PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه انلاک مودم TF-i60

حبیب 35
25-04-2018, 15:56
انلاک مودم TF-i60 این اموزش برای این مدل از ایرانسل با ورژن فریمور :

11.192.03.00.234
و برای مبین نت B612 فریمور ورژن:
11.192.05.00.1072
تست شده است و مشکلی ندارد در صورت اپدیت مودم به ورژن های بالاتر مسئولیت انجام کار به عهده خودتون هست

ابتدا 2 فایل نیازدارید :

درایور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لودر و فرمیور: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ابتدا باید مودم را باید باز کنید دو پیچ در زیر و دو پیچ هم در زیر درب انتن پشت مودم قرار داده شده هست
پلاستیکی مودم را از هم جا کنید

سپس یه کابل usb تهیه کنید که یک سر ان به کامپیوتر وصل شود و سر دیگر ان را قطع کنید تا چهار رشته سیم مشکی،سبز،سفید،قرمز را بتوان مشاهده کرد
طبق عکس زیر رشته های کابل را دقیقا طبق رنگ های داخل عکس لحیم کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپس کابل usb را به کامپیوتر وصل کرده و طبق عکس زیر با یک شی رسانا اتصال زیر رو موقت با دست نگه دارید

اکنون همینطور که اتصال را نگه داشتید مودم را به برق وصل کنید
باید صدایی بشنوید که دستگاه جدیدی به سیستم شما اضافه شده است اگر همچین صدایی شندید اتصال موقت را بردارید وارد قسمت device manager شوید و قسمت ports را چک کنید اگر پورتی به اسم Huawei mobile پیدا کردید کار شما بدون نقص بوده و میتوانید کار را شروع کنید
فایل loader.exe را اجرا کنید باید صفحه cmd ظاهر شود که یک عدد درصدی از 1 تا 100 را نمایش دهد مانند عکس زیر :

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید
بعد از اتمام و 100 درصد شدن پروسه پنجره cmd را ببندید
صبر کنید تا صدای قطع شدن دستگاه و وصل شدن دستگاه در سیستم شنیده میشود اکنون دوباره device manager چک کنید قسمت ports باید دو پورت با عنوان Huawei داشته باشید یا حداقل یک پورت با اسم Huawei mobile
اگر به صورت زرد رنگ و شناخته نشده نمایش داده شد روی هر کدام کلیک راست کرده و اپدیت درایور بزنید سپس ادرس فولدر فایل درایور رو بدهید
بعد از شناسایی پورت
روی پورت کلیک راست کرده و ادرس زیر را طی کنید
Right click>properties>port setting>advance
قسمت set com port را پیدا کنید در پنجره پیدا شده و روی com55 تنظیم کنید
اکنون یک بار فقــــقط کابل usb را یک بار دربیارید و دوباره به سیستم بزنید (فقط در ویندوز , 810)
سپس با شندین صدای وصل شدن دستگاه جدید فایل Frimware.exe را اجرا کنید
یک صفحه cmd باز میشود که 12 فایل را روی مودم نصب میکنید این پروسه 5 دقیقه تقریبا زمان میبرد

بعد از تمام شدن این پروسه یک سیم کارت غیر ایرانسل روی مودم بگذارید کابل usb را میتوانید از سیستم دربیارید و مودم را با کابل لن وصل کنید
یکبار مودم را از برق بکشید و دوباره بزنید سپس مودم با تنظیمات ای پی 192.168.8.1 بالا می اید و از شما در خواست کد انلاک را دارد نام و رمز ادمین را وارد کرده و کد انلاک زیر را وارد کنید
کد انلاک :
15 تا صفر و حرف a
کار تمام است میتوانید لحیم usb را بردارید و دستگاه را ببندید و از مودم انلاک شده لذت ببرید !

دوستان عزیز دقت کنید سئوالات زیادی درپیام خصوصی پرسیدن .انلاک مودم کار مشکلیه اگر میدونین ازپسش برمیاد لطفا اقدام کنید
این اموزش توسط من وبچهای فروم جمع اوری شده بارهاتست شده وجواب داده.حتما برای گرفتن نتیجه بهتره ازویندوز 7 استفاده کنید
دراخر تشکر ازتمام بچهای درتایپیک
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کمک به جمع اوری مطالب کردن

mrhamed
27-04-2018, 18:07
متاسفانه نمیتونم مودم را به ویندوز متصل کنم و ارور میده:
Currently, this hardware device is not connected to the computer. (Code 45)
To fix this problem, reconnect this hardware device to the computer.
A request for the USB BOS descriptor failed.

