PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه اپدیت جدید مودم انلاک شده TF-i60

حبیب 35
25-04-2018, 16:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت کنید این روش فقط برای مودمهای انلاک شده هست

ipمودم پیدامیکنه
بعد ادرس فرموربهش بدید اگرمودم انلاک باشه استارت روشن میشه استارت بزنید
وقتی برنامه روی عدد5 یا 6 رفت فلش تموم شده stop بزنید
مودم از pcجداکنید وخاموش وروسن کنید
بهتره یکبارم ازدکمه سوزنی پشت مودم به حالت ریست یاتنظیمات کارخانه برگرده

فرمور 2018 : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ip.html

لودر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزیز دقت کنید سئوالات زیادی درپیام خصوصی پرسیدن اگر میدونین ازپسش برمیاد لطفا اقدام کنید
این اموزش توسط من وبچهای فروم جمع اوری شده بارهاتست شده وجواب داده.حتما برای گرفتن نتیجه بهتره ازویندوز 7 استفاده کنید
دراخر تشکر ازتمام بچهای درتایپیک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کمک به جمع اوری مطالب کردن

mrhamed
28-04-2018, 00:31
به دوستان پیشنهاد میکنم که از طریق کنسول وب مودم، فایروال را برای 5 دقیقه غیر فعال کنن تا آپدیت براحتی انجام بشه.

حبیب 35
01-05-2018, 09:25
پست حذف شود

theendword_2012
07-08-2018, 12:45
سلام من مودم انلاک شده خریدم ولی گزینه mimo 4*4 و ca تو منوی مودم نمیاد راه حلش چیه اپدیت هم هست اگه راحی یا فریمور درستش هست لطفا به ایمیل یا شمارم بفرستید 09378709566 theendword_2012@yahoo.com

misagh123456
20-01-2019, 13:37
فایلاش پاک شده میشه برام بفرستبن؟

saber73
26-01-2019, 03:57
Multicast Upgrade Tool

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TheSaeedDarabi
28-01-2019, 21:45
سلام
چقدر طول میکشه تا کامل انجام بشه ؟ و از کجا بفهمم تموم شده ؟
برای من همینجور قسمت package send file time زیاد میشه و نمیدونم تا کی باید صبر کنم !
هنگام عملیات باید سیمکارت داخل مودم باشه یا خیر ؟

saber73
28-01-2019, 21:57
سلام
چقدر طول میکشه تا کامل انجام بشه ؟ و از کجا بفهمم تموم شده ؟
برای من همینجور قسمت package send file time زیاد میشه و نمیدونم تا کی باید صبر کنم !
هنگام عملیات باید سیمکارت داخل مودم باشه یا خیر ؟

وقتی برنامه روی عدد5 یا 6 رفت فلش تموم شده stop بزنید و تمام هست .
فرقی ندارد .باشد بهتر هست برای اینک با اخطار سیم کارت موجود نیست مواجه نشوید . و همچنین با نبود سیم کارت بیشتر بخش های منو هم کار نمیکند.

TheSaeedDarabi
28-01-2019, 22:36
وقتی برنامه روی عدد5 یا 6 رفت فلش تموم شده stop بزنید و تمام هست .

ممنون از پاسخگویی
متوجه نمیشم، دقیقا یعنی کدوم قسمت برنامه ؟ میشه با یه اسکرین شات نشون بدید ؟
و حدودا چقدر طول میکشه فلش کردن ؟

saber73
29-01-2019, 08:14
ممنون از پاسخگویی
متوجه نمیشم، دقیقا یعنی کدوم قسمت برنامه ؟ میشه با یه اسکرین شات نشون بدید ؟
و حدودا چقدر طول میکشه فلش کردن ؟

قسمت پکیچ فایل سند تایم منظورم هست . در ضمن خود من با این برنامه به نتیجه نرسیدم نمیدونم برا شما نتیجه داد یا نه ؟ حداقل رو ورژن های دستکاری شده و مود شده نتیجه نداد .

TheSaeedDarabi
29-01-2019, 13:53
قسمت پکیچ فایل سند تایم منظورم هست . در ضمن خود من با این برنامه به نتیجه نرسیدم نمیدونم برا شما نتیجه داد یا نه ؟ حداقل رو ورژن های دستکاری شده و مود شده نتیجه نداد .

برای منم جواب نمیده !!
تا 7 میره و بیشتر و وقتی stop رو میزنم و مودم رو خاموش و روشن میکنم هیچ تغییری نکرده !!

saber73
30-01-2019, 06:11
برای منم جواب نمیده !!
تا 7 میره و بیشتر و وقتی stop رو میزنم و مودم رو خاموش و روشن میکنم هیچ تغییری نکرده !!
پس باید حتما با کابل یو اس بی و لودر انتقال دهید .

rezarazavi
30-01-2019, 06:42
پس باید حتما با کابل یو اس بی و لودر انتقال دهید .
آقا صابر میشه توضیح بدید چه جوری؟ چون فایل های انلاک exe بود این bin چه جوری لودر درست کنم؟ میشه دستوراتش بفرستید مرسی

saber73
30-01-2019, 09:14
آقا صابر میشه توضیح بدید چه جوری؟ چون فایل های انلاک exe بود این bin چه جوری لودر درست کنم؟ میشه دستوراتش بفرستید مرسی

روش فلش
1- ابتدا از نصب بودن درایور های مودم بر روی سیستم خود اطمینان حاصل کنید
2- فایل را دانلود و اکسترکت کنید
3- مودم را با کابل USB به پی سی متصل کرده و نقاط مربوط به مود دانلود را اتصال کوتاه نمایید (دقیقا مانند کاری که برای آنلاک کردین) و سپس مودم را به برق بزنید. اگر همه چیز درست پیش برود هیچ چراغی از مودم نباید روشن شود
4- وارد فولدر 1.USB Safe Loader از فایل دانلود شده شوید و CMD را در همان فولدر اجرا کن کنید(از طریق شیفت و راست کلیک)
5- از دیوایس منیجر ویندوز پورت مودم را چک کنید و دستور زیر را در CMD اجرا نمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به جای PORTNUMBER عدد پورت در دیوایس منیجر را وارد کنید به این صورت :

مثال :

6- در صورتی که همه چیز درست پیش رفته باشد مودم شما یکبار ریستارت شده و همه چراغ هایش با هم روشن می شود
7- مجددا به دیوایس منیجر رفته و شماره پورت Huawei PC UI Interface را یاد داشت نمایید
8- حال وارد فولدر فریمور دانلود شده شوید و CMD را در همان فولدر باز کنید طبق اموزش لودر در بالا
9- دستور زیر را برای فلش اجرا نمایید

مثال :

به جای PORTNUMBER عدد پورت Huawei PC UI Interface در دیوایس منیجر را وارد کنید و به جای name نام کامل فریمور خودتون رو وارد کنید.
10- حال چندین فایل روی مودم شما فلش شده و مودم ریستارت می شود (در زمان فلش چراغ مودم آبی پررنگ و دو چراغ آنتن روشن باید باشد)
11-بعد از بوت شدن مودم مودم رو یکبار از برق کشیده و دوباره به برق بزنید و یکبار هم تنظیمات را ریست نمایید

پیوست :

لودر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]