PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلودینگ در گوگل پلی

beatbox
22-03-2018, 13:37
دوستان من وقتی میخوام اپی رو دانلود کنم یا اپدیت کنم روی دانلودینگ میمونه .راه های زیادی رو رفتم با فیلتر شکن تست کردم کلیر کش دیتا نصب نسخه قدیمی تر و ... مشکل هم روی موبایل هست هم تبلت که البته هر دو از یک اکانت استفاده میکنه .تمام راهایی که رو نت بود رو رفتم .شما راه حلی به نظرتون میرسه .سپاس

shaahani
22-03-2018, 18:58
باید از وی پی ان استفاده کنی .
از اینجا میتونی بخری ، تست کردم جواب داده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدرس ip رو عوض میکنه ، درضمن باید حتما زبان گوشی انگلیسی باشه ،زبان تنظیمات فارسی باشه اگه با ip اروپا هم وصل بشی مشکل خواهی داشت .

اگه تخصصی تر هم بخوای گوگل پلی از مدل های tcp و udp پورت های 5228,5223 استفاده میکنه ، که میشه روتر یا مودم رو جوری تنظیم کرده که کلیه ارتباطات این درگاه ها از داخل پر وکسی و با ip کشور های غیرتحریم برقرار بشه.
همینطور ارتباطات رو که زیر ذره بین بررسی کردم معمولا آدرس های گوگل پلی برای دانلود و استفاده ایناست :
74.125.133.188
74.125.71.188

shaahani
22-03-2018, 19:04
درضمن دقت داشته باش که این حل مشکل برای استفاده از تمامی نرم افزارهای گوگل پلی هست .
مثلن بازی کلش آف کلنز که پرداخت درون برنامه ای داره با ip ایران قابل دانلود نیست و باید از روشی که گفتم استفاده بشه .
اما اگه هیچ برنامه ای نمیشه دانلود کرد ، حتا نرم افزار های رایگان یا برنامه های داخلی مثل اسنپ و غیره ....
این دیگه مشکلش از تنظیمات گوشی هست ، ممکنه دسترسی های لازم به برای استفاده از امکانات گوشی به برنامه گوگل پلی داده نشده باشه.