ویندوز 10 هستم.

حبیب 35
27-04-2018, 19:13
درویندوز 10 شما مشکل شناسایی ونصب درایوردارید ازویندوز7 استفاده کند

dvb55
27-04-2018, 21:14
متاسفانه نمیتونم مودم را به ویندوز متصل کنم و ارور میده:
Currently, this hardware device is not connected to the computer. (Code 45)
To fix this problem, reconnect this hardware device to the computer.
A request for the USB BOS descriptor failed.

ویندوز 10 هستم.

من خودم آنلاک نکردم ولی برای شناسایی دیوایس ها در ویندوز 10 معمولا مشکل در درایور هست که مربوط به قسمت disable driver signature enforcement هست.

این disable driver signature enforcement on windows 10 رو گوگل کنید

mrhamed
28-04-2018, 00:02
از راهنماییتون ممنونم، اما مشکل کلا به win10 مربوطه، با win7 باید انجام بشه.

younes_pro
29-04-2018, 23:08
سلام
برای این مدل از ایرانسل با ورژن فریمور :
11.192.03.00.234
11.192.05.00.1072
تست شده است و مشکلی ندارد در صورت اپدیت مودم به ورژن های بالاتر مسئولیت انجام کار به عهده خودتون هست

الان من یه مبین نت دارم مدل B612s-25d
سوالم اینه که این نسخه انلاک میشه ؟ چون فقط ذکر شده b612
این نسخه از فیرمور که گفته شده رو از کجا تهیه کنم ؟
این فایل i60.zip برای جفت مودم ها کار میکنه یا فقط روی ایرانسل کار میکنه ؟

حبیب 35
30-04-2018, 19:35
فرمور ازجایی نبایدتهیه کنید باید فرمورقبل انلاک مودمتون ایناباشه
بعضی ازدوستان مودم مبین نت داشتن که فرمورذکرشده نبوده اما انلاک شده (مسئولیت باخودتون)
بله فایل i60 برای هردوکارمیکنه

حبیب 35
01-05-2018, 09:25
بنا به اعتراض شرکت هواوی درموردانلاک مودم فایلها حذف شدند

younes_pro
01-05-2018, 15:26
مودم من اومده ولی هنوز گفتن زنگ میزنیم کارشناس میاد برای نصب و ازین حرفا چون من با یه طرح 20 گیگ خریدم ولی سیم کارتی همراهش نبود
واسه همینم گفتن پلمپشو باز نکنین تا کارشناس بیاد نصبش کنه اونم تا یکی دو هفته دیگه احتمالا میاد چون TDLTE مبین نت تو شهر ما از 15 اریبهشت گفتن میاد
فیرمور مودمم هم فرق میکنه این هست : 11.192.05.00.1472
بنظرتون آنلاک میشه ؟ بازش کنم آنلاک کنم ؟ یا صبر کنم کارشناس بیاد اول نصب کنه بعد انلاکش کنم ؟ سیم همراه اول دارم نت داره اونو میخوام تست کنم

حبیب 35
01-05-2018, 15:33
صبرکن کارشناس بیادمودموتحویلت بده شایدمودم اصلا ایرادداشته باشه.بازش کنی میگه خودت خرابش کردی

iDownload & iGame
01-05-2018, 15:48
مودم من اومده ولی هنوز گفتن زنگ میزنیم کارشناس میاد برای نصب و ازین حرفا چون من با یه طرح 20 گیگ خریدم ولی سیم کارتی همراهش نبود
واسه همینم گفتن پلمپشو باز نکنین تا کارشناس بیاد نصبش کنه اونم تا یکی دو هفته دیگه احتمالا میاد چون TDLTE مبین نت تو شهر ما از 15 اریبهشت گفتن میاد
فیرمور مودمم هم فرق میکنه این هست : 11.192.05.00.1472
بنظرتون آنلاک میشه ؟ بازش کنم آنلاک کنم ؟ یا صبر کنم کارشناس بیاد اول نصب کنه بعد انلاکش کنم ؟ سیم همراه اول دارم نت داره اونو میخوام تست کنم

