PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگام وارد شدن به فروم P30world این پیغام مرتب میاد و شانسی می تونم یکبار بیام اینجا! (تصویر)

Spectero
07-04-2018, 14:14
سلام

من قبلا این مشکل را با وارد شدن به فروم اینجا پی سی ورلد نداشتم و چند اکانت متفاوت برای این فروم دارم. برای وارد شدن از برنامه های مدیریت رمز استفاده می کنم که از لحاظ امنیتی هم درست تر و بهتر هست و دستی وارد نمی کنم که بگم حرف یا کاراکتری را اشتباهی وارد کردم.
با 3 تا مرورگر کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر انجام دادم و هنگام وارد شدن میگه نام کاربری یا رمز عبور اشتباه هست (تصویر پایین) در حالیکه هر دو مورد درست هستند. مثل الان که شانسی وارد شدم و تونستم این پست و سوال رو بپرسم ولی اگر شانسی وارد نتونم بشم بعد از 5 بار که این خطا و تصویر بیاد باید 15 دقیقه منتظر بشم!:n04:. نمی دونم چرا اینطوری شده و قبلا اصلا این مشکل رو با فروم نداشتم و راحت و روان وارد و خارج می شدم. آنتی ویروس خریداری شده و بروز هم دارم و فکر نمی کنم از ویروس و تروجان باشه. تمام افزونه های کروم و فایرفاکس رو هم غیر فعال کردم ببینم در حالت پیش فرض مرورگر باز این خطا رخ می ده و باز هم رخ داد! مرورگر کروم و فایرفاکس هم به آخرین نسخه آپدیت هستند. الان نمی دونم از کجا و چرا این مشکل بروز کرده. با هیچ سایت دیگه ای برای وارد و لاگین شدن مشکلی ندارم و راحت وارد و خارج می شوم الا فروم پی سی ورلد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الناز تاج محمدی
11-04-2018, 09:17
با سلام
اگر نام کاربری شما داری حرف ی باشد باید دقت کنید یا از این ي استفاده کردید یا از این ی

Spectero
12-04-2018, 11:20
با سلام
اگر نام کاربری شما داری حرف ی باشد باید دقت کنید یا از این ي استفاده کردید یا از این ی

سلام

همانطور که می بینید نام کاربری من به فارسی نیست و حروفش لاتین هست، نام کاربری های اکانتهای دیگرم هم به فارسی نیستند.