ! بشخصه راموس كثيفترين كار ممكن رو انجام داد و بهترين بازيكن ليورپول رو ناكار كرد با حركتش

در هر صورت نميدونم براي من اينطوره يا بقيه هم اين حس رو دارن ديگه فوتبال و ليگ قهرمانان و ... اون فاز قديم رو نداره ! اميدوارم جام جهاني حداقل بتونه حس خوبي رو ايجاد كنه برامون

omidscafild
27-05-2018, 00:32
کثیف ترین قهرمانی تاریخ چمپیونز لیگ رو به هوادارای مادرید تبریک میگم . :)
البته بعد بازی با یووه من به همه دوستای رئالیم پیام دادم و پیشاپیش تبریک گفتم . چون انگار داشتم همون سناریوهای چند سال گذشته رو میدیدم که نقش اولش داور بود .
هتریک قهرمانی رئال امسال : داور ، اولرایش و کاریوس :n02:

kasra_khan2003
27-05-2018, 00:32
فن کشتی کج زده گفته خطا نبوده؟ لینکشو بی زحمت بده بخونم برچه اساسی همچین چیزی گفته!

بصورت Live تماشا میکردم، البته خطا هم اگه بگیم بود، صرفا خطا بود، حتی کارت زرد هم نداشت. کارت زرد هم اگه سختگیرترین داور مسابقات میداد، در نهایت راموس بازی رو با یه کارت زرد تمام میکرد (راموس کلا کارت نگرفت).

kenzu
27-05-2018, 00:36
محمد صلاح روزه نگرفت تا خوب بازی کنه ولی خدا زد پس کلش و مصدوم شد :n02:

jack82
27-05-2018, 00:40
بصورت Live تماشا میکردم، البته خطا هم اگه بگیم بود، صرفا خطا بود، حتی کارت زرد هم نداشت. کارت زرد هم اگه سختگیرترین داور مسابقات میداد، در نهایت راموس بازی رو با یه کارت زرد تمام میکرد (راموس کلا کارت نگرفت).

منم اضافه کنم به حرفاتون یه نمته رو
مانه به زاحتی میتونست اخراج بشه که داور به راحتی از چند خطاش گذشت.
من هنوز دارم به حرف جاودانی میخندم

SA3EDLORD
27-05-2018, 00:53
خدایی دارین از داوری حرف میزنین؟
تا این گل هست داوری اخه؟

albertxx
27-05-2018, 00:58
کاری به بازی ندارم ولی تو مخی گزارشگران ایرانی دیگه از حد گذشته
باند لیورپولی صدا وسیما وااقعا تهوه آور شده ( عادل و مزدک و ....... )

اون از بازی منچستر که همین آقای مزدک با چرند گویی ها اعصاب بیننده رو خرد کردن
اینم از این بازی !

تو صحنه مصدومیت صلاح به حدی سوخته بود که قشنگ بوش اینور تلویزیون هم می اومد
بعد تو صحنه مصدومیت کارواخال لال شد و گفت تعادل رو از دست داد در حالی که اگه ببینید بازیکن لیورپول آخرش پشت پای کارواخال رو زد
بعدشم فرمودن صلاح کجا و کاروخال کجا

آقای میرزایی صلاح کل عملکردش همین یه امسال بود
بعد کارواخالی که قشنگ تو همه 4 تا قهرمانی رئال نقش مستقیم داشته کجا ؟؟؟؟
همین کارواخال از بهترین دفاع راست های دنیا و شاید بهترینش باشه
ولی خب چشم کور و متعصب شما اجازه نمیده ببینی
همین کارواخال چند فصل با درخشش تو پست خودش و ضد حمله باعث موفقیت های پی در پی رئال شده !
بعد جنابعالی لیورپولی هستی صلاح کجا ؟؟؟؟؟؟
کاروخال افتاده بود زمین داشت گریه میکرد مزدک داشت چرت و پرت میگفت !!!

اون صحنه هم بزرگنمایی همین آقا بود ( شاهکار گزارشگران ایرانی که صحنه ها رو هرجور دلشون میخواد تفسیر میکنن )
بعد قفل کردن دست صلاح قشنگ تا آرنج دستش رو خم کرد تو دست راموس ( چرا نکشید بیرون ؟؟ )
چرا و پرت گفتن هم حد و اندازه داره :n23:

migmig3000
27-05-2018, 01:13
کاری به بازی ندارم ولی تو مخی گزارشگران ایرانی دیگه از حد گذشته
باند لیورپولی صدا وسیما وااقعا تهوه آور شده ( عادل و مزدک و ....... )

اون از بازی منچستر که همین آقای مزدک با چرند گویی ها اعصاب بیننده رو خرد کردن
اینم از این بازی !

تو صحنه مصدومیت صلاح به حدی سوخته بود که قشنگ بوش اینور تلویزیون هم می اومد
بعد تو صحنه مصدومیت کارواخال لال شد و گفت تعادل رو از دست داد در حالی که اگه ببینید بازیکن لیورپول آخرش پشت پای کارواخال رو زد
بعدشم فرمودن صلاح کجا و کاروخال کجا

آقای میرزایی صلاح کل عملکردش همین یه امسال بود
بعد کارواخالی که قشنگ تو همه 4 تا قهرمانی رئال نقش مستقیم داشته کجا ؟؟؟؟
همین کارواخال از بهترین دفاع راست های دنیا و شاید بهترینش باشه
ولی خب چشم کور و متعصب شما اجازه نمیده ببینی
همین کارواخال چند فصل با درخشش تو پست خودش و ضد حمله باعث موفقیت های پی در پی رئال شده !
بعد جنابعالی لیورپولی هستی صلاح کجا ؟؟؟؟؟؟
کاروخال افتاده بود زمین داشت گریه میکرد مزدک داشت چرت و پرت میگفت !!!

اون صحنه هم بزرگنمایی همین آقا بود ( شاهکار گزارشگران ایرانی که صحنه ها رو هرجور دلشون میخواد تفسیر میکنن )
بعد قفل کردن دست صلاح قشنگ تا آرنج دستش رو خم کرد تو دست راموس ( چرا نکشید بیرون ؟؟ )
چرا و پرت گفتن هم حد و اندازه داره :n23:

ولی یادتون باشه حرکت راموس رو صلاح ناجوانمردانه بود ولی حرکت رابرتسون رو کارواخال هیچی نبود چون صلاح بازیکن بزرگ تریه نسبت به کارواخال #منطق_مزدک

:n02::n02::n02::n02:

migmig3000
27-05-2018, 01:25
ماشالا دوستان بارسایی زدن تاپیک لیورپول رو ترکوندن :n09:
وقتی شما ها دارین فحشش میدین ایشون داره برای دوربین ها بوس میفرسته :n09:

albertxx
27-05-2018, 01:33
اصلا حرکت راموس رو چه منطقی اخراج داشت ؟؟؟ کدوم کارشناسی گفته باید اخراج میشد ؟؟؟
حرکت راموس فقط خطا بود !! همین
مثل هزار تا خطایی که اتفاق می افته !!

ولی جوی که آقای میرزایی داده کل فضای مجازی دارن روش مانور میدن !
حرکت ناجوانمردانه ؟؟؟؟؟؟؟؟
شما یا فوتبال نمیبینی یا نمیدونی ناجوانمردانه چیه
چطور وقتی تو فینال یورو پایت زد رونالدو رو مصدوم کرد ناجوانمردانه نبود ؟؟؟
ضمنا
بازی آتلتیکو رو ببینید تا ناجوانمرانه واستون تعریف بشه

انوااع و اقسام این خطاها شکل میگیره و مصدومیت های بدتر از این
ولی مشکل اینه چون این آقا تعصبانه داشت نظر میداد هرجور دلش خواست تفسیر کرد

این خطا نهایت زرد داشت ( البته اگه خطا باشه )
احمق تر از این گزارشگر اون کارشناسایی هستن که تو فضای مجازی دارن روش مانور میدن !! ( اینستاگرام و سایت ها پر شده !! )

بعدشم
یعنی راموس میدونست اگه دست راست صلاح رو بیگیره صلاح رو دست چپ فرود میاد و مصدوم میشه ؟؟ :n29:
مزخرف گویی هم حدی داره ! :n23:

migmig3000
27-05-2018, 01:46
اصلا حرکت راموس رو چه منطقی اخراج داشت ؟؟؟ کدوم کارشناسی گفته باید اخراج میشد ؟؟؟
حرکت راموس فقط خطا بود !! همین
مثل هزار تا خطایی که اتفاق می افته !!

ولی جوی که آقای میرزایی داده کل فضای مجازی دارن روش مانور میدن !
حرکت ناجوانمردانه ؟؟؟؟؟؟؟؟
شما یا فوتبال نمیبینی یا نمیدونی ناجوانمردانه چیه
چطور وقتی تو فینال یورو پایت زد رونالدو رو مصدوم کرد ناجوانمردانه نبود ؟؟؟
ضمنا
بازی آتلتیکو رو ببینید تا ناجوانمرانه واستون تعریف بشه

انوااع و اقسام این خطاها شکل میگیره و مصدومیت های بدتر از این
ولی مشکل اینه چون این آقا تعصبانه داشت نظر میداد هرجور دلش خواست تفسیر کرد

این خطا نهایت زرد داشت ( البته اگه خطا باشه )
احمق تر از این گزارشگر اون کارشناسایی هستن که تو فضای مجازی دارن روش مانور میدن !! ( اینستاگرام و سایت ها پر شده !! )

بعدشم
یعنی راموس میدونست اگه دست راست صلاح رو بیگیره صلاح رو دست چپ فرود میاد و مصدوم میشه ؟؟ :n29:
مزخرف گویی هم حدی داره ! :n23:

دوستان مجبورن این حرفو بزنن مجبووور ! طرف اومده از راموس پشت محوطه خطا بگیره زیر دست و پا مونده و حالا هم طبق معمول قراره موندو دپورتیوو و اسپورت کاتالان تیتر بزنن و به راموس فحاشی کنن و دوستان هم عکسش رو اینجا قرار بدن...

Stream
27-05-2018, 08:30
ضربه آرنج راموس به صورت کاریوس دروازبان لیورپول (کمتر از 3 دقیقه قبل از سوتی عجیبش موقع گل اول رئال):

البته از حق نگذریم راموس ضربه رو اینقدر حرفه ای زد که نه تنها داورها بلکه بازیکن های لیورپول و حتی دوربین ها هم ازش جا موندن و در حین بازی توجهی بهش نشد :n02: توجیهی برای سوتی فوق العاده آماتور دروازبان نیست ولی خب باشه خدمت عزیزانی که معتقد بودن اصلا راموس حتی با اخطارهایی که باید می گرفت (و نگرفت) باز هم اخراج نمیشد، راموس باید وقتی بازی هنوز 0-0 بود در نیمه اول اخراج میشد مستقل از اون صحنه برخورد با محمد صلاح.

ویدیو برای دانلود هم اتچ شده به همین پست.

kasra_khan2003
27-05-2018, 09:03
ضربه آرنج راموس به صورت کاریوس دروازبان لیورپول (کمتر از 3 دقیقه قبل از سوتی عجیبش موقع گل اول رئال):

البته از حق نگذریم راموس ضربه رو اینقدر حرفه ای زد که نه تنها داورها بلکه بازیکن های لیورپول و حتی دوربین ها هم ازش جا موندن و در حین بازی توجهی بهش نشد :n02: توجیهی برای سوتی فوق العاده آماتور دروازبان نیست ولی خب باشه خدمت عزیزانی که معتقد بودن اصلا راموس حتی با اخطارهایی که باید می گرفت (و نگرفت) باز هم اخراج نمیشد، راموس باید وقتی بازی هنوز 0-0 بود در نیمه اول اخراج میشد مستقل از اون صحنه برخورد با محمد صلاح.

ویدیو برای دانلود هم اتچ شده به همین پست.

در اینکه برخورد صورت گرفت، تقریبا مطمئن هستم، اما آرمان فقط از همین زاویه صحنه رو دیدی و نمیشه درباره عمد و غیر عمد بودنش نظری داد. تو عکس هم میشه دید راموس دیدش به توپ هست و اصلا دروازبان رو نمیبینه.

kasra_khan2003
27-05-2018, 09:07
جا داره یادی کنیم از بعضی دوستانِ ترول، که احتمالا از شدت ناراحتی دکتر براشون ۴۸ ساعت استراحت مطلق تجویز کرده.

اما قول میدم در کمتر از ۴۸، قوی‌تر از همیشه برگردن و از منابع بسیار معتبری همچون شاندِرمن‌نیوز برامون خبر پست کنن و با اسطوره‌هایی که حتی آرمان (لیورپولی) هم اسمشون رو نشنیده مصاحبه بذارن که رونالدو هیچ نقشی نداشت تو بازی :n02::n02::n02:

kasra_khan2003
27-05-2018, 09:08
فلورنتینو پرز: من 5 قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دارم، بارسا را نمی‌دانم :n08:

Stream
27-05-2018, 09:18
در اینکه برخورد صورت گرفت، تقریبا مطمئن هستم، اما آرمان فقط از همین زاویه صحنه رو دیدی و نمیشه درباره عمد و غیر عمد بودنش نظری داد. تو عکس هم میشه دید راموس دیدش به توپ هست و اصلا دروازبان رو نمیبینه.

نوع حرکت راموس به نظر من کاملا غیرطبیعیه و مشخصه یک حرکت ناگهانی داشت به سمتی که می دونست دروازبان اونجاست. به نظر من در اینکه ضربه به دروازبان عمدی بود هیچ شکی نیست ولی شاید هدفش زدن به صورت نبوده. احتمالا هدفش به هم زدن تعادل بوده که اگه احیانا توپ دومی اومد و به سمت دروازه رفت دروازبان در تعادل برای گرفتن توپ نباشه. از نظر بحث داوری قضیه چون ضربه راموس غیرمنتظره و ناگهانی و بی ربط به جریان بازی بود و آرنج هم خیلی واضح به صورت بازیکن حریف خورد طبیعیه اخراج مستقیم داره.

kasra_khan2003
27-05-2018, 09:25
نوع حرکت راموس به نظر من کاملا غیرطبیعیه و مشخصه یک حرکت ناگهانی داشت به سمتی که می دونست دروازبان اونجاست. به نظر من در اینکه ضربه به دروازبان عمدی بود هیچ شکی نیست ولی شاید هدفش زدن به صورت نبوده. احتمالا هدفش به هم زدن تعادل بوده که اگه احیانا توپ دومی اومد و به سمت دروازه رفت دروازبان در تعادل برای گرفتن توپ نباشه. از نظر بحث داوری قضیه چون ضربه راموس غیرمنتظره و ناگهانی و بی ربط به جریان بازی بود و آرنج هم خیلی واضح به صورت بازیکن حریف خورد طبیعیه اخراج مستقیم داره.

اما به نظر من با توجه به تجمع بازیکنا در اون منطقه، جاگیریش کاملا عادی بود و احتمالا هدفش گل کردن توپ‌هایی بوده که دروازبان‌ها نمیتونن جمع کنن. راموس اصلا دید نداره و پشتش به دروازبان هست.

Stream
27-05-2018, 09:30
اما به نظر من با توجه به تجمع بازیکنا در اون منطقه، جاگیریش کاملا عادی بود و احتمالا هدفش گل کردن توپ‌هایی بوده که دروازبان‌ها نمیتونن جمع کنن. راموس اصلا دید نداره و پشتش به دروازبان هست.