از دیجیکالا خریدین؟

younes_pro
01-05-2018, 17:27
از دیجیکالا خریدین؟

بله دوست عزیز چطور مگه ؟

younes_pro
01-05-2018, 17:32
صبرکن کارشناس بیادمودموتحویلت بده شایدمودم اصلا ایرادداشته باشه.بازش کنی میگه خودت خرابش کردی

خب مودم که دستمه چسب پلمپشم جوری تمیز باز کردم که پاره نشه و دوباره پلمپ میشه به برق وصل کردم سیم نذاشتم توش سیم کارتی هم همراهش نبود فقط شماره فیرمویرشو خوندم که ببینم چنده
11.192.05.00.1472
بنظرتون انلاکش کنم ؟ یا صبر کنم ؟ چون من خریدم که انلاکش کنم از نت همراه اول استفاده کنم ولی خب خود مبین نت گفته 20 گیگ همراه مودم حجم میده واسه اون صبر کردم تا حالا

حبیب 35
01-05-2018, 18:15
بایدمودم بازکنی برای انلاک هرجوردقت کنی بازم مشخص میشه ازمنوکاربری .انلاکش کنی کارشناس بیاد احتمالا سیمکارت و20گیگت میپره.
صبر کن درضمن توانلاک مبین نت وشرایط مودمش دوست عزیز Download & iGame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واردتره

iDownload & iGame
01-05-2018, 19:08
بله دوست عزیز چطور مگه ؟
میخواستم ببینم دیجی کالا چطور تحویل میده مودم رو.
آخه اگه از خود مبین نت خرید کنی حتما" خود کارشناس مبین نت مودم رو میاره و تست میکنه و تحویل میده اگر سرعت پایین باشه اصلا" تحویل نمیده و داستان داره!

younes_pro
01-05-2018, 22:10
میخواستم ببینم دیجی کالا چطور تحویل میده مودم رو.
آخه اگه از خود مبین نت خرید کنی حتما" خود کارشناس مبین نت مودم رو میاره و تست میکنه و تحویل میده اگر سرعت پایین باشه اصلا" تحویل نمیده و داستان داره!

اها خب من پول مودمو دادم به دیجی و مودم مال منه بیاد سرعتشم کم باشه مودمو نمیدم بهش چون فقط 110 تومن برمیگردونن بقیه پولم سوخت میشه ولی انلاکش کنم حداقل میتونم نت ایرانسل و همراه اول که دارم رو استفاده کنم
شما میدونی لوکیشن و شماره سریال مودم رو واسه چی میزنن ؟ چون مودم که اومد روی پلمپش یه شماره تلفن بود که گفته بود برای ثبت نام ، نصب و راه اندازی با اون شماره تماس بگیرم منم تماس گرفتم و یارو گفت چرا مودم خریدی وقتی تو منطقتون هنوز نیومده
من خودم قبل خرید از نماینده مبین نت تو شهر خودم پرسیدم گفت بما گفتن از 15 اردیبهشت اینجا TD_LTE مبین نت هم راه اندازی میشه (وایمکسش الان هست)
من به این طرف گفتم من خودم واردم شما پشت تلفن بگین خودم راه اندازی میکنم گفت نه کارشناس باید بیاد شماره سریالو ثبت کنه و در محل شما لوکیشن بزنه شما نمیتونی :|:n02::n38:
این لوکیشن زدن و شماره سریال زدن بعدا دردسر نمیشه برام ؟

younes_pro
01-05-2018, 22:42
برای انلاک کردنش فقط همین یه راهیه که اینجا گفتین ؟
من قبلا یه مدل دیگه دیدم که همینجوری یه کابل به بوردش لحیم میشد و با کابل به DCUnlocker وصل میشد بعد با دستورات نرم افزاری که یکم طولانیه دو سری طولانی رشته در میومد که این دوتا رشته رو میدادی به یه محاسبه گر و کد انلاک خود مودم رو بهت میداد
از این روش تست نشده که انلاک میشه یا نه ؟

digitsm
01-05-2018, 22:54
با سلام خدمت دوستان. گویا فایل‌های درایور (driver.zip) و لودر و فریم‌ور (i60.zip) در پست اول، از دسترس خارج شدند و دیگر در zipupload.ir وجود ندارند.
می‌شه یکی از کسانی که فایل‌های driver.zip و i60.zip رو دانلود کرده اون رو دوباره یکجایی در اینترنت آپلود کنه و آدرسش رو اینجا بذاره؟
با تشکر

