PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم نمایش تمامی حروف در برخی فونتها در مرورگر

mahdi_206
08-04-2018, 18:15
چند وقتی هست که وب سایت ایرانسل رو نمیتونم درست و حسابی ببینم. بعضی حروف مثل ب، پ، ت، ش، ف، ن، ی در بعضی از قسمتهای سایت نشون داده نمیشن. همه کاری در مورد فونتهای ویندوز انجام دادم، از نصب مجدد فونتها و پاک کردن کلیدهای رجیستری مربوط به فونت و برگردوندن اونها از یک سیستم دیگه ...
با Inspector داخل فایرفاکس هم که میرم، توی قسمت فونتها موقع Preview برای اون فونت خاص، اون حروف رو نشون نمیده!
این مشکل رو هم فعلاً فقط توی سایت ایرانسل دیدم. هم با کروم و هم با فایرفاکس با این مشکل مواجه شدم. کسی تا حالا به همچین موردی برخورده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mpx1386
15-04-2018, 10:24
آره من هم این مشکل رو دارم
البته این مشکل فقط در مورد خود سایت ایرانسله ، چون چند هفته پیش درست بود ولی یه روز اومدم برم تو سایت دیدم اینطوری شده ، مطمئنا مشکل از خود سایت هستش ، نه تنظیمات ما
البته اوایل فقط در کروم اینطوری بود ولی چند وقت بعد در موزیلا هم اینطوری شد
من هم هیچ راه حلی نتونستم براش پیدا کنم

mahdi_206
26-05-2018, 10:25
امروز اتفاقی متوجه شدم که مشکل حل شده. روی دو تا سیستم با ویندوز 7 این مشکل رو داشتم و روی هر دو سیستم، مشکل برطرف شده!