جاگیریش جلوی دروازبان که قطعا عادیه ولی ضربه آرنج یکدفعه از ناکجاآباد اومده که ناگهانیه. بازیکن ها ده ها بار توی هر بازی جمع میشن جلوی دروازبان ولی وقتی یکی با آرنج میزنه توی صورت دروازبان اون هم وقتی اصلا توپ حتی در نزدیکی هم نیست کاملا غیرطبیعیه. این شرایطی نیست که مثلا هر دو بلند شده باشن برای زدن/گرفتن توپ و خورده باشن به هم.

kasra_khan2003
27-05-2018, 09:37
جاگیریش جلوی دروازبان که قطعا عادیه ولی ضربه آرنج یکدفعه از ناکجاآباد اومده که ناگهانیه. بازیکن ها ده ها بار توی هر بازی جمع میشن جلوی دروازبان ولی وقتی یکی با آرنج میزنه توی صورت دروازبان اون هم وقتی اصلا توپ حتی در نزدیکی هم نیست کاملا غیرطبیعیه. این شرایطی نیست که مثلا هر دو بلند شده باشن برای زدن/گرفتن توپ و خورده باشن به هم.

احتمال داره ضربه زده باشه، احتمال داره در جریان حرکت برخورد کرده باشه، سه تا نکته اینجاست. اول اینکه مشخص هست راموس اصلا دید نداره، دوم اینکه زاویه به درستی نشون نمیده ضربه زده یا در حین حرکت برخورد صورت گرفته، و در آخر مشخص هست که کاریوس مرکز ثقل بدنش رو خیلی آورده پایین و در حالت عادی برخورد/ضربه باید به شکمش صورت میگرفت.

از این سه نکته باضافه اینکه جایگیری راموس کاملاً عادی بوده و خودت هم قبول داری، میشه نتیجه گرفت برخورد کاملا عادی بوده.

روی دیگه‌ی سکه اینه که کاریوس خودش دیده تماسی صورت گرفته، سعی کرده خطا بگیره و بازی متوقف بشه، اما با توجه به اینکه خطر دور شده، سریع به بازی ادامه میده.

migmig3000
27-05-2018, 10:54
یه نکته جالب اینکه گل های قیچی رونالدو و بیل هر دو دقیقه 63 زده شدن
از این به بعد یه ramos time داریم و یه bicycle kick time :n09: ای بابا... سخت شد که :n09:

Abdolreza2012
27-05-2018, 12:39

این حرفو زدی که بگی مثلا گل رونالدو قشنگ تر از این نیست و این قشنگ تر بوده :n09: گل های قشنگ بسیاری زده شده و قطعا این گل یکی از بهترین ها بوده در کنار گل رونالدو به یووه

Abdolreza2012
27-05-2018, 13:00
تبریک بابت قهرمانی و هتریک قهرمانی :n19:
انتقام آخرین باخت تو فینال و باخت 2008 :n13: رو یک جا گرفتیت از لیورررپول
چه گل هایی زد بیلللل :n04:

+

بارسایی ها کلا شخصیت های جالبین ، تا دیروز میگفتن دارو و حالام بازیکن های حریف برامون بازی رو در آوردن :n08:یعنی یک درصد هم حق رئال نبوده بردن این جام :n08:
یکی دیگه رفته کل بازیو به دقت نگاه کرده و یه صحنه پیدا کرده که بازیکن رئال برخورد طبیعی یا غیر طبیعی با بازیکن حریف داشته !!!!! اگه قرار باشه هر بازی بارسلونا رو اینطوری زیر نظر میگرفتیم ،مطمئنن نصف نتیجه ی بازیا الان نباید اینی که بود می بود :n09:

( نقل و قول از یکی از دوستان ) بین دو نیمه مجری از جرارد پرسید رو خطای روی صلاح کی مقصر بوده ؟؟ جرارد گفت صلاح بدشانس بود که با کتف اومد رو زمین
مجری باز سوالشو اینطوری مطرح کرد که : به نظرت راموس اصلا مقصر نبود ؟ ( یا راموس رو مقصر میدونید ) هم جرارد ، هم فردیناند و یکی دیگم بود ، هر 3 گفتن نه
بعد الان بارسایی ها از جرارد بیشتر فوتبال میفهمن و از جرارد بیشتر لیورپولی شدن و میگن باید اخراج میشده راموس !!!!!

+

از مزدک میرزایی به قول دوستمون بوی سوختنش از tv بیرون میومد
مرتیکه میگه راموس نباید به کارش افتخار کنه ، رئال نباید به داشتن همچین کاپیتانی افتخار کنه ، طرفدارای رئال هم نباید به داشتم همچین بازیکنی توی تیمشون افتخار کنن ، داور باز هم نباید به خودش و کارش افتخار کنه!!!! ( همه ی این سخنان گوهر بار رو پشت سر هم و در کمتر از یک دقیقه گفت ) ، بعد چند دقیقه بعد کارواخال زدن و افتاد میگه خودش افتاد ، اصلا کارواخال کجا و صلاح کجا !!!!
یکی به این مزدک مردک بگه که تو ............... کی هستی که نظر میدی
من موندم اینا اگه شبکه اختصاصی داشتن چیکار میکردن ، حالا خوبه از بیت مال برنامه راه انداختن و شبکه ی میلی هست !!!!

در کل همه ی این رفتار تا حدودی قابل هضم هست ، وقتی طی 5 سال اخیر یه تیمی 4 بار UCL رو ببره بایدم یکی تو همین فروم بگه دیگه چمپیونز لیگ جذابیت نداره :n02: و بایدم صدا و سیما و گزارشگرا اینطوری بوی سوختن ازشون بلند شه :n02: و باید بارسایی ها بالا و پایین بپرن :n02:

Mohammad King
27-05-2018, 15:49

:n02:

Stream
27-05-2018, 17:45
این حرفو زدی که بگی مثلا گل رونالدو قشنگ تر از این نیست و این قشنگ تر بوده :n09: گل های قشنگ بسیاری زده شده و قطعا این گل یکی از بهترین ها بوده در کنار گل رونالدو به یووه

جالبه از بازیکن های تیمتون تعریف هم میکنیم شما خوشتون نمیاد :n02: چکار باید بکنیم شما خوشتون بیاد؟ :n09:

باور کنید همه چیز در دنیا ربطی به مسی یا رونالدو نداره. پست های من رو ببینید در طول تاریخ انجمن، من از رونالدو اصلا بدم نمیاد که بخوام گل یه رئالی دیگه رو بالا ببرم تا گل اون پایین بیاد. حتی در تعریف همون گل رونالدو هم پست داده بودم.

لطفا همه رو به کیش خود نپندارید. :n26:

kasra_khan2003
27-05-2018, 17:57
بعضی‌ها از دیشب تا حالا خبری ازشون نیست، فکر کنم فشار سه قهرمانی پیاپی رئال خیلی زیاد بوده :دی

albertxx
27-05-2018, 18:35
بعضی‌ها از دیشب تا حالا خبری ازشون نیست، فکر کنم فشار سه قهرمانی پیاپی رئال خیلی زیاد بوده :دی

اصغر کاتالان خبری نزده واسه همین در دسترس نیستن ! :n09:

نکته جالب تو فضای مجازی اینه بعد دکل یووه که سنگ بوفون رو به سینه میزدن و احترام سنش رو داشتن
و بعد بایرن که نگران سن و احترام هاینکس بودن ( پدررررررررررررر :n28: )

الان دکل نوردان آب اناری نگران صلاح و مصر هستن :n09:

مزخرفاتی که تو فضای مجازی میگن :

بر باد رفتن آرزوهای یک ملت در جام جهانی لعنت به تو راموس
خاموش شدن شمع صلاح و دعاهای خیر یک ملت لعنت به تو راموس
لعنت خداوند بر راموس که شعله های عشق ملتی رو خاموش کرد لعنت به تو راموس
خداوندا روزگار سخت را بر مصریان آسان بفرما لعنت به تو راموس
حرکت راموس خطا نبود و بلکه حرکتی در جهت نابودی خواسته های یک ملت بود لعنت به تو راموس
و کلی مزخرفات دیگه :n09:

لامصب دکل نوردی فن خاصی میخواد که دوستان آب اناری خوب بلدن ! :n10:

migmig3000
27-05-2018, 21:52
با وجود صحبت های لیورپولی ها که گفته بودن ما بارسلونا نیستین که بازی برگشت رو از رم 4 تا بخوریم واقعا انتظار همچین طرفداری رو تو فینال ازشون نداشتیم! بعد میگن چرا تو ورزشگاه المپیک کیف فقط You'll Never Walk Alone شنیده میشه:n02:

Masoud-2014
28-05-2018, 07:33
سلام ...

ببینید چقدر از صلاح میترسیدن که وقتی رفت کلا بازی برگشت ... قبلش کلا بازی دست لیورپول بود و بنظرم قهرمانی هم برگشت ...

کلا رئالیا از هرکی که شبیه مسی بازی کنه یا حتی شکل و جثه و سبک بازی و سایه مسی ، وحشت دارن واسه همین همون اول زدنش ناکارش کردن ...

خب دیگه همه راموس رو میشناسن ... خیلی ضد انسانی بود و دیگه چیزی نمیشه گفت ... سزاوار همه صفات زشت غیرانسانی که حتی به زبون آوردنش نشانه توحش و حتی حمایت از چنین اندیشه ای ...

شیطان خبیث فرشته نجاتبخش رو زخمی کرد ولی او برمیگردد!
دارن طوماری جمع میکنن که محرومش کنن این و کلا بزنن دائم المحرومش کنن ... ننگ فوتبالن اینا ... عه عه حرف زدن در موردش حالم و بهم میزنه ... شان خودمون و کم نکنیم !

*** کسی این کریستیانو رو دید؟ چکار کرد؟ هیچی ...
پیری که فقط بواسطه جایگاه رئال تو اروپا علی الخصوص جوایز انفرادی اخیرش و مفت صاحب شد که حتی مورد کنایه هم تیمی ها و رئیسش هم قرار میگیره و اونها هم میدونن این و ...

راموس : رونالدو جایی بهتر از رئال نمیتونه پیدا کنه!
پرز: رونالدو بزرگتر از باشگاه من نیست!

migmig3000
28-05-2018, 09:27
سلام ...

ببینید چقدر از صلاح میترسیدن که وقتی رفت کلا بازی برگشت ... قبلش کلا بازی دست لیورپول بود و بنظرم قهرمانی هم برگشت ...

کلا رئالیا از هرکی که شبیه مسی بازی کنه یا حتی شکل و جثه و سبک بازی و سایه مسی ، وحشت دارن واسه همین همون اول زدنش ناکارش کردن ...

خب دیگه همه راموس رو میشناسن ... خیلی ضد انسانی بود و دیگه چیزی نمیشه گفت ... سزاوار همه صفات زشت غیرانسانی که حتی به زبون آوردنش نشانه توحش و حتی حمایت از چنین اندیشه ای ...

شیطان خبیث فرشته نجاتبخش رو زخمی کرد ولی او برمیگردد!
دارن طوماری جمع میکنن که محرومش کنن این و کلا بزنن دائم المحرومش کنن ... ننگ فوتبالن اینا ... عه عه حرف زدن در موردش حالم و بهم میزنه ... شان خودمون و کم نکنیم !

*** کسی این کریستیانو رو دید؟ چکار کرد؟ هیچی ...
پیری که فقط بواسطه جایگاه رئال تو اروپا علی الخصوص جوایز انفرادی اخیرش و مفت صاحب شد که حتی مورد کنایه هم تیمی ها و رئیسش هم قرار میگیره و اونها هم میدونن این و ...

راموس : رونالدو جایی بهتر از رئال نمیتونه پیدا کنه!
پرز: رونالدو بزرگتر از باشگاه من نیست!

حالا باز خوبه دست همو گرفتن اگه مثل بازیکنای شما گازش میگرفت چیکارش میکردین؟ یا مثل فرا زمینیتون داور رو میچسبوند به دیوار رختکن؟:n02:
به جای این حرفا برید پلاتینی رو از زندان دربیارید شاید بازم قهرمانتون کرد!

kasra_khan2003
28-05-2018, 09:56

migmig3000
28-05-2018, 10:13

Milad4171
28-05-2018, 10:59
من یاد ندارم تیمی غیر از رعال قهرمان شده باشه ، بعد طرفدارهاش بیان آواتارشون رو عوض کنن.
این آپشن فقط برای طرفدارای رعاله گویا :n09:

Masoud-2014
28-05-2018, 15:07
فابیو کاپلو : رونالدو به این دلیل آن مصاحبه جنجالی را انجام داد چون عصبانی بود گل نزده بود ، چهره شاخص فینال نبود و احساس کرد که توپ طلا از دستش پریده است.

------------------
وای وای وای وای! درست زد به هدف ... خخخ
پس واسه همین بوده پرز و نوچش بلافاصله اون مصاحبه و جبهه گیری رو کردن!
وای وای وای وای!
اینبار حرف دل از کسی بغیر ژاوی
هنوز هم آدمای منطقی کم نیستن!

وای وای وای وای! یعنی دوران رئالدو تموم شده؟!
تو جام جهانی هم از این پیری امیدی نیست چون پرتغال رئال نیست که لقمه آماده بزاره تو حلقوم مبارک خخخخ

Abdolreza2012
28-05-2018, 16:26
جالبه از بازیکن های تیمتون تعریف هم میکنیم شما خوشتون نمیاد :n02: چکار باید بکنیم شما خوشتون بیاد؟ :n09:

باور کنید همه چیز در دنیا ربطی به مسی یا رونالدو نداره. پست های من رو ببینید در طول تاریخ انجمن، من از رونالدو اصلا بدم نمیاد که بخوام گل یه رئالی دیگه رو بالا ببرم تا گل اون پایین بیاد. حتی در تعریف همون گل رونالدو هم پست داده بودم.

لطفا همه رو به کیش خود نپندارید. :n26:

همه رو به کیش خود نپنداریدم :n02: در خیل جمعیت بارسایی از نوع شما کم هست بخاطر همین باور پذیر نیست :n09:

nw_nk
28-05-2018, 18:35
رامز ناتان، نویسنده ارشد معروف ترین سایت فوتبال مصر: " کثیف ترین بازیکنی که این ورزش به خودش دیده"

Masoud-2014
28-05-2018, 19:10

Ezel
28-05-2018, 20:35
فابیو کاپلو : رونالدو به این دلیل آن مصاحبه جنجالی را انجام داد چون عصبانی بود گل نزده بود ، چهره شاخص فینال نبود و احساس کرد که توپ طلا از دستش پریده است.

------------------
وای وای وای وای! درست زد به هدف ... خخخ
پس واسه همین بوده پرز و نوچش بلافاصله اون مصاحبه و جبهه گیری رو کردن!
وای وای وای وای!
اینبار حرف دل از کسی بغیر ژاوی
هنوز هم آدمای منطقی کم نیستن!

وای وای وای وای! یعنی دوران رئالدو تموم شده؟!
تو جام جهانی هم از این پیری امیدی نیست چون پرتغال رئال نیست که لقمه آماده بزاره تو حلقوم مبارک خخخخ

حالا هرچی هم باشه مثل بعضی فرازمینیها با یه دوجین بازیکن درجه یک کنارشون توو ملی حسرت یه دور افتخار با جام ملی به دلش نیست : ) زرت و زرت هم قهر نمیکنه از تیم ملی : )

Ezel
28-05-2018, 20:40
بارسایی ها دیگه چیزی گیر نیاوردن یه خطا که بیشتر درگیری بازی هست بولد دارن میکنن :n09:
خود جرارد میگه بدشانسی صلاح بود لینکر که از رئال متنفره حتی توی خطا بودنش هم شک داره اینا از پاپ کاتولیک تر شدن باز : )

البته اینم قابل درکه بالاخره هتریک سی ال و توو پنج سال چهارتا قهرمانی رئال میاره ؛ مدعی بهترین تیم تاریخ دبلش رو هم نتونست : )

Layken
28-05-2018, 21:19

Masoud-2014
28-05-2018, 21:59
حالا هرچی هم باشه مثل بعضی فرازمینیها با یه دوجین بازیکن درجه یک کنارشون توو ملی حسرت یه دور افتخار با جام ملی به دلش نیست : ) زرت و زرت هم قهر نمیکنه از تیم ملی : )

سلام ...