انلاک مودم TF-i60 این اموزش برای این مدل از ایرانسل با ورژن فریمور :

11.192.03.00.234
11.192.05.00.1072

ابتدا 2 فایل نیازدارید :

درایور : driver.zip
لودر و فرمیور: i60.zip

ابتدا باید مودم را باید باز کنید دو پیچ در زیر و دو پیچ هم در زیر درب انتن پشت مودم قرار داده شده هست
پلاستیکی مودم را از هم جا کنید

سپس یه کابل usb تهیه کنید که یک سر ان به کامپیوتر وصل شود و سر دیگر ان را قطع کنید تا چهار رشته سیم مشکی،سبز،سفید،قرمز را بتوان مشاهده کرد
طبق عکس زیر رشته های کابل را دقیقا طبق رنگ های داخل عکس لحیم کنید

سپس کابل usb را به کامپیوتر وصل کرده و طبق عکس زیر با یک شی رسانا اتصال زیر رو موقت با دست نگه دارید

اکنون همینطور که اتصال را نگه داشتید مودم را به برق وصل کنید
باید صدایی بشنوید که دستگاه جدیدی به سیستم شما اضافه شده است اگر همچین صدایی شندید اتصال موقت را بردارید وارد قسمت device manager شوید و قسمت ports را چک کنید اگر پورتی به اسم Huawei mobile پیدا کردید کار شما بدون نقص بوده و میتوانید کار را شروع کنید
فایل loader.exe را اجرا کنید باید صفحه cmd ظاهر شود که یک عدد درصدی از 1 تا 100 را نمایش دهد مانند عکس زیر :

بعد از اتمام و 100 درصد شدن پروسه پنجره cmd را ببندید
صبر کنید تا صدای قطع شدن دستگاه و وصل شدن دستگاه در سیستم شنیده میشود اکنون دوباره device manager چک کنید قسمت ports باید دو پورت با عنوان Huawei داشته باشید یا حداقل یک پورت با اسم Huawei mobile
اگر به صورت زرد رنگ و شناخته نشده نمایش داده شد روی هر کدام کلیک راست کرده و اپدیت درایور بزنید سپس ادرس فولدر فایل درایور رو بدهید
بعد از شناسایی پورت
روی پورت کلیک راست کرده و ادرس زیر را طی کنید
Right click>properties>port setting>advance
قسمت set com port را پیدا کنید در پنجره پیدا شده و روی com55 تنظیم کنید
اکنون یک بار فقــــقط کابل usb را یک بار دربیارید و دوباره به سیستم بزنید (فقط در ویندوز , 810)
سپس با شندین صدای وصل شدن دستگاه جدید فایل Frimware.exe را اجرا کنید
یک صفحه cmd باز میشود که 12 فایل را روی مودم نصب میکنید این پروسه 5 دقیقه تقریبا زمان میبرد

بعد از تمام شدن این پروسه یک سیم کارت غیر ایرانسل روی مودم بگذارید کابل usb را میتوانید از سیستم دربیارید و مودم را با کابل لن وصل کنید
یکبار مودم را از برق بکشید و دوباره بزنید سپس مودم با تنظیمات ای پی 192.168.8.1 بالا می اید و از شما در خواست کد انلاک را دارد نام و رمز ادمین را وارد کرده و کد انلاک زیر را وارد کنید
کد انلاک :

15 تا صفر و حرف a
کار تمام است میتوانید لحیم usb را بردارید و دستگاه را ببندید و از مودم انلاک شده لذت ببرید !

