PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای سرمایه گذاری چه خودرویی پیش خرید کنیم؟

pashangparsi6
26-04-2018, 22:57
با درود

دوستان من می خواستم یک خودرو پیش خرید کنم به این صورت که هر میزانی نیاز باشه الان پول بدوم و چند ماه بعد خودرو رو دریافت کنم

فقط اینکه سود مشارکت رو بهم بدن

دوم اینکه وقتی تحویل گرفتم خوردو رو بتونم بدون دردسر بفروشمش به عنوان خودرو صفر

چه خودرویی در حال حاضر گزینه مناسبی برای این کار هست؟ لطفا راهنمایی کنید

پولی که می تونم بزارم حدود 40 تومان هست

radarz
27-04-2018, 16:35
خودرو 40 تومنی !!! پژو SD فقط هست با سمند سورن ///

pashangparsi6
27-04-2018, 22:14
خودرو 40 تومنی !!! پژو SD فقط هست با سمند سورن ///

خب برای این کار ( یعنی فروش ساده تر خودرو پس از تحویل ) چه ماشینی پیش خرید کنم بهتر و بهتر فروش می ره؟ )

fc4444esteghlal
03-05-2018, 05:04
مبلغت خیلی پایینه باید حواله بخری

Netw0rks
05-05-2018, 12:04
پژو پارس lx با موتور TU5 به نظر من بهترین گزینه ست .

pashangparsi6
09-05-2018, 21:59
پژو پارس lx با موتور TU5 به نظر من بهترین گزینه ست .

ببخشید من با برادرم شریک بودم. نهایتا با قیمت 44800 یک خودرو برلیانس H220 خرید کردیم و فکر کنم تا 15 روز دیگه تحویل می دن

حالا پرسش داشتم اینکه اگر قصد فروشش رو داشته باشیم مثلا 3 تا 6 ماه دیگه باید بزاریمش توی پارکینگ تا صفر بمونه و از قیمتش کم نشه؟

pashangparsi6
09-05-2018, 22:00
مبلغت خیلی پایینه باید حواله بخری

برلیانس H220 رو با نظر شریکی که داشتم خریدیم. به نظرتون فروشش سخت هست؟ اشکالی نداره که 3 تا 6 ماه بزاریمش توی پارکینگ و بعد به عنوان خودرو صفر بفروشیمش با توجه به وضعیت برجام و تحریم ها و ....

pashangparsi6
09-05-2018, 22:15
با درود

دوستان من برای نخستین بار هست که به عنوان سرمایه گذاری و به پیشنهاد یکی از دوستان یک خودرو برلیانس در بخش فروش فوری سایت سایپا به قیمت 44.870 میلیون خریداری کردم. حالا حدودا 20 روز دیگه این خودرو رو به من تحویل می دن

امروز که به نمایندگی رفته بودم مسئول اونجا گفت اینو برای سرمایه گذاری خریدی؟ گفتم بله. اما ایشون گفت که ضرر می کنی چون هزینه سند داره و ...

حالا می خواستم بدونم ایشون راست گفتن و من اشتباه کردم؟ اینکه اگر قصد فروشش رو داشته باشیم مثلا 3 تا 6 ماه دیگه باید بزاریمش توی پارکینگ تا صفر بمونه و از قیمتش کم نشه؟ به نظرتون با توجه به وضعیت برجام و شرایط کنونی چکار کنم بهتر هست؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

mohamad skystar
09-05-2018, 23:32
با درود

دوستان من برای نخستین بار هست که به عنوان سرمایه گذاری و به پیشنهاد یکی از دوستان یک خودرو برلیانس در بخش فروش فوری سایت سایپا به قیمت 44.870 میلیون خریداری کردم. حالا حدودا 20 روز دیگه این خودرو رو به من تحویل می دن

امروز که به نمایندگی رفته بودم مسئول اونجا گفت اینو برای سرمایه گذاری خریدی؟ گفتم بله. اما ایشون گفت که ضرر می کنی چون هزینه سند داره و ...