نایب قهرمان جهان کمه؟ تازه دو سال جوونتره ...

خخخخ ... خود مارکا تو نظرسنجی گفتن بفروشینش ... وای چکارش کردن ...
62 درصد گفتن بزارید بره بابا هی زرت زورت میگه میخوام برم
بقول راموس کجا میخوای بهتر از رئال پیدا کنی ؟
"ولش کنید بابا "

دقیقن با همین لحن

albertxx
28-05-2018, 22:20
سلام ...

نایب قهرمان جهان کمه؟ تازه دو سال جوونتره ...

خخخخ ... خود مارکا تو نظرسنجی گفتن بفروشینش ... وای چکارش کردن ...
62 درصد گفتن بزارید بره بابا هی زرت زورت میگه میخوام برم
بقول راموس کجا میخوای بهتر از رئال پیدا کنی ؟
"ولش کنید بابا "

دقیقن با همین لحن

نائب قهرمانی جهان ؟؟؟ :n08:
خسته نباشید
با همین افتخارات ساختگی میشه بهترین بازیکن تاریخ

در مورد به حاشیه بردن هم
چه کسی بهتر از فرازمینی ؟؟؟
وقتی پنالتی رو تو کوپا میزنی آسمون و واسه منحرف کردن جو خداحافظی میکنی
انتظار دیگه ای نیست !!!

استاد بازی رسانه ای دیگه فرازمینی خودتونه :n09:

بعد میگن هیگواین عامل موفق نشدن تیم ملیه
یکی دیگه پنالتی زدن بلد نیست بعد تقصیر هیگواین بدبخته ! :n10:

از این لیست فقط ایکاردی نیست
دیگه اگه بشه این دوره قهرمان جهان بشن ! :n09:

albertxx
28-05-2018, 23:10
جالبه
پویول اسطوره بارسا تو یه مصاحبه گفته بارسا برای کسب موفقیت تو CL باید کوپا رو بیخیال بشه و به بازیکنان جوون بازی بده
نه اینکه کم اهمیت باشه بلکه باید با بازی دادن به بازیکنان جوون اون جام رو دنبال کرد
اینکه باید بارسا در دسته بندی اولویت ها تغییری ایجاد کنه ( انتخاب CL به جای کوپا )
و اینکه طرفداران بارسا باید از حذف تو مراحل چمپیونز ناراحت بشن نه از حذف شدن تو کوپا !

منبع : طرفداری

حالا ما اگه اینا رو میگفتیم خودتون حساب کنید طرفدارن بارسا چی میگفتن !
وقتی سرمربی عزیزشون تو کوپا ترکیب اصلی رو میفرسته تو زمین و واسه حفظ یه رکورد مسخره چمپیونز رو از دست میده
دیگه بقیش سه نقطه ....

kasra_khan2003
29-05-2018, 06:20
حالا ما اگه اینا رو میگفتیم خودتون حساب کنید طرفدارن بارسا چی میگفتن !

اگه ما به بارسایی ها این حرف‌ها رو زده بودیم، میگفتن گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پیف پیف، بو میده.

عاغا من خوشحالم یکی از دوستان ما خلاصه به میادین برگشت، بیش از ۴۸ ساعت غیبت بعد از هتریک رئال :دی دلمون واسه خبرهای زرد تنگ شده بود.

kasra_khan2003
29-05-2018, 08:29
پلیس در حال تحقیق درباره عامل تهدید کاریوس: I'll kill your girlfriend
.

با این بانوی گرامی چیکار دارن :n28:

migmig3000
29-05-2018, 09:25
مصدوم کردن مایکون بازیکن اینتر توسط مسی که توی بازی رفت 3 تا خورده بودن! جالبه که بعدش مسی هیچ عذر خواهی هم نمیکنه!
احتمالا جناب مزدک اون موقع کار داشته بازی رو ندیده :n02:

Stream
29-05-2018, 16:58
نائب قهرمانی جهان ؟؟؟ :n08:
خسته نباشید
با همین افتخارات ساختگی میشه بهترین بازیکن تاریخ

در مورد به حاشیه بردن هم
چه کسی بهتر از فرازمینی ؟؟؟
وقتی پنالتی رو تو کوپا میزنی آسمون و واسه منحرف کردن جو خداحافظی میکنی
انتظار دیگه ای نیست !!!

استاد بازی رسانه ای دیگه فرازمینی خودتونه :n09:

بعد میگن هیگواین عامل موفق نشدن تیم ملیه
یکی دیگه پنالتی زدن بلد نیست بعد تقصیر هیگواین بدبخته ! :n10:

از این لیست فقط ایکاردی نیست
دیگه اگه بشه این دوره قهرمان جهان بشن ! :n09:

آخرین گل این فوق ستاره ها (به جز مسی) در بازیهای رسمی برای آرژانتین:

هیگواین: 7 اکتبر 2016
دی‌ماریا: 15 نوامبر 2016
آگرو: 11 جون 2016 (کوپا آمریکا)

ایکاردی (4 بازی ملی) و دیبالا (12 بازی ملی) اصلا گل ملی ندارن.

استدلال از سانتیاگو برنابئو: مشکل این تیم مسی هست.

گرچه هدف انحراف تاپیک نیست. نمیخوایم از فرصت پایکوبی 7 شب و 8 روز رو از هواداران رئال بگیریم. انجمن جام جهانی هم که داریم :n02:

nw_nk
29-05-2018, 19:19
واکنش توییتری اتحادیه جودوی اروپا به مصدومیت صلاح: این فن خطرناک در جودو نیز ممنوع است

حرکت سرخیو راموس بر روی محمد صلاح، حتی واکنش اکانت توییتر اتحادیه جودوی اروپا را نیز به همراه داشته است.

واکی گاتامه تکنیک خطرناکی است. به همین دلیل استفاده از آن در ورزش جودو برای زمین زدن حریف ممنوع است. شما در خصوص خطای پیش آمده در دیدار روز گذشته فینال لیگ قهرمانان اروپا چه نظری دارید؟

It's not allowed! - Judo union calls out Ramos over 'dangerous' Salah challenge

nw_nk
30-05-2018, 16:07
بعد از یک فصل با چمپیونز لیگی که ترکیبی از داوری، شانس و وحشی گری بود بالاخره دوستان رئالی حرفی برای گفتن دارن :)

تک تک تیمای اروپایی طعم یکی از صفات رئال مادرید رو چشیدن

nw_nk
30-05-2018, 21:16
یوونتوس رکورددارِ کسب درآمدِ ۶ فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال مادرید در جایگاه دوم

علی‌رغم اینکه رئال مادرید در پنج سال اخیر، چهار با فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده است، امّا از حیث کسب درآمد از این رقابت‌ها یوونتوس فعلاً در مجموع درآمدهای 6 فصل اخیر رکورددار بوده است.

سود تیم های اروپایی از لیگ قهرمانان اروپا؛ درآمد رم نزدیک به تیم قهرمان بوده است

درآمد تیم های بزرگ اروپایی لیگ های معتبر اروپا از حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2017/18 منتشر شد.

nw_nk
30-05-2018, 21:19
عملکرد فرا زمینی The Best در نیمه نهایی و فینال چمپیونز لیگ. کلا غیب شده :n02:

کریستیانو رونالدو - رئال مادرید - بایرن مونیخ - لیورپول

nw_nk
30-05-2018, 21:26
سرخیو راموس برای ضربه زدن به سر کاریوس در فینال کیف، محروم نمی‌شود

یوفا قصد ندارد سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید را به دلیل زدن ضربه به صورت لوریس کاریوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا محروم کند.

واکنش رسمی یوفا به مصدومیت صلاح توسط راموس: جریمه ای در کار نیست

امروز یوفا اعلام کرد که پرونده ای بر علیه راموس تشکیل نخواهد شد چرا که داور مسابقه در گزارش خود اشاره ای به عمدی بودن خطای راموس روی صلاح نکرده است.

kasra_khan2003
31-05-2018, 06:11
بعد از ۴۸ ساعت غیبت که از شدت ناراحتی بابت هتریک رئال بود، دوستان بارسایی خلاصه جرات پیدا کردن یه چی بگن :دی

عبدالله گفته:

It's spectacular, you have to take your hat off to them

Zidane has done a spectacular job

:n25:

kasra_khan2003
31-05-2018, 06:31
عملکرد فرا زمینی The Best در نیمه نهایی و فینال چمپیونز لیگ. کلا غیب شده :n02:

چی شد که یهو رونالدو شد فرازمینی؟ نه عزیزم همه میدونن فرازمینی یکی هست، اونم مسی.

گریزمان: مسی اهل یک سیاره‌ی دیگه هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پیکه: مسی یه بیگانه (alien) هست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منظور پیکه :دی

migmig3000
31-05-2018, 09:50
سرخیو راموس برای ضربه زدن به سر کاریوس در فینال کیف، محروم نمی‌شود

یوفا قصد ندارد سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید را به دلیل زدن ضربه به صورت لوریس کاریوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا محروم کند.

واکنش رسمی یوفا به مصدومیت صلاح توسط راموس: جریمه ای در کار نیست

امروز یوفا اعلام کرد که پرونده ای بر علیه راموس تشکیل نخواهد شد چرا که داور مسابقه در گزارش خود اشاره ای به عمدی بودن خطای راموس روی صلاح نکرده است.

این خبر رو هم پوشش بدید لطفا !

kasra_khan2003
31-05-2018, 11:17

kasra_khan2003
31-05-2018, 11:25
ژاوی: بارسلونا در خواب است؛ رئال مادرید به هر آنچه که برای قهرمانی نیاز داشت رسید
.
.

طرفداری - در حالی که هواداران بارسلونا امیدهای زیادی برای موفقیت در رقابت های لیگ قهرمانان امسال داشتند، باخت ناباورانه برابر رم تمام این امیدها را بر باد داد.

به گزارش گل، آبی اناری ها در این فصل موفق شدند برای سومین بار در چهار سال اخیر، عنوان قهرمانی رقابت های لالیگا را به دست آورند، با این حال ژاوی، اسطوره این باشگاه معتقد است که خرید های گرانقیمت اخیر، سران بارسلونا را در خواب فرو برده است. او به El Penalti می گوید:

مادرید ژن برنده شدن را دارد اما در عین حال بارسلونا نیز در خواب به سر می برد. آن ها خود را مشغول خریدهای چند فصل اخیر کردند و در حال حاضر با عواقب آن مواجه شده اند.

رئال مادرید به تمام چیزهایی که برای قهرمانی لازم داشت رسید؛ مصدومیت نیمار، روبن، نویر و بواتنگ و همچنین تصمیمات داوری. اشتباهات دروازه بان های بایرن و لیورپول در کنار مصدومیت محمد صلاح، مهمترین بازیکن لیورپول نیز از این دست بودند.

همه این اتفاقات شبیه جادوگری هستند اما نکته ای که اهمیت دارد، خاموشی و در خواب بودن بارسلونا است که باعث از دست رفتن شانس قهرمانی این تیم در لیگ قهرمانان می شود.

ببین اوضاع بارسلونا چقدر خراب هست که هم ژاوی هم پویول اینجور علنی ازش انتقاد میکنند.

Abdolreza2012
31-05-2018, 12:34
این خبر رو هم پوشش بدید لطفا !

ایشون الان این سایت معتبری که هر روز ازش خبر میذارن رو دیگه نمی بینن و فعلا در سایت های دیگه دنبال ترول هستند
بنابراین خودمون پوشش می دهیم ::n09:

صلاح مقصر اصلی مصدومیت خودش بود؟ (عکس)

مصدومیت محمد صلاح از ناحیه شانه در جریان بازی فینال لیگ قهرمانان، بازتاب زیادی در رسانه های دنیا داشت.

به گزارش "ورزش سه"، دقیقه 25 بازی رئال و لیورپول بود که محمد صلاح در جدال برای تصاحب یک توپ با راموس نقش بر زمین شد و از ناحیه شانه آسیب دید. او دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و هنوز هم ریسک از دست دادن جام جهانی برای وی وجود دارد. پس از این اتفاق، هجمه عظیمی علیه راموس به راه افتاد و به خصوص در کشور مصر، تشنه به خون کاپیتان رئال هستند. کمیپن های ضد راموس زیادی هم در شبکه های اجتماعی تشکیل شده و حتی یک وکیل مصری درخواست غرامت یک میلیارد یورویی از راموس کرده است. مخالفان راموس معتقدند که او عامدانه با گرفتن دست صلاح، تمام وزن بدن خود را هنگام سرنگونی روی شانه های صلاح وارد کرده تا ستاره مصری مصدوم شود. حال دیلی میل با انتشار عکس هایی ادعا کرده است که هنگام سرنگون شدن این دو بازیکن، محمد صلاح بوده که ابتدا دستش را به دست راموس قفل کرده و مصدومیت او در درجه اول به خاطر همین قضیه بوده و از راموس برای مصدوم کردن عامدانه صلاح رفع اتهام کرده است:

Layken
31-05-2018, 13:01
.

.

رئال مادرید به تمام چیزهایی که برای قهرمانی لازم داشت رسید؛ مصدومیت نیمار، روبن، نویر و بواتنگ و همچنین تصمیمات داوری. اشتباهات دروازه بان های بایرن و لیورپول در کنار مصدومیت محمد صلاح، مهمترین بازیکن لیورپول نیز از این دست بودند.

.

این حرفهای ژاوی منو یاد استاد اسدی میندازه :n02:

migmig3000
31-05-2018, 13:18

kasra_khan2003
31-05-2018, 13:38
مارکا ۱۰ خرداد: حتی گواردیولا هم کلاه از سر برداشت
.

nw_nk
31-05-2018, 19:56
VAR فصل بعد در چمپیونز لیگ و لالیگا به کار گرفته میشه

= استعفای ناگهانی زیدان :n02:

nw_nk
31-05-2018, 19:57
Only One Man Can Replace Zidane

albertxx
31-05-2018, 21:31
VAR فصل بعد در چمپیونز لیگ و لالیگا به کار گرفته میشه

= استعفای ناگهانی زیدان :n02:

اینجور جاها میگن اگه حرف نزنید کسی نمیگه .....

اول اینک خیلی وقته اعلام شده که در فصل بعد چمپیونز لیگ از داور ویدئویی استفاده نمیشه
پس وقتی چیزی رو نمیدونید الکی حرف نزنید :n01:

دوما
اون زمانی که اعلام شد داور ویدئویی میخواد در لالیگا استفاده بشه
کاتالون اعلام استقلال کرد و بارسلون در پی انتقال به فرانسه بود :n09:

kasra_khan2003
01-06-2018, 07:01
اونقدر که بارسایی‌ها از استعفای زیدان خوشحال شدند، از استقلال کاتالان نمی‌شدند :n02:

nw_nk
01-06-2018, 10:09
صلاح و راموس دوباره به هم می رسند؟

دو بازیکن مهم فینال لیگ قهرمانان اروپا ممکن است در فاصله ای کوتاه دوباره با یکدیگر روبرو شوند.

رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 18-2017 با فینالی عجیب و پرحادثه به پایان رسید. در نیمه اول این دیدار که بین تیم های رئال مادرید و لیورپول برگزار می شد، سرخیو راموس کاپیتان تیم رئال مادرید با خطایی عجیب محمد صلاح، بهترین بازیکن و آقای گل فصل فوتبال انگلیس را نقش بر زمین کرد و باعث مصدومیت او شد. این خطا که البته از چشم داور صربستانی بازی پنهان ماند، پس از سرازیر کردن اشک های محمد صلاح، شائبه از دست رفتن جام جهانی را برای این بازیکن به وجود آورد.

گمانه زنی ها در این خصوص ادامه داشت تا اینکه از سوی پزشکان تیم ملی مصر اعلام شد صلاح برای درمان کتف خود نیاز به 3 هفته زمان دارد و تنها بازی اول مصر در جام جهانی مقابل اروگوئه را از دست می دهد و به دو بازی دیگر مرحله گروهی خواهد رسید.

حالا که ستاره بی بدیل فوتبال مصر فرصت حضور در دو بازی تیم ملی کشورش مقابل عربستان و روسیه را دارد، تیم ملی مصر هم می تواند این شانس را برای خود متصور باشد که از گروه اول جام جهانی 2018 صعود کند و راهی مرحله یک هشتم نهایی شود. در این گروه البته شانس نخست صعود را باید به اروگوئه داد که تیم به مراتب با تجربه تر و حرفه ای تری است.

تیم ملی مصر در صورتی که به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کند، در اولین بازی دور حذفی باید با تیم نخست گروه B روبرو شود؛ گروهی که در آن تیم های ملی ایران، اسپانیا، پرتغال و مراکش حضور دارند. در این گروه به طور قطع شانس صدرنشینی اسپانیا بیشتر از سایر تیم ها است و لاروخا می تواند با رسیدن به این رتبه، به مصاف تیم دوم گروه A برود.

بنابراین اگر مصر و اسپانیا به شکلی از گروه های خود صعود کنند که در یک هشتم نهایی جام جهانی با هم روبرو شوند، محمد صلاح این فرصت را دارد که یک بار دیگر در مقابل سرخیو راموس بایستد و چندی پس از خطای ناجوانمردانه فینال لیگ قهرمانان، به ملاقات این بازیکن برود.

nw_nk
01-06-2018, 10:30
اول اینک خیلی وقته اعلام شده که در فصل بعد چمپیونز لیگ از داور ویدئویی استفاده نمیشه
پس وقتی چیزی رو نمیدونید الکی حرف نزنید

پس واسه چی رفت؟ یوفا که هر مرحله هواشو داشت! فقط بارسلونا که 15 امتیاز زیرش بود با برد 3-0 تحقیرش کرد که اونم لالیگا بود و از دست یوفا کاری بر نمیومد :)

Abdolreza2012
01-06-2018, 16:13
پس واسه چی رفت؟ یوفا که هر مرحله هواشو داشت! فقط بارسلونا که 15 امتیاز زیرش بود با برد 3-0 تحقیرش کرد که اونم لالیگا بود و از دست یوفا کاری بر نمیومد :)

رفت که یه سری تیم ها مثل بارسا بعد سال ها شاید بتونن رنگ فینال و شاید CL رو ببینن :n09:

داوری که بازی برگشت ال کلاسیکو رو براتون در آورد رو هم فراموش نکن واگرنه بارسام 3 تایی و حتی امکان 4 تایی شدن میشد
با داور و با شانس مساوی شد!!!!

omidscafild
01-06-2018, 17:12
اینجور جاها میگن اگه حرف نزنید کسی نمیگه .....

پس وقتی چیزی رو نمیدونید الکی حرف نزنید :n01:

دوما
اون زمانی که اعلام شد داور ویدئویی میخواد در لالیگا استفاده بشه
کاتالون اعلام استقلال کرد و بارسلون در پی انتقال به فرانسه بود :n09:

یه 7 8 بار ادیت کردی تا فهمیدی فصل بعد VAR استفاده نمیشه ؟! :n02: اول که نوشتی میشه بعد طبق همون دلیل آوردی . بعد ادیت کردی نوشتی نمیشه باز دوباره طبق همون دلیل دیگه ای آوردی . کشته اون دلیل هاتم که همیشه حتی با اشتباه گفتنت هم پشتش میاد . باز خوبه میدونستی و حرف زدی . :)

جالبه که همه گفته های ما ری اکشن حرف های خود رئالیاست . ولی جبهه گرفتنتونو نمیفهمم . این دقیقا ری اکشن همون بحث استفاده از VAR در لالیگا بود .

رفت که یه سری تیم ها مثل بارسا بعد سال ها شاید بتونن رنگ فینال و شاید CL رو ببینن :n09:

داوری که بازی برگشت ال کلاسیکو رو براتون در آورد رو هم فراموش نکن واگرنه بارسام 3 تایی و حتی امکان 4 تایی شدن میشد
با داور و با شانس مساوی شد!!!!

جالبه که همه دنیا و طرفدارهای همه تیم های جهان ازین قهرمانی به عنوان کثیف ترین قهرمانی تاریخ نام میبرن ولی خود رئالیا براشون افتخاره . چون عادت دارن به اینجور قهرمانیا دیگه ! سر خیلی از تیما بریده شد تو این چندسال جلوی سوگلی یوفا .

داور بازی ال کلاسیکو هم اگه دقیقه 40 بیلو اخراج میکرد شاید یه تیم دیگه که سابقه 5-0 و 6-2 رو جلو ما داشت با نتیجه ای مشابه شکست میخورد . :) ولی مگه داورا میتونن از Bitchـشون بگذرن :n02:

hamedvt
01-06-2018, 17:45
جالبه که همه دنیا و طرفدارهای همه تیم های جهان ازین قهرمانی به عنوان کثیف ترین قهرمانی تاریخ نام میبرن ولی خود رئالیا براشون افتخاره . چون عادت دارن به اینجور قهرمانیا دیگه ! سر خیلی از تیما بریده شد تو این چندسال جلوی سوگلی یوفا .

داور بازی ال کلاسیکو هم اگه دقیقه 40 بیلو اخراج میکرد شاید یه تیم دیگه که سابقه 5-0 و 6-2 رو جلو ما داشت با نتیجه ای مشابه شکست میخورد . :) ولی مگه داورا میتونن از Bitchـشون بگذرن :n02:

شما که beinsport می بینی دیگه ازین مغلطه ها نکنین! همون پنل گری لینکر که شامل لمپارد جرارد و فردیناند و خود لینکر ایرادی به رئال نگرفتن. جز بازی برگشت جلو بایرن که می گفتن پنالتیو داور نگرفته وگرنه نه راموس و صلاح رو مورد خاصی دونستن و نه پنالتی جلو یووه رو غلط. حالا یه سری آدم رندوم در فیسبوک توییتر نظر می دن که مهم نیست.

بازی برگشت الکلاسیکو هم که ۱۰ نفره ۲-۱ هم بردیمتون. و ۱۰ نفره یه گل زدین که خطای واضح بی اخلاق ترین بازیکن جهان بوده. حالا چطوری ادعا میشه می بردین ما نمی دونیم.

nw_nk
01-06-2018, 17:46
راموس و تغییر شماره تلفن به خاطر صلاح!

موج تهدیدها علیه راموس به قدری زیاد بوده که او مجبور به تغییر شماره تلفن همراه خود شده است.

مصدومیت صلاح در فینال لیگ قهرمانان که پس از برخورد او با راموس حادث شد و نزدیک بود به قیمت از دست رفتن جام جهانی برای ستاره مصری تمام شود تا موج نفرت از راموس در کشور مصر شدت پیدا کند.

از کمپین های مختلف ضد راموس در شبکه های اجتماعی گرفته تا حمله سراسری به صفحه اینستاگرام او. حتی یک وکیل مصری از راموس شکایت کرده و درخواست غرامت یک میلیارد یورویی داشته است.

در همین رابطه کادنا کوپه ادعا کرد که تهدیدها علیه راموس به قدری زیاد بوده که او مجبور به تغییر شماره تلفن همراه خود شود. کاپیتان رئال این روزها در اردوی تیم ملی اسپانیا و به دور از حواشی ایجاد شده، روی جام جهانی تمرکز کرده است.

nw_nk
01-06-2018, 17:52
تهدید سرخیو راموس به مرگ

اینا اگه هر فصل مقابل رئال بازی میکردن و طعم مشت و لگد میچشیدن چیکار میکردن؟! تا حالا راموسو زنده نمیزاشتن :n01:

Abdolreza2012
01-06-2018, 23:53

بایدم همه ی تیم ها از رئال بدشون بیاد ، منم اگه یه نفر نذاره به چیزی که دلم میخواد برسم ( اونم نه یه بار ، نه دو بار ، نه سه بار ، بلکه 4 بار :n09: ) ازش بدم میومد و بهش بد و بیراه میگم
بنابراین دور از انتظار نیست اظهار نظر اینچنینی شما و سایرین ، درک میشه:n09: از رو 13 هم چندبار بنویسید بد نیست :n09: یا میتونید 13 رو منهای 5 کنید و اختلاف رو به دست بیارید :n09:

کثیف ترین قهرمانی ؟!! لابد بخاطر خطاییذدکه دقایق اخر دارو فقط بخاطر اینکه دقیقه اخره نباید می گرفت ؟!!! والله ادم میمونه از همین همه منطق در استدلال

در مورد ال کلاسیکو هم خیلی حافظه ی ضعیفی دارن بارسایی ها ، البته اینم عادیه ، کلا جایی که به ضرر هست یادشون نمیمونه
حالا خوبه کل جهان گفتن داور ..... تو نتیجه ی بازی و به نفع کدوم تیم بوده بیشتر!!

kasra_khan2003
02-06-2018, 07:17

Abdolreza2012
03-06-2018, 00:29

به به این خودش گواه همه چیه
10 میلیون !!!!
رتبه ی 81 تو خرج کردن
یه زمانی رئال متهم بود به خراب کردن بازار و یه تیم دیگه افتخارش این بود کهه مدرسه ی فوتبال داره:n09: حالا بیا و ببین
البته اینارو نمیبینن چون نمیتونن ببینن:n10:

Masoud-2014
03-06-2018, 08:41
یه چیزی که دوستان رئالی باید مدنظر داشته باشن اینه که درسته که رئال تو اروپا تو رقابت حذفی قهرمان شده با اما و اگر ،،،، ولی خب از اون طرف بارسا قهرمان اسپانیا شده توی لیگ که همه تیمها باهم بازی میکنن و همین رئال شما 3-0 مغلوب بارسا شده همون رئالی که قهرمان اروپا شده مثلا ... خب این نکته رو هم مدنظر قرار بدین و اینکه حالا تو کشور خودتون ازتون عوارض زیستی نمیگیریم اینقدر رئال رئال نکنید ... "دسی موتور سرا" رو کسب کردید باشه ولی بدونید عیار شما رو بارسا مشخص میکنه نه تیمهای ماشینی اروپا که اونم عیارتون مشخصه ،،، ظاهرا خوبه و براق اما بشکونیش میبینی ناخالصی داره برخلاف بارسا که تمام عیار خالص.

nw_nk
03-06-2018, 09:23
همه هزینه ها برای تو می شه عزیزم :n02:

Abdolreza2012
03-06-2018, 16:52
یه چیزی که دوستان رئالی باید مدنظر داشته باشن اینه که درسته که رئال تو اروپا تو رقابت حذفی قهرمان شده با اما و اگر ،،،، ولی خب از اون طرف بارسا قهرمان اسپانیا شده توی لیگ که همه تیمها باهم بازی میکنن و همین رئال شما 3-0 مغلوب بارسا شده همون رئالی که قهرمان اروپا شده مثلا ... خب این نکته رو هم مدنظر قرار بدین و اینکه حالا تو کشور خودتون ازتون عوارض زیستی نمیگیریم اینقدر رئال رئال نکنید ... "دسی موتور سرا" رو کسب کردید باشه ولی بدونید عیار شما رو بارسا مشخص میکنه نه تیمهای ماشینی اروپا که اونم عیارتون مشخصه ،،، ظاهرا خوبه و براق اما بشکونیش میبینی ناخالصی داره برخلاف بارسا که تمام عیار خالص.

به گفته ی شما ، رئال که عیارش ناخالصه ، به تیم های ماشینی اروپا میخوره که اونام عیارشون مشخصه ؛ اونارو میبره و قهرمان CL میشه
چطور بارسای عیار خالصتون چند ساله که به همین تیم های ناخالصی دار و ماشینی میخوره و حذف میشه و نیمه نهایی رو نمی بینه ؟!!!!! :n13:
نکنه بخاطر ناخالصی باقی تیم هاس که تیم خالصتون نمیتونه نتیجه بگیره:n08: :n09:

+

عیار بارسا رو هم تو رفت و برگشت جام ولایت :n10: سال قبل دیدیم ، گل ها که یادته
کلمات کلیدی اون بازی : آسنسیو ، رفت و برگشت ، دقیقه 5 ، شوت :n09:

Masoud-2014
03-06-2018, 19:53
به گفته ی شما ، رئال که عیارش ناخالصه ، به تیم های ماشینی اروپا میخوره که اونام عیارشون مشخصه ؛ اونارو میبره و قهرمان CL میشه
چطور بارسای عیار خالصتون چند ساله که به همین تیم های ناخالصی دار و ماشینی میخوره و حذف میشه و نیمه نهایی رو نمی بینه ؟!!!!! :n13:
نکنه بخاطر ناخالصی باقی تیم هاس که تیم خالصتون نمیتونه نتیجه بگیره:n08: :n09:

+

عیار بارسا رو هم تو رفت و برگشت جام ولایت :n10: سال قبل دیدیم ، گل ها که یادته
کلمات کلیدی اون بازی : آسنسیو ، رفت و برگشت ، دقیقه 5 ، شوت :n09:

سلام اونا رو هم حساب کردی؟ تو وسط تعطیلات تابستون قبل شروع لیگ !!!
ما نتنها شما رو بردیم اونم 3-0 قهرمان لالیگا هم شدیم کپا دل ری رو هم بردیم
شما چی؟ با خیال راحت بدون خستگی ، لالیگا رو وادادین ( البته توانش و هم نداشتین) کوپا رو هم وا دادین ... با شانس و اقبال و راموس و ناجوانمردی و ... " دسی موتور سرا " رو بردین ...
بازم میگم اگر محمد صلاح بود ،قهرمان لیورپول میشد چون لیورپول به عینه تیم برتر میدان بود رئال شانس آورد به عبارتی خدا بهشون رحم کرد در غیر اینصورت لب مرز اسپانیا بایستی چادر میزدن ...

چقد خوش شانسی آخه ...

Abdolreza2012
04-06-2018, 00:48
سلام اونا رو هم حساب کردی؟ تو وسط تعطیلات تابستون قبل شروع لیگ !!!
ما نتنها شما رو بردیم اونم 3-0 قهرمان لالیگا هم شدیم کپا دل ری رو هم بردیم
شما چی؟ با خیال راحت بدون خستگی ، لالیگا رو وادادین ( البته توانش و هم نداشتین) کوپا رو هم وا دادین ... با شانس و اقبال و راموس و ناجوانمردی و ... " دسی موتور سرا " رو بردین ...
بازم میگم اگر محمد صلاح بود ،قهرمان لیورپول میشد چون لیورپول به عینه تیم برتر میدان بود رئال شانس آورد به عبارتی خدا بهشون رحم کرد در غیر اینصورت لب مرز اسپانیا بایستی چادر میزدن ...

چقد خوش شانسی آخه ...