دوستان عزیز دقت کنید سئوالات زیادی درپیام خصوصی پرسیدن .انلاک مودم کار مشکلیه اگر میدونین ازپسش برمیاد لطفا اقدام کنید
این اموزش توسط من وبچهای فروم جمع اوری شده بارهاتست شده وجواب داده.حتما برای گرفتن نتیجه بهتره ازویندوز 7 استفاده کنید
دراخر تشکر ازتمام بچهای درتایپیک
نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل کمک به جمع اوری مطالب کردن

mohammadiiimani
02-05-2018, 11:24
داداش لینکای دانلود خرابه

younes_pro
03-05-2018, 07:58
در ویندوز 10 مدل 64 بیت آنلاک شد ممنون از دوستانی که حمایت کردند:n12::n40:
دوستانی که مشکل درایور دارن باید ویندوزشون رو روی حالت Disable Driver signature enforcement بالا بیارن و بعد اقدام به شناسایی مودم بکنن

حبیب 35
03-05-2018, 12:50
برای انلاک کردنش فقط همین یه راهیه که اینجا گفتین ؟
من قبلا یه مدل دیگه دیدم که همینجوری یه کابل به بوردش لحیم میشد و با کابل به DCUnlocker وصل میشد بعد با دستورات نرم افزاری که یکم طولانیه دو سری طولانی رشته در میومد که این دوتا رشته رو میدادی به یه محاسبه گر و کد انلاک خود مودم رو بهت میداد
از این روش تست نشده که انلاک میشه یا نه ؟

بله. .حتی درفرومهای خارجی معتبرهم همین یک راه برای انلاک این مودم وجودداره

mrhamed
04-05-2018, 11:28
الزاما مشکل از Disable Driver signature نیست، ویندوز من همیشه در حالت Disable Driver signature هست، اما هرکاری کردم نشد که نشد، مجبور شدم با win7 آنلاک کنم.
و اما مشکل کجاست:
مشکل همچنان از شاهکار مایکروسافته! یعنی win10 بعنوان USB BOS descriptor failure (Code_43) نامبرده میشه و اگه علاقمند باشید میتونید ببینید که همه این مشکل رو دارند:
ظاهرا از یک آپدیتی به بعد این مشکل بروز میکنه(البته ممکنه با usb3 حل بشه، چون نوتبوک من usb3 نداشت که تست کنم) لذا دوستان دقت نظر داشته باشند که مثل من وقتشون تلف نشه.

حبیب 35
04-05-2018, 11:50
مشکل اصلی اینه که ماکروسافت اعلام کرددرویندوز10 دیگه اپدیت سازگاری برای تمام دیوایس های (قدیمی وجدید) متصل به ویندوز ارائه داده نمیشه واین وظیفه رو
به شرکتهای سازنده دیوایسها واگذارکرد که اونهاهم چون تاقبل از ویندوز10 اپدیت سازگاری همیشه وظیفه ماکروسافت بوده قبول نکردن مشکل رفع کنن
درنتیجه فقط ویندوز 7 مناسبه

itm
04-05-2018, 14:33
بله منم تست کردم فقط با 7 میشه

younes_pro
04-05-2018, 23:44
من آخرین نسخه ویندوز 10 روی سیستمم نصبه
درسته یکم درایوراش بد قلقه و اعصاب خورد کن
ولی چون مجبورم به ویندوز 10 باهاش میسازم و اینکه تقریبا تمام مشکلات نصب درایورها چه برای حالت های FastBoot و FlashMode گوشی ها وچه برای مودم ها از طریق Disable Driver Signature
کاملا حل شدن و دستگاه هام رو شناختن حداقل روی گوشی های خودم و مودم های خودم اینجوری بوده
گوشی های هواوی و سامسونگ و سونی داشتم و باهاشون کار کردم همشونم چون یکی دوسال داشتم سابقه اپدیت کردنشونو دارم و الانم ال جی دارم و اندرویدشو با همین سیستم اپدیت کردم به 7
مودم هم دوتا هواوی یکی E5577s_932 تیشک نت دارم که یبار کلا به فنا دادمش و دوباره همه چیشو ترمیم کردم جدیدا هم یدونه B612 گرفتم که با کمک دوستان تونستم انلاک کنم
اونقدرا هم غیرقابل تحمل نیست ولی قبول دارم اگه کسی واقعا کارش اینجور چیزا هست و در روز زیاد کار داره با اینجور درایور ها ویندوز 7 مدل 32 بیتیشو نصب کنه خیلی راحت تر کار میکنه
اینا نظرات شخصیم بود

drpc33
07-05-2018, 03:28
دوستان لینک فایلا نیست
یکی برسونه
ممنون

alirezaveis
07-05-2018, 10:57
سلام دوستان. چطور میشه از فریمور اصلی خود مودم بک آپ گرفت ؟؟ شاید یه روزی مجبور شدیم به فریمور اصلی برگردیم

l832l
07-05-2018, 19:28
سلام دوستان من نمیتونم این مودم رو آنلاک کنم .