حالا می خواستم بدونم ایشون راست گفتن و من اشتباه کردم؟ اینکه اگر قصد فروشش رو داشته باشیم مثلا 3 تا 6 ماه دیگه باید بزاریمش توی پارکینگ تا صفر بمونه و از قیمتش کم نشه؟ به نظرتون با توجه به وضعیت برجام و شرایط کنونی چکار کنم بهتر هست؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

سلام با توجه به زمانی که ماشین رو به شما تحویل میدن دیگه
تکلیف همه چیز مشخص شده و شما بلافاصله بعد از تحویل بفروشید
نیازی به خوابوندن ماشین نیست
چون هیچ چیزی مشخص نیست که گرون تر بشه یا ارزون تر
فعلا که بازار خودروهای صفر راکد هست

pashangparsi6
10-05-2018, 11:30
سلام با توجه به زمانی که ماشین رو به شما تحویل میدن دیگه
تکلیف همه چیز مشخص شده و شما بلافاصله بعد از تحویل بفروشید
نیازی به خوابوندن ماشین نیست
چون هیچ چیزی مشخص نیست که گرون تر بشه یا ارزون تر
فعلا که بازار خودروهای صفر راکد هست

ببخشید دو پرسش داشتم. از نظر قیمت اگر من خودرو رو 5 ماه توی پارکینگ بزارم و بخوام بعد بفروشم آیا صفر به حساب میاد ماشین؟ همچنین آیا الان که حدودا 5 روز از ثبت سفارش من گذشته می تونم به نمایندگی درخواست تعویض ماشین یا پس دادن پول رو بدم؟

چون چندین نفر به پیشنهاد من پولهاشون رو جمع کردند و این کارو کردند زیر فشار هستم. حرف مسئول نمایندگی هم یه کم ترسونده من رو که واقعا کار اشتباهی کردم. نمی دونم چکار باید بکنم

الان چرا اینجوری شده!!! الان قیمت برلیانس رو توی بازار 2 میلیون کمتر از قیمت کارخانه زدن! مگه این خودرو وارداتی نیست و قیمتش به دلار وابسته نیست! چرا اینجا همه چیز برعکس شده!!

mohamad skystar
10-05-2018, 22:43
ببخشید دو پرسش داشتم. از نظر قیمت اگر من خودرو رو 5 ماه توی پارکینگ بزارم و بخوام بعد بفروشم آیا صفر به حساب میاد ماشین؟ همچنین آیا الان که حدودا 5 روز از ثبت سفارش من گذشته می تونم به نمایندگی درخواست تعویض ماشین یا پس دادن پول رو بدم؟

چون چندین نفر به پیشنهاد من پولهاشون رو جمع کردند و این کارو کردند زیر فشار هستم. حرف مسئول نمایندگی هم یه کم ترسونده من رو که واقعا کار اشتباهی کردم. نمی دونم چکار باید بکنم

الان چرا اینجوری شده!!! الان قیمت برلیانس رو توی بازار 2 میلیون کمتر از قیمت کارخانه زدن! مگه این خودرو وارداتی نیست و قیمتش به دلار وابسته نیست! چرا اینجا همه چیز برعکس شده!!

اگر بخواین روی دلار و این چیزا سرمایه گذاری کنید اشتباهه
چون واقعا هیچی مشخص نیست همه چیز بهم ریخته هست
اگر خودرو را تحویل بگیرید و بخوابونید پارکینگ نهایت تا برج 10 فرصت دارین بفروشید
میدوند که از برج 11 و 12 مردم دست نگه میدارن تا خودروی مدل سال جدید رو بخرن یا میزارن سال جدید بشه صفر های سال قبل رو با افت قیمت میخرن

Netw0rks
11-05-2018, 18:42
ببخشید من با برادرم شریک بودم. نهایتا با قیمت 44800 یک خودرو برلیانس H220 خرید کردیم و فکر کنم تا 15 روز دیگه تحویل می دن

حالا پرسش داشتم اینکه اگر قصد فروشش رو داشته باشیم مثلا 3 تا 6 ماه دیگه باید بزاریمش توی پارکینگ تا صفر بمونه و از قیمتش کم نشه؟

خودرویی که شما 20 روزه میتونید تحویل بگیرید به نظر شما کسی دیگه چرا باید با قیمت بالاتر از شما بخره و به نام خودش سند بزنه ؟

روش سرمایه گذاری پیش خرید کردن و بعدش کاردکس کردن ماشینه

قیمت خودرو صفر علاوه بر کیلومتر کارکرد ، به زمان تحویل هم بستگی داره ؛ یعنی اگه قیمت ماشین شما افزایش پیدا نکنه ، روز به روز از قیمتش کم میشه

البته تو این وضعیتی که الان داریم هیچ چیزی بعید نیست

و چون فروش فوری ثبت نام کردین امکان انصراف و یا تغییر وجود نداره .

به هر حال تغییرات قیمتی از خرداد کم کم خودشون رو نشون میدن .

pashangparsi6
13-05-2018, 20:58
قیمت محضر و سند زدن الان چقدر هست دوستان؟

اصلا کلا این خودرو برلیانس رو تایید می کنید با توجه به قمیتی که داره برای اینکه خودمون نگهش داریم و استفاده کنیم؟ می ارزه؟