PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ایجاد ریکاوری

nimafire
21-04-2018, 10:57
سلام
دوستان با توجه به نصب مکرر ویندوز بر روی لبتاپ و نصب بیش از 20 درایور و نرم افزار الزامی بر روی آن ، نصب ویندوز و این تعداد نرم افزار آزار دهنده است
چه برنامه ای مناسب است که از وضعیت با ثبات سیستم یک ایمیج بوتیبل ایجاد شود و از طریق آن ویندوز و نرم افزار ها را به صورت مکرر نصب کنیم ؟

shaahani
21-04-2018, 11:47
من نرم افزار Norton Ghost را پیشنهاد میکنم .
با این برنامه میتوانید کل درایو ویندوز خودتون رو پس از نصب کامل ویندوز و درایور ها در یک فایل پشتیبان ذخیره کنید .
قابلیت فشرده سازی فایل پشتیبان نیز وجود دارد ، اما زمان هر بار بازیابی را طولانی خواهد کرد (مثلا اگر در سه دقیقه بطور معمول ریکاوری انجام شود با فشرده سازی حداکثری، این زمان شاید تا بیست دقیقه نیز برسد)

برای استفاده از اون و کمک های فنی دیگه در زمانی که یک دستگاه با مشکل مواجه شده، من پیشنهاد میکنم ایمیج Hiren’s BootCD را دانلود بفرمایید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و سپس این ایمیج بوتیبل را روی یک سی دی و یا یک فلش مموری رایت کنید .
در نهایت با راه اندازی کامپیوتر از طریق بوت CD و یا فلش وارد برنامه های آماده شده Hiren’s BootCD میشود و از انجا برنامه Norton Ghost را اجرا کرده و سپس میتوانید از روی هارد دیسک خود اقدام به بک آپ گیری از درایو ویندوز کنید و یا فایل بک آپ موجود در یک درایو دیگر را بر روی درایو ویندوز بازگردانی کنید .
عملیات بازگردانی بسیار سریع است ، قبل از آن حتی احتیاج به فرمت کردن درایو ویندوز نیست و با چند کلیک به سرعت میتوانید ویندوز و درایورهای نصب شده و آماده کار را ، بر روی کامپیوتر بارگذاری کرده و از آن استفاده کنید .
این کار میتونه ساعت ها در وقت شما هنگام تعویض ویندوز صرفه جویی کنه.