اها الان اون جام و cl شدن بی ارزش و اونوقت کوپا و لیگ شدن معتببرررررتر از اون دوتا
باشه شما خوبی و تیمتون
یجوری میگی تعطیلات ، انگار فقط واسه یه تیم بود!!! تعطیلات برای جفت تیم ها بوده و شرایط یکسان
هنوزم که هنوزه کلی کارشناس داوری میگه خطای دقیقه آخر بازی رئال یووه درست بوده ولی شما قبول نمیکنی چون نمیخوای
کلی کارشناس فوتبال و داوری گفتن برخورد راموس با صلاح یک درگیری بوده و خطا نمیشد باشه و عمدی توش نبوده و حتی خیلی گفتن خود صلاح مقصر و بد شانس بوده ولی باز شما نمیخوای قبول کنی و به گزارشگری همچوم مزدک معلوم الحال ارجاع میکنی!!

در ضمن شما چرا جواب سوال منو ندادی ؟!! چرا پیچوندی
میگم بارسای با عیار خالص شما چرا نمیتونه تیم های ماشینی اروپا رو ببره ، چرا بازی 3 بر 0 برده رو 4 تا میخوره و حذف میشه
مگه عیارتون خالض نیست؟!! طرافدار هیچ تیمی ادعا نمیکنه عیار تیممون خالصه ، حتی اگه 3 تا CL پشت هم برده باشه برای اولین بار تو فرمت جدید:n09:
البته میدونم جوابت رو ولی .....
در ضمن اگه داورتون تو بازی برگشت ال کلاسیکو میذاشت نتیجه قطعا 2 بر 2 نمیشد ( البته مثل شما نمیگم قطعا می بردیم و .... ولی مطمئنن نتیجه یه چیزی دیگری میشد )

+

فقط یک بارسایی می تونه از نتیجه ی بازی رئال با یه تیم دیگه رو با قطعیت بگه!!!! تو فوتبال ثانیه به ثانیش یه اتفاق امکان داره بی افته و نتیجه کاملا عوض شه
بعد میگی اگه صلاح بود لیورپول صد در صد می برد!!!
این اظهار نظر یعنی نداشتن هیچ درکی از فوتبال!!!!

kasra_khan2003
04-06-2018, 08:01
مقایسه موفقیت‌های رونالدو در رقابت‌های بین المللی

با فراتر از یک باشگاه در قرن ۲۱

nw_nk
04-06-2018, 11:23
خدا این رونالدو فن ها که تا حالا سه تا تیم عوض کردن رو از فوتبال نگیره که مایه سرگرمی همه ان. اینجوری بخوای حساب کنی از بایرن، میلان، لیورپول، یوونتوس، یونایتد روی هم پر افتخار تره :n02:

nw_nk
04-06-2018, 11:27
Penaldo For A Reason

kasra_khan2003
04-06-2018, 12:28
یک هفته بعد از شکست لیورپول

در جریان دیدار دوستانه کرواسی-برزیل

Anfield

Masoud-2014
04-06-2018, 13:46
همین مارسلو نبود میگفت بازی با بارسلونا سخت است ... خیلی سخت است

کدوم بازی ؟ همونی که 3-0 باختن خخخخ

nw_nk
04-06-2018, 14:44
رئال مادرید به ناگلزمان سرمربی هوفنهایم پیشنهاد داده و این سرمربی رد کرده - بیلد آلمان

هیشکی حاضر نیست سوپر تیم زیدان رو تحویل بگیره چون نمیدونن قرارداد داورا برای سال بعد تمدید میشه یا نه :n02:

kasra_khan2003
04-06-2018, 15:22
چون نمیدونن قرارداد داورا برای سال بعد تمدید میشه یا نه

ببین کی از داوری حرف میزنه... : دی

omidscafild
04-06-2018, 17:20
ببین کی از داوری حرف میزنه... : دی

یه جک خنده داره . :n02: Uefalona آخرین قهرمانیش بدون هیچ حرف و حدیثی بود و همرو 3 4 تا میزد . ولی یه تیمی همه قهرمانیاش زیر سواله بخاطر اینکه سوگلیه یوفاست . 2014 داوری 2016 داوری 2017 داوری 2018 داوری 2019 ...

:n09: ?! Uefalona !? Are you out of your mind

kasra_khan2003
04-06-2018, 20:16
دکو، بازیکن سابق بارسلونا، پرده‌ی جدیدی از یه حقیقت برداشته : دی

رایکارد خطاب به لاپورتا: بارسلونا به بزرگی باشگاه‌هایی مثل رئال، لیورپول و آس میلان نیست. باشگاه هایی که پنج قهرمانی اروپایی دارن و بارسلونا فقط یکی.

دکو در خطاب به حرف رایکارد: he had a point

البته به لطف داور، کمی نزدیک شدن...

Abdolreza2012
04-06-2018, 21:01
دکو، بازیکن سابق بارسلونا، پرده‌ی جدیدی از یه حقیقت برداشته : دی

رایکارد خطاب به لاپورتا: بارسلونا به بزرگی باشگاه‌هایی مثل رئال، لیورپول و آس میلان نیست. باشگاه هایی که پنج قهرمانی اروپایی دارن و بارسلونا فقط یکی.

دکو در خطاب به حرف رایکارد: he had a point

البته به لطف داور، کمی نزدیک شدن...

:n08: بیا ، بازیکن خودشون اینو گفته ببین دیگه چه خبر بوده و هست

kasra_khan2003
04-06-2018, 21:10
چه زود گذشت...

nw_nk
04-06-2018, 21:33
تازه ترین فهرست با ارزش ترین بازیکنان جهان

1 - هری کین 201 میلیون یورو

2 - نیمار 195 میلیون یورو

3 - کیلین ام ‌باپه 186 میلیون یورو

4 - لیونل مسی

5 - محمد صلاح

6 - دله الی

7 - کوین ده بروینه

8 - آنتوان گریزمن

9 - پائولو دیبالا

10 - روملو لوکاکو

CIES Football Observatory

رئال فن ها اون پایین بعد از شماره 20 میتونید آقای شش قدم رو پیدا کنید. تقصیر خودش نیست، نیمه نهایی و فینال یکی مثل الیور نبود پنالتی بگیره تا خودی نشون بده :n39:

nw_nk
04-06-2018, 23:43
یک جلسه محرومیت اضافه برای گواردیولا در چمپیونز لیگ

در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ، بعد از اینکه داور اسپانیایی بازی، متیو لاهوز، گل درست لروی سانه را مردود اعلام کرد، با واکنش شدید گواردیولا بعد از سوت پایان نیمه اول روبرو شد.

گواردیولا به دلیل این اعتراض از کنار زمین اخراج شد و اکنون یوفا یک جلسه محرومیت اضافه هم برای او در نظر گرفته و به این ترتیب، او در دو دیدار ابتدایی سیتی در رقابت های فصل آینده چمپیونز لیگ نمی تواند روی نیمکت تیمش بنشید.

همچنین یوفا باشگاه لیورپول را به دلیل رفتار هواداران در مرحله یک چهارم نهایی و نیمه دوم، در مجموع با جریمه 29 هزار یورویی روبرو کرد. یکی از دلایل این تصمیم، آسیب زدن طرفداران باشگاه مرسی ساید به اتوبوس باشگاه منچسترسیتی بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%86%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B2%D9%84%D B%8C%DA%AF

jack82
04-06-2018, 23:53
تازه ترین فهرست با ارزش ترین بازیکنان جهان

1 - هری کین 201 میلیون یورو

2 - نیمار 195 میلیون یورو

3 - کیلین ام ‌باپه 186 میلیون یورو

4 - لیونل مسی

5 - محمد صلاح

6 - دله الی

7 - کوین ده بروینه

8 - آنتوان گریزمن

9 - پائولو دیبالا

10 - روملو لوکاکو

CIES Football Observatory

رئال فن ها اون پایین بعد از شماره 20 میتونید آقای شش قدم رو پیدا کنید. تقصیر خودش نیست، نیمه نهایی و فینال یکی مثل الیور نبود پنالتی بگیره تا خودی نشون بده :n39:

خدا وکیلی از خود شما میپرسم واقعا به نظرت هری کین ارزشش بالاتر از نیماره؟؟
داداش دیگه بقیشو نگم بهتره.اخه تعصب تا کجا

Stream
05-06-2018, 00:11
تیم پزشکی بیمارستان Massachusetts General در آمریکا تایید کرد کریوس دروازبان لیورپول در حین بازی مقابل رئال به خاطر ضربه ای که به سرش وارد شد، دچار صدمه مغزی (Concussion) شد.

از عوارض Concussion هم از دست دادن حواس، تعادل و رفلکس ها، تار شدن دید، همه چیز رو 2 تا 2 تا دیدن و ندیدن اشیاء است.

گل اول رئال دقیقا 3 دقیقه بعد از ضربه راموس به صورت کاریوس زده شد به شکلی که همه یادمونه. گل سوم رئال هم همینطور.

فیلمش رو هم قبلا در تاپیک گذاشتیم.

گرچه ما هم می دونیم همه اینها اتفاقی بوده و اصلا عمدی در کار نبوده و راموس آرنجش اونجا هیچ کاری نمی کرده و اصلا برخوردش با دروازبان وقتی توپ چندین متر اونطرف تر هست یه روال طبیعی فوتباله و توی هر بازی ده ها بار اتفاق می افته. شایدم قصد احوال پرسی داشته :n09:

SA3EDLORD
05-06-2018, 00:50
تیم پزشکی بیمارستان Massachusetts General در آمریکا تایید کرد کریوس دروازبان لیورپول در حین بازی مقابل رئال به خاطر ضربه ای که به سرش وارد شد، دچار صدمه مغزی (Concussion) شد.
جزپیات خبر رو میذارید؟
چطور بعد حدود دو هفته گذشتن از بازی یه همچین چیزی رو میشه تایید کرد؟

Stream
05-06-2018, 00:59
جزپیات خبر رو میذارید؟

لینک خبر رو گذاشتم. این هم خود سایت بیمارستان:

تست ها قبلا انجام شده، الان نتیجه رو اعلام کردن به عموم. حتی یک هفته بعد از بازی هم مشکل visual spatial dysfunction رو در بیمارستان داشته. این مشکلیه که باعث میشه شخص نتونه محل درست چیزهایی که می بینه رو تشخیص بده.

jack82
05-06-2018, 01:47
لینک خبر رو گذاشتم. این هم خود سایت بیمارستان:

تست ها قبلا انجام شده، الان نتیجه رو اعلام کردن به عموم. حتی یک هفته بعد از بازی هم مشکل visual spatial dysfunction رو در بیمارستان داشته. این مشکلیه که باعث میشه شخص نتونه محل درست چیزهایی که می بینه رو تشخیص بده.

داداش ببخشید ولی جا داره یه نکته ریز رو یاداوری کنم.همین جناب کاریوس تو بازی رفت با رم و‌در حالی که در سلامت کامل بود شوتی شبیه به شوت بیل رو‌که توسط بازیکن رم نواخته شد و اتفاقا شباهت زیادی هم به ضربه بیل داشت به مضحکترین شکل ممکن عکس للعکل نشون داد و با خوش شانسی محض توپ به تیر افقی برخورد کرد.فکر کنم منظورمو‌رسوندم.موفق باشید

kasra_khan2003
05-06-2018, 06:53
یه آفرین بگیم به راموس. با اینکه اصلا نمیدید کاریوس کجا هست و چیکار داره میکنه، اینجور ضربه حرفه‌ای ضد؟

بعضی بازیکنا رو جوری میزنن که یه بیناییشون رو موقتی از دست میدن، اما به باز ادامه میدن و حتی گل میزنن.

بعضی‌ها هم ضعف خودشون رو گردن یه برخورد غیرعمد میندازن. البته ندیدم کاریوس بعد بازی گفته باشی من توپ رو دوتا میدیدم، یا احساس کردم بنزما ۵ متر با من فاصله داره...

albertxx
05-06-2018, 07:23
خب بعد از احترام به سن بالای بوفون
احترام به پدر ( هاینکس )
داور
شانس
گل به خودی
سوتی دروازه بان
و ......
حالا نوبت دکل جدیده ( بیمارستان Massachusetts General ) :n09:

همینجوری ادامه پیدا کنه از رفتگرای محل و لبو فروشای کیو ( Kiev ) هم پست میزارن که آره ما در جریانیم اتفاقاتی قبل بازی در جریان بوده :n10:

Masoud-2014
05-06-2018, 08:20
پس کاریوس واسه همین اون گلا رو خورد ...

ببینید چطور با طرح و برنامه قبلی به هر قیمتی شده، تاکید میکنم به هر قیمتی شده نقشه های شوم خودشون و پیاده کردن...

واقعا چی بگیم دیگه؟ نه شما بگید چی بگیم دیگه؟

راموس واقعا ازش انتظار نداشتم ... اول رفت واسه کاریوس بعدش محمدصلاح...

اینا میتونه اتفاقی باشه؟ قطعا نه ... این مهره ها از قبل شناسایی شدن و به راموس ماموریت داده شده ...

قبلش په په وحشی این کارها رو انجام میداد

این استراتژی رئاله ... با همین روش ضد فوتبالی و خشن و زورگویی جامهاشون و بدست آوردن که اکثرش هم حقشون نبوده

اون پنج تای اولی رو هم که اسپانیاییها قبولش ندارن رو علاوه بر این روش با بازیکن دزدی و دوران کهن و بدور از شکوفایی و رسوایی رسانه ای و تسلط سیاسی و خلاصه در یک خفقان ظالمانه ،،،،،، تونستن بدست بیارن که هیچ ارزشی هم ندارن چون ناجوانمردانه بوده ،،، اینم از روشدن دستشون و روش هاشون در عصر رسانه ها که گواهیه بر رفتار و منش تاریخیشون ...

بخاطر فوتبال پاک و انسانیت بنده شخصا مدتی اینجا پست نخواهم گذاشت و امیدواریم در جام جهانی اینگنه مسائل پشت پرده یوفا رو نداشته باشیم.

Masoud-2014
05-06-2018, 09:34
اها الان اون جام و cl شدن بی ارزش و اونوقت کوپا و لیگ شدن معتببرررررتر از اون دوتا
باشه شما خوبی و تیمتون
یجوری میگی تعطیلات ، انگار فقط واسه یه تیم بود!!! تعطیلات برای جفت تیم ها بوده و شرایط یکسان
هنوزم که هنوزه کلی کارشناس داوری میگه خطای دقیقه آخر بازی رئال یووه درست بوده ولی شما قبول نمیکنی چون نمیخوای
کلی کارشناس فوتبال و داوری گفتن برخورد راموس با صلاح یک درگیری بوده و خطا نمیشد باشه و عمدی توش نبوده و حتی خیلی گفتن خود صلاح مقصر و بد شانس بوده ولی باز شما نمیخوای قبول کنی و به گزارشگری همچوم مزدک معلوم الحال ارجاع میکنی!!

در ضمن شما چرا جواب سوال منو ندادی ؟!! چرا پیچوندی
میگم بارسای با عیار خالص شما چرا نمیتونه تیم های ماشینی اروپا رو ببره ، چرا بازی 3 بر 0 برده رو 4 تا میخوره و حذف میشه
مگه عیارتون خالض نیست؟!! طرافدار هیچ تیمی ادعا نمیکنه عیار تیممون خالصه ، حتی اگه 3 تا CL پشت هم برده باشه برای اولین بار تو فرمت جدید:n09:
البته میدونم جوابت رو ولی .....
در ضمن اگه داورتون تو بازی برگشت ال کلاسیکو میذاشت نتیجه قطعا 2 بر 2 نمیشد ( البته مثل شما نمیگم قطعا می بردیم و .... ولی مطمئنن نتیجه یه چیزی دیگری میشد )

+

فقط یک بارسایی می تونه از نتیجه ی بازی رئال با یه تیم دیگه رو با قطعیت بگه!!!! تو فوتبال ثانیه به ثانیش یه اتفاق امکان داره بی افته و نتیجه کاملا عوض شه
بعد میگی اگه صلاح بود لیورپول صد در صد می برد!!!
این اظهار نظر یعنی نداشتن هیچ درکی از فوتبال!!!!