نمیذاره پین 16 رقمی وارد کنم میگه حداکثر پین باید 8 رقم باشه چیکار کنم ؟
کسی این مشکل رو خورده ؟ ممنون میشم کمک کنید:n16:

younes_pro
09-05-2018, 00:54
تو قسمت آخر نمیذاره پین وارد کنی ؟

arsenik
09-05-2018, 06:00
بچه ها من مودم انلاک شده مبین نت b612 رو گرفتم میخام به کامپیوترم وصلش کنم با لن.میشه یه اموزش کوچیک بدین چیکار کنم؟باید کانکشن بسازم؟یا برم تو صفحه تنظیماتش تغییراتی بدم؟نمیتونم به pc وصلش کنم.ممنون میشم بگین چکارش کنم؟

l832l
09-05-2018, 13:21
چرا میذاره پین وارد کنم ولی میگه فرمت پین بایدبین 4 تا 8 کاراکتر عددی باشه فقط.

یعنی اساسا نمیذاره 16 کاراکتر وارد کنم + اینکه کلا میکه کاراکترها عددی باشه .

شما با این روش بدون مشکل آنلاک کردی ؟

Meysam_9476
09-05-2018, 22:52
سلام. دوستان کسی فایل هارو داره؟ ظاهرا لینک مشکل داره....

emimen22
11-05-2018, 10:34
سلام به همه دوستان
لطفا کسانی که دو فایل رو دارند برام ارسال کنند ممنون میشم

rezan7899
11-05-2018, 22:06
سلام لطفا فایل ها رو برام pm کنید ... خیلی لازم دارم 50gb الکی تو همراه اول دارم مودمم هم ایرانسله

qqww1122
12-05-2018, 22:57
سلام
لطفا دوتا فایل را به ایمیلم ارسال کنید

mohammadgh6
13-05-2018, 14:20
سلام دوستان من نمیتونم مودم و آنلاک کنم مشکل شناسایی پورت و دارم با ویندوز xp ویندوز 7 32بیتی و64بیتی امتحان کردم.کسی میتونه کمکم کنه؟

حبیب 35
13-05-2018, 16:06
سلام دوستان من نمیتونم مودم و آنلاک کنم مشکل شناسایی پورت و دارم با ویندوز xp ویندوز 7 32بیتی و64بیتی امتحان کردم.کسی میتونه کمکم کنه؟

ازمشکلاتی که زمان انلاک برات پیش میادعکس بزارتابجها بهتربتونن کمکت کنن.هزاران نفرطبق اموزش موفق به انلاک شدن .طبق اموزش عمل کن

younes_pro
13-05-2018, 16:12
بله من مودم مبین نت رو انلاک کردم
شما کدوم قسمت میخوای پین رو وارد کنی که این خطا هارو میده ؟
میتونی عکس بذاری ؟

mohammadgh6
13-05-2018, 16:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان عکس گذاشتم مشکل من اینه که پورت و نمیشناسه(مودمم مبین نت)

younes_pro
13-05-2018, 16:15

قبل از اتصال درایور هارو نصب کردین ؟
اگر نصب کردین از روی بورد مودم که 4تا سیم لحیم کردین و از صفحه Device Manager بعد از اتصال که میگین مشکل اتصال دارین عکس بفرستین

mohammadgh6
13-05-2018, 16:48
قبل از اتصال درایور هارو نصب کردین ؟
اگر نصب کردین از روی بورد مودم که 4تا سیم لحیم کردین و از صفحه Device Manager بعد از اتصال که میگین مشکل اتصال دارین عکس بفرستین

