PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش dvd های دارای قفل

alireza.b1
09-03-2018, 19:20
سلام امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه من تعدادی dvd اموزشی داشتم که فقط روی یک کامپیوتر قابل نصب بود الان دیگه من به اون کامپیوتر که dvdهارو نصب کردم دسترسی ندارم ولی dvd های اورجینال رو دارم ولی چون قبلا با یک کامپیوتر دیگه اجرا شده بودن روی کامپیوتر جدید اجرا نمیشه :n03:

dione
09-03-2018, 20:17
سلام امیدوارم کسی بتونه کمکم کنه من تعدادی dvd اموزشی داشتم که فقط روی یک کامپیوتر قابل نصب بود الان دیگه من به اون کامپیوتر که dvdهارو نصب کردم دسترسی ندارم ولی dvd های اورجینال رو دارم ولی چون قبلا با یک کامپیوتر دیگه اجرا شده بودن روی کامپیوتر جدید اجرا نمیشه :n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alireza.b1
09-03-2018, 21:15
این برنامه کار خاصی انجام نداد وقتی dvdرو باز میکنم دوباره ازم سریال نامبر میخواد :n03:

alireza.b1
09-03-2018, 21:28
این برنامه کاز خاصی انجام نداد dvdرو که باز میکنم دوباره سریال نامبر میخواد سریال رو هم دارم ولی چون قبلا روی یه کامپیوتر دیگه با همین سریال نصب شده دیگه اجرا نمیشه:n03:

dione
10-03-2018, 19:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])