خلوص کامل وجود نداره ولی خب خلوص بارسا بیشتره چون ما شما رو 3-0 بردیم اونم تو لیگ که همه تیم ها با هم بازی میکنن و معیار خیلی بهتری رو برای قهرمان مشخص میکنه نسبت به حذفی، مثلا رئال که از بارسا با توجه به شکست های مفتضح دهه اخیر بطرز مخوفی میترسه بدون برخورد با بارسا خیلی راحت میره فینال و اونجا هم با کمک راموس و په په و استاد شش قدم یجوری بالاخره بازی رو در میاره ...
حرف حساب اینه شمایی که مثل چی از ما میترسین فینالتون بدون بازی با ما ارزشی نداره و واسه همینه میگیم که عیارتون و ما مشخص میکنیم و به همین دلیل خلوص ما بیشتره چون بارسا با عیار بیشتر میزان سنجش عیار فوتبالی شماست نشون به این نشون که 3-0 شما رو بردیم و قبلا هم با نتایج درخشان شما رو مفلوک خود کرده ایم

در مورد محمدصلاح هم تا وقتی تو بازی بود لیورپول سوار بر رئال بود و داشت سواری میگرفت ولی با نقشه های شوم اتاق فکر شیطانی رئال توسط مهره دستنشانده شون زدن ناکارش کردن و همچنین کاریوس و بدین ترتیب " دسی موتور سرا" رو به صورت کامل نحس و نجس به سیستم آلودشون اضاف کردن تازه اونم جا نداشتن البته مشخصه با اون اسم طویل و مسخرش خخخخ

درسته نتنها فوتبال بلکه زندگی دستخوش اتفاقات خوش و ناخوشه ولی اونچیزی رو که ما میدیدیم برتری لیورپول بر رئال در حضور صلاح بود و البته اینجا بود که دستهای پلید وارد کار شد و اینجا دیگه نمیتونیم بگیم اتفاق بود بلکه اختیار شوم انسان نماها وارد کر شد و از حالت اتفاقی و غیر کنترلی خارجش کرد و روند برگشت خیلی از اتفاقات زندگی درسته خارج از کنترله و غیرمترقبه ست ولی انسان هم میتونه دخالت داشته باشه و روند و تغییر بده ...

شما تصور کن اگر با همون روند ادامه داشت احتمال برد لیورپول بالا بود خیلی بالاتر

در واقع قهرمان فینال محمد صلاح بور نه رئال یا لیورپول که با رفتن صلاح اونجور پنچر شد و ضد قهرمان فلسفه رئال توسط مهوه ناچیزی مثل سرخیو راموس

این حقیقت رو نباید نادیده گرفت که وقتی بادیدن یا شنیدن حقایق و واقعیات، انسان کنترل خودش و از دست بده و رو بیاره به روش های غیر انسانی و خشونت آمیز و از این طریق بخواد فکر و اندیشه پلید و نجس خودش و به کرسی بنشونه به قیمت بدست آوردن مقام های پوچ و بی ارزش ضد اخلاقی و مبادله انسانیت با هرچیز ،در واقع همچین انسان نمای متوحش نتنها هیچگونه فهم و درک انسانی نداره همون بهتر که در علوم زیست شناسی اون و همرده جانداران نا درک و متمایز از انسانها طبقه بندیش کنن و یکی از صفحاتش و با عکس و خصوصیات بهش اختصاص بدن در کنار بقیه!
درست مثل همین راموس!

nw_nk
05-06-2018, 10:21
جزپیات خبر رو میذارید؟

اسکن سر کاریوس پس از فینال لیگ قهرمانان تایید کرد: وارد شدن ضربه به مغز ناشی از ضربه آرنج راموس

گویا کاریوس در دقایق پایانی از نیمه دوم فینال لیگ قهرمانان، در وضعیت عادی به سر نمی برده است.

نتایج ۲۶ اسکن از ۳۰ اسکن به عمل آمده از سر لوریس کاریوس به دنبال فینال لیگ قهرمانان نشان می دهند که ضربه آرنج سرمیو راموس موجب آسیب دیدن دروازه بان آلمانی لیورپول شده بود.

بیلد گزارش می کند: اسکن های یاد شده زمانی به عمل آمدند که کاریوس برای تعطیلات در خاک امریکا به سر می برد و این بررسی ها به توصیه کادر پزشکی لیورپول و در بیمارستانی در ماساچوست انجام شد. در نهایت دکتر راس زافونته تایید کرد که به سر کاریوس ضربه وارد شده است و همچنین احتمال رخ دادن اشتباهات این دروازه بان به همین علت را رد نکرد.

ضربه مورد نظر کمتر از ۲ دقیقه قبل از گل نخست رئال مادرید روی اشتباه کاریوس، به سر این دروازه بان وارد شد

در بیانیه منتشره در همین راستا آمده است که پزشکان پس از دیدن فیلم برخورد راموس با کاریوس و سپس معاینه او، وجود اختلال در بینایی او را تایید کرده اند و البته اذعان کردند که کاریوس نسبت به روز فینال شرایط بهتری دارد و کم کم بهبودی خود را به صورت کامل به دست می آورد.

kasra_khan2003
05-06-2018, 10:44
هی به این عکس نگاه میکنم نمیتونم ببینم کجا نشون میده که آرنج راموس خورده به کاریوس : دی

albertxx
05-06-2018, 10:44
پس کاریوس واسه همین اون گلا رو خورد ...

ببینید چطور با طرح و برنامه قبلی به هر قیمتی شده، تاکید میکنم به هر قیمتی شده نقشه های شوم خودشون و پیاده کردن...

واقعا چی بگیم دیگه؟ نه شما بگید چی بگیم دیگه؟

راموس واقعا ازش انتظار نداشتم ... اول رفت واسه کاریوس بعدش محمدصلاح...

اینا میتونه اتفاقی باشه؟ قطعا نه ... این مهره ها از قبل شناسایی شدن و به راموس ماموریت داده شده ...

قبلش په په وحشی این کارها رو انجام میداد

این استراتژی رئاله ... با همین روش ضد فوتبالی و خشن و زورگویی جامهاشون و بدست آوردن که اکثرش هم حقشون نبوده

اون پنج تای اولی رو هم که اسپانیاییها قبولش ندارن رو علاوه بر این روش با بازیکن دزدی و دوران کهن و بدور از شکوفایی و رسوایی رسانه ای و تسلط سیاسی و خلاصه در یک خفقان ظالمانه ،،،،،، تونستن بدست بیارن که هیچ ارزشی هم ندارن چون ناجوانمردانه بوده ،،، اینم از روشدن دستشون و روش هاشون در عصر رسانه ها که گواهیه بر رفتار و منش تاریخیشون ...

بخاطر فوتبال پاک و انسانیت بنده شخصا مدتی اینجا پست نخواهم گذاشت و امیدواریم در جام جهانی اینگنه مسائل پشت پرده یوفا رو نداشته باشیم.

اول پستتون رو خوندم گفتم حدودا 15 تا 20 سال سن دارید
بعد رسیدم خط آخر

خاطر فوتبال پاک و انسانیت بنده شخصا مدتی اینجا پست نخواهم گذاشت
گفتم میانگین 15
بعد جمله آخر رو خوندم کلا تو افق محو شدم :n29:

جام جهانی اینگنه مسائل پشت پرده یوفا

شما هنوز نمیدونی مسئول برگزاری جام جهانی فیفا هست نه یوفا

منم به شما توصیه میکنم یه مدت که نه بلکه کلا پست نذارید
سعی کنید بیشتر سراغ ورزش هایی برید که به رده سنی شما میخوره
مثل : منچ , مار پله و .....

سیستم های کثیف فوتبال به روحیات و سن شما نمیخوره !

Masoud-2014
05-06-2018, 11:11
اول پستتون رو خوندم گفتم حدودا 15 تا 20 سال سن دارید
بعد رسیدم خط آخر

گفتم میانگین 15
بعد جمله آخر رو خوندم کلا تو افق محو شدم :n29:

شما هنوز نمیدونی مسئول برگزاری جام جهانی فیفا هست نه یوفا

منم به شما توصیه میکنم یه مدت که نه بلکه کلا پست نذارید
سعی کنید بیشتر سراغ ورزش هایی برید که به رده سنی شما میخوره
مثل : منچ , مار پله و .....

سیستم های کثیف فوتبال به روحیات و سن شما نمیخوره !

سلام ...

به به چه با ادب ...

شما هم مثل اینکه مثل بقیه بعضا رئالی نماها حالت خودکنترلی رو از دست میدید گاها و رو میارید به روش های ضد انسانی ...نکنه میخواید در علوم زیستی طبقه ای رو واستون در نظر بگیرن دانشمندان فعلا که دو طبقه جدید بنام راموس و په په ایجاد شده با عکس و مشخصات توحشی ...

با نوع عصبانیت و پست دادنتون مشخص شد چشمتون و به حقایق بستین و کنترلی بر اعمال و رفتارتون ندارین وقتی کاپیتانتون شی ئی بنام راموسه ... هیچ توقعی از امثال شما نیست ... شما فقط رنگ عوض کردید و وقتی حالت جنون میگیرید با همان فلسفه رئال میتازید در حالیکه هستن کسانی که اینگونه گستاخی ها رو از دم ریشه کن کنن و توحش و پلیدی رو نتنها از صفحات این فروم بلکه از صفحه روزگار محو کنن

شما با پیش زمینه های فکری نامناسب خودتون به خودتون غره مشو که حال شما و سبک طرفداری شما مشخص کننده حالات درونی شماست و اینکه نشون دادید علی رغم وضعیت نسبتا آرومتون ، چه انسان تندخویی هستید و شاید منبعد به صحبتهای شما به دید دیگری بنگریم چون طاق و تحمل شما هم لبریز خواهد شد زمانی که شنیدن سخنان حق و حقیقت کاسه صبر شما رو دیگه لبریز کرده و رو میارید به روشهای ضد آدمیت و این خصیصه در بین شماها قبلا هم دیده شده و من شاید مدتی منحصرا اینجا نباشم ولی شمشیر عدالت و حق گویی من بر روی گلوی ظالمان همچنان محکم و استوار خواهد ماند و آنها هیچوقت در امان نخواهند ماند!!!!

در مورد اون جمله که ذهن شما رو درگیر کرد و بعد از کلی تجزیه تحلیل به اون نتیجه غلط رسیدید ،،، جمله من این بود :

<<<< امیدواریم در جام جهانی اینگونه مسائل پشت پرده یوفا رو نداشته باشیم <<<<

یعنی الان فهمیدم بیشتر از 13 نیستی خخخخخ

دیگه مطمئن شدم :n02:

albertxx
05-06-2018, 11:14
سلام ...

به به چه با ادب ...

شما هم مثل اینکه مثل بقیه بعضا رئالی نماها حالت خودکنترلی رو از دست میدید گاها و رو میارید به روش های ضد انسانی ...نکنه میخواید در علوم زیستی طبقه ای رو واستون در نظر بگیرن دانشمندان فعلا که دو طبقه جدید بنام راموس و په په ایجاد شده با عکس و مشخصات توحشی ...

با نوع عصبانیت و پست دادنتون مشخص شد چشمتون و به حقایق بستین و کنترلی بر اعمال و رفتارتون ندارین وقتی کاپیتانتون شی ئی بنام راموسه ... هیچ توقعی از امثال شما نیست ... شما فقط رنگ عوض کردید و وقتی حالت جنون میگیرید با همان فلسفه رئال میتازید در حالیکه هستن کسانی که اینگونه گستاخی ها رو از دم ریشه کن کنن و توحش و پلیدی رو نتنها از صفحات این فروم بلکه از صفحه روزگار محو کنن

شما با پیش زمینه های فکری نامناسب خودتون به خودتون غره مشو که حال شما و سبک طرفداری شما مشخص کننده حالات درونی شماست و اینکه نشون دادید علی رغم وضعیت نسبتا آرومتون ، چه انسان تندخویی هستید و شاید منبعد به صحبتهای شما به دید دیگری بنگریم چون طاق و تحمل شما هم لبریز خواهد شد زمانی که شنیدن سخنان حق و حقیقت کاسه صبر شما رو دیگه لبریز کرده و رو میارید به روشهای ضد آدمیت و این خصیصه در بین شماها قبلا هم دیده شده و من شاید مدتی منحصرا اینجا نباشم ولی شمشیر عدالت و حق گویی من بر روی گلوی ظالمان همچنان محکم و استوار خواهد ماند و آنها هیچوقت در امان نخواهند ماند!!!!

در مورد اون جمله که ذهن شما رو درگیر کرد و بعد از کلی تجزیه تحلیل به اون نتیجه غلط رسیدید ،،، جمله من این بود :

<<<< امیدواریم در جام جهانی اینگونه مسائل پشت پرده یوفا رو نداشته باشیم <<<<

یعنی الان فهمیدم بیشتر از 13 نیستی خخخخخ

دیگه مطمئن شدم :n02:

حیف این همه پست که در وصف تو نوشتم

آفرین آفرین
ادبیات فارسی رو چند پاس کردی ؟؟ :n09:
لامصب همش شعر و ادبیات شاهنامه ای

گفتم
جای شما تو فوتبال نیست
با روحیات شما سازگار نیست

Masoud-2014
05-06-2018, 11:24
آفرین آفرین
ادبیات فارسی رو چند پاس کردی ؟؟ :n09:
لامصب همش شعر و ادبیات شاهنامه ای

گفتم
جای شما تو فوتبال نیست
با روحیات شما سازگار نیست

نخیر ... من بعنوان یک بارسایی همیشه بعنوان یک طرفدار خواهم ماند تا وقتی زنده ام و البته اینها و صحبتهایی که میشه نه اینکه حالا رئال اصلا نباید باشه و فلان ...

بالاخره رئال مادرید بعنوان یک تیم هست و بزرگان زیادی توش بازی کردن مثل زیدان و کارلوس و رونالدو برزیلی و بقیه

این صحبت ها هم بین طرفدارهایی مثل ماست که این سر دنیا به جان هم افتادیم خخخخخ

ولی چه میشه کرد طرفداریم دیگه و شور و شوق و حمایت از یک ورزش جذاب

kasra_khan2003
05-06-2018, 12:08
علت حذف بارسلونا و تک به تکی که اورانوسی از تو شش قدم نتونست حتی بزنه تو چهارچوب هم راموس بوده : دی

nw_nk
05-06-2018, 12:13
هونس: در هر دو بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان از رئال مادرید بهتر بودیم

رومنیگه چندین بار تایید کرده که تیمش به خرید گران قیمت احتیاج دارد و احتمال دارد در تابستان پیش رو بایرن مونیخ هم چند خرید بزرگ داشته باشد اما هونس، رئیس باشگاه و همچنین صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این تیم چنین فکر نمی کنند. طی جلسه ای که سران این تیم با کواچ داشته اند به این نتیجه رسیده اند که تیم بهتر است خرید بزرگی نداشته باشد. اولی هونس در مصاحبه ای درباره خرید گران قیمت برای تیمش گفت:

با این که همیشه در فوتبال می شنوم که می گویند یک تیم به آن ستاره یا ستاره ای دیگر احتیاج دارد اما نه، همیشه این طور نیست. مربی یک معلم فوتبال است و او باید به بازیکنانش آموزش های لازم را بدهد. در دو بازی نیمه نهایی برابر رئال مادرید ما برتر میدان بودیم. هنگامی که فینال را مشاهده کردم، با خود گفتم ما می توانستیم قهرمان شویم. بنابراین من اجازه نمی دهم که از این اصل دور شویم.

nw_nk
05-06-2018, 12:15
خیلی موذیه این راموس. بدون توپ و حساب شده میره میزنه. به حق کاندید چرک ترین بازیکن فوتبال جهان هست

کلیپ ضربه آرنج سرخیو راموس به صورت کاریوس

کلیپ خنده راموس به مصدومیت محمد صلاح

nw_nk
05-06-2018, 12:19
جالب اینکه یوفا هیچ کدوم از دو ضربه فنی رو عمدی نمیدونه. صلاح اتفاقی از راموس فن ممنوعه جودو خورده! دو روز دیگه میان میگن تقصیر صلاح بوده که دفاع نکرده :n01:

Masoud-2014
05-06-2018, 13:00
خیلی موذیه این راموس. بدون توپ و حساب شده میره میزنه. به حق کاندید چرک ترین بازیکن فوتبال جهان هست

کلیپ ضربه آرنج سرخیو راموس به صورت کاریوس

کلیپ خنده راموس به مصدومیت محمد صلاح

وای وای ...