فکر کنم درایور ها نصب نمیشه. چون موقع نصب درایور هیچ عکس العملی دیده نمیشه

mohammadgh6
13-05-2018, 18:58
درایورها رو کی نصب کنم؟قبل از اتصال مودم؟

asemanvanili2018
14-05-2018, 12:45
لینک فایل ها حذف شده !کسی لبنک چدید فایل هارو نداره ؟ دوستان خواهشا کمک کنید

حبیب 35
14-05-2018, 23:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان عکس گذاشتم مشکل من اینه که پورت و نمیشناسه(مودمم مبین نت)

فکنم این ارور ازویندوزت باشه.نمیتونه درایورو نصب کنه .این اموزشو بخون ..بازم اگرتونستی مشکل حل کنی روششوبزارکاربرایی که این مشکلودارن استفاده کنن

younes_pro
15-05-2018, 00:58
درایورها رو کی نصب کنم؟قبل از اتصال مودم؟

بله باید قبل اتصال نصب کنید تا سیستم بتونه در زمان اتصال مودمتون رو شناسایی بکنه

matarsaak
15-05-2018, 10:10
ظاهرا فایل ها حذف شده ، لطفا اگه امکانش هست لینک از طریق پیام خصوصی برام ارسال شود.
مودم B612S مبین نت
سپاس

mojtabakar20
15-05-2018, 19:07
با سلام دوستان اگه فایله حذف شدن اگه امکانش هست از طریق پام خصوصی برام ارسال کنید مودم من tf-i60 هست

با سپاس

ahesteh
16-05-2018, 00:01
سلام.لینک ها کار نمیده.لطفا لینک های جدید بذارید

matarsaak
16-05-2018, 14:31
زمانی انجمن چه برو بیایی داشت. تا درخواست میزدی سریع جواب میدادن. از وقتی پیام رسان ها آمدن اینجا شده سوت و کور. کسی حال نداره لینک بزاره و فایل آپلود کنه. یاد مدیرای قدیمی بخیر

فرستاده شده از MI 6ِ من با Tapatalk

shams2860
17-05-2018, 11:04
سلام میشه فایلها رو برام بفرستین

enakhi
17-05-2018, 13:01
آقا دمت گرم،فقط میشه لینک فایل ها رو برام بفرستی؟ممنون میشم.

mohammadgh6
17-05-2018, 14:54
آقایون داداشام کسی هست مودم من و آنلاک کنه و فرمور B612s-25dTCPU-V100R001B195D03SP00C00 برام آپدیت کنه. هزینه شم تقدیم میکنم
آیدی تلگرام@mahdi4072 به نام AHORA

dr_sat_2006
18-05-2018, 03:58
سلام . اقا کسی هست فایل های مربوط به i60 رو برام بفرسته.
تموم نت رو گشتم نیست .
لینک هایی هم که هستش همه رو پاک کردن.
من امروز مودم 5785 انلاک اصلی هواوی رو فروختم .به ناچار i60 ایرانسل گرفتم .
گیرم ممنون میشم کسی کمک کنه.هزینه فایل هارم کسی خواست تقدیم میکنم.
drsat20066@gmail.com alighaderi1367

alireza_lll7
18-05-2018, 17:33
سلام میشه فایلها رو برام بفرستین

nemat1352
18-05-2018, 19:01
سلام
حداقل اسم فایلها را می گذاشتید یا به ایمیل می فرستادید خودمون دنبالش بگردیم
اینطوری دقیقا نمی دونیم چه فایلی را با چه اسمی بگردیم؟

nemat1352
18-05-2018, 19:15
[QUOTE=dr_sat_2006;9060963]سلام . اقا کسی هست فایل های مربوط به i60 رو برام بفرسته.
تموم نت رو گشتم نیست .
لینک هایی هم که هستش همه رو پاک کردن.
من امروز مودم 5785 انلاک اصلی هواوی رو فروختم .به ناچار i60 ایرانسل گرفتم .
گیرم ممنون میشم کسی کمک کنه.هزینه فایل هارم کسی خواست تقدیم میکنم.
دوست من اگر برای شما فرستاده شده برای من هم بفرستید Nemat1352@yahoo.com

farzad63228
19-05-2018, 10:40
کابل رو اشتباه به مودوم وصل کردی

- - - Updated - - -

کابل رو اشتباه به مودم وصل کردی

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Farzan.061
19-05-2018, 13:59