اگه دقت کنید پس از ضربه، راموس پس از پشتک بر میگرده به کاریوس نگاه میندازه عوض اینکه مسیر توپ و تعقیب کنه ، دقیقا مثل متهمی که دوباره به صحنه جرم برمیگرده ... میخواست ببینه کاری بوده یا نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وای بارسا چکار میکنه در طول یک فصل با این جماعت ؟!!!! چه هیولایی پرورش دادن ؟!!!!

بهتره مدیران بارسا مواظب تیمشون و بازیکنانشون باشن

آقا مواظب این راموس باشید خواهشا این یارو خیلی خطرناکه

دیدید حالا چرا یه عمره بارسا میگه اصلا جدا شیم ...
اینا مکتبشون همینه ... مدیراشون همین و میخوان ... این روشها تو شهر بی روح مادرید نهادینه شده و داره تدریس میشه ...

باسک و کاتالان و سایر ایالتهای مظلوم اسپانیا

شما که تازه فقط یه چشمه شو دیدید حالا ....

Stream
05-06-2018, 16:11
وای وای ...

اگه دقت کنید پس از ضربه، راموس پس از پشتک بر میگرده به کاریوس نگاه میندازه عوض اینکه مسیر توپ و تعقیب کنه ، دقیقا مثل متهمی که دوباره به صحنه جرم برمیگرده ... میخواست ببینه کاری بوده یا نه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وای بارسا چکار میکنه در طول یک فصل با این جماعت ؟!!!! چه هیولایی پرورش دادن ؟!!!!

بهتره مدیران بارسا مواظب تیمشون و بازیکنانشون باشن

آقا مواظب این راموس باشید خواهشا این یارو خیلی خطرناکه

دیدید حالا چرا یه عمره بارسا میگه اصلا جدا شیم ...
اینا مکتبشون همینه ... مدیراشون همین و میخوان ... این روشها تو شهر بی روح مادرید نهادینه شده و داره تدریس میشه ...

باسک و کاتالان و سایر ایالتهای مظلوم اسپانیا

شما که تازه فقط یه چشمه شو دیدید حالا ....

هیولا رو رئالی ها پرورش ندادن :n02: راموس در سویا هم همین بود قبل از انتقالش به رئال. یادمه در آخرین فصلش در سویا که مقابل رئال گل زد (بازی 2-2 شد) اگه اشتباه نکنم چندین خطای بد روی بازیکن های رئال کرد و بعدش هم گفت رئال تیم بازیکن های خیابونی است نه ستاره های کهکشانی. و البته چند هفته بعد با مبلغ رکورد برای یک مدافع اسپانیایی به رئال پیوست :n02:

البته رکورد های اخراج هاش رو همه در رئال زده و این افتخار رو نمیشه از رئال گرفت :n26:

Masoud-2014
05-06-2018, 17:42
هیولا رو رئالی ها پرورش ندادن :n02: راموس در سویا هم همین بود قبل از انتقالش به رئال. یادمه در آخرین فصلش در سویا که مقابل رئال گل زد (بازی 2-2 شد) اگه اشتباه نکنم چندین خطای بد روی بازیکن های رئال کرد و بعدش هم گفت رئال تیم بازیکن های خیابونی است نه ستاره های کهکشانی. و البته چند هفته بعد با مبلغ رکورد برای یک مدافع اسپانیایی به رئال پیوست :n02:

البته رکورد های اخراج هاش رو همه در رئال زده و این افتخار رو نمیشه از رئال گرفت :n26:

خب درسته پیش زمینه های اخلاقی رو هم داشته ولی جایی رفته که بسترش هم واسه رشد و تکرار این اخلاقاش فراهم بوده همانطور که واسه په په فراهم بوده ...
یادتونه که چطور کمر بازیکن مصدوم افتاده رو زمین و با لگد و استوکاش داشت میزد؟

احتمالا تاکتیک رئال در خط دفاعی اینه : یک مدافع آروم یا نسبتا آروم در کنار یک مدافع خیلی خشن افتضاح

اوف امروز روز پردردسری بود!
امیدواریم بارسا همیشه برنده حقیقی و جوانمردانه باشه ...

آره این درسته

Abdolreza2012
05-06-2018, 18:02
خلوص کامل وجود نداره ولی خب خلوص بارسا بیشتره چون ما شما رو 3-0 بردیم اونم تو لیگ که همه تیم ها با هم بازی میکنن و معیار خیلی بهتری رو برای قهرمان مشخص میکنه نسبت به حذفی، مثلا رئال که از بارسا با توجه به شکست های مفتضح دهه اخیر بطرز مخوفی میترسه بدون برخورد با بارسا خیلی راحت میره فینال و اونجا هم با کمک راموس و په په و استاد شش قدم یجوری بالاخره بازی رو در میاره ...
حرف حساب اینه شمایی که مثل چی از ما میترسین فینالتون بدون بازی با ما ارزشی نداره و واسه همینه میگیم که عیارتون و ما مشخص میکنیم و به همین دلیل خلوص ما بیشتره چون بارسا با عیار بیشتر میزان سنجش عیار فوتبالی شماست نشون به این نشون که 3-0 شما رو بردیم و قبلا هم با نتایج درخشان شما رو مفلوک خود کرده ایم

در مورد محمدصلاح هم تا وقتی تو بازی بود لیورپول سوار بر رئال بود و داشت سواری میگرفت ولی با نقشه های شوم اتاق فکر شیطانی رئال توسط مهره دستنشانده شون زدن ناکارش کردن و همچنین کاریوس و بدین ترتیب " دسی موتور سرا" رو به صورت کامل نحس و نجس به سیستم آلودشون اضاف کردن تازه اونم جا نداشتن البته مشخصه با اون اسم طویل و مسخرش خخخخ

درسته نتنها فوتبال بلکه زندگی دستخوش اتفاقات خوش و ناخوشه ولی اونچیزی رو که ما میدیدیم برتری لیورپول بر رئال در حضور صلاح بود و البته اینجا بود که دستهای پلید وارد کار شد و اینجا دیگه نمیتونیم بگیم اتفاق بود بلکه اختیار شوم انسان نماها وارد کر شد و از حالت اتفاقی و غیر کنترلی خارجش کرد و روند برگشت خیلی از اتفاقات زندگی درسته خارج از کنترله و غیرمترقبه ست ولی انسان هم میتونه دخالت داشته باشه و روند و تغییر بده ...

شما تصور کن اگر با همون روند ادامه داشت احتمال برد لیورپول بالا بود خیلی بالاتر

در واقع قهرمان فینال محمد صلاح بور نه رئال یا لیورپول که با رفتن صلاح اونجور پنچر شد و ضد قهرمان فلسفه رئال توسط مهوه ناچیزی مثل سرخیو راموس

این حقیقت رو نباید نادیده گرفت که وقتی بادیدن یا شنیدن حقایق و واقعیات، انسان کنترل خودش و از دست بده و رو بیاره به روش های غیر انسانی و خشونت آمیز و از این طریق بخواد فکر و اندیشه پلید و نجس خودش و به کرسی بنشونه به قیمت بدست آوردن مقام های پوچ و بی ارزش ضد اخلاقی و مبادله انسانیت با هرچیز ،در واقع همچین انسان نمای متوحش نتنها هیچگونه فهم و درک انسانی نداره همون بهتر که در علوم زیست شناسی اون و همرده جانداران نا درک و متمایز از انسانها طبقه بندیش کنن و یکی از صفحاتش و با عکس و خصوصیات بهش اختصاص بدن در کنار بقیه!
درست مثل همین راموس!

:n02::n02: آقااااااااااااااااااااااا ااا آقاااااااااااااااااااااا :n02::n02: اینا چیه که نوشتی :n02:
برادر من اتاق فکر شیطانی؟ !!!!! مهره دست نشانده ؟ !!!
اینایی که گفتی همش تقصیر عامریکاس ، هممممممش
آقا قصد توهین و جسارت ندارم ولی خدایی حس میکنم خیلی تو این ماه رمضون پای منبر نشستی و تو حلقه های صالحین بسیج بودی
در مورد فسفه ی زیستی و وجودی راموس هم گفتی حس میکنم این دیگه تو جلسات حلقه ی صالحین نمیتنوه باشه ، این یحتمل کپی پیست شده از یه جایی هست

+

عیار لیگ قهرمانان رو تیمی نشون میده که چندین سال رنگ نیمه نهایی رو ندیده ؟!!!! از کی عیار اینجوری معلوم میشه من خبر ندارم ؟!!!!
عیار این هست که با 10 میلیون خرج کردن ، چند سال پشت هم حرف اول رو بزنی ( یعنی با وجود همه ی تیم های قوی )
دیگه بیشتر از این توضیح و بحث کردن راجع به این موضوع مثل اب در هاون کوفتنه!!!!

+

مثل اینکه ترول توی این فروم وارد فاز جدیدی شده ، دیگه منطقی صحبت کردن کلا جواب نمیده ، زین پس برابر مثل میشه

kasra_khan2003
05-06-2018, 20:02
راموس: تنها چیزی که مانده این است که روبرتو فیرمینو بگوید به خاطر اینکه یک قطره از عرق من روی او افتاده، سرما خورده است. :n08:

توجه بسیار زیادی به برخورد با محمد صلاح شده است. من نمی خواستم در مورد این موضوع صحبت کنم زیرا این مساله بزرگ نمایی شده است. اگر به خوبی صحنه بازی را نگاه کنید، اول او دست مرا با بازویش گرفت و من به سمت مقابل روی زمین افتادم. بعد بازوی او دچار مصدومیت شد و می گویند من حرکت جودوکارانه انجام داده ام. همچنین دروازه بان می گوید بعد از برخورد با من دچار گیجی شده است. تنها چیزی که مانده این است که روبرتو فیرمینو بگوید به خاطر اینکه یک قطره از عرق من روی او افتاده، سرما خورده است.

kasra_khan2003
05-06-2018, 20:10

پپ گواردیولا:

در رئال فشارها و توقعات بسیار بالاست و زیدان احساس خستگی می کرد.

Abdolreza2012
05-06-2018, 20:15
راموس: تنها چیزی که مانده این است که روبرتو فیرمینو بگوید به خاطر اینکه یک قطره از عرق من روی او افتاده، سرما خورده است. :n08:
اقا اینا دو روز دیگه باخت بارسا جلوی رم رو هم میندازن گردن راموس و میگن چون راموس تو خونه بد به مسی نگاه می کرده و مسیشون حواسش پرت شده و از تو 6 قدم توپ کوبیده بیرون ورزشگاه

تازه اینو فضا نوردان اورانوس هم تایید کردن و روش دارن تحقیق و تفحص می کنند :n09:

kasra_khan2003
05-06-2018, 21:43
از عجایب مصدومیت صلاح : دی

albertxx
05-06-2018, 22:04
از فصل بعد هرکی جلو رئال ببازه بعدش کل تیم و کادر فنی میرن آزمایش میدن

( ببخشید ) اگه اسهال هم بگیرن میگن کار راموس و رئال بود ! :n09:

nw_nk
05-06-2018, 22:39

همه دیدن صلاح با شونه چپ به زمین برخورد کرد جز رئال فن ها

جالبه حتی حاضر نیستن به وحشی گری اعتراف کنن / فجایع داوری جای خود

nw_nk
05-06-2018, 22:56
رسمی؛ بوفون 3 جلسه محروم شد

جان لوییجی بوفون، سنگربان ایتالیایی و سابق باشگاه یوونتوس به دلیل اتفاقات دیدار این تیم برابر رئال مادرید 3 دیدار محروم شد.

بوفون در دقایق پایانی دیدار رئال مادرید برابر یوونتوس و هنگامیکه مایکل اولیور خطای بن عطیه روی واسکز را پنالتی اعلام کرد، اعتراض شدیدی به تصمیم داور انگلیسی داشت و همین اعتراض در نهایت باعث اخراج او نیز شد.

حالا یوفا امروز اعلام کرد بوفون 3 دیدار اروپایی از بازی کردن محروم خواهد بود و اگر انتقال او به پاری سن ژرمن قطعی شود، فصل بعد در 3 مسابقه اول این تیم در لیگ قهرمانان قادر به بازی کردن نخواهد بود.

بوفون بعد از اعلام شدن پنالتی به شدت اعتراض داشت و در طول دوران حرفه ای این گلر پرافتخار کمتر شاهد بروز چنین رفتاری از او بودیم و حالا یوفا تصمیم گرفته او را 3 جلسه محروم کند.

Ezel
06-06-2018, 00:18

دادا لغو دیدار ترامپ و کیم جونگ اون هم تقصیر راموسه

Abdolreza2012
06-06-2018, 01:20
دادا لغو دیدار ترامپ و کیم جونگ اون هم تقصیر راموسه

طبق اکتشافات اخیر مشخص شد که علت دو جنگ جهانی اول و دوم هم تقصیر راموس بوده

بوفون در دقایق پایانی دیدار رئال مادرید برابر یوونتوس و هنگامیکه مایکل اولیور خطای بن عطیه روی واسکز را پنالتی اعلام کرد، اعتراض شدیدی به تصمیم داور انگلیسی داشت و همین اعتراض در نهایت باعث اخراج او نیز شد.

حالا یوفا امروز اعلام کرد بوفون 3 دیدار اروپایی از بازی کردن محروم خواهد بود و اگر انتقال او به پاری سن ژرمن قطعی شود، فصل بعد در 3 مسابقه اول این تیم در لیگ قهرمانان قادر به بازی کردن نخواهد بود.

بوفون بعد از اعلام شدن پنالتی به شدت اعتراض داشت و در طول دوران حرفه ای این گلر پرافتخار کمتر شاهد بروز چنین رفتاری از او بودیم و حالا یوفا تصمیم گرفته او را 3 جلسه محروم کند.

بخاطر اعتراض بیجا و اشتباهش جریمه شد
داور اون بازی جریمه ای نشد چون به درستی خطا رو گرفته بود
ولی باز ی سری میان ....................
اگه داور اشتباه فاحش کنه ، محروم میشه ، مثل داور یه بازی تو لیگ قهرمانان اروپا توی چندین سال پیش:n09:

nw_nk
06-06-2018, 10:09
درخواست عجیب هواداران لیورپول؛ تکرار فینال!

بعد از فاش شدن معاینه گروه پزشکی در مورد مصدومیت کاریوس در فینال لیگ قهرمانان داستان ابعاد جدیدی به خود گرفته است.

در روزهای اخیر اخباری در مورد ضربه سرخیو راموس به کاریوس سنگربان لیورپول دقایقی پیش از اشتباهات عجیب او در نیمه دوم منتشر شده و پزشکان آمریکایی معتقدند ضربه ای که به صورت سنگربان مغضوب مرسی سایدی ها وارد شده علت اصلی این اشتباهات بوده است.

حالا هواداران لیورپول که تعدادشان کم هم نیست به صفحه رسمی یوفا و لیگ قهرمانان هجوم برده و خواهان تکرار دیدار فینال لیگ قهرمانان شده اند زیرا معتقدند بازی در شرایط عادلانه ای برگزار نشده و باید دوباره انجام شود.

حتی آنها در تدارک ایجاد کمپینی برای عملی کردن خواسته خود هستند اما بعید به نظر می رسد یوفا حتی چنین درخواستی را بررسی کند زیرا بعد از کمپینی میلیونی که خواهان محروم شدن سرخیو راموس بودند هم اتفاق خاصی رخ نداد و اساسا اینگونه درخواست خیلی مورد اهمیت مجامع رسمی قرار نمی گیرد.

albertxx
06-06-2018, 10:11
درخواست عجیب هواداران لیورپول؛ تکرار فینال!

مرور روزانه اخبار های 2 زاری و درپیت فقط و فقط در ورزش 3 !!!! :n09:
یکی از بیخود ترین سایت های ورزشی هست که واسه بالا بردن بازدید دست به هرکاری میزنه

Masoud-2014
06-06-2018, 10:25
سلام ...

حتی اگر این اعتراض ها ترتیب اثر هم داده نشه ولی بازم تاثیر خواهد داشت ...

بازیکن خاطی وقتی این کمپین ها و اعتراضات مردمی رو ببینه ممکنه تو بازی های آتی ش در نحوه بازیش یه تجدید نظر بکنه ...

شاید دفعات بعدی یوفا دیگه اینجور با اغماض به قضیه نگاه نکنه ...

و خود بازیکن هم حساب کار دستش میاد که : آقا ، فوتباله ، ورزشه ، شور و نشاطه ...
خواهشا زهرمارش نکن ... تیمهای دیگه ای غیر رئال هم هستن که طرفدار دارن و تیمشون و دوست دارن و بازیکناشون و ...
خواهشا نکششون ...

kasra_khan2003
06-06-2018, 10:37
خواهشا نکششون ...

دقیقا منم موافقم، همچین بازیکنایی رو باید واسه همیشه از حضور در رقابت‌ها منع کرد:

Masoud-2014
06-06-2018, 10:43
دقیقا منم موافقم، همچین بازیکنایی رو باید واسه همیشه از حضور در رقابت‌ها منع کرد:

سلام ...

بستر فرهنگی تیم و محیط رو به رشد انسان ،،، خیلی تاثیر میزاره در تغییر و اصلاح رفتار افراد ...

سوارز اومد بارسا دیگه گاز گرفت آیا؟

راموس تو سویا همونطور بود تو رئال اومد بهتر هم نشد!

Masoud-2014
06-06-2018, 10:55
آقا بخدا ما اومدیم اینجا خوش باشیم بحث سوارز و راموس و رئال و بارسا بکنار ...

اینقدر سخت نگیرید والا و به شخصیت هموطنا توهین نکنید ...

بزارید راحت پست مون و بزاریم والا ...

تهدید و تخریب واسه چی؟؟؟

والا دوزار گیر من یکی نیومده که بخوام در این راه بلایی سرم بیاد! شما رو نمیدونم ...

قضیه اون یارو شده از ایران عاشق یانگوم شده بود و به باباش گفته بود برو این و واسم بگیر ( بنده خدا باباهه)!!!!

بزارید راحت باشیم ... اگر پست های یکی تنده به خودت نگیر ... داریم به اونا میگیم به شما نمیگیم که برادر ...

albertxx
06-06-2018, 11:05
آقا بخدا ما اومدیم اینجا خوش باشیم بحث سوارز و راموس و رئال و بارسا بکنار ...

بزارید راحت باشیم ... اگر پست های یکی تنده به خودت نگیر ... داریم به اونا میگیم به شما نمیگیم که برادر ...

آقا شما قرار بود یه مدت واسه فوتبال پاک اینجا پست نذارید !
چی شد ؟

بخاطر فوتبال پاک و انسانیت بنده شخصا مدتی اینجا پست نخواهم گذاشت

فوتبال اینقدر سریع پاک شد ؟ :n13:

nw_nk
06-06-2018, 11:13
پاسخ سرمربی مصر به صحبت‌های اخیر راموس

هکتور کوپر، سرمربی تیم ملی مصر به دفاع از محمد صلاح در مقابل صحبت های اخیر سرخیو راموس پرداخت.

صلاح موفق شد در فصل گذشته عنوان بهترین گلزن لیگ برتر را از آن خود کند ولی در فینال چمپیونزلیگ، پس از برخورد سختی که با راموس داشت، دچار مصدومیت شد و نتوانست تیمش را در ادامه دیدار همراهی کند. روز گذشته راموس گفته بود که اگر صلاح آمپول مخصوصی تزریق می‌کرد، می‌توانست به بازی کردن ادامه دهد و حالا کوپر پاسخ او را داد.

سرمربی مصر گفت:" من پزشک نیستم، نمی‌دانم سرخیو راموس پزشک است یا نه ولی صلاح بازیکنی بود که در فینال بازی می‌کرد و مصدوم بود. شکی ندارم که اگر می‌توانست بازی کند، بازی می‌کرد زیرا فینال چمپیونزلیگ مطمئنا اتفاق بزرگی است. به نظرم صلاح مصدومیت مهمی دارد، روند مصدومیتش باید طی شود و ببینیم چه خواهد شد. ما خوشبین هستیم و مطمئنیم که او برای بازی کردن در جام جهانی شانس خوبی دارد."

kasra_khan2003
06-06-2018, 11:17
سلام ...

بستر فرهنگی تیم و محیط رو به رشد انسان ،،، خیلی تاثیر میزاره در تغییر و اصلاح رفتار افراد ...

بستر فرهنگی؟ : دی جک قشنگی بود.

سوارز رو قبل اومدن به بارسا طوری متنبه کردن که حساب کار دستش اومد، وگرنه بارسلونا جایی هست که امثال پپ نژاد پرست توش تربیت میشن.

Masoud-2014
06-06-2018, 11:25

سوارز رو قبل اومدن به بارسا طوری متنبه کردن که حساب کار دستش اومد، وگرنه بارسلونا جایی هست که امثال پپ نژاد پرست توش تربیت میشن.

وای وای وای وای ...

راموس و همون تنبیه رو هم نکردن ... کلا همش همینجوری بوده ،،، کسی هم باهاش کاری نداره عمرا...

وای وای وای وای بخندیم

nw_nk
06-06-2018, 12:54

ببخشید، اون من بودم که همین فصل

فن ممنوعه جودو رو صلاح زدم (کاپیتان اول رئال مادرید)

چند بازی بخاطر وحشی گری محروم بودم (کاپیتان دوم رئال مادرید)

جلوی دوربین مشت و لگد زدم به این و اون و محروم نشدم (کاپیتان سوم رئال مادرید)

کاپیتان چهارم کیه؟ شما از اخلاقش بگین :)

kasra_khan2003
06-06-2018, 14:35
آدم هرچی باشه، نژاد پرست نباشه...

یکی از آخرین نمایش‌های جوانمردانه فراتر از یک باشگاه:

kasra_khan2003
06-06-2018, 14:38
Stream آرمان این صحنه هم بخاطر ضربه راموس بود؟ : دی

بازی لیورپول - ساندرلند فصل ۱۷-۲۰۱۶ - ضربه دروازه

Stream
06-06-2018, 14:51
@Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آرمان این صحنه هم بخاطر ضربه راموس بود؟ : دی

بازی لیورپول - ساندرلند فصل ۱۷-۲۰۱۶ - ضربه دروازه

یه بازیکن یه بار دروازه خالی رو خراب کرد، بیشتر از یک سال بعد سر یه فرصت دیگه تو یه بازی دیگه جلوی حریف دیگه در لیگ دیگه در شرایط نسبتا مشابه یکی زدش و توپ خراب شد. مثل اینه که برای دفاع از حرکت دومی که بازیکن رو زده، فیلم اولی رو نشون بدیم و بگیم این هم به خاطر ضربه فلانی بود؟ :n09:

یاد گرفتم دفعه بعدی که یکی روی رونالدو خطا کرد و داور نگرفت، عکس زیر رو نشون بدم بگم اینم به خاطر خطای فلانی بود؟

+

نمیدونم عزیزان درباره چی بحث می کنن. در اینکه بازیکنان هر دو تیم از نظر اخلاقی فاجعه هستن شکی توش نیست :n09: خب سوارز و راموس که جای خود دارن البته و در یه لیگ متفاوت هستن برای خودشون :n02:

kasra_khan2003
06-06-2018, 14:55
یه بازیکن یه بار دروازه خالی رو خراب کرد، بیشتر از یک سال بعد سر یه فرصت دیگه تو یه بازی دیگه جلوی حریف دیگه در لیگ دیگه در شرایط نسبتا مشابه یکی زدش و توپ خراب شد. مثل اینه که برای دفاع از حرکت دومی که بازیکن رو زده، فیلم اولی رو نشون بدیم و بگیم این هم به خاطر ضربه فلانی بود؟ :n09:

یاد گرفتم دفعه بعدی که یکی روی رونالدو خطا کرد و داور نگرفت، عکس زیر رو نشون بدم بگم اینم به خاطر خطای فلانی بود؟

[/CENTER]

مقایست خیلی فرق میکنه بخدا : دی هدف نشان دادن کیفیت دروازبان لیورپول بود. اگه همه‌ی دروازبان‌ها بعد سوتی دادن میرفتن یه تست میدادن، احتمالا یه چیزی پیدا میکردن که بهانه بکنن... خود دکترش هم گفته من نمیتونم بگم اون اشتباه، دقیقا بخاطر این ضربه بوده.

Abdolreza2012
06-06-2018, 19:41
سلام ...

بستر ؟!!
منظور قردادی که توش یحتمل اومده که گاز بگیری جریمه میشی :n08:
البته الان گاز نمیگیره ، آپدیت شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بزارید نه بگذارید ( بذارید ) مستر
اگه قرار بود هر که هرچی دلش خواست بگه که خیلی چیزا میشه گفت
این فروم فقط برای بارسایی ها و رئالیا نیست که
هر کسی با هر نظر و هر طرز فکری که هست ، باید ، تاکید میکنم ، باااااااید با رعایت قوانین فروم پست بگذارد:n02: ، نه اینکه هر که هرچی به مخیلش:n02: رسید بگه!

Masoud-2014
06-06-2018, 19:58
بستر ؟!!
منظور قردادی که توش یحتمل اومده که گاز بگیری جریمه میشی :n08:
البته الان گاز نمیگیره ، آپدیت شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بزارید نه بگذارید ( بذارید ) مستر
اگه قرار بود هر که هرچی دلش خواست بگه که خیلی چیزا میشه گفت
این فروم فقط برای بارسایی ها و رئالیا نیست که
هر کسی با هر نظر و هر طرز فکری که هست ، باید ، تاکید میکنم ، باااااااید با رعایت قوانین فروم پست بگذارد:n02: ، نه اینکه هر که هرچی به مخیلش:n02: رسید بگه!

سلام ...

بحث راموس و سوارز بکنار ...

در مورد نحوه پست گذاشتن تاکید بر این بود که به شخصیت کاربران توهین نشه اگر این اصل رعایت بشه همه چی در امن و امان خواهد بود همه هم راضین ...

قرار نیست که بخاطر یکسری مسائل که صرفا جنبه تفننی و بعضا آموزشی دارن ما بخوایم بر و بچز خودمون و تخریب کنیم و ندرتا تهدید !

اگر کسی میگه فرضا راموس فلانه یا مقصره یا چیز دیگه شما بخودت نگیر که بیای دوستت و ناراحت کنی ...
به راموس گفته به تو نگفته که !!!!

راموس اسپانیاییه نون مملکت خودش و میخوره ... من و تو ظاهرا ایرانییم ...

اینکه با شنیدن سخنان حقناک بعضا تند ( نه علیه دوست) برافروخته شویم و در فکر نیشتر زدن برآییم و بخاطر هیچ و پوچ هموطن خودمون و دل آزرده کنیم بخاطر کی ؟

راموس؟
سوارز؟

نه نه نه ،،، این مرام و مسلک ما نیست ،،، این سبک نا جوانمردیست ... و اگر پستی بوده صرفا یک جواب بوده و همین.

در ضمن این حرکت سوارز هم خیلی خطرناکه !!!!

nw_nk
07-06-2018, 00:21
حریف کاپیتان وحشی رئال فقط یه نفر میشد :n02:

Masoud-2014
07-06-2018, 07:29
حریف کاپیتان وحشی رئال فقط یه نفر میشد :n02:

واقعا زلاتان تو زندگی نامش گفته من عمل میکنم ... اگر مدافعی من و حین بازی میزد یا آزار میداد بموقعش چنان تکلی میزدم که نتونه بلند شه ...

یعنی با استوک میرفت تو چشای طرف اینجوری بود ...

kasra_khan2003
07-06-2018, 10:21
طنز جالبیست، طرفدارای Uefalona از داوری و وحشی‌گری میگن : دی تیمی که دو فصل هست به نیمه نهایی هم نمیرسه، تنها سهمش از لیگ قهرمانان همین ترول بازی‌هاست.

M E S S I
07-06-2018, 15:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۶-۰۶_۱۶-۰۵-۵۷.jpg

گشتم نبود، نگرد نیست...!

nw_nk
27-06-2018, 22:08
میلان بخاطر نقض "فیرپلی مالی یوفا" یک سال از رقابت های اروپایی محروم شد

* این تیم فصل گذشته سهمیه لیگ اروپا رو بدست آورده بود

nw_nk
20-07-2018, 14:08
نکته آماری؛ یوونتوس بالاتر از لیورپول، بیشترین مبلغ را در تابستان 2018 برای برای خرید بازیکن خرج کرده است

در حالی که در بیستم جولای هستیم و بیست روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات فوتبال انگلیس و 41 روز تا زمان بسته شدن پنجره نقل و انتقالات سایر لیگ‌های معتبر باقی مانده، تا همینجا خریدهای بزرگی در دنیای فوتبال به ثبت رسیده است.

بی تردید بزرگترین انتقال، جابجایی کریستیانو رونالدو از مادرید به ایتالیا بوده که باعث شده بانوی پیر، بیش از سایر باشگاه‌ها تا این لحظه هزینه کرده باشد. یووه در حالی در این فصل تا این اندازه هزینه کرده که 9 باشگاه در فصل پیش (از جمله اورتون)، بیشتر از آن‌ها هزینه کرده بودند. جدول هزینه‌های انجام شده را در ذیل می‌بینید:

# باشگاه میلیون پوند بازیکنان خریده شده
1 یوونتوس 199 رونالدو، کانسلو، کاستا، پرین و امره جان و ...
2 لیورپول 163 آلیسون، فابینیو، کیتا و شکیری
3 پاری سن ژرمن 121 ام باپه، بوفون
4 رم 91 پاستوره، کلایورت، دفرل، سانتون، شیک، کوریچ و ...
5 وست هم 85 فلیپه اندرسون، دیوپ، یارمولنکو، ویلشر، فابیانسکی و ...
6 اتلتیکو مادرید 81 لمار، رودری و آنتونیو آدان
7 رئال مادرید 80 وینیسیوس جونیور، اودریزولا، ماسکارل، لوکاس تورو و ...
8 ناپولی 75 فابین رویز، وردی، مرت، کارنزیس، امین یونس و ...
9 منچستریونایتد 74 فرد، دیگو دالوت و لی گرانت
10 آرسنال 71 توریرا، لنو، سوکراتیس، گندوزی و لیخشتاینر